• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Vrtul, to je jasný :grinning: Že ale Lucce dopřáváš :grinning:
13. čer 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zkusím to vzít popořadě.
Nejdřív vítám Lenču s Adélkou doma :dizzy_face: . Adélka je opravdu nádherná. Jsem ráda, že byl porod OK, protože se do Kadaně taky chystám-tak jsem ráda, když jsou zprávy příznivé, i když vím, že to není vždy pravidlem. Stačí blbá sestra a dobrý dojem je pryč.

Lucí-držím palce, aby operace očička dopadla dobře a měli jste jí rychle za sebou.

Lukajdo- já bych si to taky s tou dokumentací nenechala líbit-že by to bylo tím, že jsem taky lev :grinning: :grinning: ? Pokud je člověk zdravý, tak tu kartu tak nějak ani nepotřebuje, ale pokud máš zdravotní nálezy už od malička, tak v tvém případě je podle mě i důležité jí mít. Donutilo mě to se zamyslet, abych se zaptala, jak s mou kartou naloží v úřípadě přestupu jinam-vím, že je to má karta odmalička-taky podle desek :slight_smile:

Jitullko-pohyby neřeš-zbytečně se stresuješ. Mám taky nadváhu, podle mě první pohyby(nakopnutí do vaječníku) jsem cítila koncem 16 tt a pak snad až do 20 tt nic. Dokonce jsem si myslela, že to ani pohyby nebyli.
Já se totiž zas tolik nesleduju. Říkám si, čím míň se budu stresovat tím líp-takže nečtu žádné hororové případy na internetu, pak se nemusím bát každého píchnutí, že by to mohlo být ono. Takže Jitull-klííííííííd.
Jinak já pohyby vůbec nemám jako píšou holky-žádné bublinky apod. Mě prostě ta naše žížalka nakopne do vaječníků a mám to-ale max. 2x denně, někdy 1x za dva dny. Ale teď zjistila, že jeden velkej balón(žalukek) je lepší než dva malý(vaječníky), takže se soustředí převážně na žaludek :grinning: :grinning: :grinning: . Samozřejmě si dělám srandu, vím, že je to tím, jak se otáčí :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak je nám stále dobře-jen mě pár posledních dní pobolívá břicho vevnitř-prý jak roste děloha nebo co.

Jinak jste tady řešili čůrání na kytičky. Nám sem chodí různé kamarádky s dětma a taky chodí čůrat na kytičky. Přišlo mi to vtipný do tý doby, než jsem zjistila, že těma kytičkama myslí naše pracně vypěstovaný Klematisy, kterým se to vůbec nelíbí a po jejich zálivce nějak usychají :angry:
13. čer 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Tak po dnešním UTZ jsme zase na stejnym, zase nic nevíme :angry: Pani koktorka říkala, že do porodu se to snad dozvíme, co to bude :slight_smile: Chudinka se snažila tak až z ní tekl pot a ani to nepomohlo:grinning: Obě jsme se shodly na tom, že je to pěknej stydlín. Tak snad už si brzo uvědomí, že mu neděláme nic zlého a stydět se přestane...
13. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi psala nějaká holčina že 3D UTZ dělá v Mostě dr. Zemánek už jsem zaúkolovala chlapa at tam zavolá a zeptá se na info.

Zuzik aspon budete mít překvápko:slight_smile: ale někdy jeto problém aby se ty prckové ukázali. Mě se tam zase minule tak mrskal že ho dr. nemohla změřit.
13. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Miška se taky ukázat nechtěla, měla pořád nožičky u sebe, až asi v 8.měsíci nám dr. řekla že kdyby to byl kluk tak by to dávno bylo vidět, takže jsme nevěděli na 100% že to bude holčička, ale vyšlo to.
13. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky koukám že jste toho zase nadrbaly a já mám co dočítat, tak dočtu a odepíšu později :grinning: Pááá
13. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo zítra až bude časík hodím fotečky do alba jak Lukáška tak Haničky z oslavy, už je to tááák velká slečna :dizzy_face:
13. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Petruško vše nejlepší Haničce k narozeninám, hodně štěstíčka a hlavně ZDRAVÍČKA a samozřejmě hodné rodiče a bratříček ať také moc nezlobí. Ještěže jsi naznačila, já u pas fotky věk dětiček nějak nesleduju.
13. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jéééé děkujeme moc, ale já to proto nepsala, já jen že mi někdo psal že mám dát nějaké nové fotečky do alba tak že zítra budou, tak jsem chtěla dopsat že můžete najuknout. :wink: Jůůů jsem to napsala pěkně blbě, vypadá to jako že chci aby mi všichni přáli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no se přiznám, že na předporodním vyšetření mi nepřišlo nic divnýho - než to Lucka napsala :grinning:
Leni, myslím, že máš super přístup :wink: Já si taky nic nepřipouštěla. Věděla jsem, že vše bude jen a jen dobré :grinning: Ale pohyby jsem sledovala, protože jsem z toho byla fakt nadšená a natěšená :grinning: Ale když se pak hýbal ke konci nejvíc třeba ve 2 ráno, tak už to nadšení nebylo takové :grinning:
Leni, Raduš psala, že čůrají na travičku... což beru. Ale na kytičky? To bych nedovolila - vím, že to kytičkám neprospívá :frowning2: To by se mi nelíbilo :frowning2:
Peťulko, je moc dobře, že jsi se připomněla... :grinning: Jooo, kdybys chtěla, abysme přály Tobě, tak to by bylo jiné :slight_smile: Ale Tys připomněla Haničky narozeniny a to se MUSÍ!!!! (mimochodem, dneska má narozky i moje sestra, tak si to snad budu příští rok pamatovat :slight_smile:)

Haničko, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a ať Tebe a Lukáška rodiče moc nezlobí. :slight_smile: Kdyby jo, klidně nám to řekni a my jim vynadáme :grinning: Jako to je neskutečný... 4 roky! To je už fakt slečna :dizzy_face: :dizzy_face:

HOlky, dneska to chytání moči :grinning: :grinning: Už jsem i volala babičce, že přijdeme bez ní :grinning: 3x jsem to prokaučovala, ale pak se jakoby zázrakem podařilo :grinning: Chudák Lukášek :grinning: Brali mu 2 zkumavky krve a taky na sedimentaci. Tak fakt brečel. Ale podle mě spíš proto, že ho tam 3 ženský držely :frowning2: Nejdřív se na pí Dr. smál a když ho píchla, tak pak na ní koukal tak vyčítavě :grinning: Ale pak už tam babičce povídal, tak na to snad brzy zapomněl... a bála jsem se hodně té sedimky, když má tu rýmu, ale vyšla na 1* :slight_smile: Tak jsem si oddychla. Ve středu jdeme na předoperační a v pátek nás to čeká :frowning2:
13. čer 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, vítejte s Adélkou doma. Adélka je nádherná, taková růžovoučká :dizzy_face: . Má moc krásné povlečení i oblečky. :slight_smile: A Ty nepracuj a odpočívej.
Luk, držím Ti pěsti, aby ta Tvoje snížnost měla nějakou odezvu.
Lucí, jo, jo, potěší to. Byla to suma jako skoro moje prémie, takže jsem si řekla, že jsem měla i ve zkušební době jeden měsíc prémie. :grinning:
Lucí, koukám, že jste taky dneska navštvívili doktora a odevzdávali krev a moč. Tak jako můj brácha. Dneska byl v práci asi dvě hodiny, a pak ho šéfová vezla do nemocnice. Má ledvinovou koliku, takže si ten pátek 13. pěkně vyžral. A teď chrní v MOJÍ posteli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jitul, prý poslední týden v červnu má být hezky. Ale znáš to, buď se trefí nebo ne.
Holky, loučím se s vámi. Zítra ráno odjíždím na dovolenou a vracím se ve středu večer. Jedu na Máchovo jezero a budu mít na starost bandu deváťáků, tak bude veselo. Néé, dělám si srandu, ale jen napůl. Ta mládež tam opravdu bude, ale jede s nimi i jejich učitelka, moje mamka a já. :slight_smile: Tak jdu ještě upéct nějakou bábovku na cestu. Pa, pa a krásný víkend... Jééé, už svítí sluníčko, že by nám vydrželo alespoň do té středy? :sweat_smile:
13. čer 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to tu tak pročítala, až jsem zapomněla si přečíst poslední stránku.
Takže Lucí, super, že Lukáškovi předporodní :grinning: i předoperační vyšetření dobře dopadlo. :slight_smile:
Haničce vše nejlepší k narozeninám, hlavně hodně dárečků a hodné rodiče a taky hodného brášku. Peťul, ještě, že jsi se připomněla, musím taky popřát za pár dní Julince, co s Tebou byla na pokoji v porodnici. :grinning:
13. čer 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

tak jsem to docetla,ale nevim ,co jsem k tomu chtela dodat,ach jo,jak jsem tu na skok,tak mi to ulitava,tak vsechny zdravim, doufam,ze lukasek bude zdravy a operaci zvladne stejne jako hlidani...a vitam¨adelku doma!! je nadherna!!!!

-u nas dobry,stale si uzivam volna, litam po kafickach se vsema znamyma co jen to jde, ucim se s kamerou,fotakem-uz je vse nachystane, zarizuju,co me jeste kde napadne-delam treba novou vyzdobu v byte-no proste jsem porad v jednom kole...

-ve stredu jsme jeli do prahy-jsem myslela,ze behem dvouhodinoveho pojizdeni po praze po tech kostkach fakt porodim-to uz mi teda nebylo ok,jinak mi cestovani stale nevadi

-jinak k odhadu vahy-vim ,ze se to muze o pul kila lisit a tak to i beru :wink:
-pohyby-taky vim,kdy jsem je citila naprosto presne-na me narozeniny,moc jsem si prala to citit,tak jsem jsemj lezela s rukou na brise a cekala a cekala-az me stouchlo-bylo to bozi ,ceklala jsem pak na dalsi dny,jestli se ji to nezdalo - a nezdalo,tkaze ja zadne bublinky,ale hned kopani do rukou....bublinky bych nerekla nikdy, spis vetrelce...
-fotky nedopadly vubec jak jsme si prali,jsme hodne zklamani, fakt nechapu,jak se tim muze zivit,no chybama se clovek uci :pensive: -tam uz nevlezu! :angry:

:frowning2: ted nevim,co jsem jeste chtela
13. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, moc hezký fotečky :grinning:
Už jsem měla strach, kde se nám touláš...
13. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu na skok... dodělala jsem dort. Švára měl min. pátek narozky (kulatiny) a ségra má dneska. Takže to slaví všechno zítra. A protože má švára rád můj "fofr dort", tak jsem mu ho uplácala. Jen doufám,že nedopadne tak jako když měl narozky manžel - to letěl dort do koše :frowning2: Ale omluvou mi může být, že jsme ho tenkrát dělala se zánětem prsu a teplotama 38,7 :grinning: Teda není to MŮJ dort, páč mám recept od Zuzky tchýně :grinning:

Pavlí, fotky jsou hezký... ale upřímně - to jsem si mohli nafotit doma samospouští :sweat_smile:
13. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak ještě to stihnu!!! Pitrs přejeme Haničce vše nejlepší k dnešním narozeninám,i když už asi spinká :sweat_smile: hlavně hodně zdravíčka!!!!!!štěstíčka a plno lásky,ať se jí tentokrát líbí ve školce:slight_smile: a Luky posílá velikou pusu :dizzy_face:

a samozřejmě vítáme Adélku a Lenču doma!!!!!!Je krásná,chjo chjo....už mě to zas bere :grinning: si musím půjčit nějaký mimčo :grinning: :sweat_smile:

Veru užij si dovču!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Jituš nám ta autosedačka drží téměř na pevno a mělo by to tak být :wink: protože ani drahá sedačka prckovi nezachrání život pokud je špatně přidělaná,což je nejčastější chyba při nehodách :frowning2: ale třeba v taťkovo autě s ní jde trochu hýbat :unamused: má i kratší pásy než my,tak mám vždycky problém ji připnout :confounded:

Luci tak konečně máte to vyšetření za sebou,teď už jen ta operace,držíme pěsti,ať to všichni v pohodě zvládnete :dizzy_face: budeme na vás myslet :wink:

Leni(leonko) je lepší,že ty hororový scénaře nečteš,pže já jsem tak pitomá,že mi někdo hodí odkaz,já to čtu a pak jsem z toho akorát v pr.... :unamused: takže je určitě lepší přístup,brát to,že bude vše v pohodě :slight_smile:

Pavly fotečky jsou hezké,i když to není podle tvých představ,tak buď ráda,že máte aspoň nějaké :dizzy_face: my takové společné nemáme vůbec :frowning2:

Zuzi že by stydlivá holčička? :grinning:

Luk tobě držím palce do boje :grinning: já tenkrát šla k dětské taky pro kartu asi po 2 letech,ale měla ji naštěstí ještě někde nahoře ve skříni

tak já se jdu naložit do horký vany,pže dneska byla teda pěkná zima a doufám,že zítra už to bude lepší :slight_smile:
13. čer 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni el díky za vysvětlení tý sedačky, ale mi máme asi dlouhý pásy či co, jelikož když ji podle návodu připoutáme tak nám ještě zbývá tak půl metru pasu a nevíme co s ním.
14. čer 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a to ten pás nejde nějak zarazit,aby se dál neposouval?my to máme v autě,že nám zbývá jen kousíček,a v minulém autě to bylo úplně napevno,takže by asi měli i uvádět jak která je autosedačka vhodná do aut :unamused:

my máme zase poslední dobou problém,že i dobře připoutaná sedačka nám je nanic,když z ní Luky vyndává ruce :angry: občas se mu podařilo se odpoutat,ale to už naštěstí nedělá,takže já se furt otáčím jestli je připoutaný :unamused:

za hoďku čekáme návštěvu,tak jdu trochu poklidit :slight_smile:
14. čer 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, s autosedačkou neporadím... přidělával jí tam manžel a já od té doby cos to tu psala ještě v autě nebyla. Tak jsem se nemohla podívat. Byli jsme teď vždy manželovým a tam má Luky integrovanou. Ale my na té sedačce máme takový jakoby klip, že tam protáhnu ty pásy a pak to jakoby zacvaknu... ono je to u každé autosedačky jiné.
14. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se sedačkou taky neporadím - nám tam prostě sedí. A včera jsem jí dávala do tátova auta a taky dobrý.

Dneska jsme byly na naprostu super výstavě - možná jste o tom slyšely v televizi. V Lucerně jsou vystavené věci vylovené z Titaniku - je to naprostá bomba. Po celou dobu výstavy hraje dobová hudba, jsou tam udělané kajuty jednotlivých tříd, když do nich nakouknete, tak u kajuty třetí třídy slyšíte rachot ze strojovny - vážně je to neskutečně autentický. Fakt moc krásný a dojemný. Na začátku dostanete společně se vstupenkou palubní lístek se jménem osoby, která na Titanicu skutečně jela a na konci se dozvíte, jestli ste přežili nebo ne. Je to hrozně zvláštní pocit - kupodivu z nás čtyř, co jsme tam byli "nepřežila" jenom mamča a já jsem ještě ke všemu "byla" John Jacob Astor (což byl nejbohatší muž na Titanicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) Akorát to bylo problematický s kočárkem - samozřejmě se tam s ním nesmí, takže se Táda nosil. Ale zvládnul to naprosto perfektně :slight_smile:
14. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se příteli na 2. pokus povedla sedačka přidělat a ani se nehne, takže je to OK a Mišce se v ní moc líbí, jen kdybyby se dali vyreklamovat ty drobky co tam nadělá a že jich je, až dojde strouhanka tak budu vědět kde ji hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucí o tý výstavě jsem slyšela, moc závidím že jste tam byli, muselo to být super.
14. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko slíbila si fotečky a ony nikde, asi není časík viď.
14. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak zase prolitavam, byla jsem si povidat s WC misou,nejde mi zase spat,ach jo...

el-super fotecky z dovolene,vypada to tam krasne,urcite jste si to uzili,to jsem rada...a bylo teplo???

luci-co dort,tentokrat dobry???? j
-jinak my samospoust prave nemame a nemel nas kdo vyfotit...ale jak jsem psala,usadil nas uz mezi dverma,ze se tu foti jen deti s dortem,tak co bychom chteli...takze jedina sance,ja mit fotku nas obou bylo toho-ze jsem nastvana do ted nemusim rikat a ze jsem v tom rozcarovani snad ani nepozdravila na odchod ani vypravet nemusim...no co,proste fakt jen pamatka s marcelem,protoze jinak spolu zadnou fotku nemame...ale priste jedu treba do mostu-ale chci proste fotky a ne tohleto-nevim,jak to nazvat (a to jsem si to upravila jeste ja sama,on to umi jen dat cernobile nebo hnede,dalsi upravy nic!!! no fakt amater!!!!!!! jak se muze uzivit ja proste nepochopim!!!!!!!!!!!! :frowning2:) jo a tohle jsou ty nejlepsi,kdybyste videli ty dalsi fotky-no desny!!!! tak hnusne jsem nefotila ani kdyz jsem dostala prvni fotak,mam doma tuny kvalitnejsich a lepsich fotek,nez udelal on!!!!neskutecny!!!! :angry: -no uz se nechci rozcilovat....
-co lukasek a ocicko-drzim palce,at je v poradku a operace se nemusi odkladat,at mas stres uz za sebou....

lukajda-musel to byt opravdu velky zazitek,ja v kine brecela pri titaniku jen na zacatku,kdyz jsem si uvedomovala,ze to je o skutecnych lidech a skutecne prihode,...na konci uz jsem dojata nebyla... :slight_smile:

no a autosedacku jsem taky zacala studovat,myslite,ze pak z porodnice to zvladnem napoprve?nikdy jsme ji nepridelavali,tak si rikam,jestli to pak zvladnem podle navodu :grinning:
15. čer 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pavlínko no já být váma tak ji zkusím přidělat do auta dřív na zkoušku, ať se pak nezdržujete na poslední chvíli :wink: jinak si myslím že to napopvé zvládnete, jen to bude možná o dost dýl trvat.
15. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlí - my zkoušeli přidělat do auta předem, abysme pak neplašili před porodnicí. Nevíš, jak bude mimísek naloženej, až pojedete domů - pravděpodobně bude spinkat, ale proč ho zbytečně trápit, ne?
15. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojn holky,

Jituš už jsem tu trochu se spožděním, omlouvám se za chvíli jdu na to!!!! :wink:
15. čer 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, tak tu výstavu - to muselo být super :grinning: Ale film Titanic (teda ten nejnovější) jsem neviděla :grinning: Nemám ráda toho herce (si teď nemůžu za nic na světě vzpomenout jak se jmenuje :grinning:) a přijde mi docela trapný koukat na film 3 hodiny!! Nemám ráda dlouhý filmy. No a ještě ke všemu katastrofický - to nemusím vůbec :frowning2:

Pavlí, já si myslím, že na tom "vajíčku" není nic složitého na přidělávání, ale na vašem místě bych si to taky zkusila :grinning: Hlavně je na ní debilní (jestli teda máte tu co my), že musíš rozepnout ty zipy na boudě, abys mohla dát to madlo dopředu :frowning2: To je neskutečně zdlouhavý a my už to pak ani nezapínali :unamused:

Peťulko, dětičky jsou kouzelný :slight_smile: Obě :dizzy_face: :dizzy_face: A Lukášek už je kus chlapa... no a Hanička velká slečna - už i kytičku dostala k narozkám :wink:
15. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile:

tak jsme si dnes venku užili :grinning: akorát cestu na autobus k našim,jinak furt pršelo :angry:

pavly teplo bylo,akorát bylo občas zataženo a večer foukal vítr :wink: ale i tak jsme si to užili :slight_smile: a autosedačky taky doporučuju napřed odzkoušet,my měli tu nejmenší z Německa a návod v čj samo nebyl :grinning: ale naštěstí tam byly obrázky :grinning: ale chvíli nám to trvalo ji přidělat :wink: ale jakto,že zase na wc?že by už něco bylo?? :confused:

Peti krásný fotečky,Hanička je už velká slečna a Lukáška vůbec nepoznávám :astonished: to už je kus chlapa :dizzy_face: Hanička měla krásný dorty a pěkný kytičky :dizzy_face: ale copak je to na tom dortíku nahoře vedle té 4?? :confused: a jaké dostala dárečky???

my jsme dnes byli našim pro koťátka a Luky z toho měl druhé Vánoce :grinning: furt pofňukával,že už chce domů a jak jsme pro ně jeli,tak brečel,že chce s námi,ale jak jsme je přivezli,tak tam výskal radostí a skákal kolem nich :grinning: byl úplně nadšený :dizzy_face: už abysme měli domeček :frowning2:
15. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vidím i dárečky,teda paráda,ta musela být nadšená viď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ta Hanička už je fakt kus ženský a Lukášek je teda chlapák :grinning: Vážně moc krásný fotečky.
Luci, kdysi jsem viděla v Imaxu dokument o Titanicu v 3D provedení a to byla bomba - ne jak ten doják s Di Capriem :grinning:
15. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek