• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky holky, ta koukám že Leničce se to možná začíná rozebíhat :wink: už se těším na Adélčiny fotečky.
Nemo velká gratulace, hlavně ať se miminku u tebe líbí :sunglasses:
Tak plavečky jsem sehnala, ještě super župánek a jako bonus jsem koupila plavky i sobě :grinning:
3. čer 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
VILO:
Ahoj,u me se zatim nic moc nedeje, obcas mam kontrakce jinak dobry.Uvidim jeste vecer.

Leni-jsem rada,ze jsi v poradku a opravdu jak pisi knihy,uz to klido muze prijit kdykoliv...ale zatim snad OK,dneska na monitoru byl klid,zadne kontrakce,tak treba mi vyjde toho 1.7. :sunglasses:
3. čer 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi-jsem rada,ze jsi ok a jsem zvedava-co cekate-klasicky u jinych jsem nedockava :grinning:
nemo-taky moooc velka gratulace!
3. čer 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
fakt ty capáčky vyjdou v Globu stejně jako v Dět. světě na Palacký? To mě udivuje... na tý Palacký to mají celkem drahý, tak jsem si pořád myslela, že to bude nějaká šílená pálka :grinning: U nás jsem žádné hezké neviděla. :frowning2: No ale zítra jedeme do CV do toho Děts. světa - okouknout autosedačku. Chci ji vidět na živo, ale mají ji tam asi o 1400 Kč dražší než jsme našli na netu. Je to sice kolekce 2008, ale mě je úplně jedno, jestli je to 2007 nebo 2008 - stejně je tam rozdíl jen v designu :unamused: Takže asi je zítra koupíme tam :slight_smile:

No tak jsem zvědavá na tu Adélku :slight_smile: Kdy se rozhodne přijít na svět. Já se přiznám, že mám raději sudá čísla (ani nevím proč), takže 4.6. by bylo fajn... a nebo si nakonec počká až na toho 6.6., ale nejsem si jistá, jestli by ji tak dlouho nechali :slight_smile:

Peťulinko! No joooo, dneska jsou to 2 roky, co jsme s Pavly bulely na vaší svatbě :grinning: mooooooc moc gratuluju! :grinning:
3. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, slyšela jsem, že jsi na PN... jen nevím proč :slight_smile: No, možná by to zase nějakýho chlapáka chtělo. :slight_smile: Babička má 2 pravnoučky a teď 3 mini pravnučky, aby to bylo vyrovnané :grinning: Na druhou stranu bych zase tetě přála vnučku :grinning: Když má doma 3 chlapáky a dcerušky se nedočkala, aby si užila aspoň vnučky... :slight_smile: Adélku si neužije :frowning2:
3. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí fakt velký rozdíl v ceně nebyl asi 20kč a mají tam větší výběr, ale rozdíl tý autosedačky je slušnej :unamused: a proč ji nechceš objednat z toho netu? tu si ji jen okouknout. Nebo se tam dá o ceně smlouvat, ale musíš mít vytisknutý z toho netu že ji tam maj a za jakou cenu a paní majitelka může zlevnit, občas to tak dělá. Raduš takhle usmlouvala origoš slunečník ke kočáru. a vyplatilo se jí to dost. Jinak jsem dnes viděla capáčky i v tom značkovim sekáči na náměstí.

Leničky Adélka určitě čeká až bude mít Miška narozeniny a vykoukne na svět :grinning:
3. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak já to zkusím... :sweat_smile: Ale přiznám se, že smlouvat neumím :grinning: Narozdíl od mého manžela :grinning: Ten mi kupoval telefon k narozkám v T-mobile a usmlouval slevu 1500! :grinning: Tak ho zkusím pověřit. Ale i na netu mají tu kol. 2008 docela drahou a myslím, že kolekce 2007 se už objednat nedá. Pokud ji nemají na skladě... tohle vím totiž ze zkušenosti s kočárkem. :frowning2: Chtěla jsem ten co máme, ale byla to kolekce 2006. Všude mi nabídli bezva ceny, ale bohužel kolekci 2007, která se mi neskutečně nelíbila :frowning2: Takže nakonec jsme ho koupili právě na té Palacké, kde ho měli na krámě, ale o asi 2000 dražší. :frowning2: ale já ten oranžový prostě chtěla :grinning:
3. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly no já jsem taky dost nedočkavá, jenže je to takovej malej stydlínek a nechce se moc ukazovat. Ani na pani doktorku se nechtěl/a podívat při ultrazvuku, povedlo se nám to jen jednou a to náhodou :grinning: Tak jsem zvědavá...

Lucko no nejak se mému tělu nezamlouvají ty velké změny (nárust dělohy a mimča) a tak začalo trošku stávkovat. Naštěstí to jsou natažené jen nějaké vazy nebo úpony či co, někdo na to prej tak reaguje... Při klidu je to v pohodě. Nějak jsem si neuvědomila, že už nemůžu tak lítat jako předtím, ale že musím trošku zvolnit tempo :angry: Je i víc příčin, jsem o tom s doktorkou mluvila. Jen to dokáže dost znepříjemnit život. :frowning2: Ale hlavně, že mimčo je zdravé. Jinak mě je vpodstatě jedno, co budeme mít hlavně at´ je to zdravé. :sunglasses:
3. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí ale že je to jiná kolekce, tak nevím jestli uspějete, ale za zkoušku nic nedáte.
3. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, přesně tak - je jedno jestli kluk nebo holka, zdraví je nejdůležitější :slight_smile: Tak to je fajn, že to není nic vážného. :slight_smile:

Jituš, právě, že je to jiná kolekce :frowning2: Právě proto, se chci na tu autosedačku podívat v reálu, abych ji neznala jen z netu a pak objednat přes net. :wink: Ta autosedačka je sama o sobě neskutečně drahá, takže ušetření každé korunky je fajn :wink: Ale dle testů je jedna z nejlepších a nejbezpečnějších, tak hold zainvestujeme. Lukášek se mnou jezdí ještě ve vajíčku a pořád otáčí hlavičku a kouká do předu. No a s Pavlem jezdí v integrované sedačce, ale to se docela bojím na větší dálky - nepřijde mi to moc bezpečné :frowning2: Ale zase je tam spokojenej, že vidí... takže chci tu sedačku co nejdřív. :slight_smile:
3. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste kecalky :grinning:
Já jsem kupovala capáčky na Palacký vedle Spořitelny, jak jsem psala, že tam mají ten kruh - tak kolem 150,- Já na tom se smlouváním nejsem o moc líp - baví mě to jenom na dovče...ale tady to fakt neumím.

Byli jsme dneska pro výsledky krve - malinko zvýšené ale nic dramatického a moč OK. Dneska už byl skoro bez teplot - dopoledne vůbec a odpol. malinko zvýšená. Tak uvidíme zítra, jestli se osype nebo ne. Dr. říkala, že buď je to ta šestá nebo zuby. Prý když byly takový obrovský vedra, tak může mít k zubům i tak vysokou horečku. Uvidíme, co se z toho vyvrbí - ale už s ním byla dneska docela sranda - stavěli jsme komíny a poslouchali "Makovou panenku" - moc se mu taml líbí hudba - začíná se přitom kroutit (asi náznak tance) :grinning:
3. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí hlavně že je Tádíkovi už líp.
Holky musím se s vámi o něco podělit, nějak mi to leží v hlavě.
Moje mamka dělá v azilovém domě kde jsou i matky s dětmi a je tam prý jedna co 1 měsíčnímu mrňouskovi cpe pribiňáka apod. a to pořád, prý kojí, dokrmuje nutrilonem a ještě tohle, prý pořád pláče, určitě od bolavého bříška. je jí 38 a má 4 děti takže žádná začátečnice, no nechápu. Já byla slušně vytočená :angry:
3. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak hlavně, že Tádíkovi nic nenašli :wink: Uvidíš, jestli se osype... Luky se tenkrát osypal docela slušně :frowning2:
Jituš, tak to je docela síla :frowning2: Chudáček mimísek :cry:
Tak jsem znovu koukala na ty autosedačky a dají se na netu sehnat i kolekce 2008 skoro za lepší peníze než ta 2007 :astonished: Takže asi se do toho manžel zítra bude muset obout :sweat_smile: Nebo ji ještě můžu objednat v Kl. Tam mi to paní rovnou řekla - že si mám na netu najít cenu a ona je mi ve většině případů schopná nabídnout nižší :slight_smile: Samozřejmě, že pokud to bude něco levného, tak ne, ale vzhledem k tomu, že je to jedna z nejdražších sedaček, tak bychom se mohly příp. domluvit :slight_smile: Tak snad zítra nějak pořídíme :slight_smile:
3. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vám jen v rychlosti oznámit jaká jsem "šikula"...dala jsem si večer prát, že si pustím filmíček na dvd, jsem doma sama...a najednou po 22.hod zvonek....no jo, vytopila jsem sousedy, protože předěláváme koupelnu a tak není nyní hadice napojená rovnou na odpad a já ji tak trochu zapomněla dát do vany...no tak hadr..a už jsem jela...takže z filmu nic, a zítra půjdu s Primalexem v ruce se omluvit :slight_smile: Já jen...že dnes Lenča psala o vytápění..a já ji do IP na to něco napsala...tak jsem v tom také :slight_smile:
4. čer 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus,jdu sem,at tam neotravujem :wink:
no ja bych se s ni i pohadala,ale uz jsem na to tak zvykla,ze ji snad mam i rada :dizzy_face: a rikam si,ze do mesice to snad skonci,tak to se uz da opravdu vydrzet hodne lehce :wink:
4. čer 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí ale jestli ti opravdu začíná odcházet zátka tak asi měsíc nevydržíš :wink:
4. čer 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz ja nevim,co to je :grinning: ,ja to teprve zkoumam :grinning: ,nicmene jsem si na dnesek naplanovala uklid a uklid a prerovnani tasky do porodnice,ale zatim se mi tam nechce,jeste stale nemame kameru,nemuzu porad zjistit jakou bychom chteli-ctu na netu recenze a jsem z toho spis pitoma :slight_smile:
4. čer 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo úklid že bych si tě pozvala? :grinning: No raději ti jak jsem to měla já se zátkou neřeknu aby jsi nezačala plašit ale každá to máme jinak :wink: ale loni touhle doubou už byla skoro pryč
4. čer 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně to už jsem přemýšlela o vyjetí do porodnice
4. čer 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej a kolikate jo presne miska?
4. čer 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
5.6. ale do porodky jsme jeli už 4.6. ráno
4. čer 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze zatka odchazela tak nejak v tyto dny???
no ja vcera na monitoru nemela ani naznak!!!! takze jsem tak nejak v klidu (ikdyz trochu znepokojena...) ale taky navic proto,ze jinak je mi uplne dobre a az na malicky tlak v podbrisku-ktery si snad i namlouvam-nic necitim,takze jsem v pohode...spis jsem se vydesila,kdyz jsem mela krev hodne jasnou..ale to bylo v noci,malo a ted uz zase nic,tak snad ok :unamused:

5.6. se loni narodil i kamaradcin kluk, zrovna pred chvili jsme si to taky psaly :grinning:
4. čer 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě začala odcházet zátka 2. a druhý den začali občas bolesti ale nic moc tak po 20min-1h a další den už po 10 min. Ale jinak před tím u dr. to na porod vůbec nenasvědčovalo, monitor naprosto čistej. Takže 1a půl dne posli a pak už naostro.
4. čer 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,,tak to asi nevypada na toho 26. ja prave zatim naprosto pohoda!!!! alespon me to donuti dneska opravdu dodelavat a ne zase vypadnout ven,to si necham treba na zitra :grinning:
a kolikaty jsi byla jitus tyden???
4. čer 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
39.týden
4. čer 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale někomu odchází zátka dlouho před porodem
4. čer 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja mam jeste daleko :unamused: ,ale snad uz je to ted jedno,jen jsem zaskocena,vcera odpoledne si rikam,jak to vypada na cervenec (a uplne jsem tomu podlehla a zacala se na to tesit) a od vecera a ted rano kdyz to procitam,tak mi nejak nedochazi,ze to byt cervnenec nemusi :fearful: :grinning: (a ted me nejde prehodit vyhybka)
4. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny,
tak nějak trošičku dočítám, a nestačím se divit jak už se blíží na svět další miminka.
My také vesele rosteme a zatím je vše v pořádku a doufám že to i tak vydrží!
Hodně štěstíčka a zdravíčka maminkám a miminkám přeji!
4. čer 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
mě se to teď hodně vrací co bylo před rokem, zítřek máme nabitý jdeme s Miškou na kyčle a pak jedeme do Mostu, dnes chci uklohnit takový ten nepečený dortík ale s rodinou to budeme slavit až v neděli.
4. čer 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko snad jsem ti moc nezamotala hlavu :wink: já jdu Míša už chce zase chrnět tak jdu taky
4. čer 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek