• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
neboj,nezamotala jsi mi hlavu,jsem v pohode, jen bez chrnet,zatim ahojky

jitus-no tobe ty tt taky skacou rychle,vid,co svatba,ted nekdy,ne???
4. čer 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Pavly, za 3 týdny jdu na velkej ultrazvuk a pak na srdíčko tak taky nestíham koukat jak to letí.
Svatba až v srpnu ale vše už je zařízené tak jsem v klídku a ještě stíham chodit do práce.
4. čer 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
az v srpnu? to budes teda uz hodne pysna maminka,to uz nezapres,vid :grinning:
4. čer 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na srdicku sjem se poprve poradne rozbrecela u ultrazvuku,nebylo mi zase dobre a jak rekl,ze to krasne vidi a je to tak krasne videt,jak je to cele spravne-tak jsem se tak dojala,ze jsem mu tam uz pak cely utz brecela :grinning:
4. čer 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nespí možná za chvíli.
jo o tom jak to letí rychle jak těhu tak potom mi ani nemluvte, to je fofr že si to člověk ani nestihne užít
jituss svatba s bříškem? tu já nechtěla, ale teď toho docela lituji, nás to bude čekat příští rok s 2letym číslem, takže si myslím že ta 1. varianta by byla lepší
4. čer 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidite,ja taky nechtela (bala jsem se nevolnosti a taky to tak dopadlo,zeeee),takze jsem do posledni chvili brala HA a bala se,ze toho pak budu litovat,nastesti jsem nemusela....
4. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu ale ani zapírat to nechci , budou se mi upravovat šatičky abych se do nich vešla tak snad to bude dobrý - trošku mam obavu abych nebyla jak sud.
Taky už se těším na ultrazvuk, jsem hrozná zvědavka. Všichni by chtěli holčičku protože v rodině už máme překlukováno tak si to necham povědět, teda pokud to půjde poznat!
4. čer 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí mi uděla jednu velikou chybu s tou porodnicí, jeli jsme moc brzy, měla jsem si to protrpět doma a jet později, jenže nedočkavost jestli fakt rodím mě vyhnala. A přště si taky raději počkám doma.
4. čer 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti budem k chlapeckovi drzet palce, u nas v rodine by taky moc radi kluka-neni tu zatim,ale ja nevim nevim,ja bych chtela prvni holcicku a pak kluka-no uvidime,zeeee :grinning:
4. čer 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jelikož jsem nevolnosti neměla jen trochu únavy tak se toho ani nebojim. Máme to tak trochu v rodině rozložené, brácha měl mimčo po svatbě, sestra před svatbou a pak ročního špunta na svatbě (bylo to roztomilý) no a já ho budu mít v bříšku. :slight_smile:
4. čer 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly u nás to chtějí právě naopak!!
4. čer 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, promin,jsem to popletla :grinning:
4. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi chtěli také nejdřv holčičku a pak kluka, a přítel tvrdí že ví co dělal a taky mu to vyšlo tak jsem zvědavá jak mu pak vyjde to druhé
4. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to můj budoucí manža se taky kasá na chlapečka a jestli tam fakt bude tak už ho vidím jak se bude naparovat.
4. čer 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi pripominas nas,my jeden mesic delali kluka, druhy holku a nic,tak treti mesic jsme jeden den delali terezku druhy martinka-ale nevime,ktery den se to povedlo :grinning:
4. čer 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jéé to je správný :wink:
Někde jsem četla že by to každá maminka měla poznat sama na sobě co má v bříšku, ale jak přemýšlím tak přemýšlím a nevím podle čeho bych to měla poznat.
4. čer 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy kecáte už takhle poránu? :grinning:

Pavly zátka??? Já jsem asi nějaká divná, ale mě začala odcházet až v porodnici na příjmu :grinning: A kontrakci jsem měla na monitoru 1/8 ráno v 8 hodin - ani jsem jí nepoznala. Pa mě na ní musela upozorňovat. 2/8 v 0:20 byl Tádík na světě :slight_smile: Silné kontrakce jsem začala mít kolem oběda a do porodnice jsme jeli až kolem 18. hodiny a prý to bylo přesně akorát. Jen ta cesta přes Prahu - to bylo něco. Manžel porušoval předpisy - stavěli nás policajti, když mě viděli, tak radší mávli rukou, ať rychle jedeme :grinning:

Jituss -držím palce k chlapečkovi, ale ono je to stejně naprosto jedno. Já byla vždycky zatížená na holčičky a teď bych chtěla dva kluky :grinning:

Jo a Tádík se neosypal, takže to vypadá na ty zuby. Je bez teplot. To by mě vůbec nenapadlo, že od zubů může být tak strašně vysoká horečka.
4. čer 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus,taky jsem to slysela,jak si kazda je jista,ja jsem si jista jen tim,ze tam neco je :grinning:

luky-myslim,ze se bezne rika,ze od zubu muzou byt i tak vysoke horecky....
4. čer 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo já vím, že může být v pohodě přes 38, ale někde jsem četla, že přes 39 už by to jít nemělo a on měl ráno 39,5 tak jsem si říkala, kolik by měl asi večer, když večer bývá teplota vyšší :unamused: Ale Dr. říkala, že v tomhle vedru to může i takhle vylítnout.

Taky jsem si byla jistá akorát tím, že tam něco je :grinning: Skoro každý v okolí říkal, jak je to jasný, že čekám holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sms od VILO:
Ahoj,stale nic, ani se mnou nebudou dneska nic delat.Mozna zitra.Urcite dam vedet kdyz bude zmena.

no a jinak ja teda nakonec jela k doktorovi,protoze tam ted dva dny nebudou,tak mi to nedalo, vypada to,ze to neni zatka,ale ze se zkracuje cipek a jak jsem po te operaci,tak se pry asi uvolnuji stehy a tak a to zacina zlobit....takze zadny poplach :slight_smile:

no ale delala mi dukladny utz a holky,ja tam asi videla kulicky- a to zretelne, myslim,ze terezka to nebude :unamused: , nebudu to ale nikomu rikat,jen vam a uvidime.....treba jsem mela vlci mlhu a jen jsem si to vsugerovala :grinning:
4. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pavly to tě obdivuju že to vydržíš neříct to aspoň budoucímu taťkovi. Taky si plánuju že až to budu vědět necham si to pro sebe ale zaručeně vim že to nevydržím tajit!
4. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, jestli to vydržíš neříct, tak jsi borka, protože já bych to nezvládla ani omylem :grinning: To je fajn, že se mimčo zatím na svět nechystá - každý den dopékání je dobrý, tak mi to aspoň říkali pokaždé na kontrole v Motole :wink:

Tak Tádík spal dneska v postýlce od 10:30 do 14:15 - ke konci už jsem se chodila dívat, jestli je fakt v pohodě. Vyspinkal se dorůžova a teď tady pěkně řádí - chodí kolem stolku v obýváku a "krade" co mi přijde pod ruku. Nic závadného - nenechávám v jeho dosahu nic, čím by si mohl ublížit. V neděli jsme byli v Ikče (předěláváme obývák a dokončujeme Tádíkův pokoj) tak jsem tam nakoupila hafo bezpečnostních pomůcek.
4. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nejsem vubec dobra,ze to vydrzim,co mu mam rict,ze si neco myslim,ja nic nevim,jen tak pozoruju,co tam lita za obrazky,ja mu reknu,ze je to kluk a pak bude smutnej? to ne,to je nesmysl.....jo,kdyby se nekdo podrekl,tak to bych nevydrzela a vykecala,ale nejake "si myslim" nema vahu.....

luky,taky mi rikaji,ze kadzy den je dobry a ja jsem taky moc rada,ze to je ten cipek-ikdyz se teda zkracuje,ale to je normalni :dizzy_face:
4. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, mě týden před "akcí" řekl Dr. že to nevypadá ani náhodou, že možná bude vyvolání, protože plodovky ubývalo. Pak jsem byla 31/7 na kontrole a tam, že prý je porod na spadnutí...tak jsem teda doházela poslední drobnosti do tašky a druhý den se jelo :grinning: . Ono se to najednou strašně rychle mění, jeden den nic a druhý den je všechno jinak :wink:

Už jenom chvilku a nebudeš se muset domnívat, co jsi to vlastně viděla a bude to jistota :dizzy_face:
4. čer 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Téda, já už se lekla, že Pavlí jede do porodnice :grinning:
K zátce - mě odešla část v pátek a druhá v sobotu... tak jsem byla celá natěšená, že porodím v neděli 16.9. - přesně na naše 1. výročí :grinning: No a k tomu, jestli to Dr. pozná - ve čt 13.9. mi Dr. sdělil, že za týden se určitě uvidíme... Takže Pája jel do toho Frankfurtu s tím, že "... pan doktor říkal... a on tomu rozumí" :grinning: Jako fajn, že já důvěřuju svému dr, ale překvapuje mě, že mu tak důvěřuje i Pája, když ho vživotě neviděl :grinning:
No... s panem doktorem jsem se opravdu viděla... ale ne za týden, ale za 12 dní, když přišel v porodnici na vizitu :grinning:
Tak jsme byli dneska v CV. Autosedačku tam nemají... na netu sice jo, ale na krámě ne. Museli by jí objednat. Což nechci, páč si ji chci nejdřív prohlídnout. Takže jsem zoufalá a přemýšlím co dělat - buď koupit "zajíce v pytli" což se mi moc nechce, když je na výběr ze 3 různých materiálů a já prostě nevím, který... anebo mě napadla ještě jedna věc - koupíme Maxi Cosi. Není tak drahá, dle testů taky dobrá a má jí švagrová... takže vím jak vypadá a je ozkoušená :slight_smile:
No ale koupili jsme odsávačku na vysavač! No a když už jsme to Lukáškovi odsávali, zkusili jsme si to s manželem taky :sweat_smile: Já mám taky neskutečnou rýmu a teď mám nos čistej :slight_smile: Ale jako pocit nic moc, Lukášek u toho stejně brečel, ale aspoň to netrvalo tak dlouho a má to pročištěný mnohem víc. :slight_smile: Ale nedivím se, taky bych brečela... pořád jsem Páju s tou odsávačkou odstrkávala - to už bych mohla mít rozum :grinning:
A to, že si je ženská jistá??? Já jsem si byla na 100 % jistá, že čekáme holčičku - ale jen do 9.6., kdy nám na 4D řekli, že to je kluk... a bylo to tak hrozně dobře vidět, že už se to nedalo okecat a i já musela uznat, že tam je prostě Lukášek (v té době ještě Adámek) a ne Nelinka :grinning:
4. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sms do vilo:
Ahoj hlasim ze jsem na hekarne, dneska to mozna bude. Bolesti trochu jsou ale jinak dobry.Mam zavedenou tu tabletku.
5. čer 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak zdravim a neboj luci,nejedu nikam :slight_smile: -zatim, ale dal spinim,asi fakt teda cipek,jinak mi nic neni :sweat_smile: a je mi fajn, vybiram kameru a uklizim a pak jdu ven :dizzy_face:
5. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám na vás dotaz, jaký prášek (a aviváž) jste používali na prádlo pro mimčo?
5. čer 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda ta Adélka si dává načas :wink:
Zuzi - používla jsem tekutou Lovelu a aviváž taky Lovelu
5. čer 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pul hodiny stara sms od vilo:

Ahoj,tak adelce se dneska jeste nechce, neotviram se tak me nechaji do zitra odpocivat a zkusime to toho 6.6.Zatim pa
5. čer 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek