• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Kim máš IP - naprosto jsi mě dostala (některý věci v životě nepochopím). Pavlínko, to bude teda nádherná svatba - párkrát jsem historickou tramvají jela takovou tu okružní jízdu a je to moc krásný :dizzy_face:
Kačko - s tou autoškolou je to škoda :unamused:

Chtěla jsem na něco reagovat, ale absolutně se mi to vypařilo z hlavy :grinning:
Luci, my na tu svatbu jedeme do Mníšku pod Brdy, takže tchýňatům Tádíka na pohlídání nechat nemůžu (ani by to nešlo - přece jen ho maximálně vozí v kočárku) a naši na tu svatbu jdou taky, takže tam pobudeme obřad, oběd a odpoledne a v podvečer tradá (nebo i dřív podle Tádíka).
23. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Luci, to je jasné :wink: Já mám výhodu, že mám hlídání z obou stran - ségra nebo tchýňka. Mamce nevím, to bych se asi bála ho nechat :slight_smile: Moje mamka je ze všeho vykulená a už asi za těch skoro 30 let zapomněla, jaké to je s malými dětmi :grinning: Kdykoliv třeba pláče, tak mi mamka tvrdí, že má hlad... i když já vím, že je třeba ospinkaný a brečí proto, že se mu chce spát :grinning:
23. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, takhle já to mám přesně s tchýňkou, jakmile začne plakat, tak mi ho vrací zpátky a vůbec se nesnaží ho uklidnit a tvrdí mi, že má určitě hlad. Takže mám docela obavy jí ho nechat na delší dobu...možná si ještě pamatuješ, jak jsem ti popisovala tu story, kdy jsem si pro něj k nim musela jít, protože ho nemohli oblíknout.

Sháním teď Tádíkovi obleček na tu svatbu - viděla jsem v některém HM obleček jak pro ženicha, jenže už nevím, ve kterém :grinning: Takže o víkendu asi udělám nájezd na HMka :grinning:
23. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já mu chci dát jen košili a kraťásky nebo kalhoty - podle toho jak bude. Ale musíme to ještě hodně promyslet. Chtěla bych ho vzít aspoň na obřad, ale cestou na hostinu bychom ho asi museli odvézt k ségře (obřad, hostina a moje ségra - každý je v jiném městě :frowning2: ) Ségra mě přemlouvá, ať jí ho tam odvezeme než pojedeme na svatbu, ale to se mi moc nechce. Budu to muset všechno nějak promyslet... zase ho nechci dát ségře v 19,00 - rovnou na koupání :frowning2: No fakt nevím, přemýšlím nad tím už od pondělka :unamused:
23. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi to pořád šrotuje v hlavě...ale docela mě bratránek (ženich) překvapil, jak na Tádíka myslel - dokonce řešil, co pro něj prý budu chtít uvařit. Chudák :slight_smile: - jsem mu vysvětlila, že si přivezu skleničku a jen poprosím o ohřátí :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec mě nenapadlo s něčím otravovat. Navíc tam bude mít Táda společnost "bratránka" (syn sestřenice) Davídka, je o 11 měsíců starší - Táda a Dáda to bude parta hic :grinning:
23. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: My jsme měli na svatbě synovečka - tenkrát mu bylo 9 měsíců a šel z ruky do ruky :grinning: Aspoň si Tádík zatancuje :grinning:
23. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nestíhám dočíst, možná příště. Jen hlásím že Mišce je už dobře, má antibiotika a ta hned naštěstí zabrala, horečky už nemá, ale skoro celou noc proplakala, plakala i ze spaní, takže jsme kantáre.
24. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme také zvaní na svatbu ale až v září také na Červeném Hrádku, takže ještě moře času, ale už také přemýšlím jak to uděláme, Míšu ještě nikdo nehlídal a mé mamce bych ji také nesvěřila, ta zapoměla asi úplně všechno co se týče dětí, ale tchýňka je otrlá babička 4 vnoučat, no přecejen Miška už bude o dost větší, jen nevím to večerní uspávání.
24. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, Lukáška taky ještě nikdo nehlídal :frowning2: Teda jo, ale jen přes den... venku v kočárku nebo tchýňka chvilku u nich doma. Dneska jsem to řekla mamce, že Lukášek bude spát u tety a ta z toho byla celá špatná :slight_smile:
24. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jíťo, doufám, že Mišulce už je líp :wink:
Tádíka taky ještě nikdo nehllídal delší dobu - ťchýňátka maximálně 2 hodinky vození v kočárku a mamča trochu dýl, že jsme třeba stihli kino, ale je to vždycky v řádu pár hodin. Řekla bych, že maximálně tak 3-4 hodinky. Zatím si ani nedovedu představit, že by byl třeba jen na noc bez nás - a to vím na 100%, že by mamča neměla nejmenší problém...ten problém bych měla já :grinning: :grinning: :grinning:

Udělali jsme si dneska úžasnou prochajdu - šli jsme od nás z Jirkova pěšky až na Kamenčák. Super prochajda :wink:
24. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišku zatím nehlídal nikdo kromě táty ani přes den :confused:
24. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, a zvládla bys to, kdyby jí hlídal někdo jiný? Já s tím mám totiž docela problém, když ho hlídá moje mamča, tak je to dobrý, ale když ho vozí někdo jiný, tak si ten čas, kdy bych mohla třeba chvilku relaxovat stejně pořádně neužiju, protože přemýšlím, jak to probíhá :unamused:
24. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to zvládla :slight_smile: Asi jsem macecha, ale prostě bych nechtěla, aby byl neustále nalepen na máminy sukně :frowning2: Abych se bez něj nemohla nikam hnout. Já teda nemám potřebu nikde courat (restaurace, diskotéky apod.), takže ani není potřeba, ale zase nechci, aby byl na mě závislej. Člověk nikdy neví, kdy nastane situace, že bude potřebovat hlídání a nechci ho pak vystavovat stresu třeba ve 2 letech, kdy tu změnu určitě vnímá víc. Budu ráda, když si ho třeba o víkendu občas někdo vezme, ale zase rozhodně odmítám, aby ho měl někdo každý víkend :sweat_smile: To zase ne... :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já to mám takhle taky...nechci, aby byl na mě závisláček, takže ho mají tchýňátka tak dvakrát týdně na vození, když jsme u našich, tak si ho vzal na vození brácha s přítelkyní...já ho pohlídat dám to jo - ale příšerně během té doby trpím. Takže to není tak, že by byl jenom se mnou, je i s jinými lidmi - zvládá to dobře (většinou) na rozdíl ode mě :unamused:
24. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak nám většinou nevozí nikdo - vezme si ho někdo třeba tak 1x za 2 měsíce, takže to je rozdíl :slight_smile: To si vždycky během těch 2 hodin pořádně uklidím a udělám co je potřeba, takže lítám jak hadr na holi a nemám čas myslet na to, co kde jak :slight_smile:
25. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning:
Tak začínám pozorovat, že Tádík bude pěknej vzteklounek po mě - když vezmu něco, co on strááášně potřebuje, protože to třeba není podle mě úplně supr hračka (mobil nebo ovladač). Šílenej vztek, ječí slzička žádná, vztekačka na zemi...možná by někdo řekl, že jsem krkavčí matka, ale když začne tohle dělat, tak ho nechám na té zemi ležet, v žádném případě si ho neberu do náručí (aby si nemyslel, že je tohle chování v pohodě)...a kupodivu jsem zjistila, že ho to po chvilce přestane samo bavit. No jo no - vrací se mi to na dítěti (byla jsem jako dítě hodně velkej vzteklounek) :grinning:

A abych ho jenom nepomlouvala, tak včera začal nádherně ukazovat, že je táááákhle velikej :wink:
25. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jdu na vás ve volné chvilce juknout.
Koukám, že se máte všechny dobře a těhulky zatím drží 2v1 :dizzy_face:

my máme 3. ZUB, každou sobotu nám vyleze jeden, jestli to půjde tímhle tempem, tak za chvíli budeme mít hubu plnou zubů :grinning: :sunglasses:

Ondra začíná být nerváček a vzteklej, jakmile se nemůže dostat k mobilu nebo novinám, tak je zle :sweat_smile: takže podobé to má i Lukajda s Tádíkem

jinak zatím lezeme jen dozadu (teda plazíme se :sweat_smile: ), sedíme tak minutku a když se na něco otočíme, tak neudržíme stabilitu a jdeme k zemi (teda Ondra, já to zvládám zatím dobře :sweat_smile: )

no a včera na Bambiriádě jsem se přistihla, že mám o Ondru strašnej strach, protože ho nikomu nechci pujčovat, raději ho vozím sama a mám ho pořád na očích :pensive:
naštěstí není závisláček a zvládne být i u někoho jiného, babička minulý týden hlídala, ale v takovém davu ho prostě s babičkou nenechám, zvlášť když mi z něj dělají pokusného králíka a posazujou ho, pak se mi naklání z kočárku, že div nevypadne, takže příští víkend pro jistotu přecházíme konečně na sporťák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsem hodila nějaký fotečky z plavání, které ho děsně bere, tak můžete juknout :wink:

mějte se moc fajn :wink:
25. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lukášek se zatím moc nevzteká, ale já jsem vztekloun ještě teď, tak čekám, kdy to na něj taky přijde :grinning: Ale mobil a ovladač taky neuznávám jako hračku a okamžitě zabavuju :slight_smile: Luky se nevzteká, ale začne brečet. Když vidí, že máma je neoblomná a nic to se mnou neudělá, přejde ho to... takže s Tvým postupem, Luci, naprosto souhlasím. Nemyslím si, že jsi krkavčí matka... :grinning:
25. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já ti ani nevím, co vlastně chci, když mi mamča vyprávěla, že jsem si lehla (asi jako dvouletá) na zem před obuví, protože jsem prostě strašně chtěla nový střevíčky - červený lakovky...dneska je mi jasný, že mě tehdy mamča v tu chvíli asi neměla moc ráda :grinning:

Jituš - fotky super, Ondrášek je pěkná potápka :wink:
25. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
jdu rychle pozdravit, nejak prubezne stiham cist,ale ne psat,
berou me asi druhy tyden zada,dopoledne to jde,odpoledne bych se nevidela-nejsou to krizove bolesti,ale u lopatky mam neco cvaknuteho...jak neco udelam,tak skucim...a protoze delat musim-ted jdu uklizet postupne byt,tak vecer proste nemam silu jeste cvakat na klavesnici
takze hlasim,ze jinak se mam dobre, nic mi neschazi,jen mi prijde,ze brisko je tezsi a tezsi-aby to nebyl nakonec mamutik!!!

leni-neboj,srdicko je v poradku,delaji vse preventivne,a verim,ze zmatkujes,ja taky mela mam sve chvilky,ale alespon vime,ze si toho vseho mame vazit :wink:
26. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly prosím tě,chtěla bych vymalovat Kubíkovi pokoj,jednu stranu žlutou a jednu oranžovou a ty máš krásně vymalovaný pokojík a tak jsem se chtěla zeptat jakou barvu-značku jste použili,a co všechno se k tomu musí ještě přidat,jsem na to antitalent. :wink:
26. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ještě mě napadlo... jak budeš řešit Tádíkovo hlídání až půjdeš do práce :slight_smile: Vím, že chceš jít po 3 letech (snad se nepletu)... to budeš mít někoho na hlídání nebo ho dáš do školky? Protože jestli jsi takhle "mimo", když ho hlídá někdo z Tvých blízkých, tak si nedokážu představit, jak budeš v klidu pracovat, když ho bude mít naprosto cizí ženská, která má navíc nastarosti několik dalších dětiček :sweat_smile:
26. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, budu si muset zvyknout, protože on problém nemá, ten problém mám já - já si myslím, že mě to do tý doby přejde. Dětičky má rád, tak mu bláznivá matka (a pak kdo je tady závislák :grinning: ) nemůže bránit ve společenském vyžití :wink: Já si myslím, že jakmile se trochu víc zapojím do pracovního procesu (myslím teď na MD), tak už nebudu mít čas tolik myslet na takové věci :wink:
26. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky moje :slight_smile:

moc tu nebývám,ale tak nějak průběžně stačím dočítat :slight_smile: jsem ráda,že se vám dětičky uzdravujou,jiným zase pěkně rostou,klubou se zoubky a staví se na nožičky :grinning:

holyk těhulky vy už budete rodit a já to možná prošvihnu :cry: zítra,teda vlastně už dnes :grinning: odlétáme na dovču :sunglasses: tak na vás budu aspoň moc myslet :wink:

jinak Lukšu jsem musela trošku připravit,takže je ostříhaný :sweat_smile: zkusím přidat fotečku :sunglasses: ale stejně se mu ty konce zase kroutí :grinning:

na hlídání jsem si už zvykla,Luky spí občas u babiček,ale když třeba spí jeden den u jedné a další u druhé,tak už mi to taky vadí :grinning: ale na dovču bych ho samotného s nikým nepustila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andilku skoukla jsem fotečky :slight_smile: je vidět,že plavčo se opravdu líbí :grinning:

kimby jestli budeš mít ještě čas po 7.6.,tak určitě na kafíčko můžeš dorazit :dizzy_face: ale nevím už,kdy jsi psala,že máte vy tu dovču...

bambiriádu jsme bohužel nestihli,kvůli shánění věcí na dovču a taky taťka slavil narozky,ale musím říct,že po dlouhé době jsem se pořádně bavila :grinning: :grinning:

a už zase nevím,co jsem komu chtěla :unamused: takže koukám,že spousta vás jde na svatbu :grinning: tak si to pěkně užijte :slight_smile:těhulky opatrujte se a ostatní samozřejmě taky :grinning: budu na vás myslet a 7.6. jsem zas tu :wink: tak se mějte všechny krásně :dizzy_face: papa
27. kvě 2008 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že sále 2v1, ale 2.6. nastupuju do porodky, podle rozhodnutí dr. se bude možná vyvolávat, tak držte palce
27. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Luci, jj - jak to tak píšeš, tak mám ten dojem... že je Tádík v klidu, ale ty to "prožíváš" :grinning:
Leni! Vy se máte! Taky bych někam letěla... :grinning: Tak si to hezky užijte :wink:
Leni, tak snad se Adélka umoudří a vykoukne dřív... i když toho 2.6. by mohla - to mám zrovna narozky :grinning:
27. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz... sháním pro Lukáška takovej ten kruh, kterej má "dno" a jen 2 díry na nožičky... jestli víte co myslím... aby jako nepropadl. Ale nikde jsem to zatím neviděla. Nemáte někdo tip? :wink:
Děkuju.
27. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jsem prostě cáklá matka :grinning: Já se s tím ale určitě vyrovnám, protože bych nerada jednou byla ještě i cáklá tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, ten kruh jsem neviděla, ale mrknu - je to dobrý nápad. Tádík teď má novou kámošku žábu - bazén s míčkama - vložila jsem fotky :wink:

Leni - Vilo - jste statečný holky, vy to s Adélkou zmáknete v naprosté pohodě :dizzy_face:

Leni - El - velká závist :wink: a dej mi pak vědět, kde jste nakonec byli, ju? Plánuju moře na podzim, ale kdoví jak to nakonec dopadne (záleží na tom, jestli si manžel bude moct vzít dovču).
27. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Mišce od soboty už nic není, řádí jak černá ruka :grinning: byli jsme zase na chatě, nějak jí to tam prospívá, krásně tam spí a baští, minule měla k obědu mámy mlíčko, půl misky polívky a 2 velký bramborový knedlíky a zase mlíčko, no většinou mi tolik nesní ani za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ťapká nám za ruce a leze 7. zub.

Pavlí ta značka malby mě také zajímá, mooc se mi líbí ta zelená, Miška bude mít pokojíček zelený a žlutý s oranžovým nábytkem.

Leni el závidím dovču, mi letos nikam nepojedem a příští rok asi taky ne. Moc si to tam užijte.

Leni vilo to to letí za pár dní si už Adélku pochováš, hlavně ať jde vše vpohodě.

Jinak jak tu řešíme hlídání, pro Mišku si nikdo na vození nikdy nepřišel, já se jim ani nedivím když v kočáru pořád řvala, a teď mám čerstvě v důchodu tchýňku, která se pořád kasala jak si bude chodit pro Mišku na procházky a zatím nic, stejně pořád nemá čas. Dnes jsme šli do města koupit nám něco na sebe a s Míšou to byl docela děs, tak ji příště necháme asi u babičky, příteli se moc nechce, když je Míša kojená a já jí dávám přes den často, aby se nedožadovala, no uvidíme.
27. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, Lukášek je sice hodnej, ale taky si ho moc nikdo nebere :frowning2: Přesně - všichni se kasali... teď neskutečně lituju toho, že jsme se přestěhovali. Protože vím, že ségra by vozila... jenže musí přijet sem, pak si většinou dáme kafe a už zase letí domů :frowning2: Sice je to kousek, ale prostě časově náročnější, než kdybychom bydleli ve stejném městě :frowning2:
A můj taťka mi asi 3x říkal, že až bude hezky, že o víkendu si ho určitě někdy vezme... jako kdybych já s ním chodila ven jen, když je hezky :grinning: No a teď už raději mlčí, protože se nemá na co vymlouvat :slight_smile:

Hlavně - já Lukáška nikomu nenutím. Buď si ho chce někdo vzít, tak si ho vezme (teda spíš nevezme :slight_smile:) nebo ne... nejsem typ, co by volal - "Přijďte si pro Lukáška" :grinning: nebo "Nechcete si vzít Lukáška?" To fakt nedělám a doufám, že ani nikdy dělat nebudu, protože mi to přijde pěkně trapný :sweat_smile: vnucovat někomu vlastní dítě, abych si od něj odpočinula :grinning:
27. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek