• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
jé můj má taky noční a mě se taky vždy nechce a nemůžu spát,tak tam aspoň mám na jeho půlce prcka :grinning: tak dobrou noc a krásné sníky a pohlaď za mě bříško :slight_smile:
24. dub 2007 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobre ranko jak se vede no na ten den zeme bylo u lesoparku kolem 14h narvano tak jsme si zalezly k praturovi a pritel si dal pivko a ja pohar a sedela tam taky kubisova tak jsme dopily a sli domu a vcera jsme se zase smazily hicem
24. dub 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: ranní ptáče?? :grinning: no to já se synáčkem obíhala poslušně zvířátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: měli jsem s sebou ještě babičku a mýho bráchu,tak zaměstnal i je :sunglasses: ale jedno chlazený by mi bodlo,jen se mi nechtěla stát ta hodinová fronta všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš pravdu a co jinak kdy půjdete holky ven že by jsme pokecali
24. dub 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám že je tu nějak mrtvo.

Tak jsem pěkně naštvaná, měli jsme objednanou autosedačku (normálně v krámě), už docela dlouho a teď mi přítel volal, že jim nepřišla a že asi nebude. Tak musíme zase shánět. :angry:
25. dub 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak vylidníno, no nic autosedačku už máme, koupili jsme jinou sice dražší, ale lepší :slight_smile:
26. dub 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: my byli včera mimo,tak jsem tu nebyla...

jinak ven chodíme pořád,tak se můžeme někdy domluvit,už jsme tu s holkama plánovali návštěvu lesoparku s dětičkama,tak můžeme přibrat i těhulky :grinning:
jen teď má Luky ze včerejška asi úžeh,musím ještě pohledat,jestli je to ono :confounded:

vrtule83 tak máte aspoň lepší :wink:
27. dub 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok klidně bych s váma šla
29. dub 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,kdy vyrazíme za zvířátkama??????????? :confused: :grinning: :grinning:

vrtule83 tobě se to rychle blíží,co už máte nakoupeno pro malou?? :slight_smile:
30. dub 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nakoupeno ještě komplet nemáme. Ale chystám se tento týden dokoupit. Ještě nám chybí povlečení a kosmetika a takové drobnůstky. Jo a ještě nemáme kočárek, ten přijde asi až ke konci května. Ještě nemám nic pro sebe do porodnice tak to musím dohnat. Jen doufám, že malá nebude malinkatá (ikdyž by se jí asi líp šlo na svět), mám většinu oblečků v 62.
30. dub 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
povlečení vám stačí pro začátek dvoje,já jsem jich zdědila 6 a zatím střídám jen troje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,kočárek jsme taky objednávali na poslední chvíli,naštěstí dorazil včas,jaký máte??já měla v 56 asi jen 2věci a Lukymu to bylo za týden malé,páč měl 55cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt lepší větší věci než aby jsi měla malinkatý zbytečně :wink:
30. dub 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek mám v albíčku je to dorjan, v různých barvách jich po chomutově jezdí až moc, ale v červený jsem ho viděla jen 2x. Povlečení budu kupovat 2 už mám 1 vyhlídnuto, nebesa nemám, jen mantinel bílý, tak povlečení chci nějaké veselé.
30. dub 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme šmoulí,s medvídkama a s klaunama,ostatní ani nevím :sweat_smile: juknu do albíčka :wink:
30. dub 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přidala do fotek povlečeníčko, viděla jsem ho v CV na Palacký. Tak snad ještě budou mít.

Já se děsně nudim a nechce se mi nic dělat, příšerná kombinace
30. dub 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
takový stavy jsem měla taky :unamused: povlečení je moc pěkný :dizzy_face:
1. kvě 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem tu po delší době... Ani nevíte jak vám závidím :frowning2: vaše krásné starosti :wink: Jen sem nakoukávám a jelikož nemám nic, čím bych přispěla, tak jen málokdy něco napíšu :unamused:

Tak přeji všem krásný den a hodná miminka :slight_smile:
3. kvě 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy,tak to tady pročítám,my čekáme v červenci prcka,výbavička -no něco málo mám,ale postýlku už mám komplet.Kdyby někdo rodil v Kadani v červenci,tak se ozvěte třeba se tam sejdeme.Jinak všem přeju pohodu a hezký den..
4. kvě 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :slight_smile:
Jsem z Litvínova a rozhoduji se kde budu rodit takové malé dilema...V Mostecké nemocnici se mi rodit nechce zvlášt po těch problémech co teď měly....Můžete mi poradit kdo má zkušenosti z Kadaní a okolí...??...Děkuji moc Zdenka
4. kvě 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata dnes jsem byla na prohlídce na porodnici v chomutově a moc se my to tam líbilo všechno my ukázali vysvětlili co mě čeká a taky i jinak otec u porodu může být i když bych rodila císařským řezem jinak po porodu zůstávate ještě 2 h na sále
4. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablice mě se prohlídka taky líbila,realita však byla jiná,ale záleží na koho narazíš :wink: když jsem chtěla zavolat manžela,tak mi furt říkali,že je ještě čas :unamused:
mracek já bych taky do Mostu asi nešla :confounded: Kadaň chválí docela dost a CV je taky pěkný,jen některý lidi to kazí :unamused:

kilono já tě tam určitě nepotkám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my v červnu ještě malovali,takže ti závidím,že už máš skoro vše po kupě :slight_smile:

Zuzko přeci máš co psát :wink: začali jste snažilkovat hned po svatbě??a co třeba snažilkovské albíčko :slight_smile:

jinak my se teď učíme nočníkovat a už jsem z toho na palici :angry: :rolling_eyes:
5. kvě 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak jsem se tu zase objevila. Včera jsme slavili a jsem jak po bitvě. A zrovna snídám pořádný kus dorta, tak doufám že mi nebude blbě.

Já se přibližně za měsíc chystám rodit v Kadani. Chomutov bych asi taky přežila, ale mě vadí že nechávají dítě po porodu na novorozeneckym. A kojení nechávají ať se mamina naučí sama. Ještě se asi pojedeme do Kadaně juknout až bude časík.

Jinak se musím pochlubit, že už jen dožehlím a mám vše pro malou komplet nachystané. Dnes jedem na pár dní na chalupu a berem synovce a neteř, tak doufám že nebudou zlobit jinak je střelim a pošlu busem domů :grinning:

Leni držim palečky s nočníkováním, ať si rychle zvykne.
6. kvě 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědavá znám se tady s tou vrchní sestrou a ta my řekla že když něco tak porádí i co se týče kojení atd tak i toho že budu mít mimíska hned od porodu u sebe a né na novorezeneckém :slight_smile:
6. kvě 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám info o chomutovský z porod. kurzu v kolibříku od por. asistentky z chom. nem. . Tak jsem zvědavá jak to bude doopravdy.
6. kvě 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme ale vím že když tam rodila přítele sestra tak měla malého hned po porodu u sebe na pokoji
6. kvě 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já byla ráda,že ho nemám hend u sebe,dostala jsem ho dokonce až o den později než normálně,jsem se zvedla z postele a už jsem se kácela k zemi :confounded: tak jsem byla ráda,že na malýho aspoň někdo dává pozor :wink:

co se týče kojení,tak se promítá video :grinning: ale určitě taky poradí,jedna sestřička tam byla naprosto super,a jedna zase :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vrtule tak už máš vše hotové,to je fajn :wink: aspoň budeš v klidu :slight_smile:
6. kvě 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 no já jsem se rozhodla odrodit tady mám tu i známe tak uvidíme a miláček to bude mít aspon kousek z práce dělá totiž na směny :unamused:
6. kvě 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně můj taky dělá na směny,ale bral si půlené šichty,aby za mnou mohl :wink:

většinou dávají děti další den ráno,pokud rodíš odpol,když dopol tak asi už večer máš prcka u sebe :wink: nevím,jak je to v Kadani,ale řekla bych,že je výhoda,že jsou pokoje po 2 :slight_smile:
8. kvě 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady v cv jsou pokoje jen po dvouch a miminko ti dávají prý hned k tobě když neni nákej problém
9. kvě 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak asi fakt záleží na tom kdo tam zrovna je, každá PA řekne něco jiného. Mé info je, že v CV pediatrička prohlíží mimi jen dopoledne při vizitě na novorozeneckym, a do té doby nosí mimi na kojení a kdo porodí ráno tak to má za chvilku. Jo a v Kadani, jde mimi rovnou s tebou a pediatr ho zkontroluje po porodu a pokud si mamina chce odpočinout tak může požádat aby mimi bylo určitou dobu na novorozeneckym.

Jinak myslím, že v Cv by mi to taky nějak zvlášť nevadilo a má tam zrovna být na praxi známá. U nás mají všichni auta tak můžou za mnou do K. jezdit. Nemít vozidlo tak o K. ani nepřemýšlím.

Ať se nám ti naši drobečci narodí kdekoli, tak hlavně ať to proběhne hladce a naše miminka jsou vpořádku :wink:
9. kvě 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se včera vrátili z chalupy, no jasně že to zase nebylo bez úrazu. Každý rok když je má mužík (pár posledních let mi oba) na pár dní na hlídání tak se něco stane, naštěstí nic vážnýho. Letos to synovec (10) napral svý sestře (6) motyčkou do papuly, ale naštěstí je to dobrý. :wink:
9. kvě 2007 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek