• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Holky, teď to po sobě čtu... :frowning2: Píšu jak tatar. :frowning2: Omluvte překlepy... gramatický chyby tam snad nejsou :grinning:
10. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Leničce a Pepčovi ke krásné Adélce :wink:

Leničko, moc jsem na tebe myslela a jsem ráda, že jste to zvládli v pořádku a hlavně, ať jste všichni již doma, pohromadě, doufám, že Pepča Adélku pořádně zapil a Adélce přeji hlavně zdravíčko, spokojený, radostný a láskyplný život! :grinning:

Leni-El, tak jak bylo? Určitě super, viď? A jak to zvládl Luky?

Zuzí, ty tedy napínáš...holka nebo kluk? Snad se brzy dozvíte, hlavně na sebe dávej pozor.Už to ale letí, viď? :wink:

Leni,krásné fotečky s bříškem:slight_smile: i toho stropy tedy :grinning:

Petruško a co u vás nového?

Lucinko...tak Táda je fakt mazák šikovný :wink:

Lucí, ještě Luky štípe, já se tomu tedy spíše zasmála, ale z maminčinýho pohledu tě chápu..jednala bych stejně....

Musím letět spát, brzy ráno vstávám do práce, poté písnu, ale spíše do IP
10. čer 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda koukám že ty UTZ jsou věda. Budu je teda brát s rezervou. Ten 4D UTZ dělá i prý nějaký dr. v Mostě nevíte někdo kdo to je? My ještě finišujeme se svatbou takže ted mám fofry už aby ta svatba byla za námi.

Jinak pohyby pořád necítím vždycky se vyděsím jestli je vše ok.
11. čer 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, super, že jste si svatbu užili a Lukášek to bez vás zvládl na 1*, jak jsme tu všechny předpovídaly.
Jak to vypadá u Lukáška, půjde na tu operaci očíčka? Nebo kvůli rýmě to odložíte?
Pavly, tak už se Ti to opravdu krátí. Myslím na Tebe každý den. A termín porodu Ti sedí, neposunul ho Dr.?
Jak bylo na kafíčku s kolegyněmi?
Leonko, koukla jsem na fotky. Bříško Ti krásně roste. A ten strop je hrůza, škoda mluvit. Se mnou by to asi seklo.
El, jak bylo na dovče? Povídej, přeháněj. Budou fotečky?
Raduš, jsi mě rozesmála, že už čůráte na travičku. Gratuluju.
Kačko, to musí být na palici, být s Kubíkem zavřená doma. Fakt vám to nezávidím, je mi vás upřímně líto.
Zuzí, gratuluju ke zdravému mrňouskovi. Jak už jsem psala, typuju, že to bude kluk.
Jitull, co přípravy na svatbu? Už máte vše zařízené?
U mě nic nového, tak jako vždy. Jdu obědvat, a pak do práce.
11. čer 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No máme to 28.6. takže už všechno máme zařízené. Už jen to vyzvednout rozvést atd. A ještě určit kdo co bude dělat a udělat zasedací pořádek no těch drobností je ještě dost. Nejhorší je že se bojím abych se vešla do šatů docela jsem začala kynout. Snad to bude v pohodě. Jedu na zkoušku příští týden tak uvidíme.
11. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš - vůbec se neděs, že pohyby ještě necítíš. Je to úplně normální - většinou říkají, že prvorodička by je měla cítit až po 20.tt - takže máš moře času :grinning: A navíc - každý je jedinečný originál a nemusí jim zapadat do těch jejich tabulek, které většině budoucích maminek akorát pletou hlavu :wink: Takže pohoda, jazz, ju? :dizzy_face:

Zuzi, manžel tam s tebou určitě může - se mnou tam byl :wink:
11. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za útěchu ale to víš už se nemůžu dočkat hlavně vůbec nevím jak to má vypadat:slight_smile: Jak je v Chomutově neprší tam? Jedu tam v pondělí ještě něco zařídit okolo svatby a za holkama do práce trochu je potěšit a rozptýlit.
11. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Jirkova a u nás svítí sluníčko :dizzy_face:
Neboj se, že to nepoznáš :wink:
Za chvilku vyrážíme s Tadeáškem na plavání do Aquachobotniček, tak doufám, že nás žádný déšť nepotká.
11. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé vy chodíte tam? Já tam v pondělí chodím na těhobic. Akorát nám udělalo čáru přes rozpočet že budou mít v červenci vypuštěný bazén takže přijdeme o 3 lekce plavání:frowning2:
11. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitull já pohyby cítila na konci 18.tt a poznala jsem to hnedka... A neboj to poznáš, je to něco, co jsi do té boby necítila a začne se to víc a víc stupnovat. Je to takové zvláštní št´ouchání :grinning:
11. čer 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bylo to ze začátku cítit hlavně, když jsem byla v klidu (když jsem si sedla nebo lehla) :slight_smile: A až tě prcek nenechá večer spát a ráno tě kopancema bude budit, tak to poznáš 100% :angry:
11. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo chodíme do chobotniček už od února - mám v albu i fotky z plavča :slight_smile: Je to moc fajn - maminky s přibližně stejně starýma dětičkama a tím pádem i se stejnýma starostma a radostma :slight_smile: Tádíkovi se plavčo líbí (akorát je šílenej mamánek a začne ječet, když si ho vezme do náruče lektorka :unamused: - ale to určo zvládnem). Koukala jsem dneska, že začínají plavat až kolem půlky srpna a říkala jsem si, že je to jasný, když jsou děti většinou na prázdninách, ale vůbec mi nedošlo, že se to vlastně dotkne i těhulek - to je škoda.

Já jsem zpočátku pohyby cítila jen jako šimrání bublinek ve vodě - jako když jseš v bazénu a někdo začne do vody bublat brčkem :grinning:
11. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Verčo, ještě máme 9 dní čas, tak je zbytečné to odpískat takhle brzy. Uvidíme po předoperačním vyšetření - jestli nám tu operaci Dr. dovolí :frowning2: ale čekat další 2 měsíce na termín, to si nedokážu představit :frowning2: Trápit se s očíčkem rok, to si fakt nezaslouží :frowning2:
My máme i natočeno, kdy jsem ucítila 1. pohyby :grinning: Seděla jsem na chalupě a vegetila a manžel natáčel... najednou začal natáčet mě a já mu říkám: Taťko, já cítím pohyby!!! :dizzy_face: Nebo něco v tom smyslu, nepamatuju si to přesně :grinning:
Lukášek vůbec není mamánek - jemu absolutně nevadí, když si ho vezmou do náručí úplně cizí lidi :sweat_smile: Ale pořád kouká, jestli tam jsem :grinning:
11. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já to nemám natočený, ale pamatuju si to naprosto přesně - bylo 4/3 něco po 16. hodině a dívala jsem se na ten seriál se Žilkovou - Šípková Růženka se to jmenuje. Vždycky se na to dívám z nostalgie, protože se to natáčelo v Benešově u Prahy (moje rodiště :grinning: )

U Tády je nejdůležitější, jaký má ta dotyčná osoba, co ho hodlá chovat vlasy. Jak je má tmavý, tak je to většinou totální průšvih. Blondýnu snese ale černovlásku většinou ani omylem :grinning:

Luci, já si taky myslím, že 9 dní je ještě dost času - do tý doby bude určitě jako rybička. Docela vám závidím, že už to budete mít za sebou - když si představím, že budeme ještě rok na operaci čekat :confounded: Už bych chtěla, aby to měl za sebou, ale Dr. říká, že čím později tím lépe.
11. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Luky se zase na blondýny šíleně tlemí a tmavovlásky ho většinou moc neberou :grinning: Ale jak kdy - minule se culil i na tmavovlásku :grinning:

Já na jednu stranu chápu, že čím později tím lépe, ale na druhou stranu v roli matky... :frowning2: Obzvlášť, když mu to ráno někdy musím vytírat plínou namočenou v Opthalu, protože sám to očíčko prostě neotevře, jak to má zalepený :frowning2: to mě deptá nejvíc - když ho vidím a on kouká jen jedním očíčkem a prostě to bolavé neotevře :frowning2:
11. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u vás je to něco jinýho - to je akutní. U nás to akutní není - ta kýla tam je, momentálně nevyskakuje (jen minulý týden, když měl ty šílené horečky a předtím asi dva měsíce nic). Doufám, že akutní to u nás nebude, protože pak by to bylo životu nebezpečné (pokud by se uskřinula - musí se to operovat okamžitě). Dr. to nechce operovat kvůli narkóze a kvůli srdíčku, že je zbytečné ho zatěžovat narkózou už teď. Já to chápu, ale už bych to chtěla mít za sebou. Možná že do té doby než na to půjdeme už budou zase jinačí metody než teď. Hrozně moc bych chtěla, aby mu to dělali jenom laparoskopicky. Navíc vím, že v Motole zrovna kýlu u dětí operují tak, že jseš s dítětem do téd doby než ho neuspí a probírá se taky už s tebou, takže vůbec není sám v cizím prostředí. Hodně se o to zajímám, protože se toho hodně bojím - už bude starší a bude to víc vnímat, než by to vnímal teď :frowning2: Pořád přemýšlím, o tom kde ho nechám operovat. Automaticky bysme měli jít do Mostu, ale mě se tam vůbec nechce. Mám důběru v Ústí, Motol a pak mám sestřenici ve Vinohradský - takže i tam by se dalo domluvit.
11. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám Dr. rovnou řekla Ústí... taky se mě lidi ptali, proč až Ústí. Nevím, ale neřeším to. :slight_smile:
Určitě pak dám vědět co a jak. Nevím, pořád si nedokážu představit, jak to zvládnu :frowning2:

Jo, Luci, to chápu... ale u nás je to sice taky akutní, ale čekáme na to 3 měsíce :angry:
11. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem to vzala tak letem světem :sweat_smile:

chceme si ještě užít sluníčka než bude zase ošklivo,tak lítáme taky venku :slight_smile:

děkuji všem za přivítání,dovča byla super,hotel pěkný,jídla,že se nedalo hnout z restaurace :grinning: akorát počasí na mě mohlo být lepší,teda větší horko :grinning: vyhovovalo ale zas Lukšovi,měl dva dny sluneční alergii i tak,já úpal,takže jsem jeden den jen ležela :unamused: a až na porouchaný foťák a 4hod čekání na letišti na cestě zpět se nám to pravdu moc líbilo :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotečky už mám na rajčeti,kdo chce pošlu odkaz,nebo hlavně komu to jde :sweat_smile: dám časem i pár do alba aspoň

Luci(anko)já psala do 150,- tím myslím i s poštou a jsou samozřejmě nové,mě se tam jeden líbil,právě to autíčko,ale máme obyč krtečkovský a stejně do něj nechtěl,tak na co další :unamused: Luky se tentokrát na dovče nejvíc vyřádil s kajakem :grinning: Luci a jakou ty máš nick na rajčeti?psalas,že tam máš taky fotky myslím?kdyžtak IP prosím:slight_smile:

Veru tobě už jsme ten první odkaz poslala a do druhého je heslo stejné :wink:

Pavlínko co ta kávička budeš mít ještě čas??a novinky piš,pořád čekáme na tu IP!!! :grinning: :dizzy_face:

Luci ta procházka určitě bude,někdy příští týden bysme mohli jestli nebudete už s Tádíkem na chatě :wink: koukala jsem jaký má hezký bazének :grinning: a ty brejličky jsou super :sunglasses: a nakonec jsme byli v tom Tunisu,Borj Cedria-Caribbean Word jestli znáš?kdyžtak hodím odkaz :wink:

Zuzi jsem ráda,že se taky ozveš,když už jsi na PN :wink: a koukej nám vyfotit bříško :grinning: a na tu kardiologii tě určo pustí i s manželem,MM byl taky se mnou,ale kde to přesně je nevím,ale neboj,dkyž jsem to našla já,tak ty taky :slight_smile:

Leonko teda to je pohroma ty fotečky stropu,to jste si užili teda :angry: a bříško super :dizzy_face: sluší ti to moc :dizzy_face:

Pavly tobě se to krátí viď,tak ještě užívej "samoty" :slight_smile: už jsem moc zvědavá,kdo se u tebe vlastně schovává :grinning:

jitull jak píšou holky,tak na pohyby máš pořád čas :wink: já je teda měla taky hodně brzy,chjo chjo kde jsou ty časy....roste mi snad před očima :grinning:

jinak koukám,že se nás tu sešlo víc co chodíme ke Šrámkové :grinning: zrovna tam mířím zítra :unamused: až na to čekání je dobrá :wink:

kackap mrzí mě,že vás čeká ještě tolik omezování,zvlášť přes léto,ale hlavně,že už je Kubíček na tom dobře :wink: myslela jsem na vás :slight_smile:

no a už zase nevím co dál :grinning: tak už jdu radši spát :confused:
12. čer 2008 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, tak snad to předoperační vyšetření dopadne dobře a pustí vás na tu operaci. Budu držet pěsti.
Přišla jsem Ti hlavně říct, že jsem včera dostala složenku z FÚ kvůli těm daním, jak jsme se bavily na ICQ, tak mi nesebrali ani korunu, že jsem to přiznání odnesla pozdě, a taky jsem penízky čekala až po 24. červnu. Takže super, až na poště jsem si dneska ráno vystála menší frontu. :angry:
Mějte se krásně. Pa, pa.
12. čer 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc děkuji za rady a poznatky. No už se nemůžu dočkat. Dělám si ted oběd a koukám na ulici. Venku se docela ochladilo:frowning2: jedeme o víkendu na chajdu do Načetína tak tam budeme sedět u kamen venku bude klendra.

Moc vám držím palce s těma operacema musí to být hrůza s takovýma prckama. Člověk by šel raději místo nich. Určitě vám to dobře dopadne.
12. čer 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mám tlak asi 200 /150 jak jsem se šíleně vytočila. Minulý týden jsem si byla u nové neuroložky nechat natočit EEG - dneska jsem si volala na výsledky a nález tam je, což mě teda nepřkvapilo, protože tam byl vždycky. Ale proč jsem se vytočila - Dr. naprosto super a ptala se, jestli bych mohla zajistit kartu od předchozího neurologa, aby mohla porovnat grafy, jestli došlo k nějakému vývoji nebo ne. Tak jí říkám, že v pohodě, že to na kontrolu na začátku července přinesu. Takže volám neuroložce v Praze, že bych potřebovala zaslat kartu, protože jsem se přestěhovala a budu chodit jinam. Takže kartu mi nepošlou, protože to něco váží a na poště by za to platili, ať si jí vyzvednu osobně!!!!! Tak opakuju, že bydlím 100km od Prahy a mám desetiměsíční dítě. Jako kolovrátek, kartu si mám vyzvednout. Takže jsem sestře řekla, že pokud jsou tak sociální ordinace, může mi kartu poslat na dobírku...Výsledek - pro kartu se zastaví mamka :angry: Jako fakt to nechápu - jsem divná, když to že má někdo privátní praxi považuju za druh podnikání? V tom případě snad musím očekávat, že budu mít taky nějaký výdaje a ne že mi bude jenom někdo nosit 30Kč do kasičky, ne?

Jenže to nebyl můj jediný náraz na blba z řad Dr. během dneška. Přemýšlela jsem, jak bych se mohla navíc dostat k dokumentaci z neurologie z dětství (ten první případ byla karta z neurologie pro dospělé). Je mi jasný, že moje dětská neuroložka už určitě všechno skartovala, takže tam jsem ani nevolala. Ale došlo mi, že vždycky výsledky vyšetření dávala na vědomí dětské Dr. a kartu od dětské jsem předávala svýmu obvoďákovi. Tak jsem si řekla, že zabiju dvě mouchy jednou ranou a zavolám jemu (protože jsem mu navíc před rokem psala, aby přeposlal kartu k mojí obvodní tady a doteď to neudělal). Naprostej šok - kartu ASI nemá, protože vyřazený karty dává někam do skříně do sklepa a vždycky, když jde nějakou hledat, tak hledá třeba tři hodiny a stejně jí pak nenajde - takže jako KDE JSOU??? :confused: Jsem mu řekla, ať si ze mě nedělá legraci, že takovéhle nakládání s lékařskou dokumentací snad ani nemyslí vážně. Tak prý toho má moc a vyřazený karty prostě dává do sklepa. Takže jsem se zeptala, jakto že mě vyřadil, když na dopis o přeposlání karty nereflektoval, takže prý si nic nepamatuje (já už samozřejmě ten lístek z pošty po roce nemám :unamused: ) Když mu prý přijde echo z pojišťovny, že se pacient registroval jinde, tak ho vyřadí a kartu dá do toho sklepa - jak je teda ale možný pokud tam tu kartu dá, že jí pak nenajde? Prý si mám zavolat tak za 14 dní, jestli jí našel, ale naději mi prý nedává...jako co si to dovoluje, že mi nedává naději? Takže jsem rozhodnutá, že mu za 14 dní zavolám - do tý doby si zjistím, co můžu a nemůžu udělat, protože takhle to teda nenechám a někoho na něj na 100% pošlu. To přece není možný, aby takhle někdo nakládal s tak citlivýma údajeme. Navíc je mi to opravdu dost líto, protože když jsem měla možnost do tý karty nahlídnout, tak jsou tam vážně údaje od narození, moje "kresby" z pedagogicko-psychologické poradny, když naši chtěli, abych měla odklad atd. Fakt se mu chci fest pomstít :angry: :angry: :angry: Už jsem přemýšlela, že se obrátím na mojí kamarádku ze základky - dodneška se spolu občas bavíme, když se objevím u našich - je právnička, občas se i objevuje v TV - obhajuje Kájínka (Klára Slámová), aby mi poradila, co s tím můžu udělat.

Moc se omlouvám, že jsem to tady "zamořila" svým vylíváním srdíčka, ale já to vychrlit musela :frowning2:
12. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je teda síla. Pracovala jsem ve zdravotnictví a ze zákona je lékař povinnen při změně lékaře zaslat alespon výpis z karty pacienta. Když jsem přecházela k jiné gynekoložce taky nedostala celou kartu ale jen výpis toho nejdůležitějšího.

Ale bud v klidu odstěhovala jsem se 60km od chomutova do Budyně nad Ohří je tu jediná obvodačka (matka vraha Kalivody) a ta mě nechce vzít protože má plno. Takže ted musím se vším k obvodákovi do CV a ten mě taky nechce ošetřovat protože nemá se sociálkou (jsem na rizikovém)v Litoměřicích kam spadám smlouvu. Takže taky lítám do čerta k ďáblu.
12. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si teda taky pěkně užíváš :angry: To je ten, jak zastřelil na Karláku toho střihače z Novy, viď? :unamused:
Mám pocit, že je dneska pátek 13. :angry: Tak fakt nevím, co mě bude čekat zítra, až toho 13. opravdu bude. Já to tak nenechám, takovýhle jednání si líbit nedám - já vypadám jako hodně klidný člověk, ale zdání klame, jsem Lev jak má být :grinning:
12. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy nakoukla jsem, že pochválím Lence fotky z dovči a co to tu čtu? :angry: Grrrr. :angry:
Luk, nedej se, taky bych si zjistila, co se dá. Tohle jsou fakt dost citlivé údaje a jsou kde??? :angry:
No nic, už mizím udělat si sváču a mažu do té práce.
12. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Kalivoda je ten jak střílel ty důchodce v lese.
12. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi to docvaklo, jak to píšeš - tamto byl vlastně Lubina.
Veru, neboj, jestli ostatním pacientům nevadí, že si s jejich kartou někdo zatápí v tom lepším případě, tak mě to vadí teda docela dost. Už jsem řekla bráchovi, ať se okamžitě zaregistruje někde jinde, protože bude čŕo móro :angry: Aby mu pak ještě nedělal nějaký potíže kvůli jménu :unamused:
12. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že jsem zpět z porodnice, ale jsem hodně unavená, tak snad nakouknu večer, za přání moc děkujeme :slight_smile:
12. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vilo holčička je nádherná moc gratuluju. Prosím tě kde ste byly na tom 3D UTZ?
12. čer 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni a Adélko, vítejte mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, tak jsem koukala na strány České lékařské komory a pošlu na něj stížnost k revizní komisi - prostudovávala jsem, jaké náležitosti má mít stížnost, aby byla přijata a půjdu do toho. Když z toho nic nebude, tak aspoň budu vědět, že jsem se na to nevykašlala.
12. čer 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda ty jsi žena činu.
12. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek