• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky holky,
jdu na skok,ukoristila jsem notas,chobotnicka ted hrozne radi!!!!! by me zajimalo,kolik ma chapadel!!!!

kacka-jsem rada,ze je vse v poradku a jste doma!!!! jen tak dal!!!!

leonko-gratuluju k holcicce,ja ted zase nejak z kluka presedlavam a co peru ty vecicky,tak si preju je davat na holcicku......pritom v rodine sili prani aby to byl kluk-tak to jsem zvedava,co na nas vykoukne!!!!! A HLAVNE SE HLIDEJ!!!! TED JSI OPRAVDU DULEZITA TY A NE TI OSTATNI,JSEM RADA,ZE JSI SI TO UVEDOMILA, HODNE KLIDU A NEBOJ,OSTATNI SÉ VYRESI, IKDYZ JE TO NEPRIJEMNE, BUDE ZASE DOBRE :wink:

luky-chodim na neurologii v cv,ale jak se doktor jmenuje nevim, jsem tam dlouho nebyla,myslim to je primar....

a jinak gratuluju k zoubkum a dalsim pokrokum,zitra snad budu mít cas to tu procist poradne....nikam nejedeme,takze snad budu mit cas.....
15. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kaci - to je super, že už jdte doma...počkej, jak ti za chvilku Kubísek všechno převrátí vzhůru nohama :dizzy_face:

Holky těhulky - odpočívejte, užívejte si to...protože už nikdy si nebudete moci těhu užít, tak jako teď, bude to jiné nejen proto, že už jednoho prťouska budete mít vedle sebe :wink: Tak si to užívejte naplno, i když červnovky už jedou do finále, tak už je to možná někdy spíš "užívání" :grinning:

Pavly - díky za info, zkusím si nějaké Dr. obvolat a když mě nevemou, tak si udělám výlet k našim a půjdu ke své původní Dr. přece jen tam nechodím tak často.
16. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Děkuju za povzbuzení-snad už bude líp-začíná se vše vracet do normálu.
Veru-já vím, že je Kateřina dlouhé jméno-já totiž chtěla aby bylo dlouhé :dizzy_face: . Vždycky mi jako dítěti bylo líto že jsem jen Lenka a né třeba Daniela, Michaela, Veronika -nebo něco takového dlouhého-pro mě honosného :slight_smile: . Prostě člověk je vždycky nespokojenej s tím co má :grinning: :grinning: :grinning:

Kackap-je super, že už jste doma. Ty fotečky z nemocnice jsou strašně smutný-hlavně ta s Kubíčkem na přístrojích-nebo s náplastí na zádech :cry: .

Jakpak se asi má Lenča(vilo)-ta už finišuje-pokud třeba zrovna nerodí :dizzy_face: a Pavlí ty už to máš taky za pár-opatrujte se.

(Jíťo)Vrtule-minule jsem vyplňovala ten tvůj odkaz na tu soutěž-zapomněla jsem poděkovat za typ-jsem zvědavá, zda něco přijde :dizzy_face: .
Jinak vám posílám odkaz na pěkné čtení pro pobavení-mě aspoň moc baví :grinning: :grinning: -třeba to neznáte
http://zena.centrum.cz/deti-a-rodina/2008/1/7/clanky/denik-rostouciho-briska/
16. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucky, to já vždycky chtěla kluka a poslední 2 roky bych raději holčičku. :grinning:
Luk, a nebudeš si Tadeáška a Mateáška plést? Přeci jen, jsou to podobná jména. Mamka si mě pletla s bráchou. :grinning:
Kačí, tak to je dobře, že už je Kubík doma. :slight_smile: Kubík roste jako z vody (usuzuju z fotek).
Leonko, nad článkem jsem se taky pobavila, hlavně nad čokoládou a utopencem. :grinning:
16. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jsem moc ráda, že už je Kubíček doma :slight_smile: Tak teď už to bude jen a jen dobré :wink:
16. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru - já jsem chtěla původně Tadeáška a Tobiáška, ale to mi neprošlo :grinning: Kdoví co kdy bude a navíc, co se mi líbí teď nemusí se mi líbit později. Holčičku jsme chtěli původně Natálku a teď se nám třeba hodně líbí Agátka. Ale co já vím, co bude :wink: Naši se taky kolikrát přeřekli nebo zakoktali, když na nás s bráchou volali (Lukáš a Lucie) To bylo vždycky: "Lululu..."a pak teprve jméno :grinning:
16. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že jsme stále 2v1, dneska mě sice trápí bolesti břicha a zad, ale jinak je to dobrý, kdyby se něco dělo tak dám určo vědět.
16. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, už se ti to teda sakra krátí...koukej hodně spát, ani nevíš jak moc se ti to bude hodit
:grinning:
16. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luk, tak teď jsi mě tu pěkně rozesmála. Lululu Lukáši / Lucko :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, Ty už jsi 38tt, to to letí, pamatuju si, jak jsi na prvním srazíku pořád cumlala bonbónky, aby Ti nebylo špatně, to si snad byla teprve v 7tt. :slight_smile: Tak Ti hlavně přeju, aby jsi ten porod zvládla bez komplikací a Adélka samozřejmě taky. Ale Ty se tu určitě ještě ukážeš. Adélka bude vzorná a nevyleze dřív než 6.6., když si sama vybrala tak hezké datum. :sweat_smile:
17. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady nikde nikdo? U mě nic nového, jen jsem se včera v práci málem přizabila. Šlápla jsem na paletu a když jsem chtěla udělat krok, tak se pode mnou prolomila a já si dala na držku. Ale jinak jsem celá, jen mám modřinu na koleně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Veru, to vypadá, že máme vlastní diskuzi :confused: Haló, kde jste kdo :wink: Ty jsi štístko, ještě že jsi to odnesla jenom modřinou.
Tádovi dneska cinknul čtvrtý zoubek, ale je hodně plačtivej, asi ho to hodně bolí - měl to strašně moc nateklý. I na plavču dneska plakal, byl z toho nějakej rozmrzelej - chtěl být jenom v náručí. Leze jako drak, kde se může něčeho chytit, tam se přitáhne a okamžitě stojí :slight_smile:
21. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jo jo je tu nějak vylidníno. Mi teď byli dost na chatě a přítel měl dovču. Teď mám zase rušno jelikož je Miška nemocná a má skoro čtyřicýtky, takže se ode mne nehne, teď je poprvé za celý den beze mně, konečně chrní v postýlce.
21. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarjá Jituš, co se vás to chytlo??? Hlavně, ať je to zase rychle pryč.
21. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme byli na prohlídce v 8 měsících :slight_smile: A dostali jsme instrukce jak přijít na to předoperační vyšetření... Takže moč, krev a 1-2 dny před operací předoperační vyšetření... tak jsem si tak říkala, jen aby nebyl Lukášek nemocný :frowning2: To bychom asi museli čekat na nový termín :frowning2: Tak snad bude fit :wink:

Jituš, téééda, tak snad to Mišce brzy klesne :frowning2:
21. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašně to letí...my jdeme za chvilku na 10měsíční :wink:
Tak už to bude konečně za váma a budete mít klid :slight_smile: Určitě bude jako rybička - je fajn, že na tu operaci jde teď než třeba v listopadu :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, do listopadu bych se snad zbláznila :frowning2: Už ty 2 měsíce jsou neskutečně dlouhý :unamused:
21. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jdu na ten utz, pokud by si mě chtěli nechat v nemocce tak napíšu sms, jinak celou dnešní noc ms bolesti a ráno pokračují, sprcha nepomohla, tak uvidíme co mi řeknou. Pokud to bude ok tak odpoledne podám zprávu. Pa
22. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilo - mám úplně husinu. Držíme pěsti, ať je tady Adélka coby dup, ať je to rychlé a pokud možno "bezbolestné" :dizzy_face: No jo, vždyť ty jseš 39tt a Tádík se narodil 39+1 a to mi v porodce tvrdili, že ještě nemůžu rodit, že jsem jenom 36+1 (Dr. z posledního monitoru to špatně zapsala do průkazky) :grinning:

Luci, já to myslela tak, že je to lepší teď než třeba v listopadu, protože na podzim by byla větší pravděpodobnost, že může onemocnět než je teď :grinning: Bude jako rybička a odbyde si to v cukuletu :wink:

Holky, ty zuby to je katastrofa...dnešní noc krizovka - do tří se prakticky nespalo a v sedm budíček. Asi ho to bolí strašně moc, protože dneska nechtěl vůbec jíst. Stejně je to neskutečný, že si na takovej teror to tělo zvykne :grinning:
22. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, gratuluju ke 4. zoubku a je mi moc líto, že to Táďu trápí. :frowning2:
Jituš, chudinka Miška, ať je brzy v pořádku. :frowning2:
Lucí, tedy tfuj, tfuj, tfuj, už jsem myslela, že to tu je samá pohroma a všichni jste nemocní.
Leni, moc na Tebe myslím. Už jdeš pomalu "do finále". Držte se, holky. :wink:
U mě nic nového, zítra se tu ukážu až navečer, mám prohozenou šichtu.
22. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
veru-ještě že se Ti nic nestalo :slight_smile:
Lucí-držím palce, aby operace dopadla dobře.
Luk-Přeju ať zoubky brzo přestanou zlobit.
Lenčo(vilo)-držím palce a stejně jak píše Lukajda mám úplně husí kůži.

My jsme s mimčem byli na velkém ultrazvuku-ten kolem 20 týdne. Bohužel mimi je blbě otočený, takže nemohla dobře zkontrolovat srdíčko.Tak prý pro jistotu nás poslala hned včera do Ústí na kardiologii. Já byla samozřejmě vyděšená, ale ona říkala, že pokud nemá 100% jistotu, tak se nepodepíše pod výrok, že je mimi v pořádku. Což je sice dobře, ale na druhou stranu to byste nevěřili, co dokáže vymyslet "chorý" mozek těhotné ženy. Pořád jsem o tom musela přemýšlet, až jsem došla k tomu, že mi určitě neřekla všechno, že ani miminko pořádně nezměřila a že mě jen falešně uklidňovala-prostě katastrofický scénáře jak vyšitý. Naštěstí tam byl se mnou Aleš, takže ten viděl, že byla doktorka úplně v klidu, takže mě uklidňoval co mohl (občas říká, že by těhotným měli odebírat občanku-já sním snad budu i souhlasit :grinning: :grinning: - pořád pohoda, klídek a pak je něco jinak a já vyvádím jak trdlo. Ale zas na to mám právo že? :dizzy_face: :dizzy_face: )
Takže jsme včera byli v úÚstí a mimi samozřejmě stále blbě otočený, takže špatně vyšetřitelný :angry: . Doktor říkal, že vidí asi 80% z toho co má vidět a podle toho to na žádnou závažnou vadu nevypadá. Ale pro jistotu jedeme za 14 dní znovu. Ale zase mi nahrál Kačenku na video a já jí můžu všude ukazovat :dizzy_face: :dizzy_face: . Takže taky dobrý :grinning: . Tolik mé zážitky posledních dní. Mějte se krásně a já budu průběžně nakukovat, abych věděla, zda už je Adélka mezi námi. :dizzy_face:
22. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenko,
tedy z Tvého vyprávění mám husinu, že nevíš, jak na tom malá Kačenka je a na druhou stranu se tu směju tomu, co řekl Tvůj Aleš. :grinning: No, alespoň máš trošku vzrušující těhotenství. :wink: Ale neboj, určitě je vše, tak jak má být. :wink:
22. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, trochu mi mě připomínáš s těma katastrofickýma scénářema...měla jsem to naprosto stejně. To je přece jasnačka, že bude všechno tak jak má být. Naopak buď ráda, že tě do Ústí poslali, je vidět, že Dr. je precizní a chce mít všechno na 100%. Přitom by ten UTZ srdíčka ani dělat nemuseli - nedělá se všude :slight_smile: My s Tádíkem taky jezdíme do Ústí - pan docent i jeho syn jsou naprosto perfektní. Měli super přístup, když jsem byla těhu a i teď když tam jezdíme s Tádíkem (byli jsme hned po narození a pak v únoru). No a na poslední kontrole byl Tádík taky téměř nevyšetřitelný...šíleně s sebou mrskal, až Dr. říkal, že má pocit, že vyšetřuje kapra a ne dítě :grinning: Neboj, neplaš - všechno bude v pohodě. V dnešní době se jen všechno daleko víc hlídá než dřív a to je přece fajn, ne? :dizzy_face:
22. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem, tu :slight_smile: Adélka si to rozmyslela a velikostně skoro odpovídá termínu, má +- 3300g a nástup do porodnice mám nejpozději toho 6.6. ráno, jinak bolesti žádné
22. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy:slight_smile:

Tedy to je novinek, Leničko-Vilo..už jsem to tu četla ráno,tak jsem čekala...co bude, no ještě, že jsi doma, toto mi nedělej:slight_smile:pak jsem nervózní více, jak ty. Hlavně se opatruj a stejně už se na Adélku těším, až ji uvidím mezi námi a na srazíku. Hlavně nás už moc nenapínej, ju? :slight_smile:

Lucí-Luk, koukám, že si pěkně užíváte se zoubky:frowning2: ale bohužel tomu se nevyhnete, tak ať to Tádík zvládne a až to bude za vámi, bude zase jen veselo. S Ústím a jinými vyšetřeními jsi si užila asi nejvíce ze všech tady. Jinak ještě jednou děkuji ohledně dovči :slight_smile:

Lucinko, tak i vy s Lukáškem si připravujete na boj s očičkem? No už ať je to za vámi, snad doktoři vědí, co dělají a hlavně už to Lukyho nebude více trápit, jinak úžasné fotky, jak roste chlapák jeden :slight_smile:

Leonko-Leni, stále jsi nic neřešila a pak najednou..viď? a jak z klidné ženské se stane "pošuk"-v dobrém samozřejmě. Ještě, že ty chlapy máme, občas nás opravdu umí nejen uklidnit, ale i podpořit...Ale Aleš...to řekl fakt přesně :grinning: Neboj, vše bude dobré..jen u tebe mi to těhu letí asi nejvíce rychle od všech holek...protože douho jako že nic, pak šup..a skoro čtvrtka těhu za tebou, aniž by jsi cokoli věděla :slight_smile: Už doma něco připravujete, nebo ještě neřešíte?

Jituško, vy už si to vybíráte snad na 5let dopředu, nemoci, nachlazení, teplotky, očička..no uf..holky jedny.Držím palečky!

Verunko, ty zase řádíš, koukám :grinning: když to není halda klíšťat, tak se nám skoro přizabiješ :grinning:

Kacko, co u vás? Už je vše relativně v pořádku?

Pavlínko....jak válčíte vy????
Leni-El, začátkem června mám dosti volna, co kávička???A co u vás nového?
A Petruško, kde ty jsiiii???Až tu budeš, písnu ti IP..

Já hlásím, že se připravujeme na dovolenou, za sluníčkem, pracujeme na bydleníčku a těšíme se na léto...více písnu brzy, ale do IP.

Musím pracovat, tak holky....všem hlavně zdravíčko, spokojenost a pište..ať mám zase co dočítat :wink:
22. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! To je zpráv... určitě na půlku zapomenu reagovat :grinning:

Leni, tak ať je Adélka venku jakmile uzná sama za vhodné :slight_smile: Je jedno, jestli to bude teď nebo třeba za 3 týdny... ona sama nejlíp ví, kdy má přijít na svět :wink:

Leni, vy máte s Kačenkou taky "veselo". A neboj, katastrofické scénáře jsou i moje specialita. Někdy vloni v květnu jsem byla na běžné KO a stouplo mi CS z 0 na 2. Což není nijak neobvyklé, ale Dr. mě chtěl vidět už za 14 dní místo obvyklých 4 týdnů... chtěl se ujistit, jestli se neotvírám moc rychle... no a já už plašila, že už budu rodit, že se začínám otevírat a že je ještě brzy... :grinning: No na další kontrole bylo samozřejmě vše v pořádku :grinning: Jen mám pečlivého Dr. :grinning: Což ty nejspíš taky - takže buďme za takové doktory rády, i když nás to někdy vyděsí :grinning:

Pavlí, díky za pochvalu foteček... i když se přiznám, že jsem je už dlouho neaktualizovala... :slight_smile: Ale mám jich hafo, jen nemůžu pořád nějak vybrat ty nejlepší :grinning:

Luci, ahaaaa... jsem to nějak nepochopila :sweat_smile: a už to nemůžu ani svádět na to, že mi tlačí mlíko na mozek :grinning:

Jinak musím našeho miláčka pochválit. Od té doby, co není kojenej, tak spinká naprosto krásně. Minimálně jednou denně si dát 1-1,5 hod. a spí klidně i 3x denně - většinou kolem těch 50 min. minimálně! :grinning: No tohle já neznám a fakt si to užívám :slight_smile:

No a novinka - za 2 týdny jsme pozvaní na svatbu. Chtěla jsem, aby neteř u nás hlídala Lukáška. Ale ségra se nemůže dočkat, až u nich bude spát, tak mě přemluvila... docela jsem z toho nervozní, ale dneska tu byla ségra s neteří a Luky jim povídal, smál se... tak si říkám, že to bude v pohodě :slight_smile: Musíme se přece trochu "otrkat" - já i Lukášek :grinning:
22. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to vypadá tak,že Kubík řádí jako by mu nic nebylo,ale holt musíme ještě na tu kontrolní lumbálku.

Jinak jsem dneska vyletěla od zkoušek z autoškoly,testy jsem udělala na plný počet,údržbu jsem taky udělala,ale při jízdách jsem kvůli jedný krávě vyletěla.Jala jsem na křižovatce na zelenou a odbočovala do leva,naproti měli taky zelenou a ten první odbočoval taky do leva,jenže z nějakého důvodu se nechtěl rozjet,takže jsme se měli míjet,jenže jak už jsem odbočovala,tak ženská co stála za tím prvním autem to střihla přes chodník a objela ho,jenže já už v tu dobu byla mimo křižovatku,takže jsem nikoho neomezila ani neohrozila a on mi řekl,že jsem jí nedala přednost.Nejspíš byl na mě nasranej,protože jsem si při testech prohodila myš s klávesnicí a on mi řekl,že mu tam nemám dělat bordel,tak jsem mu řekla,že nejsem levák.
22. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, nás taky čeká svatba - jdeme 20/6...aspoň jsem měla dobrý důvod koupit si něco na sebe :grinning: Asi tam teda nebudeme křepčit až do rána, protože nebudeme mít hlídání pro Tádíka, ale malých dětí tam bude víc, bude tam i těhulka, tak to bude fajn.

My přes den spaní taky v pohodě - kolem 11.hodiny dá tak 1,5 - 2,5 hoďky a odpoledne venku tak 45 minut víc ne. My akorát teď ty noci špatný kvůli těm zoubkům.

Dneska měl Tádík hodně špatný den - první boule na čele a vzápětí se kousnul do rtu. Šíleně jsem se lekla, co se stalo, protože měl najednou dudlíka od krve :frowning2: Pak měl ale šíleně mazlivou, přilezl si ke mě a položil si na mě hlavičku, tak už bylo dobře.
22. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni - vilo, Ty nás tu tedy všechny napínáš s tou vaší Adélkou. :slight_smile:
Pavlínko, to víš, to jsem celá já. Pořád se kolem mě něco musí dít. :grinning: A koukám, že bohužel Tádík se opičí. :frowning2: Super, že máte dovolenou a odpočinete si od toho denního shonu. :dizzy_face:
Luk, to je dobře, že Tádík se přišel pomazlit, že je vše ok.
Lucí a Luk, užijte si svatbičku svých blízkých. :dizzy_face:
23. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my jedeme na svatbu sestřenky, na Staromák do Prahy, budou to míti moc pěkné a to 07.06. už se moc moc těšíme. Hostina na Divoké Šárce a ze Staromáku historickou tramvají na místo hostiny :slight_smile:
23. kvě 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, my taky jdeme 7.6. :grinning: Ale obřad mají na Červeném Hrádku :slight_smile: Luci, my bychom s Lukáškem nekřepčili vůbec, natož do rána, kdybychom neměli hlídání... jakmile nejde spát nejpozději v 19,30 hod., tak je konec... ještě týden potom není schopný usnout bez breku :frowning2: A jelikož mají obřad v 15,30, tak bychom šli na obřad a do restaurace se asi jen podívat a museli bychom domů :slight_smile:

Kačko, mrzí mě, že jsi vyletěla od zkoušek :frowning2:

No a jak jsem čekala - pochválila jsem Lukáška a dneska spal opět svých klasických 30 min. :grinning: a jen 3x... takže asi ten týden parádního spaní byla jen výjimka :cry:
23. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek