• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky,tak jsme doma zpátky z návštěvy,Kubík vypadal spokojeně i prý chvilku seděl,je tam více dětí,tak si s nimi povídá.Včera si vytrhnul infůzi a shodil monitor,tak už nefunguje,tak už je mu zřejmě líp.Dneska měl i krásnou barvu v obličeji,včera byl takový bledý..Ptala jsem se sestřičky,kdy přesně mu budou dělat tu lumbálku a říkala,že nejspíš v pondělí a kdyby byli výsledky v pořádku JAKO ŽE BUDOU!!!!,tak ho 24 hodin po lumbálce dají na ormální pokoj,což by bylo úžasný :slight_smile:
10. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, to je paráda, že už začíná řádit - uvidíš, že teď už bude jenom líp a neboj - dobré výsledky budou stoprocentně :dizzy_face:
11. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky.
Kačko, uvidíš, určitě to bude v pořádku a Kubíček bude brzy doma :wink: Ty fotky jsou hrozný - taky bych řvala, kdybych ho takhle viděla :frowning2:

Holky, gratuluju nám ke Dni matek :grinning: :sunglasses: :grinning:
11. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvilkou jsem byla mamče pro kytičku a květinářka si asi myslela, že jsem malý dítě - suveréně mi tykala...ani jsem se tentokrát nenaštvala, spíš mi to připadalo směšný :grinning:
11. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni-vilo, gratuluju k prvnímu monitoru, jsi mě pobavila tím, že Adélka bude dračice. :grinning: Přitom Ty jsi taková tichounká. :slight_smile:
Kačko, chudinka Kubík, to je fakt hrůza. :frowning2: Ať je zase brzy zdravej a usmívá se. Když takhle dlabe, tak je určitě na dobré cestě k uzdravení. :wink:
Luk, tak vidíš, jaká jsi ještě mladice. :grinning:
Tento týden jsem byla od středy do neděle (před chvílí jsem se vrátila) na chalupě v Měcholupech u Žatce. Trošku jsem se přicmudla na sluníčku. Mám připálený dekolt, stehna a ramena. To jsem se takhle připálila dneska, protože jsem se opalovala na židli. Táta na chalupě nemá lehátko a do trávy jsem nechtěla, protože tam jsou mravenci. No a trošku mám chycený záda ze včera, ale to jsem měla tílko a né plavky, takže taky vypadám jako debil. :slight_smile: A zatím o dalším klíštěti nevím, tak je asi opravdu chytám jen v jižních Čechách. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se hlásím zpět z chalupy, no bylo krásně, přidala jsem pár foteček.
Sice jsem mišce ksichtík mazala opalovákem ale stejně se trochu chytila a já taky, takže mi pěkně vylezly pihy :unamused: .
Kačko to jsem ráda že Kubíkovi je líp a statečně to zvládáš :wink:
Verčí ještěže víkend skončil, jinak by jsi byla doslova grilovaná :grinning:
Maminky jak jste oslavili Den matek? Hlavně ty co ho měli poprvé. Mně prďolové moji udělali velikou radost, vůbec jsem to nečekala, myslela jsem že až bude Miška větší tak bude dávat dárečky a teď ještě nic. Dostala jsem od Mišky vlastnoručně utrženou kytičku a hrneček s její fotečkou a nápisem Mamince Michalka. Se na mně s taťkou domluvili :grinning: No slzička ukápla.
11. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru - taky jsem se na sluníčku pěkně chytla, včera jsme byli na chalupě - bylo to naprosto super, pohůdka - grilčo :wink: Dneska jsme byli u našich a taky mě kluci překvapili nádhernou kytičkou. Docela mě to dostalo, když mi Tádík dával pusinu - teda spíš slintal na tvář :grinning:
11. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,hlasim se po odmlce, mela jsem toho minuly tyden opravdu hodne....

Doufam,ze Kubik je uz na tom lip,to jsem teda poradne v soku, to jsem se teda vydesila,co tu ctu!!!! :fearful:
A vsem vam maminky dodatecne preju jen to nej :wink:

Ja minuly tyden uklizela jako diva,zase nakupovala na mimi, ve stredu jsme byli na tom koncerte - NO SUPER!!!! jsem vydrzela stat,trsat a zarvat si ty pisnicky-no boziiiii.Od ctvrtka jsme tu pak meli navstevu- kamarady ze dvora kraloveho i s 3 letym chlapeckem-pocasi super, stale jsme nekam jezdili a fakt si to uzili,ale jsem utahana az na konec sil..... :slight_smile:
Dneska snad zacnu konecne prat na to nase stesti v brisku a zacnu dobalovat tasku ( o vikendu chceme jet do budejovic a radeji chci mit sve veci s sebou....ani ne primo kvuli porodu,ale clovek nevi,muze skoncit v nemocnici i pro jine veci.....)
JO a brisko mi roste snad pred ocima, vecer neni uz takove jako rano!!!! za chvili budu prepadavat!!!!! :fearful: :grinning:
12. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byla opět na monitoru a opět 50 min, tentokrát mi pořád klouzala sonda a zachytávala můj tep a oni nevěděli jestli to není náhodou mimča.
Jinak jsme byla na utz a jsme větší takže porod bude možná do 14 dnů - asi vyvolání. Jinak je u mě všechno ok.
Kackap moc držím palečky, aby byl Kubík co nejdříve ok.
12. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem mamce utrhla šeřík u chalupy. :grinning: Takže taky byla kytička a pusinka. No, krásně nám voní obývák.
Jituš, tedy mám slzy na krajíčku, to u vás byl opravdu dojemný Den matek. :slight_smile:
Pavly, super, že se koncertík vydařil. :dizzy_face: Nebude aktuální foto Tvého bříška?
Leni, víš o tom, že strašíš Pavly, že taky brzy bude rodit? :sweat_smile: Určitě ale vše dobře dopadne. :wink:
Tak jsem zaslechla, že květen má být celý teploučký. :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho to to letí...Adélka bude za chvilku mezi námi :dizzy_face:
Teda tam je tak nádherně, že jsme dneska s Tádíkem byli skoro celý den venku - doma jsme se zastavili jen na obídek a hned zase frčeli :grinning:
Ráno jsem se stavovala pro balíček z MMB na poště - docela bojovka. Paní mi fest zkomolila jméno, takže mi nehodili ani do schránky lístek, že mám na poště balíček a pořád jsem si s ní mailovala ohledně toho balíčku (má sice super věci, ale už si u ní nic neobjednám, protože kolem toho proběhlo asi 20 mailů, pak mi to zboží posílala na několikrát). Tak jsem tam volala, jestli pro mě něco nemají, jelikož paní mi tvrdila, že to poslala. No a paní na poště, že mi to vydat nemůže, protože mi z přijmení jedno jméno vypustila (mám příjmení moje i manžela) a z toho co tam nechala, udělala jméno úplně jiné...fakt mazec, takže mě "zkoušeli" jako od koho mi to má přijít, z jakého města a teprve pak mi ten balík dali. Aspoň že ty věci stojí za to :grinning:
12. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen tak letmo zdravím, doufám, že jste všechny OK i mimísci, snad i Kubíkovi se vede lépe :wink: :pensive:

nám se objevil asi AE, takže mažeme o sto šest a sleduju z čeho se nám to objevilo, bála jsem se, že z vody, ale reakce na bazén byla naopak lepší ŤUK ŤUK ŤUK :wink:
Ondra má od soboty svůj první zub - jednička vpravo dole, naštěstí to ustál jen s průjmíkem a dvoudenním mručením :dizzy_face: jinak už mu prosvítají další 2, tak ty polezou co nevidět :grinning:

včera jsem s MM oslavili 10-tileté seznámení, tak jsem mu koupila aspoň medovník, ať si ten život ještě víc osladí :grinning: :sunglasses:

dost času teď trávíme venku na zahradě, Ondru už tam sice pokousal v pátek mravenec, tak jsme mazali fenistilgelem, měl to zapálený jako pra... :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to pěkně ořval :pensive:
na plavání se mu moc líbí, je skvělej, baví ho to a hlavně mu to jde, jenom já bych potřebovala doučování na říkanky :sweat_smile:

tak já letím kočky, mějte se fajnově a pusinky narozeným i bříškatým mimískům :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

lukajdo my byli dnes taky celý den venku :sunglasses: škoda,že jsme se někde nepotkali

kackap moc na vás myslíme a držíme vám pěsti co to jde,teď už bude dobře,když hezky papá :wink: snad už ho dnes dali na ten normální pokoj,jak jsi psala :slight_smile: držte se!!!!!

Veru klíšťata ti asi dali už pokoj,užila jsi si dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já si dnes připekla jednu ruku a rameno :grinning: ale teď už mi to jde do hněda,tak zítra budu vystavovat druhou stranu :grinning:

vilo Adélka teda pěkně roste :grinning: asi se vás už nemůže dočkat :slight_smile: třeba nebudou muset vyvolávat a přijde to na tebe dřív jako na Peťu :slight_smile:

pavly ty sis to teda pěkně užila :dizzy_face: tak teď hezky odpočívej :slight_smile: nějaké fotečky z koncíku? :grinning:

Jituš já byla na den matek taky dojatá,Luky mi sám vybral kytku a přinesl mi ji,když byli jen něco odvézt s MM k babičce,bylo to o den dřív,tak mě to taky vzalo,pže jsem to vůbec nečekala :grinning: ale v neděli jsme toho měli moc,tak mě takhle překvapili :grinning: a ten hrníček tě musel moc potěšit viď :slight_smile:

jinak jsme byli zalezlí doma,Luky od minulého úterka marodil :unamused: napřed mu začala teplota,pak se přidal takový hnusný kašel a další den rýma,takže jsem nakonec šli pro jistotu k Dr,ať si ho poslechne,ale řekla,že nám stačí léky,co jsme koupili,tak dobrý :slight_smile:

v pátek a sobotu slavil MM narozky,takže lítal Luky furt venku,grilovali jsme :dizzy_face: už aby to teplíčko vydrželo :sunglasses: včera jsme pro změnu byli u našich nakrmit králíčky a prasátka a zkulturnila jsme mu tam pískoviště :grinning: takže jsme ty dny doma hezky dohnali :grinning: a konečně jsme sehnali Lukymu k narozkám pěkné kolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pavlí hlavně že sis koncertík užila a neboj přepadávat nebudeš :grinning:
Leni vilo ty jo toto letí, Adélka se už asi chystá aby stihla krásné květnové počasí :grinning:
Lucí aspoň že ti ten balík dali :wink: já když nechávala Mišce háčkovat čepičky, tak jsme se s paní domlouvali mailama týden než jsme se domluvili.
Jituš držím palce se zvládáním exému a snad to AE nebude, nám se to moc nedaří. Nakonec jsem až teď zjistila že malé také vadí čaj pro kojící, který piji od jejího narození.
Leni el to víš že hrnek potěšil, hlavně je na něm fotka když byly malé 2dny, tak si připomínám jak byla maličká a oteklá :wink:
Miška má teploty a měla trochu průjmík, je ukňouraná a hodně spinká a chce jenom mlíčko a pití, takže zase kojím jako dřív, nechci vidět jak se mi prsa za pár dní zase nalejou. By mě zajímalo z čeho to je, mám podezření na sluníčko nebo zub (ale v pusince jsem náznak nenašla). No k dr. jse mi jen s teplotou nechce, ale ostatní mě vyženou. Stejně nám jen řekne ať dáváme paralen, který stejně dávám, ale moc nezabírá.
12. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jse mi sem příspěvek vložil až napotřetí, ještěže jsem ho zkopírovala, na mě si kůň nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už nejsme za ostudy a konečně máme aktuální album :wink:

Jíťo - Andílku, držím pěsti, ať je to s tím AE v pohodě. To je super, že se Ondráškovi na plavču líbí :slight_smile:
Jíťo - vrtulko, nám takhle vždycky projevuje zoubek a ani nemusí být ještě vidět. Když je jenom teplota (pokud není vysoká), tak k Dr. nejdu a pro jistotu zavolám, jestli to co dělám je v pohodě.
El - my chodíme do toho parku u bývalého dopravního hřiště - většinou je tam klídek. Sakriš, už se fakt musíme domluvit na prochajdě, když už je konečně počasí. Skoro si koukáme do oken a domluvit se nemůžeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky :slight_smile:
Jíťo, Ondra má taky dny, kdy do něj nedám ani kapku čaje, ale u prsa by byl přicuclej nejradši celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak z toho mám místo svěšenejch oušek pěkné balóny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jituš - Andílku, taky držím pěsti, ať se vám AE vyhne. Vím co to je na vlastní kůži, bohužel. :confounded:
El, klíšťata chytím jen v jižních Čechách, tady prostě ne. :wink:
Luk, tedy s tím balíkem. :angry: Hlavně, že jsi ten boj nakonec vyhrála. :slight_smile:
A k novým zoubkům velikánská gratulace, hlavně, ať miminka nemají vysoké teploty a průjmík.
Zítra jedu po práci do Globusu, a pak mám sraz ve městě s kámoškama. Tak budeme kafíčkovat a klábosit. :slight_smile:
Perla dne: Šéfová, když se s námi loučila na konci šichty, tak nám popřála hezký víkend. Tak jsme se zasmály a povídá, to by bylo super jít do práce jen jeden den a mít zase víkend. (Němci totiž měli včera státní svátek, tak byla v práci jen dneska.) :grinning:
13. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituško, tak na mě si teda kůň přišel :frowning2: Jsem napsala včera pěkně dlouhej příspěvek a kůň mi slítnul :angry: A už nevím, co jsem všechno psala a nechce se mi to hledat :slight_smile: Tak jen to co si pamatuju.

Den Matek u nás teda neproběhl. Tatík na to není a Lukášek je ještě maličký :grinning:

Jituško, téééda, to je Miška (tatík :wink: ) šikulka! Já bych řvala jak želva :slight_smile:

Jituško, tak snad se Vám AE vyhne. My na něj měli taky zpočátku podezření, tak se toho pořád bojím. Tvářičky má Lukášek pořád takový osypaný, ale není to nic hroznýho... je to ale svinstvo!!!

Pavlí, super, že jste si s miminkem koncík užili! :slight_smile:

V neděli jsem kojila na posledy. Kojila jsem Lukáška už jen ráno (v noci už se budí jen proto, že si vymýšlí, hlad opravdu nemá) a v neděli už mlíko nestačilo... nakojila jsem z obou a stejně to nebylo ono. Tak od pondělka jedeme na umělým :slight_smile:

No a to hlavní!!! Před chvilinkou jsem objevila náš úplně první zoubek!!! Tak už jsme se taky dočkali :slight_smile: Já měla podezření už od pátku, ale nechtěla jsem to zakřiknout. :slight_smile: Už jsem měla občas podezření a nakonec z toho nic nebylo. Tak jsem i dneska v práci kolegyním tvrdila, že zoubky zatím nemáme :slight_smile: A proběhlo to bez teplot, průjmů, s úsměvem :slight_smile: Tak snad i ostatní budou takhle bez problémů :slight_smile:
13. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je super, že Lukášek zvládá zoubky s úsměvem - u nás první dva byli katastrofa a teď se prořízly horní jedničky naprosto v pohodě :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Mišce teplota hned dneska klesla jen něco přes 37, já mám také podezření na zoubek, tak jsem zvědavá jestli se něco objeví ještě je do toho hodně osypaná i v plínce takže jí do toho vše svědí :unamused:
Lucí gratuluji Lukáškovi k 1. zoubku a ať mu umělé mlíčko chutná :wink: Já jsem se dřív kasala jak nám půjde po roce odstavování a mám pocit že budu kojit asi až do puberty :confused: Jak jsem si ji naučila, tak to mám. To uspávání u prsa, no nevím jak to budu dělat později, přes den mi jinak doma neusne a už mě to začíná štvát, ale vyřvávat se mi ji také nechce nechat, no nevim nevim.
13. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, neboj to uspávání přijde samo. Tádovi se zase strašně dlouho líbilo v zavinovačce, tak jsem se bála, abych ho nemusela vázat do roka :grinning:

Pavly - nemáš prosím tip na neurologa? Mě se šíleně zhoršily od porodu migrény - větší záchvaty mívám tak co dva až tři týdny. Asi budu muset změnit prášky a nechce se mi kvůli tomu jezdit do Prahy. Navíc bych chtěla chodit na rehabilitace - dřív mi dost pomáhaly, že jsem se nemusela tolik futrovat chemií.
14. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, gratuluju k prvnímu zoubku u Lukýnka. :dizzy_face: A už je to velkej chlap, nepotřebuje mámino mlíčko. :slight_smile:
Jituš, ať je brzy Miška taky zdravoučká a netrápí ji teploty.
Tak jsem se před chvílí vrátila z města a jdu si rovnou sednout k TV. :slight_smile:
14. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Přišla jsem vás pozdravit po delší době a čtu samé horory-tedy skoro samé.

Kackap-doufám, že už je Kubíkovi líp-úplně jsem se oklapala když jsem to četla. Pořád se teď o této nemoci mluví-hlavně mě děsí její rychlý průběh. Doufám, že budete v pořádku.

Veru-přestaň jezdit do jižních čech-jinak to vidím špatně-ty snad ty klíšťata nějak lákáš :grinning:

Vilo-ty už to máš za pár :dizzy_face: , tak se holky držte, ať to dobře dopadne.

Luci-blahopřejeme k zoubku a přejeme další zoubky se stajně hladkým průběhem.

Ostatní-zase jsem půlku zapomněla, tak ostatním přeju, ať se maj dobře.

U nás vše v pořádku, i když za sebou nemáme zrovna veselé období. Sestra rekonstruuje byt a já jí nabídla, ať se přestěhujou s celou rodinou(manžel, dvě děti) k nám. Vydrželi jsme to 10 dní a pak jsme se strašně pohádali (nezvládli jsme nedostatek soukromí, do toho nemocný děti a 2x 4 dny volna-takže celý dny s nima) a dpadlo to tak, že jsme jim po hádce doporučili, ať se odstěhujou k našim(rekonstrukce se protáhne asi na měsíc). Já to samozřejmě obrečela(tu hádku a to , že je zbytek rodiny na jejich straně) a nejspíš následkem prožitého šoku začala malinko krvácet. Sice jen trošku, ale na pořádný vystrašení to stačilo. Taky na to, abych si uvědomila, že mám odpovědnost i za toho nenarozenýho tvorečka, kterej ten stres vnímá. Takže jsem se začala starat více o sebe, být v klidu, hodně odpočívat a tolik všechno neprožívat včetně práce.
Samozřejmě jsem byla i u doktorky, která mě prohlídla, řekla, bych krvácení nepodceňovala a doporučila klid a omezit všechnu námahu včetně sexu :frowning2: -aspoň na čas, nedoporučila veřejný bazén-z obavy z plísní.
Prohlídla mě i ultrazvukem, zda není porušená placenta, ale vše je v pořádku :dizzy_face: . A mimochodem miminko bylo dobře otočené, takže už víme, že to bude HOLKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Máme strašnou radost, protože jsme jí všichni chtěli-i jméno jsme vybrali zatím je pro holku (měli bychom ovšem radost i z kluka).
Příští týden by nám to měla ještě potvrdit při velkém ultrazvuku-tak snad jí za ten týden nenarostou kuličky :grinning: :grinning: . Zatím to tedy bude holčička-Kateřina (Kačenka).
15. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenčo,
tedy, Ty tu taky píšeš horory. :frowning2: Takže se dále opatruj a stresy hoď za hlavu, za to Ti to nestojí, aby to vše Kačenka vnímala. Je to malá bojovnice a určitě bude vše v pořádku. :wink: Kačenka je hezké jméno, jen trošku dlouhé. :unamused: :slight_smile: (Já s tím mým jménem taky pořád bojuju, když mám ještě delší příjmení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
15. kvě 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni - velká gratulka k potvrzené holčičce. Mamino, opatruj se. Možná by si měli všichni uvědomit, že miminko opravdu vnímá všechno, co se kolem tebe děje. Myslím si, že ségra ani neměla na tu vaši nabídku bydlení u vás přistoupit - podle mě to ani nemohlo jinak dopadnout. Taky se máme doma všichni rádi, ale po týdnu pod jednou střechou bysme se asi povraždili. Netrap se tím, to je přece normální, že každý má rád svoje soukromí. Vážně se šetři :wink:
15. kvě 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, jak píšou holky! Hlavně se šetři a mysli na to, že Kačenka potřebuje klidnou maminku :slight_smile:
Jinak my jsme se s manželem shodli, že druhé mimčo chceme zase chlapečka :grinning: I když já jsem si celý život představovala, že moje miminko bude holčička, tak teď si to nějak nedokážu představit :grinning: Ale dneska jsme byli na návštěvě u Lukáškovy maličké sestřeničky (dneska je pustili z porodnice, narodila se v neděli) a je mooooc krásná :grinning: ale kluk je prostě kluk :grinning: :grinning: Asi jsem padlá na hlavu nebo já nevím :grinning: Nehledě na to, že moje mamka je tak trochu "čarodejnice" :sweat_smile: a co ona řekne, tak se většinou stane. A mně řekla, že budeme mít 2 kluky :grinning: Tak si ale říkám, jak se asi chudáček bude jmenovat, když jsme se nemohli shodnout ani na jméně pro Lukáška :grinning: Asi na něj teda zbyde ten náš Adámek :grinning: co jsem chtěla já :grinning:
15. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucííí, vůbec nejseš padlá na hlavu, protože já si "plánuju" Tadeáše a Matyáše...a představuju si, jak budu hrdá matka dvou synů :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky jsem strašně chtěla holčičku a teď si přeju klučičí sebranku :grinning:
15. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak nás dneska pustili z nemocnice domů,v neděli ho přeložili na normální pokoj a včera mu dělali druhou lumbálku,která vyšla dobře,ale ještě musí jít za 14 dní ještě na jednu lumbálku,ale už jen na jeden den.Dneska než nás pustili ,tak jsme byli v nemocniční školce a byla tam moc hodná paní učitelka a pak jsem zjistila,že je to Raduš-Barnovi maminka :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem do alba aktuální fotečky :wink:
15. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek