• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak já napíšu tu nejočekávanější novinku a vy nikde??? :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tuuuuu :dizzy_face:
Holky šikulky to zvládly na jedničku s hvězdičkou...vééééliká gratulace :wink: Adélka bude asi modelka, na svět se jí nechtělo, dlouhá je...je to jasný - Šeredový odzvonilo :grinning:
7. čer 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, to mám koníka dneska puštěnýho celý den a nějak jsem tu tu tvojí zprávu přehlídla. To jsem furt kontrolovala Chomutov i červen a ve finále jsem to málem prošvihla...hlavně že to má Lenča za sebou - teď budeme "hlídat" Pavly, pak chvilku voraz a zase nanovo :grinning: ...sakriš, my to ale máme nabitý :grinning:
7. čer 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, hlavně že to mají kočky už za sebou, bylo na čase :wink: No to máš pravdu, máme dlouhodobý adrenalin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovitáská gratulace k Adélce,teda ale je to kus ženský :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak konečně jsme se všechny dočkaly. Velikánská gratulace Lence a Adélce a taky Pepčovi. :dizzy_face: Hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka. :slight_smile: Jsem tu byla celý den jak na trní. Ale byla bouřka, tak nám nešel počítač, a pak tu seděla mamka.
Tedy, Lenička je takový "prcek" :sweat_smile: a Adélka taková dlouhá čára. :grinning:
Kačko, gratuluju k řidičáku, a jak psala Pavly, hlavně jezdi, ať nedopadneš jako já. :unamused:
Lucí, užijte si svatbu. A neboj, Lukášek to bez Tebe zvládne, je to přece kus chlapa. :wink:
7. čer 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem konecne tu,porad jsem v blizkosti netu-doma u nasich a jen se hnu,tak se to stane!!! ale petulka me zastala vyborne!
jsem to hend v obchode orvala,prisla zprava a ja zase rvala-lenka-marcel uz druhy den ze me sili a byla to konecne lenka!!! a hned jsem brecela,ani jsem to necetla-no mazec,hormony na pochodu :grinning:

jsem rada,ze to maji za sebou,huraaa
7. čer 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovitáská gratulace k Adélce,teda ale to je kus ženy mamicce i adélce hodně zdravíčka štěstíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul díky za sms ale nebyli jsme doma :wink: Obrovská gratulace Leničce k Adélce, že si dala načas a tety takle napínat, hlavně že to holky zvládli. Asi to bude pěkná parádnice, když se takhle dlouho chystala :grinning: a má narozeniny jako náš synovec, ale tomu jsou dnes 2 roky.
7. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélka je nádherná a je jí pěkný kousek :grinning: Moc se vám povedla. :wink:
8. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko Adélka má supr čas narození Miška má jen o 1 minutu později.
8. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvnich par fotek : http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=155389&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

gratulace holkam vyridim, uz se tesi dom a na forum ..

tatinek .. ;)

ted jsem to nasla na cervnu,tatinek je sikula!!!! :slight_smile:
8. čer 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tatínkovi děkujeme za fotečky a Pavly za odkaz. :slight_smile: Adélka je krásná. :dizzy_face:
Jituš, a já se narodila ve 13:45. :grinning:
8. čer 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nakukuji a musím moooooooooooooooooooooooooooc gratulovat, Adélka je takovej "malej" uzlíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně zdravíčka a štěstíčka. :wink: Už se těším, až nám Léňa povypráví jaké to bylo. :dizzy_face: :wink:

Mimochodem jsem v pátek byla v lesoparku a tuším, že jsem tam zahlídla Peťku s Haničkou a Lukáškem. :slight_smile:

Tak zase letím. Pa
8. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adélka je kočanda :dizzy_face:

Pavly - počkej, až bude mimísek na světě - to teprve budou hormony pracovat. Já se pomalu nemůžu dívat ani na zprávy, jak mě všechno dojímá. Já ořvu i "zvířátka" před Sportovníma novinama :grinning: Včera z vedlejšího domu vyjížděla svatební kolona a jak začali všichni troubit, tak jsem měla hned slzy na krajíčku :slight_smile:

Jsem zvědavá, až se tu objeví Lucka - co svatba, když nás to čeká za 14 dní :slight_smile:
8. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýý :grinning:
Tak jsem tu... chtěla jsem sice péct bublaninu, ale to neuteče :grinning:
Teda já vám řeknu, včera pěknej šok... koukám na telefon a SMS od Pavly... se přiznám, že v první vteřině jsem zůstala koukat s pusou otevřenou :grinning: Než mi došlo, že je to Adélka od Lenči :slight_smile: Jsem nejdřív myslela, že Pavlí už porodila :sweat_smile:

Leni, ooooobrovská gratulace! Adélka je krasavic :wink: krásně dopečená. :slight_smile:

Jo, je pravda, že já jsem si těhu neskutečně užívala, ani rodit jsem nechtěla, jak se mi to líbilo :grinning: Bych byla těhotná klidně 5 let :slight_smile: A všichni mě chválili, jak mi to sluší, to musím uznat. A i kosmetička mě chválila, jak mám v těhu krásnou pleť... zato teď. :frowning2: :grinning:

No a včerejší svatba! :dizzy_face: Holky, fakt nádhera... nevěsta byla neskutečně krásná. Já vím, že všechny nevěsty jsou krásné, ale ona byla vážně nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: Na obou bylo vidět, jak jsou neskutečně šťastní a jak si to užívají... všechno bylo přirozené, žádné "strojené", jak některé svatby jsou... Bohužel jsme přijeli na hrádek zrovna v té největší bouřce (v Klášterci ani v Kadani nepadla ani kapka :frowning2: ), takže dekorace padla za své, svatebčani byli zmoklí (nevěděli jsme, že se může jet až nahoru na nádvoří) a naše 2 deštníky šly z ruky do ruky, než se všichni dostali na Hrádek :frowning2: Ale to bylo opravdu jediný mínus. Jim nepršelo štěstí, jim přímo lilo :grinning:
Ze svatby jsme jeli odvést Lukáška a Luky v pohodě... koukal kam máma s tátou frčí, ale ani necekl. Já samozřejmě tel. kontrolovala, ale věděla jsem, že je to zbytečné... ségra mi řekla, že volat prostě nebude. :slight_smile: No a domů ze svatby jsme přišli skoro ve 3,30 :sunglasses: Já jsem si po dlouhé době super zatancovala, dala jsem si po 1,5 roce víno a bylo nám s manžou fajn. Ale ani jsem si neužila, že můžu spát dlouho a už v 9 hod. jsem vstala :slight_smile: Po obědě jsme si jeli pro tu naší lásku :slight_smile: Zvládl to naprosto perfektně! :dizzy_face: Ani nebrekl, řádil prý tak, že ségra nevěřila, že tohle dokáže :grinning: a evidentně jsme mu ani moc nechyběli, protože když jsme přijeli, tak na nás hodil úsměv, ale hned se zase věnoval hafanům a tetce :grinning: Takže vím, že když bude třeba, nemusím se o něj bát. Každým dnem si čím dál víc uvědomuju, jak je neskutečně hodný dítě :wink: Taky se všichni divili, jak byl hodnej na obřadě... ale to, že měl v každý ruce jednu křupku a jakmile ji snědl, hned jsem mu tam narvala druhou, to nikdo neviděl :grinning: Byli jsme totiž min. týden v kostelíku na předávání mat. vysvědčení bratránkovi a Lukášek tam hulákal na celej kostelík tak, že jsme s ním musela ven :grinning: Takže tentokrát jsem si to pojistila jídlem :grinning: A pobavilo mě, když tam paní začala zpívat a Luky se hned přidal :grinning: naštěstí zpívala do mikrofonu, tak nebylo to jeho chvilkový halekání slyšet :grinning:
8. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, to je super, že jste si to takhle užili :dizzy_face: Když včera začal ten slejvák, tak jsem si na vás hned vzpomněla, že vás to muselo stoprocentně chytnout :angry: Tádík se byl s Petrem taky včera podívat na svatbu na Hrádku(dopoledne), ale jenom na kukačku :grinning: S těma křupkama, to je super postřeh - je fakt že mu taky jedou, takže je beru na obřad s sebou :grinning:

Dneska jsem zjistila, že Táda má mojí výchovu docela slušně na háku :grinning: Když něco zakážu já, tak se zatváří strašně uraženě, zaculí se a za chvíli do toho jde znova. Dneska když se chtěl neustále stavět u jídelní židličky a zároveň jí tlačit před sebou, mu Petr řekl hodně důrazně že jako fakt ne, tak se stáhnul a už na ní nesáhl. Já snad budu muset začít vyhrožovat tatínkem :confused:
8. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Luci, bohužel nás to chytlo :frowning2: Navíc do Hrádku uhodil blesk, takže když jsme přijeli, tak to tam houkalo a čekalo se na policajty, až to přijedou odblokovat. :frowning2: Ale jinak pohoda... :slight_smile:

Lukášek mě má taky na háku. :frowning2: ale mám dojem, že má zatím i tatíka :grinning: ale já si myslím, že on si to zatím moc neuvědomuje. Kolikrát jsem ho plácla přes ručičku a on začal plakat... a v tu chvíli to začal dělat znovu :frowning2: Tak buď nás má totálně na háku (což doufám, že ne), nebo ještě nechápe, že dostal přes ručičku právě za tohle :frowning2: no nevím. Nechci na něj ječet a řezat ho :frowning2:
8. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu mrknout, jestli mám mouku (mám dojem, že mi došla a já ji zapomněla koupit :unamused: ) a vrhnu se na tu bublaninu :slight_smile:
Tak se mějte. :wink:
8. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukajdo to je jak u nás,mě taky Kubeš neposlechne a jakmile tátoš něco řekne a zakáže,tak to dodrží,tak už taky vyhrožuju tatínkem :slight_smile:

Jinak Kubísek dneska celý den chodil čůrat na nočník,děsně se mu to zalíbilo,hlavně to vylévání do záchodu potom.Tak snad je to nějakej zlom a už bude chodit na nočník v klidu. :wink:
8. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí tak to je super že sis svatbu užila a Lukášek to zvládl na výbornou. Včera si vzala bybička na chvíli Mišku ven a vůbec jsem jí nechyběla.
A přiznám se že už jsem jí Míšce párkrát lískla přes holej zadek, příšerně zlobí při přebalování, ona prostě tu plínku nechce a ležet na zádech nebude.
9. čer 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš - Tádík už dostal párkrát přes prstíky - někdy už to fakt nejde, když chce dělat něco nebezpečnýho. Když už mi hodně tečou nervy ze zlobení, tak ho odnesu do pokojíčku do postýlky a jdu to na chvíli vydýchat vedle :grinning: Někdy už je toho zkrátka moc :wink:
9. čer 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak mam zase chvili cas,tak se jdu nahlasit

luci-jsem rada,ze to lukasek zvladnul,presne jak jsem predpovidala,ale jsem navic rada,ze jsi si to uzila i ty! :dizzy_face: nevesta musela byt krasna,protoze je krasna i normalne :slight_smile: a ten dest-my v tu dobu stali pred baumaxem a taky jsme na vas vzpominali,jsem rikala,ze jim toho stesti teda nadelilo az presprilis :grinning:

-jinak ja si myslim,ze mi opravdu po malych castech odchazi zatka...a ze to zvysene krvaceni bylo spis po tom,co me ta doktorka vysetrovala :confounded: ....spineni-krvaceni ustalo a nadale mi kazdy den odchazi cosi...co presne podle popisu odpovida zatce , navic jsem mela 3 tydny klid od tvrdnuti briska a ted to tu mam nanovo,nemuzu obcas ani zvednout nohy....bolesti ale nemam,obcas slabe pichne v podbrisku, po zatezi mi dloubne v krizi,ale myslim,ze to zatim nic neni, zitra jdu k doktorovi,tak se uvidi
- vcera jsme si udelali vylet do varu-na vyhlidku-jsem byla sama na sebe nastvana,musela jsem lanovkou nahoru i dolu-no neudelam nic,nechtelo se mi sestup riskovat :grinning:
-no a dneska vyrazim na kafe s kolegynema z obou zamestnani-parada-diky stavce se ozvaly obe strany :grinning: ,dko to ma stihat :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj po víkendu.

Přiběhla jsem se podívat, co je tedy s tou Adélko a koukám, že už je mezi námi :dizzy_face: .
Takže Adélce přeji hodně zdravíčka, lásky a štěstíčka do života. A Lenčo tobě s Pepčou ať vám dělá Adélka jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jinak Pavlí-tobě moc díky za zprávy od Lenči-aspoň jsme věděli co a jak :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni-no neni za co,ale ze jsem mela nervy!!! to vam povim
9. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a cekam na zpravy,co doma,uz je to nejak OK????
a co mimi,uzivate si klid a teple dny pred bouri?
9. čer 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma máme sundanej strop a teď čekáme až to vyschne. Když to půjde dobře, tak než porodím, tak by to snad šlo zavřít-pokud né, tak to budem muset přežít i tak. Ale zatím jsem optimista :slight_smile: . Naštěstí už jsme o víkend uklidili, takže už zas můžem fungovat jako lidi-jen na nás občas padá prkenou podlahou ve stropě škvára -ale zas to znamená, že vysychá :slight_smile: . Zkusím vložit fotku, ať máte představu.
9. čer 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem na to zvedava,jeste ze je leto,predpoklad tepla a vice moznost vetrat,co!
9. čer 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak už jsme z5 z dovči,přiletěli jsme už v noci z pátku na sobotu,ale zatím nebyl čas....ale už se mi stýskalo :grinning:

mezi praní a úklidem budu nakukovat a dočítat :zipper_mouth:

ale veeeelllkkkááááááá G R A T U L A C E Leničce,Pepčovi a Adélce,že už jsou všichni spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen sem vlezu a hned dobrá zpráva :slight_smile: Leni Adélka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

snad jste se i ostatní měli dobře :slight_smile: zatím pa,jdu žehlit :unamused:
9. čer 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek