• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky holky,
nestiham uplne vse docitat,jen prolitavam...
- min. tyden jsem si uzivala slunicka (neco nepekneho potkalo okoli rodiny,tak nam venku bylo proste lip), taky si uzivam tehu, je mi krasne,ze mam ukonceny 36tt a jsem za to tak vdecna,ze bych ted tahala brisko klidne jeste 2 mesice,jen kdyz vim,ze je mimi velike, konecne jsem v pohode a doufam,ze to tak bude uz az do konce, vcera jsme byli na dalsim vylete a musim se jen zminit,ze shodou nahod hrala vcera skupina no name jen pro nas-no tak to byl mazec,to miminko ma v brisku vic koncertu nez ja snad za zivot :grinning: -a libi se mu to, vubec me nezlobilo!!! az cestou domu mi to dalo sezrat-ale to proto,ze jsem se kvuli koncertu nenajedla vcas :grinning:
- jinak hlasim pokojik cely vyprany,vse vyskladane,ted dodelam detaily, prerovnam tasky do porodky a vrham se postupne na generalni uklid bytu,takze pocitac zase nebude, az bude hotovo! :dizzy_face:

a ted jeste:

LUCI - VSE NEJLEPSI K NAROZENINAM!!!!! AT JE TI BRZY LIP- I LUKASKOVI A AT SE MATE JEN A JEN DOBRE!!!
LENI - moc na tebe mysim a tesim se na Adelku :slight_smile:
KACI - MOC PREJU,AT JE KUBIK UZ V PORADKU,JE TO HRUZA, MYSLELA JSEM NA VAS,CETLA JSEM SI TO
PETUL - DOUFAM,ZE I U VAS UZ JE VSE V PORADKU , POZDRAVUJ HANICKU A POSILAM JI PUSINKU
2. čer 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam zpravu od vilo:
ma po prijmu, pry dneska to na nic nevypada, vecer ji pichnou injekci a od zitra by ji davali cipky, pry moc nespechaji
2. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vilo - držím pěsti, ať je všechno tak jak má být...a taky že bude :wink:

Marodům přejeme, ať jsou zase brzo fit - bohužel k nim taky patříme :unamused: Od včerejška má Tadeášek vysoké teploty, ale evidentně ho nic nebolí, papá normálně. Akorát je strašná smuténka a chce se jenom nosit - dneska ráno měl už 39,5 a nešlo to vůbec srazit, takže jsem s ním letěla k Dr. a má podezření na šestou dětskou nemoc (během posledního týdne s ní měla 6 dětí). Brala mu krev, dostali jsme pytlíček na nachytání moči a zítra jdeme pro výsledky krve.
2. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlí, děkuju za přáníčko :wink:
Já asi raději zítra skočím taky s Lukáškem taky k dr. Zdá se mi, že špatně dýchá, tak ať jsem klidnější :slight_smile: Dneska jsme to nestíhali, v MC byl Fík, tak jsme se na něj šli podívat :grinning: Ale Lukášek je na to ještě malej, vůbec ho nějakej Maxipes nezajímal. Zato synoveček tam na něj furt hlaholil: Ahoj Fíku. :grinning: Bylo to roztomilý
2. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
to horko mně také ničí, jo kdyby jsme byli někde u vody tak by mi to nevadilo, ale nejsme.
Lucí vše nejlepší k narozeninám :sunglasses: hlavně ať ti v příštím roce vyjde vše co chceš, Lukášek ať je zdraví a dělá ti samou radost a manžel samozřejmě také. :wink:
Pavlí jen si ten zbytek těhu užívej dokud můžeš :grinning:
Leni vilo myslím na vás holky a držím palce
A koukám další marod, honem se kluci uzdravte a doufám že nám se to vyhne.
Dneska jsem byla Mišce koupit další letní čapku, přes víkend jsme ztratili 2, ona si to furt sundavá a vyhazuje z kočáru a stejně jsme ztratili nový sandálky, naštěsí obyč. tak jsem je koupila znovu
2. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ve spolek :slight_smile:

Nejprve proč jsem hlavně jdu: Lucinko, vše nejlepší k Tvým narozeninám, přeji Ti hlavně zdravíčko, spokojenost, lásku a ať krásně funguje rodinka. To zdravíčko opravdu nyní s Lukáškem potřebujete, tak ať jste brzy zdraví a užíváte v klidu léta. Hlavně, ať se Ti splní vše, co si přeješ.To Ti ze srdce moc přeji! :dizzy_face:

Jinak i já jsem včera podotkla, že čím jsem starší, tím hůře ta vedra snáším...ale na druhou stranu jsem ráda, že je teplo, sucho...prostě léto...už skoro :slight_smile: dá se podniknout plno věcí, doma je čerstvý vzdoušek..je to prima.

Leni, myslím na Tebe, i když už nemůžeš číst tyto řádky, s Adélkou to zvládnete a ať jste brzy mezi námi! Drž se!

Pavlínko, ty si užívej posledních pár týdnů, dnů....pak ti nastane jiný kolotoč, vy koncerťáci :grinning: Hlavně na sebe dávej pozor.

Lucí, vy také marodíte? Ach jo, co to zase lítá ve vzduchu..no snad to bude jen nachlazení :frowning2: dej pak vědět...snad bude brzy zase dobře a budete fit!

Jituš...to musí mít z tebe obchodníci radost, když stále kupuješ čepičky, sandálky..jsem si měla otevřít obchůdek s dětským zbožím, by jsi byla stálá zákaznice :slight_smile:Také bych šla raději někam k vodě, ale místo toho pojedu do práce na noční :frowning2:

Verčo? Co u tebe?

Tak se loučím, zase někdy páááá
2. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak koukám, že k nám na svět brzy přibude Aduš, tak budu držet palečky, ať je vše OK :wink:

lucianko, vše nej k narozkám, nějak mi uteklo, kolik ti je, ale u ženský se to vlastně neříká :wink: a snad se Lukášek teplot brzo zbaví :frowning2: :wink:

vrtule, já Ondrovi minule nasadila sandálky (capáčky) a než jsme vyrazili z domova, tak je měl dole, jak mele nohama, tak jsem ho přezula a jezdíme zatím v uzavřených, líp mu na nožičce drží :slight_smile:

jinak jsme přehodili na sporťák (ani nevím, jestli jsem to to psala), o víkendu jsme si konečně snad po roce zagrilovali, trošku jsem to přehnala s vínkem, bylo nějaký silnější, tak jsem se druhý den léčila :pensive: :sweat_smile:

dneska jsem si v říjnovkách postěžovala, že Ondra jí každé 2 hodiny a zrovna dnes tomu tak není, naposledy jedl v 11 a před ohřátím jídla už začal zabírat, tak jsem ho uložila a spí doteď :grinning: :sunglasses:
2. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, všechno nej, nej, nej k narozeninám, hlavně hodně štestíčka, zdravíčka, lásky a hodné chlapáky, které máš doma. :grinning:
Lucí, rzy se uzdravte. A vlastně vy všichni, co jste marod.
Leni, též na Tebe a Adélku myslím, už jsem doufala, že to máš za sebou a budu tu číst od Pavly jen samé pozitivní zprávičky. :slight_smile: Takže se drž a určitě to obě zvládnete. :dizzy_face:
Pavly, krásně Ti narostlo bříško, za tu dobu, co jsme se viděly naposled na srazíku. Koukla jsem do alba na České Budějovice. :slight_smile:
Pavlí, u mě nic nového. Pořád jen práce doma nebo v práci. Občas zajdu na kafíčko s kámoškami.
Andí, buď ráda, že Ti Ondrášek spinká, však kdyby měl hlad, tak se určitě ozve. :wink:
2. čer 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dnes trhli rekord, kojila jsem v půl 5, v půl 7 a v 8 ráno a pak až teď v 6 večer a v 8 bude jen kaše :dizzy_face:
jupíííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
2. čer 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Lucko i my ti přejeme všechno nejlepší k narozeninám.
2. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Všem mooooc děkuju za přáníčko :grinning: Jste zlaté :dizzy_face: Mám Vás ráda :wink:
Andi, jsem na poslední metě před kulatinama. :slight_smile: Takže žena v nejlepším věku :grinning: Což teda říkám už asi od 18 let :grinning: :grinning: a předpokládám, že tak do 70-ti to říkat budu :grinning: :grinning:
No a co se Lenky týče - to vyvolávání jí vůbec nezávidím :frowning2: Já to sice nezažila, ale byla to moje noční můra. Snad jen moje ségra měla vyvolání v pohodě... píchli jí něco, přišly kontrakce a za 4,5 hod. byla neteř na světě. Jinak co jsem slyšela, tak většinou vyvolávali několi dní :frowning2: Teď naposledy Pájovo sestřence 2 dny, ale to ještě jde... spíš jsem právě slyšela o tom, že nic nic nezabíralo a nakonec dělali CŘ. Toho jsem se fakt bála jak čert kříže :frowning2: Ještě, že jel Pája do Frankfurtu, jinak bych asi taky přenášela :grinning:

Zuzko, super, že ses ukázala :wink: Byla tu po Tobě sháňka... akoukám, jak to letí! Už 20.tt... tak to brzy půjdeš na velký UTZ :slight_smile: Necháte si říct pohlaví nebo byste raději překvápko? :slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte kde v CV koupit malinkaté plavečky a nebyli moc drahé (tedy neznačkové)? Vím že je prodávají v chobotničkách. Docela na to spěchám, ve čtvrtek chceme jet se vyčvachtat. Tak kdyžtak zajdeme ve středu do těch chobotniček se kouknout na synovce.
2. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, to neporadím...
jo, holky, kde kupujete mrňousům sandále capáčky? My totiž ještě žádné nemáme, tak Luky trajdá jen v ponožkách nebo bosky :sweat_smile: Nechci žádné drahé... já žádné nekupovala, všechny jsme dostali. Ale většinou jsme viděla normální plné (třeba v Globusu). Prodávají tam i jako sandálky?
Já vím, že vypadám jak totální tele, ale budu ráda za každou radu :slight_smile:
2. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, plavečky mají v Globusu a jinak se dají koupit v Tescu, ale nevím, jestli i v Jirkovském :confused: :wink:

Luci, před 50-tkou jooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: .... co se týká capáčků(sandálků), tak jsem udělala super kup na MMB, fungl nové, ty samé, co mají v Globu za 199, jsem pořádila za 79,-- :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: a další jsem brala taky na MMB
jinak mají capáčky na Palacký vedle České Spořky, pak v Delvitě u Cipíska, na náměstí v bazárku (daj se koupit i nové) a v Dětským světě.... jinak neporadím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, díky za tip :wink: Globus mě napadl, ale nebyla jsem si jistá... mrknu tam :slight_smile:
2. čer 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sms od vilo ted v 7 rano:
ahoj tak dneska se mi mrknou na plodovku a udelaji zatezovy test tak uvidim jestli se to spusti.Jinak vcera byli 2 injekce ale nic se nedelo.Kdyz jsem byla na monitoru tak vedle porodila pani.Tak me to uplne dojalo.Zatim pa
3. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, taky posílám opožděnou gratulaci k narozeninám :dizzy_face:

Sandálky - capáčky jsem kupovala v Tescu v Jirkově, ale nevím, jestli tam teď zrovna něco mají a plavky pro mimča tam měli nedávno také :grinning: Na Palacký jsem capáčky vlastně kupovala před časem také. Jo a máme konečně obleček na svatbu - v pátek jsem koupila Tádíkovi v Nextu super modrou košili - má dlouhý rukáv, ale ohrnovací takže z toho jde udělat i krátký a pak jsem jen tak mrkla do Zara Kids (nikdy jsem tam nic nekupovala, protože Zara má pro děti šíleně drahý věci). Zrovna měli slevy, tak jsem rovnou pořídila i modré kalhoty (tmavé) za dvě stovky...no neberte to, když stály původně 700,- :grinning:

Teď to vypadá, že jsme možná bez teploty, ale k ránu bylo 38,5, tak jsem zvědavá, kam to zase vylítne. Dopoledne jdeme pro výsledky krevních testů a musím odnést moč do laboratoře - teda pokud něco nachytám. Chudák Tádík má nalepený takový pytlíček na odchytávání, co nám dala Dr., ale zatím teda nic moc.

Leni - Vilo - vydržať :wink: už jenom chvilka a Adélka je tu :dizzy_face:
3. čer 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačko díky za nabídku ale bojim se že by jí byli velký, vel. 80 teprve v něčem začínáme a ona má tu prďku mrňavou i plýnky máme pořád vel.3.
Capáčky jsem taky dost kupovala v Globu a ještě v Dětskym světě na Palacký, ceny jsou přibližně stejný, ale je mi jasný že pro Lucinku je ten Globus dostupnější.
Tak vyrazím dnes na ty plavečky do města stejně chci koupit i župánek, ten se na koupálko určitě hodí.
To horko nějak asi zmáhá i Mišku, ven sice chodíme dopoledne a pak až po třetí hodině, ale teď mi 2x za sebou spala po obědě přes 2 hodiny, no nepoznávám jí.
3. čer 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí luk tak to jsi udělala dobrý kup :wink: Tak pytlíček na moč už jsme taky měli jak měla posledně ty horečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no něco se do toho nachytalo, ale bylo něco jí to tam nalepit aby jí neměla slepenou dohromady :grinning: naštěstí výsledky měla vpořádku.
Leničce tedy to vyvolávání nezávidím, ale jak píše Lucinka už jen chvíli vydržet a bude držet to maličkaté štěstíčko v náručí
3. čer 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď pytlíček zkontrolovala...plnej byl, ale ne toho co bych potřebovala :grinning: Takže pokus číslo dvě - naštěstí je tam Dr. dneska do tří, takže času na pokusy máme dost :grinning:

Kup byl super. Chtěla jsem se na Chodově podívat i na akci Betynky...mělo to být od 11 do 14 - maminek s kočáry všude plno ale Betynka nikde...a pak jsme se dozvěděli, že v 11 přijeli rozdali, co měli a během chvilky odjeli. Mě to bylo celkem jedno, protože jsem tam kvůli tomu vyloženě nejela, ale byly tam maminky, které vztekle volaly do redakce, k čemu jim to kromě vylití vzteku bylo, nevím :grinning: Pak si byl Tádík ještě ve Sparkys vybrat s babičkou a dědou medvídka (velikostí je to podle mě spíš Grizzly :wink: ) A konečně jsem koupila hrneček s pítkem, ze kterého bez problému pije -Tommee Tippee. Z Aventu mu to šlo občas, z Nuku vůbec, pak tu mám ještě jeden a taky katastrfa. A s tímhle konečně úspěch.

Taky jsem se vyvolání bála, protože mi tím hrozili - už jsem měla málo plodovky a výživa pro Tádíka už nebyla nic moc. Ale Tádíkovi se ve finále chtělo na svět dřív než bylo vyvolání plánováno. Ale Lenča je šikulka a všem to tam natře :dizzy_face:
3. čer 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsi sms od vilo:
Tak plodovku mam ok udelala hamiltona,ktery byl uplne v pohode a jdu si lehnout na tu oxi kapacku tak drzte palce.Jinak jsem na 2 prsty a trochu me boli zada.
3. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád jsem musím nakukovat, jak je na tom Lenča :wink:
Teda Pavly, ty už to máš fakt za pár :dizzy_face: Obdivuju, že jste to vydrželi nenechat si říct, jestli čekáš holčičku nebo chlapečka :wink:
3. čer 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luky a me to prijde tak jednoduchy, me porad staci,kdyz reknou,ze je vse ok,ze nic navic slyset proste nepotrebuju :dizzy_face: ,zrovna za chvili se tam chystam a tesim se,az zase uslysim srdicko :slight_smile:
3. čer 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Zkusím reagovat na vše, ale i přesto, že jsem si udělala poznámky určitě na něco zapomenu. Chodím sem totiž nakukovat, abych věděla, jak je na tom Lenča a Adélka :dizzy_face: .
Takže: Lucí-dodatečně vše nejlepší k narozeninám, hodně toho životního štěstí, spokojenosti a zdraví pro celou tvou rodinu :dizzy_face: .
Peťko-doufám, že už je u vás všechno v pořádku. Já myslela, že jen nestíháš a vy jste měli přitom takovéhle starosti.
Co to tam máte za ovzduší, že vám všem ty dětičky tak stonají :confused: . Přeju všem, aby už vás opustili všechny bacili a užívali jste si léta a sluníčka :dizzy_face: .
Kimby(Pavlínko)-sice reaguješ na příspěvky, ale napiš prosím taky jak se máš. Jestli dobře, nebo to nestojí za nic. Možná jste s holkama víc ve spojení-ale já jsem taky zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: .
Pavlí-ještě týden a může se sejít na věc :dizzy_face: :dizzy_face: . Aspoň to tak píšou v těch chytrých knížkám-porod 38-42 tt. Myslím na tebe, jak se Ti to krátí.
3. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Koukám jak jste se rozepsaly. Já nakukuju pořád, jen nepíšu :slight_smile:

Lucko, jojo jsme úspěšně v polovině. Na velký UTZ jdu 10.6. a mám už naplánované i vyšetření srdíčka. Odběry byly v pohodě, a ultrazvuky u mojí doktorky taky, takže si myslím že by mělo být i nadále vše OK.
Jinak jsem ted´ už 2. týdnem na neschopence, je to nuda a už bych chtěla do práce. Jen nevím jestli mě doktorka ještě pustí, zatím na kontrolu jdu až 13.6. do té toby doma, ale mám vycházky tak asponˇ něco. Samozřejmě si necháme říct, co to bude. :slight_smile: Já tvrdim, že to bude fotbalista, jak kope a bude pěkně neposlušnej, když má spát tak začne lumpačit. :grinning:
Tak asi tak je to u nás...
3. čer 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky po dlouhé době Vás všechny jdu pozdravit.
Čekáme miminko, včera jsem byla na UTZ jsme 9+2tt, srdíčko krásně bije, máme přes 2cm, příští týden na screning a pak na UTZ.
Hezké fotečky, mimíska krásně rostou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy Leni a Adélko, vy nás tu pěkně napínáte. :grinning: Už jen pár minut (hodin) a budeš držet v náruči ten malý uzlíček stěstí. :dizzy_face:
Peťulko, všechno nejlepší ke 2.letému výročí svatby, hlavně hodně lásky, štěstí, zdraví a pohody.
Nemo, tak konečně se zadařilo. Gratuluju a ať je všechno tak, jak má být. :wink:
Leonko, poslední zprávy, co mám o Pavlínce, tak je pořád moc šťastná. :slight_smile:
3. čer 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jsem zapomněla. Zuzí, Ty už jsi v polovině, fakt to rychle uteklo. To víš, musíš teď hodně odpočívat a opatruj se. Taky si myslím, že budete mít kluka. :grinning:
3. čer 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek