• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Luci nevím či už jsi sehnala ten kruh,ale jukni na MMA často tam jsou v aukci,jsou to jako autíčka nebo i jiné,některé i troubí :grinning: a dá se sehnat do 150,- :wink:

andílku gratulace Ondráškovi k jadýrkům :dizzy_face:

Jituš to je super,vidíš furt jsi měla starosti,že Miška neleze a ona bude hned chodit :grinning:

a víc zatím nestíhám,jdu zase dělat :cry:
9. čer 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
asi jsem to napsala špatně... nejsem proti dítě plácnout :slight_smile: Spíš si nejsem jistá, jestli už Luky chápe, proč dostal :frowning2: On se teď naučil šílenou věc :frowning2: Když u mě leží a je unavený, tak mě štípe... ale to je neskutečná bolest :cry: štípne mě, já ho plácnu. Hned mě štípne znovu... plácnu ho o něco víc. No a pak už brečí a stejně mě štípe. :frowning2: Takže já fakt nevím, jestli to jako dělá naschvál nebo mi spíš přijde, že prostě nechápe, že je to za to štípání :frowning2: ale brečí tak lítostivě, že mi to je pak neskutečně líto :frowning2: Ale když leze někam kam nemá (jeho oblíbené jsou kytky :angry: ), tak zvýšeným hlasem nejdřív zkouším NE! a pak i plácnu.
Leni, ten kruh už máme doma... ale na MMA za 150 mi přijde dost. Posílala mi Kimby MMS a psala, že mají v MO velký výběr a ceny 120 - 150. :slight_smile:
Jinak vítej zpět z dovolené :slight_smile:
9. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer,ja vubec nestiham PC,ale dnes me Vrtulka informovala, ze uz tu mame miminko.
Tak prejem Adelce stastny a dlouhy zivot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Petrus,to jste si teda s Hanickou uzily :frowning2: ,hlavne at uz je zdrava,chuderka malinka
Kaci mamka mi rikala,ze jste si hezky popovidali,doufam, ze uz je Kubik ok
Lucianko,tak to te obdivuju,ze jsi byla tak dlouho bez Lukaska,ale krasne to zvladl. Ja na to odvahu nemam,jelikoz mam velikeho mamanka.
Pavli no a ted ty,sup sup :grinning:

my uz nocnikujem dlouho a venku curame na travicku :grinning: :grinning: :grinning:

mejte se krasne,papapa
9. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Koukám a Lenča to má už zasebou. Gratuluju k Adélce.
9. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak to je Tádík šikulka! Nám to nočníkování asi bude trvat dýl :unamused:
No a jak píšeš, že máš mamánka... tak tomu já se chci právě vyhnout :grinning: Ale Luky je většinu času se mnou, tak se docela divím, že není na mě závislej :slight_smile:
9. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!!!!!

Tééééda ta Adélka je kouzelná!!! :dizzy_face: Tak ještě jednou rodinko přejeme jen to nej nej nej a užívejte se!!!!! :dizzy_face:

Jituš (vrtul) já též děkuji za sms ale byla jsem mimo PC a CV :wink:

Jituš (Andilku) to je možný chodíme tam teď pravidelně :wink: A proč ses nepřihlásila???

Pavlííí taky chci poděkovat za to že si nás informovala a už se těším až mě budeš informovat o tobě, bude to brzy!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni vítej zpět!!! :wink:

Leni,. koukala jsem na fotečky,no tý brďo mě by šlehlo :angry: A co jinak maminko??Máš hezké bříško :dizzy_face:

Lucí tak jste si to užili??To je dobře :wink: A co Lukášek a očíčko??

Raduš jo jo užili, doufám že ti Jituš řekla podrobné info i když ve zkratce :frowning2: Ale teď už bude snad jen líp :slight_smile:

Zuzí a co nějaké fotečky bříška?? :dizzy_face:

Ještě jsem někomu něco chtěla ale musím se vrátit o pár stránek :grinning: :grinning: tak zatím páááááá
10. čer 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš Kubík už řádí jak černá ruka,akorát musíme dodržet ten klidový režim a to je na palici,protože venku je tak krásně a my nesmíme 2 týdny ven :frowning2: Já už jsem z toho na nervy,být zavřená ve třech místnostech.
Ale dneska mě vezme mužíček do posilovny a bude hlídat babička,tak se taky dostanu někam jinam :wink:
10. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
el-vitam te z dovci,ja ti ji tak zavidla,ja bych taky tak letela,i milacek,no jaksi s briskem mame smulu! :grinning: a co nejaka fotecka???
zuzi - a jak se mas,jak ti je???
10. čer 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonko-teda z tech fotek mi az behal mraz po zadech, tak to je fakt mazec!!!! :fearful: :fearful: :fearful:
a krasny fotecky s briskem a v pokojicku!!! je to je tak krasny!!!! :slight_smile:
10. čer 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak na dnešním ultrazvuku jsme nic nezjistili, tedy co to bude, pač se nám mrně ukazovalo jen obličejíčkem a ne a ne se ukázat :angry: . No tak holt budeme muset ještě čekat snad se rozmyslí a časem ukáže nebo to bude jako překvápko. :grinning:

Petruš, já břicho nefotim, neni ani nic moc vidět, teda trošku jo, ale kdo o tom neví tak nic nepozná :angry:, teda když si nevezmu těsné tepláky a přilehlé tričko...

Pavly no nám je moc dobře, prcek kope jako o život. I doktorka měla dneska problém na UTZ, furt sebou mlel, ale né tak jak by jsme chtěli :angry: No ale jinak je to zdravé mrně :grinning:
10. čer 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El, vítej zpátky světošlápku :wink: a šup, šup fotečky - určitě nejsem jediná zvědavka :grinning: Už bysme konečně mohly vyrazit na tu procházku, když je tak hezky, co ty na to?

Leni (Leonko) - bříško krásně roste, hezky si to užívej, i když teď s tím úklidem :frowning2: Z těch fotek se mi chtělo normálně brečet(z té potopy, ne z bříška :wink: )

Zuzi - opatrujte se oba dva a neboj, prťous se určitě ukáže...Lucka by mohla vyprávět :grinning:

Tak jak se těším na "prázdniny" teď jsem se strašně dlouho netěšila - budu s Tádíkem na chalupě a postupně se tam bude střídat manžel, naši - prostě tam nebudeme sami. Už to nemůžu v paneláku vydržet, když je tak hezky.
Dneska jdeme s Tádou na druhý Prevenar, tak doufám, že to zvládne stejně v pohodě jako minule. Jo a dělá berany, berany duc...je to sranda, akorát dává děsný šlupky.
10. čer 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky chtěla jsem se zeptat. 25.6. jdu na ultrazvuk do nemocnice měla jsme v plánu že mi tam řeknou už co to bude ale holky ze cvičení mě vystrašili že se tam s tím neprdějí a je to tam hrozný fofr. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky
10. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulko tak nevím jak kdo, ale se mnou se teda neprděli a když to bude vidět tak ti to 100% řeknou :wink:
10. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak je to pravda že to tam je jak na běžícím pásu. A my se s přítelem tak těšili když tam může být se mnou že mu to všechno pořádně ukážou a vysvětlí. Ještě jsem slyšela že dr. Černaj z jirkova dělá dobré ultrazvuky a natáčí je ji jako dvd. tak si tam asi zavolám
10. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulkav : K MUDr. Černajovi jsem chodila já a nebyla jsem spokojená, .. :wink:
10. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nechci chodit k němu na prohlídky. Gynekoložku mám Šrámkovou vedle ale on má lepší ten ultrazvuk chtěla bych ho zneužít jen an to dvd a zjištění pohlaví. No já jsem hrozná vždycky bych chtěla všechno hned:slight_smile:
10. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulka : kdepak, děláš dobře.. ultrazvuk má dobrej.. ale to je asi tak jediné :wink: i když třeba já pohlaví věděla také až v 7 měsíci :wink:
10. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no já si to představuji taky moc jednoduše :grinning: tak uvidíme jestli se prcek bude chtit ukázat. A kdy si začala cítit pohyby?
10. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to myslela tak že se se mnou fakt neprděli jako že nám mě i manželovi vše podrobně ukázali, jak u malé tak i u malého :grinning:
10. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, taky jsem chodila a chodím ke Šrámkový - pohlaví viděla na UTZ v 16.tt - pohyby jsem cítila asi o dva týdny později (prý protože jsem hubená ha ha ha :grinning: ) V nemocnici jsem na UTZ byla taky - moc spokojená jsem nebyla, fakt to byl docela fofr. Jenže to je dneska při tom množství maminek asi úplně všude.
10. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulka: První pohyby jsem začala cítit v 18 tt.. :wink: Co se UTZ týče, nejlepší jsem zažila v Ústí, ale to bylo jen kvůli genetice.. i když tam jsem viděla všechno a Dr. byl tak příjemnej, že to byl nádhernej a nezapomenutelnej zážitek. U Černaje dobroš, ale on jako Dr. nic moc.. :unamused: TOŤ MŮJ NÁZOR.. a zkušenost s preeklampsií :wink:
10. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super UTZ v Ústí můžu jen potvrdit (Dr. byl naprosto perfektní). Ještě lepší UTZ jsem zažila v Motole, ale to bys měla fakt "trochu" z ruky :grinning: Akorát že si tam teda nechají zaplatit snad i to, že ti řeknou "Dobrý den" - ale po stránce profesionality naprostá špička :wink:
10. čer 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
-tak se hlasim z kontroly, tak mimi je stale malicke,dneska odhad jen 2750g-coz je ale v nasem pripade v poradku a doktor je taky spokojeny-po kom by asi mohlo byt,zeeee :grinning:
-dostala jsem nejake tablety-pro jistotu,nedlo rict,jestli tam neni nejaky zanet
-jinak jsme v poradku, ale byla jsem poucena,ze jsem presne 14 dni do terminu,takze to muze prijit kdykoliv a ze to uz OK,tak at se nestresuju :grinning:

no a to je asi od nas vse, koukam,ze resite usti-no jestli mluvite o zahradkovi-nevim jaky dela UTZ a vim,ze je levnejsi ,nez v praze,ale urcite vam povim,ze je to uchylak!!!!!!!!!!! (coz vam asi muze byt jedno,kdyz vas nevysetruje vnitrne),chodila jsem k nemu 3 roky,nez jsem to omylem zjistila z karty,kdyz sjem se stehovala,je to dobytek a prase :angry: a to je muj nazor (ze nemam v poradku cipek nevidel urcite dyl nez rok,ale musel me vysetrovat alespon jednou za 6 mesicu,jinak mi nedal prasky a u toho vedl slizke reci....a to nemluvi o tom,co si psal ten kreten do karty!!!!!! :angry: ...........takze tomu zmetkovi bych ja nedala uz ani padesatak :angry: , jeli jsme na UTZ do gennetu a mame ho krasny,prijemne prostredi a proste uzasny zazitek i co se lidi tyka
10. čer 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, ne ne to je genetický UTZ v Masarykově nemocnici. O Zahrádkovi jsme se spolu bavily na jednom srazíku a fakt je to úchyl, podle toho co jsi říkala...měli by mu sebrat diplom.
10. čer 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO koukám že máte bohaté zkušenosti. Moc vám děkuji. Vždycky když jdu ke Šrámkový mám tolik dotazů ale jakmile tam vlezu tak na vše zapomenu:slight_smile: tak počká, a když mi tu přespříští středu neřeknou nic jak v nemocnici tak u ní tak půjdu k tomu Černajovi jen na UTZ. No já jsem obézní tak to asi ty pohyby ještě ted v 18tt neucítím to bude hold další negativum.
10. čer 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, ono to v nemocnici v CV bylo sice takové šup, šup - ale pohlaví jsem se tam taky dozvěděla (i když už jsem ho věděla). Hrozně jsem se vyděsila, když začali hlásit - horní končetina, dvakrát, dolní končetina dvakrát, ledviny dvakrát, močový měchýř přítomen...připadalo mi to strašný, neosobní. Ale je to jenom jejich práce a nemohla jsem čekat, že to bude jako v "Růžovce" :grinning:

Jo a těch pohybů si užiješ víc než dost, takže se neboj :grinning: :grinning: :grinning:
Kdyby se mimís náhodou neukázal, tak určitě půjdeš ještě na kardio UTZ k Baumrtovi v nemocnici v CV, ne? Ten by ti to taky kdyžtak řekl :grinning:
10. čer 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luk no na kardio jdu příští týden, tak to tam na něj hned vyvalim at´ kouká povědět co to je... Já netušila, že to můžou zjistit i oni. Já to brala čistě jako na srdíčko, a že na to mají nějaký speciální ultrazvuk... A jak to vlastně na tom kardiu probíhá? A kde to tady v CV přesně je? Já vím od doktorky, že to má být na polče ve 2. patře E, jenže já tam znám jen cestu na chíru, k mojí doktorce a na imuno a i tam jsem poprvé zabloudila a lezla někam do kanceláří na vedení :grinning:
10. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já se v CV v nemocnici taky moc nevyznám, ale je to děstská kardiologická ambulance. Musela jsem se tenkrát zeptat, jinak bych tam asi nedošla. Je to vlastně úplně normální UTZ (probíhá to jako při každém jiném UTZ). Akorát že tenhle UTZ je jiný v tom, že Dr. ukáže i činnost srdíčka, barevně tam ukazuje okysličenou a neokysličenou krev, průtoky atd - všechno zkontroluje a pak to na něj vybal :grinning: . Ale zpočátku to vypadá jako běžný ultrazvuk. Určitě se teda může Dr. podívat (pokud bude mimís dobře natočený) s kým máte tu čest :grinning: Protože mě třeba ukazoval, jak má Tádík krásně vidět nosní kůstku (bylo podezření na Downa), aby mě uklidnil, když nás nejdřív tak vyděsili.
10. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak to jsem zvědavá, asi budu tedy bloudit... Ale co mám pusu tak se zeptám... :angry: Jo a může tam na ten UTZ i manžel? Někde je pouští a někde ne, tak abych ho zbytečně netáhla sebou...
10. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťul, no očíčko stále hnisá a slzí.... takže za 10 dní už snad budeme mít po :frowning2: Ovšem, jestli nás na operaci vůbec pustí :frowning2: Pořád má rýmu...
No v Kadaňský nemocnici je to taky o tom, jaký je tam Dr. Bohužel jsme chytla zrovna toho, kterej se s námi neprděl a nic neukázal... na pohlaví řekl, že je to ještě brzy ( v 21.tt? no nevím)... ale já jsem na to byla předem upozorněná, že jestli ho chytnu, ni cmi neřekne... takže jsme se objednali do Phy na 4D a to byl neskutečný zážitek :dizzy_face: :dizzy_face: Už na první pohled jsem věděla, že Lukášek má nosánek po tatínkovi :grinning:
První pohyby jsem cítila v 16.tt - docela brzy :slight_smile:
Zuzko, to přece nevadí, že jsme neviděli pohlaví! Mimísek se na vás chtěla radši podívat, než by na vás vystrkoval pindíka nebo... nevím jak to nazvat u holčiček :grinning: Hlavně, že je mimčo zdravé :grinning:
Pavly, švagrové taky neustále říkali, že ja miminko hodně malé (byli kvůli tomu i hospitalizované) a nakonec se malá narodila a měla 3350 g... tuším.. nevím přesně :grinning: Ty UZV co se váhy týče jsou hodně nepřesné +/- 500 g je úplně normální. Ještě jsem neslyšela o nikom, komu by to řekli přesně :frowning2: Většinou se seknou o dost.
10. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek