• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Lucí já právě Mišku také nevnucuji, ale někdy mi přijde že např. můj táta na to čeká, přidával nám na kočár a pak si pořád všem okolo stěžoval že ho ještě nevozil ( a už nepovozí když jsme ho dávno střelili), ale mě nikdy neřekl že by šel a také na návštěvy většinou chodí až k večeru. Ještě úsměvné je že nám na kočár dal 7tis. (což jsme za každou korunu byli rádi) ale jemu to přišlo strašně moc a všude se vytahoval že Míše koupil kočár a bylo mu fuk že jsme koupili z nejlevnějšího co bylo a taky nebyl nic moc, proto jsem chtěla tak rychle golfáče.
27. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, já si taky říkám, že třeba ty lidi čekají, až jim řeknu... ale já to prostě dělat nechci :slight_smile:
No je fakt, že naši rodiče žijí v jiném světě :slight_smile: Myslí si, že dneska se luxusní kočár pořídí tak za 6 tisíc :grinning: My máme teda docela drahej kočár, ale zase tam je úplně všechno... Proto ani o golfkách neuvažuju - koupila jsem si schválně lehkej kočár, abych si nemusela kupovat golfky. Ale chápu, že když se člověk musí řídit cenou, tak ten výběr není takový :frowning2:
28. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El, doufám, že dáš odkaz na fotečky z dovolené. :dizzy_face: Velká závist, jak už psala Lukajda. :grinning: Mě čeká maličká dovolená 14.6..
Leni - vilo, a já myslela, že Adélka bude na světě 6.6., takové krásné datum si vybrala a doktor jí to chce překazit. :unamused: :grinning: Bojíš se nebo se těšíš?
Lucí, zkus na ten kruh kouknout při nákupu potravin :grinning: v Kauflandu, Lidlu, atd. Občas tam takovéhle věci mají. Já v Kaufu kupovala lehátko. :wink:
Jituš, to je super, že Miška je už zdravá. :slight_smile: Tak to jsi popsala moji vysněnou kuchyň - zelená, žlutá, oranžová barvička. :grinning: Už se těším na fotečky Miščiného (to je slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) pokojíčku. :dizzy_face:
Dneska jsem měla hroznou chuť na ovocný salát, ale doma byly jen banány a mně se nikam na nákup jít nechtělo, tak jsem si dala ten banán a k večeři bude Šopský salát. Ten už jsem neměla, ani nepamatuju. Snad naposled na našem srazíku v říjnu 2007. :confused: :grinning:
28. kvě 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak je Tádík objednaný na svojí první návštěvu zubaře. Byla jsem v pondělí u zubaře (konečně už mám po roce všechno dořešeno). A Dr. se mě sama ptala, jestli bych nechtěla Tádíka u ní registrovat, že je vždycky lepší, když dítě chodí tam co rodiče - to jsem byla ráda. Probrali jsme spolu kartáčky, pasty atd. a 9/9 jde Tádík na první prohlídku. Přede mnou byl asi tří, čtyřletý chlapeček - šílená hysterie už v čekárně, protože už asi se zubařem nepříjemnou zkušenost měl - strašně se bál. Zevnitř pak byly slyšet neskutečné rány jak jim to tam rozkopal. Dr. mi říkala, že měl strašně zkažené zoubky - tak takovýmhle zkušenostem bych se chtěla fakt vyvyrovat.
28. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, při nákupu potravin kouká, ale neúspěšne... nemají ho v Globusu, Kauflandu, Tescu, Lidlu.... prostě kam přijdu, tak koukám.. Bohužel zatím bezúspěšně :frowning2:

Luci, mně při mé min. kontrole u Dr. sestra řekla, že příště už mám přijít i s Lukáškem. Já jdu sice v červenci, ale to ještě Lukáškovi 12 měsíců nebude.. tak nevím, jestli mám na něj počkat a jít až s ním - v září. Možná jo. Že uvidí, že maminka taky nepláče a nebolí jí to, když jí paní dr. kouká do pusy :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky moje!!!!!!!!!Hlásím se mezi živé, měli jsme teď obrovské starosti tak jsem neměla čas sem nakouknut :frowning2:
Lucí ten kruh vím jaký myslíš my ho máme po Hanďulce a kupovali jsme ho v Tescu za 199,- ale cca před 3 rokama, teď už jsem po něm nekoukala :slight_smile:

Jinak těhulky koukám že vám to letí jako voda, tak hodně štěstí a dejte vědět :wink:

Jinak všechny moc zdravím, mějte se a opatrujte se :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá Péťa je tu :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna dneska jsem na vás myslela, jestli jste v pohodě :wink:

Luci, jedu v pátek ráno k našim a zrovna je nějaká akce Betynky v OC Chodov chtěla bych se tam jít podívat - loni tam rozdávali moc pěkný dárečky od Lamaze - tak se tam pokouknu, jestli tam ten kruh nebudou mít. Je tam tuším Bambule - tam je těhle věcí plno a můžu tam vlastně mrknout ještě do Hypernovi a když už budu u našich, tak můžu mrknout ještě do Edenu, tam je zase Pompo (Maxi). Když něco objevím, tak ti dám vědět a když bys chtěla, tak ti to tam příště koupím :wink:

Myslím, že je jedno, jestli necháš Lukáška prohlídnout v červenci nebo až v září - podle mě stejně jen Dr. okoukne, jestli něco roste a pobavíte se o hygieně :wink:
28. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťulko! :slight_smile:
Luci, OK, tak se koukni... já zkusím ještě oběhnout hračkárny... to mě napadlo až teď. :sweat_smile: Třeba budu úspěšná :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ahoj Peťul, ať už máte po starostech a máte doma všichni klid :wink:
Lucí ten kruh mě nenapadl, musím ho Mišce pořídit taky, kouknu po hračkárnách u nás v cv a kdyžtak dám vědět.
29. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj Holky, jo jo doufám že už je po starostech ale co se týká dětí tak nebude nikdy.Haninku jsme měli v nemocnici z toho 2 dny na JIPCE takže starosti až nad hlavu :frowning2: Snad se nám vše už vyhne.Jinak náš malej otesánek měl ve 3 měsících 6580g a 63cm, no je to vážně chlapák :grinning:

Jsem ráda že jste všechny v pořádku.Páááá
29. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Petí, vy jste si "užívali" :frowning2: Já myslela, že s dětičkama běháš radši venku a ty jsi měla zatím takovýhle starosti :confounded: No ale Lukášek je chlapák jako hrom :wink:

Holky, tak jsme udělali pokus - přestěhovali jsme Tádíka na noc do jeho pokojíčku, jestli se náhodou to jeho spaní nezlepší (v poslední době se budil po hodině max po dvou). Na zoubky už to nevypadalo, protože Panadolm který mu na zoubky vždycky zabral, nezabral. No a světe div se, tak nádherně jako na dnešek už jsem se dlouho nevyspala. Šel spinkat v půl osmé - kolem desáté jsem mu byla dát dudlíka, pak se probudil jenom na krmení a hned zase spinkal a vstávalo se v 7:45, kdy já už byla dávno vzhůru a nervní, že to není možný, že takhle spinká :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí to jo, ani nemluvím, bylo to strašně vyčerpávající a stresující, přijde mi že jsem těma starostma zestárla o 20 let.Ale snad už to je za náma a budeme v pořádku.

Téééda to je super, alespoň se Tádík krásně vyspinkal :wink: a tebe si umím představit :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, to mě nenapadlo se zmiňovat o hračkářství, to by bylo první, kam bych já vešla. Tak tam by jsi mohla být úspěšná. :wink:
Peťul, vítej opět mezi námi. :grinning: Je mi líto, že jste měli tak velké trápení. Tfuj, tfuj, tfuj, ať už je u vás jen a jen dobře.
Luk, asi to bylo nové místo pro Tádíka, a tak se mu v novém pokojíčku líbilo a měl krásné sny. :grinning:
29. kvě 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dneska jsem ten kruh viděla za výlohou hračkářství na Palacké v Chomutově. Nevím teda, kolik stojí, protože za výlohou cena nebyla a dovnitř jsem to nestíhala, šíleně jsme s Tádou fofrovali :grinning:
29. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Peťulko, já si taky myslela, že trajdáte venku a užíváte sluníčka a vy přitom takhle! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad už bude jen dobře... Hlavně, že Ti Lukášek dělá radost :slight_smile:
Luci, já nějak nemůžu přijít na to, kde je na Palacký hračkárna? Pošlu tam mamku... :slight_smile: Na Palacký pracuje :wink:
Mně to někdo nedávno říkal - že se většinou dětičky přestanou budit, když jsou v jiné místnosti než maminka :slight_smile: U nás teda zabralo, když jsem mu přestala dávat prso... dala jsem jen dudlíka a kojila po 3 hodinách, pak jsem v 1 přestala kojit, pak i ve 4 a teď spí většinou tak do těch 5 :slight_smile: Občas se teda taky budí, ale myslím, že mu leze další zoubek, tak bych to teď připisovala tomu. :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéje Petruško to teda jsou starosti, hlavně, že už je v pohodě a že jste doma. Lukášek je teda pěknej macek.
My jsme dneska byli na kyčlích na RTG a na UTZ, jadérka už máme - jupíííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :grinning:

dneska Ondra začal makat na své fyzičce a konečně se pořádně rozlezl dopředu a dělá kliky :dizzy_face: :grinning: , rozcupoval mi katalog Bonpricu, tak už si asi nic neobjednám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

no a co se týká stěhování MM a mě do naší ložnice je docela v nedohlednu, pže nemáme hotové podkroví a tak 2 roky to bude ještě trvat, ale naštěstí se budí jen 1x za noc, tak je to zatím OK :wink:
29. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsem se dnes vrátili z nemocnice,Kubeš byl na třetí a poslední lumbálce,takže už tam nemusíme.Já jsem tak ráda :slight_smile: .Nesmí teda 6 týdnů do dětského kolektivu,nesmí ven bez kšiltovky,musí se šetřit a plavat budeme moct až v zimě,protože nám řekla,že nejméně do září nesmí plavat,takže venku budou pařáky a my budeme tvrdnout na suchu,no alespoň je už zdravej.

Raduš zase jsme byli ve školce,tak jsme s tvojí mamčou pokecali :slight_smile:

Jejda Petruš snad už je Hanička v pořádku.To ti věřím,že jsi byla vynervovaná,já taky byla úplně v čudu,Kubeš byl na jipu 5 dní. :unamused:
30. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí tak co sehnala jsi ten kruh? U nás je mají ve všech hračkářstvích, já koupila tenhle za 119,- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12114580&tab=0
asi pojedem příští týden do mosteckého aquadromu ho vyzkoušet a i jak se bude Mišce zamlouvat studenější voda.
Jituš gratuluji Ondráškovi k jadýrkám
Petruš já si říkala že tě nějak venku nepotkávám a vy takovéhle trable, hlavně ať už je Hanička vpořádku.
Katko chudák Kubík léto bez vody, hlavně ale že je zdravej
30. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já dneska měla den blbec. Doma jsem si k snídani dala Tiramisu, a asi v něm bylo hodně rumu a já asi byla nějak mázlá. :slight_smile:
V práci jsem opravovala sponkovačku a já vůl si procvakla prst a to doslova. Nebolelo to, nejvíc mě bolel ten pohled na to. Jinak to mám trošku citlivé, ale je to ok. Pak jsem se praštila o futra, asi jsem fakt byla opilá, že jsem se ani nevešla do dveří. :grinning: K svačině jsem měla salám, no nehodila jsem si ho na sebe? Naštěstí jen na pracovní plášť.
Doma jsem konečně uklidila kuchyň, zítra se vrhnu na obývák a svůj pokoj a ještě se pokusím o koupelnu a wc, abych v neděli měla pohodičku. Mamka jde zítra do práce, tak mi do ničeho nebude kecat.
Doma absolutně nebylo nic k jídlu, k obědu. Tak jsem se porozhlídla po kuchyni a udělala jsem těstoviny se sušenými houbami a vajíčkem. Prostě šunkofleky bez šunky, ale s houbami. A když už jsem měla rozpálenou troubu, tak jsem udělala piškotovou bábovku.
A teď už tu pomalu usínám.
Jituš, též se připojuju, gratuluju Ondráškovi k jadýrkům a ke klikům. :grinning:
Kačko, chudák Kubík. :frowning2:
30. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jituš já tenhle kruh prodávám za 80 kč,je skoro nový,měli jsme ho jen na dovolenou na Šumavě,tak holky jestli ho některá chcete tak Vám ho prodám. :slight_smile:
31. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem na mmb nějaké věci,tak se mrkněte,kdyby se Vám něco hodilo.http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=38245 :slight_smile:
31. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem tu přeju všem těhulkám at to vtěch vedrech zvládaj mimimnkám a dělají pokroky a maminkám radost .My už lezem a chodíme za jednu ručičku 26,5.08 jsme byly na prohlídcetak máme 10kg a 74cm a venku už máme 4 zuby lezou jak houby po dešti.No tak se všichni mějte a opatrujte se náš malej se crndá přes den v bazéně a je mu tam fajn. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se snad zblázním,Kubík si dneska rozseknul pusinu,není to moc,ale krve bylo hodně :frowning2:
31. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jituško, ten vypadá hezky :slight_smile: Já už pověřila mamku, aby mi došla do toho hračkářství na Palacké :slight_smile: Tady je snad jen jedna hračkárna (nevím přesně, ještě to tu nemám tolik zmáklé) a je to tam hrozně úzké, takže se mi tam s kočárem nechce :frowning2: Proto jsem koukala spíše v těch hyproších :slight_smile:
Jituško - Andi, gratulujeme k jadýrkům. Vím, jaké to je... taky mi spadl kámen ze srdce, když nám asi před měsícem dr. řekl, že už jsme se jich taky dočkali :slight_smile:
Já nevím, jestli jsem to sem psala, ale vykukuje nám 2. zoubek :slight_smile:
Kačko, tak snad bude Kubík brzy v pořádku :slight_smile:
31. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera večer na červnovkách psala Lenička vilo že začíná mít bolesti po 5 min. a zatím nepřecházejí ani po sprše, ale že to asi do rána přejde. A do teď žádný příspěvek, tak že by byla Adélka už na světě? Úplně mám husinu.
1. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nevím proč, ale od rána myslím na Leničku-Vilo....že by Adélka mezi námi? 1. 6. by bylo krásné datum, co říkáte? No hlavně, ať je v pohodě..tedy jsou :slight_smile:

Jinak užívejte sluníčka, konečně je tu léto :slight_smile: nebo to tak alespoň vypadá.
1. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zatím pořád držíme :frowning2: bolesti jsem měla do půlnoci, potom usnula a ráno zase nic ..... teď mě ještě občas břicho bolí, ale na porod to určo není, tak mě ta nemocnice zítra asi nemine, mám nástup v 8:00 tak potom písnu info asi po Pavlínce co se mnou budou dělat. Držte nám palce :wink:
1. čer 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni já si myslela že si to už Adélka rozmyslela a ono nic. Určitě palečky zítra budu držet hlavně ať jde vše hladce a bez problémů. :wink:
1. čer 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, myslím na Tebe, asi se to Lucce splní, že se Adélka narodí na její narozeniny. :grinning:
Kačko, ten Kubík má pořád nějaké trápení. :frowning2:
Dávejte na sebe pozor.
1. čer 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Lukášek má hroznou rýmu a já taky - já dneska i teplotu 38,5 :unamused: Ale byli jsme na chalupě, tak se tam o Lukáška rodinka většinou postarala :slight_smile: Dokonce ho švagrová tak uspala, že spal 1,5 hodiny :grinning: tak jsem si taky zdřímla. A řeknu Vám, že to teplo snáším hůř než v těhotenství :frowning2: V těhu mi to vůbec nevadilo a teď mě to fakt ničí... ale možná je to tím nachlazením. Tak snad bude brzy líp :slight_smile:
1. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek