• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
zuzi-taky mam tekutou lovelu a avivaz, ale tu jsem zatim nepouzivala,az bude mimi o neco starsi
5. čer 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda aviváž používám od začátku - hodně ředím, ale bez ní mi to připadalo takový hrubší, ale to je asi o pocitu každýho. Teď už jsem přešla na Persil sensitive a dobrý - ale strašně jsem Tádu sledovala, jestli to snáší v pohodě.

Musím se pochlubit -začali jsme nočníčkovat dneska poprvé a pokaždé byl "úspěch" - nelámu to nijak přes koleno, když se mu to povede, tak ho pochválím, ale kdyby se nevedlo, tak bych to neřešila, ještě je na to malinkej. Spíš mi jde o to, aby si zvykl na něm sedět a neplakal - některé děti prý pláčou a z nočníčku "utíkají".

Je to jasný...Adélka si čeká na pěkný kulatý datum :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
luky,vsak ja taky chci tu avivaz,jen ted,na to uplne prvni jsem radeji jen promachavala-dle rad a jestli to bude ok,pridam tuto avivaz a pak se taky chystam na ten persil,voni mi ta lovela,ale neni to pro me uplne ono a jako avivaz jsem jeste uvazovala pak o lenoru senzitiv-ten mam moc rada...tak uvidime,jak to pujde....

k nocnikovani moooc gratuluju, drzim palce,at se to "ujme" :wink:
5. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo...já mám pocit, že první várku jsem možná taky měla bez aviváže.

Nočníček je zatím spíš o náhodě - prostě jsem byla ves správný čas na správném místě :grinning: Ale nehrotím to a neúspěchy ještě hodně dlouho řešit nebudu. Zrovna v minulé Mamince nebo Betynce jsem četla, že dítě si až kolem 15 měsíců dokáže uvědomit, co se po něm chce a propojit mozek s potřebou. Je samozřejmě možné, že se to naučí dřív (a plno dětí se to dřív naučí), ale při neúspěchu je prý zbytečné to řešit.
5. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak dnes se vílet vydařil, koupálko se Mišce moc líbylo, je to prostě kachna, vůbec jí nevadila ta studenější voda, nejraději by tam vlezla i v županu, tak budeme jezdit častěji, a na kůži jí to taky nevadilo. Pak jsme dali prochajdu po městě a skočili pro hranolky do mekáče, přítel si koupil vaničku čerstvejch jahod už českých, no záviděla jsem mu doslova je sežral, ale netroufnu si.
Zuzí já používám persil sensitiv, lovela Mišce vadila, aviváž nepoužívám, ale asi ji zase brzy zkusím alespoň na svetry a mikči.
5. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
používám Lovelu, ale prášek. Aviváž nepoužívám, přidávám jedno máchání navíc :slight_smile:
Jahody máme už ze zahrádky, tak jsme si dneska smlsli na zmrzlinovém poháru s jahodama a včera jsme měli jahodový knedlíky :slight_smile: A ještě ke všemu jsme je dostali už hotový :dizzy_face: Mám zlatou tchýni :slight_smile:
Jo, v neděli mě učila kynutý knedlíky, tak jsem na to zvědavá, až je budu dělat sama :frowning2: jsem na vaření levá :frowning2:
Luci, tak to je přesně náš případ - Lukášek na nočníku brečí a nechce na něm sedět... takže to občas zkusím, ale nelámu to přes koleno. Nechci ho nějakým pitomým nočníkem stresovat. :slight_smile: Sice jsem říkala, že ho nenechám do 2 let běhat v plenách, ale pokud by na nočníku měl takhle vyvádět, tak asi nechám :grinning:
5. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
joooo a to, na co myslím dneska celý den!!!

Michalce všechno nejlepší k 1. narozeninám!!! Snad jsem to nepopletla :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem chtěla napsat že jsme dnes byli na RTG a UTZ kyčlí a vše vpořádku, ale pro jistotu máme přijít ještě ve 3 letech. To asi Miška neměla nejlepší když si ji raději takhle hlídají.
5. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, tak to je moc dobře :slight_smile: Teď jsem koukala na fotečky :slight_smile: Michalka je zlatíčko! S tím dortem je kouzelná :grinning:

Jo, včera jsme koupili capáčky - sandále. :slight_smile: Ale v Cipísku... a jen náhodou. Páč v tom Dětským světě nám jich snesli sice hafo, ale náš buřtík se do žádných nenacpal :sweat_smile: Má po taťkovi vysoký nárt a ještě ke všemu má ty nožky fakt baculatý :slight_smile: Tak jsem se smířila s tím, že bude buď v ponožkách nebo bosky :slight_smile: No a v Cipísku jsem náhodou jedny zahlídla a přišly mi větší... a byly mu :slight_smile: Tak jsme je hned vzali.
5. čer 2008 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko děkujeme za přání :wink: Aspoň že jste sandálky sehnali, mi máme ale stejně je většinou v ponožkách nebo bosky. Možná sis nevšimala ale na tý jedný fotce má prstík až v plamýnku :unamused: no naštěstí to moc neobrečela
6. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky!!
Tak koukám koukám jestli je nějaké žhavé info od Pavlínky o Leničce ale zatím asi stále nic :slight_smile:

Jituško, koukala jsem na fotečky a Mišulka je kouzelná ale ten prstík v plamínku jůůůjj, doufám že to má v pořádku :slight_smile: A dodatečně přejeme vše nej nej nej k 1 narozeninám, hlavně hodně ZDRAVÍČKA!!!!!!!!!!

Lucinko tobě též dodatečně vše nej nej nej k narozeninám, dost opožděně ale přece :grinning:

Jinak děkuji za gratulaci k výročí svatby, to to letí co?? :wink:
6. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Tak nahlížím co s Lenčou a ono stále nic :frowning2: . Vždyť už je tam od pondělka né? Ta Adélka si dává na čas :dizzy_face: . Ale dneska je 6.6.-nejvyšší čas :slight_smile: .
Vy zkušené rodičky-mám dotaz(blbej, nezkušenej)-to má celou dobu bolesti? nebo jako chvilku a pak se to ukldní a třeba celej den nic? Při představě, jak je tam od pondělka v bolestech mi běhá mráz po zádech, ale třeba jsou to jen mé hororové představy.

Pavlínko(Kimby) tak koukám, že jsem Ti tu potopu přivolala :fearful: . My sundali celej strop a teď čekáme až to vyschne. Když to půjde dobře, tak do konce léta by to mohli zpátky zadělat. Když né, tak na to raději ani nemyslím...

Jituš-Mišce vše nejlepší v narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka. Ať vám roste jako z vody. Máte krásné fotečky :dizzy_face:

Jinak my byli včera ještě jednou v Ústí na kardiologii a vše je v pořádku-říkal takovej mladej, sympatickej a hezkej :dizzy_face: pan doktor. Zase nám vyšetření nahrál na videokazetu, takže jednou bude mít Kačena památku.

Jinak hezký víkend všem.
6. čer 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky
jitus-jsem hrozna,povidali jsme si tu o narozeninach misky,ja to dokonce probirala doma s milackem,ale nepoprala jsem vubec,takze se omlouvam a taky preju jen to nej nej nej vam obema!!!

vilo se zatim neozvala od vcera,kdyz neco,tak napisu,jsem docela sama napnuta,snad nepise,protoze konecne rodi!! :slight_smile: kez by!

leni-gratuluju k srdicku :wink:
a je to tak,ze ji vzdy zkusi dat kapcky,tablety a cekaji,kdyz se to nerozjede,tak ji zase daji klid a ceka se na dalsi den, myslim,ze dokonce ve stredu ji dali cely den volno....vic taky nevim :unamused:

a jinak me stve to spineni, uklidnuju se,ze je to cipek,ale radeji bych,aby to nebylo....
a taky doklizim a tak a byli jsme se vcera i fotit s briskem-jsem se sama prekvapila,fotila jsem se nahore bez-jen jsem si prsa zakryla dlanema....nechtela jsem stat 100x v pozoru jak za nasich detskych let,ale rovnou z kraje me pan uzemnil,ze se tak stale foti a vic u nas chtit nemuzu...takze me predstavy sly do haje a zkusili jsme alespon toto,snad bude neco pekne....
6. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny,
koukám, že si Adélka asi opravdu splní ten svůj vysněný datum. :grinning: Myslím na ty holky celý den. Už jsem se těšila, že tu bude zprávička, že je Áďa na světě a ono zatím nic.
Taky jsem si koupila lovelu, protože mám opět ekzém, ale ještě jsem ji nevyzkoušela.
Luk, gratuluju k nočníčkování. Táďa je šikula. :slight_smile: I když, jak píšeš, asi to bylo jen dobré načasování. :sweat_smile:
Lucí, tak tomu říkám přepych. Mluvím o kendlíkách od tchýně.. Mamka mi psala smsku, že až půjdu z práce, tak ať se u ní zastavím v práci, že dostala jahody od kolegyně, tak ať je vezmu domů a prý budou zítra jahodové knedlíky. :grinning: Jinak jsem už měla naši balkonovou jahodu a byla mňam.
Vzpomněla jsem si včera na toho vašeho Oskárka. Ten už musí být velikej, viď? Jsem se zasmála, když jsem si vzpomněla, jak jsi tu psala, že je miminko (ještě v bříšku) menší než Oskar. :grinning:
Mišulce vše nejlepší k narozeninám, též dodatečně. Hlavně hodně toho zdravíčka a hodné rodiče. :dizzy_face:
Leni, gratulace veliká ke zdravému srdíčku Kačenky.
Pavly, to je škoda, že se neuskutečnily fotky podle Tvých představ. Nemáte kamaráda/kamarádku, kteří rádi fotí?
Užívejte si sluníčka, má se ochladit. Hezký víkendík, i když, já se tu ukážu, abych věděla, kdy bude ta "naše" Adélka na světě.
6. čer 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
vrtule83
vše nejlepšší mišce k narozeninám honě lásky a zdravíčka
6. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Děvčátka tak stále nakukuju a Léňa pořád nic???No ta Adélka se tam snad fénuje a maluje aby vylezla krásná, no vždyť taky jooo je to pravá ženská :grinning: :grinning: Tak Leni tfuj tfuj tfuj a dej brzy vědět, jsem napnutá jak kšandy :grinning: Drž se!!!!!!!!
6. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
děkujeme s Miškou k přáníčkům.
Já taky musím pořád nakukovat, jestli se Adélce konečně zachtělo a stále nic, musím na holky pořád myslet.
6. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak lenka stale zadna zprava, uz mam zle tuseni,jestli neni po cisari :frowning2:
6. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já taky nakukuju kvůli Lendě...a říkám si, že už dlouho žádná zpráva :confused: Že by se něco dělo? Adélka dělá fóry jako správná ženská :wink:

Tak a teď abych nezapomněla...Mišulce dodatečná gratulka k narozeninám - ať jí mamka s taťkou nezlobí :wink: Super zpráva z kyčliček - je to holka šikovná :dizzy_face:

Luci - s nártem máme taky skoro u všech botiček problém - teď jsem mu koupila v HM dvoje a naprosto perfektní i přes nárt. Jsou už s pevnou podrážkou - ne teda vyloženě chodící (to mu chci koupit se žirafkou), ale na to že dvakrát obejdeme kočár to stačí :grinning: S tím nočníčkováním bych to taky neřešila a jen bych ho občas zkusila nechat sednout, aby se nebál. Prvně na něm Tádík taky plakal - dala jsem mu leporelo a od tý doby mu ho dávám pokaždý, strašně důležitě v něm při "akci listuje"...no jo no, na záchůdku se čte nejlíp :grinning: :grinning: :grinning:

Leni (Leonko) - Dr. je sympaťák, viď? Mě dělal UTZ asi tři týdny před porodem a v únoru vyšetřoval Tadeáška - moc to s dětma umí. Hned jsem byla míň nervóznější :wink:

Tádík je fakt asi totální kachna - dneska jsme byly skoro celý den v CV (manžel měl dovču, protože jsem si byla nechat natočit EEG kvůli těm migrénám). Seděli jsme na lavičce u fontány, co je u bývalého autobusáku - pokaždý když se ten proud vody zvyšoval, tak Táda úplně ječel radostí. To samý dělal u našich - jsou tam dva parky a v každým je minimálně jedna fontána - pokaždý tam musíme aspoň na chvíli zastavit nebo by byl snad schopnej vystoupit z kočáru :grinning:
6. čer 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak jsem to nevydrzela a zkusila lence volat-napadlo me,jestli ji treba proste nedosel kredit,ale nic,nebere to,vyzvani to,snad uz je fakt na sale!!!! nebo fakt nevim,chudak :confounded:
6. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je podle mě na sále a nebo už třeba odpočívá a má vypnuté zvonění - taky jsem ho vypnula i oznámení zprávy.
Je teda fakt, že si to tam užívá :unamused: Hlavně aby se pořád nesnažili vyvolávat a pak nebyl ve finále císař...ale tfuj tfuj tfuj - nebudu malovat čerta na zeď.
6. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavly - krásný bříško :dizzy_face: Ty necháš stoprocentně všechny nabraný kilča v porodnici :grinning: Jo a jseš kočanda - sekne ti to...to se říká, když by měl být chlapeček, že jo? Sázet se na to ale moc nedá, protože já vypadala děs běs...pigmentový skvrny v obličeji, poškrábanej pupík - jak mě ta napínající se kůže svědila. Fakt modelka :grinning: A to jsem přitom měla kvést do krásy...nevím, jak bych dopadla, kdybych čekala holčičku :grinning:
6. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišce přeji opožděně všechno nejlepší k prvním narozeninám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak já jsem včera udělala autoškolu,tak už patřím mezi řidiče,tak jsem moc ráda.

Snad je u Lenči všechno v pořádku.
6. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Chjoo, jsem už strašně z těch našich holek v porodnici nervózní. Leničko, už se prosím ozvi, že jste obě v pořádku..nebo nevím :slight_smile:

Myslím na ni chudinku....snad je ale vše OK.

Jituško, vyřiď Mišce, že dodatečně přeji vše NEJ :grinning: fotečky super,až na ten prstík v plamínku :fearful:

Kačko, gratuluji k řidičáku :grinning: U vás už vše v pořádku s Kubíčkem?

Pavlínko, fakt ti to bříško a celé těhu moc sluší..opravdu!

Lucí-Luk, také jsi měla pěkné bříško :wink: A jsi stále hezká maminka, ty to bereš moc sebekriticky :dizzy_face:

Petruško a jak vy? Snad už jste zase v klídečku, pohodě a hlavně zdravoučký!
6. čer 2008 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem před chvílí dobalila tomu mýmu broučínkovi tašku na zítra :frowning2: bude spát u mojí ségry... jsem z toho nervozní už dneska :frowning2: No ale povezeme ho tam až tak na 17,30... ségra je z toho smutná, chtěla by ho tam dýl :grinning: Ale buď bychom ho tam mohli dát před obřadem, což je nějakých cca 13:00 (což se mi vůbec nechce) nebo až po obřadu... Původně jsem si pro něj chtěla jet hned ráno, ale když jsem slyšela neteřinky nešťastný hlas, že si ho vůbec neužijou, tak jim ho tam možná nechám přes oběd :grinning: Přes den se toho nebojím, spíš to, že se ráno probudí a maminka tam nebude :frowning2:
Ale teď jsem někde četla, že bych miminko měla dávat občas někomu hlídat, aby si na to zvyklo. Že se naučí jako to, že se zase ukážu... :slight_smile: Já to neumím napsat :frowning2:
Jituš, já jsem si toho všimla, ale nebyla jsem si jistá, jestli ho má opravdu v plamínku! :frowning2: Chudinečka malá!
Holky, tak ta Lenča... chudinka - to je přesně to o čem jsem psala - že to vyvolávání trvá tak dlouho :frowning2: tak buď je na sále a rodí anebo (a doufám, že ne!!!) je po císaři :frowning2: To bych jí fakt nepřála :frowning2: Tak jsem zvědavá, kdy se ozve...
7. čer 2008 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kimby
Kubíček je už v pořádku,ale nesmí 2 týdny ven,6 týdnů do dětského kolektivu,po těch dvou týdnech smí na krátkou procházku,třeba když půjdu vysypat koš a nebo ven jenom v kočáru,aby se moc nenamáhal a nesmí minimálně do září do bazénu,což je v těchle vedrech veliká škoda. :frowning2:
7. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,tak letim zase napsat,ze celou noc jsem na telefonu jak hlidaci pes a NIC! zadna zprava :frowning2: jsem z toho docela uz dost nervozni,doufam,ze nepravem a moc klidu mi to ted teda nepridava,to vam povim....
- a to ja jsem si donedavna nepripoustela,ze by vyvolavany porod mohl byt horsi :confounded:

jinak holky,opravdu mi to tehu zase tak moc neslusi-proc myslite,ze vetsina fotek je bez obliceje-kdo se na to ma koukat,vzdyt mam asi 3 brady a tak,desny, a v prvni pulce jsem vypadala jako smrtka.....(skvrny v obliceji maskuju tunou make upu,ale ty jsem mela uz vloni :frowning2: )........
myslim,ze porad nejlip vypadala v tehu lucinka-a tady se lukasek potvrdil a lukajda si mi teda taky prisla jako pekna mamca......jen mozna petulka se nam zmenila "na holcicku"-ale protoze uz jsem ji videla v prvnim tehu,tak me to zase neprekvapilo...takze fakt nevim, co tam bude,ale jak jsem psala,asi fakt ten kluk (se z nej cela rodina pos.... :grinning: )

kacka-gratuluju moc k ridicaku,jen hlavne jezdi,at nedopadnes jako ja!!! hodne stesti!!!

luci-neboj, lukasek to zvladne, i kdyby si trosicku pobrecel-mozna bude na chvili zmateny,ale pozna,ze ho maji radi a bude to ok, myslim,ze horsi to bude fakt pro tebe!!!!! kazdopadne ti tu svatbu zavidim,taky bych nekam sla.....takze si to co nejvic uzijte!!! a pozdravujte a hodne stesti ze prejem :wink:
7. čer 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak Lenička se pořád neozývá, to je nějaký divný, mám také tušení na toho císaře na fofr, myslím si že kdyby se to rozjíždělo postupně tak by dala vědět. No jsem nervózní, snad jsou holky vpořádku.
7. čer 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že jsem stejná nervóza jako vy všechny :unamused: Pořád si říkám, že má určitě po všem a má vypnutý zvuk a žádnou myšlenku na nás "Koníkařky". Určitě je všechno v pohodě - prostě to tak je a jinou myšlenku si nepřipouštím.

Luci, Lukša to zvládne určitě naprosto perfektně - vám to s Pájou taky určitě prospěje (pobavit se jako "zamlada" :grinning: ) Taky se budu muset k něčem podobnému odhodlat, protože vím, že mi to jen a jen pomůže trochu se na chvilinku od Tády "odpoutat" a myslet taky na něco jiného :dizzy_face:

Kači - velká gratulace k řidičáku. Taky se na něj chystám, v Praze se mi do toho nechtělo, ale časem to bude nutnost kvůli práci, školce atd.

Pavly - brady navíc necháš už v porodnici. Mě se ty skvrny udělaly ke konci docela dost, bála jsem se, aby mi nezůstaly, ale strašně rychle zmizly.
7. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak teď mi přišla sms od Pavly o Lenče!!!!!!!!!!!

AHOJ TAK UŽ JSEM NA SVĚTĚ, NARODILA JSEM SE VE 13:46 MĚŘÍM 52CM A JMENUJU SE ADÉLKA,VÁŽÍM 3650g.MAMINKU TROCHU ŠILI ALE JINAK JSME V POŘÁDKU A NA VŠECHNY SE TĚŠÍME.

Tak už to má prdelka za sebou, takže obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2008 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek