• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak hotovo už jsou tam všechny, to byla fuška :grinning:

Leni to černý je motýl a dort je ve tvaru kytičky :wink: je z cukrárny, ten ovocný je můj výtvor :slight_smile: No Luky se pěkně vybarvil je celý táta :dizzy_face: A z dárečků byla maxim nadšená, jen né z naušniček, přála si kroužky, když už jsem jí týden před narozkama vysvětlovala že nevím jestli dostane kroužky co když dostane s kamínkem, tak ustoupila ale prý chce růžový nebo červený, takže žůůůžooo :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí děkujii :wink:
15. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem mockrát děkuji za přání :wink:
15. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petruško fotečky se fakt povedly, dortíky vypadají moc pěkně a jde vidět že se Haničce dárečky líbily. Ty děti tak rychle rostou, z Haničky začíná být pěkná slečna a z Lukáška už je pěkný chlapák.
15. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky hlásím návrat z chaty. Taky vám doma běží fotbal:frowning2: už aby to mistrovství zase skončilo :wink:
15. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitul neběží jsem doma sama i i kdybych nebyla přítel na sport není :wink:
15. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,že to je kytička jsem poznala:grinning:,ale nevěděla jsem co je na vrchu,je to z fotky špatně vidět :wink:

já když byla tenkrát na titanicu v kině,tak už jsem nevěděla,jak mám sedět,taky dlouhé filmy nemusím :sweat_smile:

jitull jasně,že běží :grinning: ale dnes hrajeme my,tak mi to nevadí :sunglasses: doufám,že vyhrajeme!!!i když to teda nesleduji :fearful: já mám radši hokej,to i fandím :grinning:
15. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když byla na titaniku v kině tak jsem byla na základce a byli jsme se školou a to jsem ještě tyhle filmy žrala :grinning: a taky to pěkně ořvala
15. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Nám doma fotbal neběží, Pája na něj šel radši za klukama do hospody :grinning:
15. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peťko, máš pravdu - Lukášek je opravdu celý tatík!!! :astonished: :grinning:
15. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí viď??Škoda že už nemůžete porovnat Haničku (smázla jsem album) ona je celý Lukášek, jen má hnědé oči :dizzy_face:
El :grinning:
15. čer 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Leni (Vilo) Adélka je kouzelná :dizzy_face: je vidět že se tam v tom bříšku dlouho čančala :grinning: Přijde mi že je celá ty :wink:
15. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý brďo já když sem po 100 letech vlezu tak tu není nikdo???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já tu jsem,ale nevěděla jsem,že tu někdo bude :grinning: jj Lukášek je celý tatínek :slight_smile:

dala jsem i sem do alba pár foteček z dovči,takže kdo neviděl,může kouknout tady :slight_smile:

tak holky,jedeme domů :frowning2:
15. čer 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no ty tu jsi zaručeně vždy :grinning:
Na fotečky už jsem jukala :dizzy_face:
Jj četla jsem na netu :unamused:
15. čer 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mizím do hajan a najuknu jindy.Mějte se!!! :slight_smile:
15. čer 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já už radši taky jdu nebo tu zas zkejsnu do ranních hodin :grinning: :zipper_mouth: až bude zase hezky,tak se u vás stavíme s Lukym :slight_smile:
15. čer 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem chtěla jet do Chomutova ale venku je tak hnusně že jsem doma. Udělám si líný odpočinkový den.
16. čer 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, jak jedete domů? Odkud? :astonished: Já jsem nějak mimo :frowning2:
Fotky z dovči super! :dizzy_face: Závidím...
Holky, tak nám volala babi, že výsledky z krve dopadly špatně - má vysoké jaterní testy :frowning2: Tak se až ve středu dozvíme, jestli na operaci půjdeme nebo ne. :frowning2: Já tu řvu už od té doby co mi volala :cry: copak je tohle normální??? Proč si ten náš budulínek musí všechno protrpět? Dr. volala do laboratoře, aby udělali ještě nějaký rozbor nebo co, já tomu prd rozumím :frowning2: Tak snad to nebude nic závažného. Tchýně říkala, že synoveček má ty jaterní testy taky zvýšené, že je možné, že to prostě mají v rodině... Tak snad. Nebo prý takhle vysoké hodnoty bývají, když je žloutenka. Tak jen doufám, že to žloutenka není. Ani nevím, jaké jsou příznaky :frowning2:
16. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teda chuděrka ten si to vybírá :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale určitě to nebude nic vážného - žloutenka to snad být nemůže, ne? Z čeho by to takový prdísek chytil, když jim všechno vyváříme, na písek nechodí, do školky taky ne...Můj brácha měl asi v deseti letech mononukleózu a od tý doby má jaterní testy špatný - je zdravej a přesto je nemá nic moc. Není třeba možný, že by u něj proběhla nějaká infekce a tohle byl pozůstatek po ní? A nebo je to fakt třeba rodový. Už abyste fakt meli po všem,
16. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucianko Lenka nejspíš tím odjezdem domů myslela naše fotbalisty,protože prohráli a nedostali se dál. :slight_smile:
16. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já mám pocit, že nikdy nebudeme mít po všem :frowning2: Pořád něco novýho a pořád všechno na h***o :frowning2: Pardon :slight_smile:
Kačko, no jo, já jsem natvrdlá :grinning: Mně to vůbec nedošlo :grinning:
16. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky mi to nedošlo...to jenom tak mimochodem :grinning: Včera jsem se na to nedívala, protože mě pro velký úspěch opět chytla migréna - mám intervaly maximum tak 10-12 dní :angry: Výsledek z EEG blbej, tak jsem zvědavá, co se mnou bude Dr. dělat. Už jsem začala uvažovat o akupunktuře - dostala jsem tip na jednu Dr. v Praze, tak do toho možná půjdu.

Luci, tomu už sakra musí být konec, to už fakt není možný. Já vážně věřím tomu, že v tom může hrát roli i rodová dispozice. Vždyť je přece veselej, papá, spí normálně a nic zvláštního jsi u něj nepozorovala. Sice nejsem lékař, ale možnost žloutenky naprosto vylučuju. Kde by to proboha chytil? Takovouhle možnost vůbec nepřipouštím. Vem to zdravým selským rozumem - copak jste vy rizikový, pohybujete se v rizikovým prostředí nebo mezi osobama, u kterých by se taková nemoc dala předpokládat? Ne. Takže ty testy se určitě vysvětlí, neboj a hlavu vzhůru :dizzy_face:
16. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak se hlasim
stale 2v1
-venku bylo dneska pekne,takze jsem dorazila domu az ted,byla jsem u doktora,pak jsem tu mela kamosku a courali jsme,pak jsem jela k milackovi na zahradu a ted jsme byli na zahradce na jidle...no tak to mam rada...
-jinak jsem vcera zvladal jeste kadernici a drzte palce,abych jeste zitra zvladla nehty-mam je uz hnusny :grinning:

-no a u doktora dobry,mela jsem jen monitor,mimi se vzorne hybalo, deloha klidna, nevysetroval me,jen malicke premeroval-stale mensi,vaha vyssi-uz mame odhadem 2800g,takze parada,zatim stale vaha stoupa....ro
-jsem obrovska,kazdy den se rano seznamuju s tou pani v zrcadle a rikam ji,ze zatim dobry, do velryby ji stale chybi ploutev :grinning:¨

tak zatimk pa :wink:¨

PS:luci,zitra na vas myslim a moc drzim palce!!! :wink:
17. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, včera jsem ještě mluvila s tchýňkou, tak asi to opravdu bude rodové. Jsem zvědavá, co nám zítra řeknou...
Konečně nám otevřeli park za barákem (teda už asi před 14 dny, ale pořád jsme někde lítali), tak jsme dneska vyrazili na kačeny :slight_smile: Luky byl jak u vytržení, pořád tam na ně hulákal a když tam ještě zahlídl pejsany, tak to už bylo teprve něco :grinning: Ale vzali jsme jen 3 rohlíky a stáli na blbém místě, takže tam těch kačen moc nebylo. Tak jsme se vždycky přifařili k jiným "krmičům :grinning: Příště už budu poučená :grinning:
17. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,hlasim,ze asi tu nejakou dobu nebudu
-od dvou hodin jsem zacala krvacet,neni to az tak moc,ale je to dost na to,abych radeji pakovala veci (mudr mi rikal,ze s jakymkoliv krvacenim mam radeji jet - mozna ten muj cipek.nevim,navic je to jasna krev,zadny hlen,jako pri zatce...),nejdriv jsem chtela delat hrdinku,ze dokud nebudu mit bolesti,tak nejedu-nechci treba lezet 5 dni v nemocnici jen tak...., ale nejak se mi rozlezelo v hlavne,bojim se o mimi a tam mi ho preci jen budou kdyztak hlidat,takze jdu dat sprchu,pomalu dobalim veci a vyrazime-teda asi,jeste se ozvu nez definitivne odjedu,jen hlasim.....
-bolesti teda nemam,coz me stve, jen citim tlak v podbrisku-ale uz asi tyden a obcas citim tlak v krizi,ale fakt jen proste nic moc.... :unamused: ,no a cele utery mi tvrdlo bricho,tak jsem fakt zvedava :frowning2:
18. čer 2008 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem uz vzbudila milacka,pomalu se obleka, zadna zmena,obcas me trosicku zaboli v podbrisku jako pri MS,ale nic moc a to je vse....
jsem vykoupana,zabalena,v byte poklizeno, dojizdi mi mycka,tak muzeme vyrazit.
urcite dam vedet,co se deje,tipuju,ze si me tam proste jen nechaji - coz jsem fakt desne nechtela,ale neudelam nic, jak jsem psala, moje stesti v brisku ma prednost,to radeji byt v nemocnici,nez mu ublizit.....

tak drzte palce,at se brzy dozvime hadanku-kluk/holka..... :dizzy_face:

myslim na vas,paaaaaaaa :wink:
18. čer 2008 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pavly snad to nic nebude a ty budeš mít broučka už u sebe :slight_smile:
18. čer 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je zatím všechno v pořádku, Adélka je hodná, přes den jenom občas brečí jinak v noci spí krásně, papá taky dobře, jenom já mám toho mlíčka nějak moc tak musím odstřikovat. Doufám, že to tak aspoň ještě chvilku vydrží :slight_smile: Jinak se futruju jako blázen a váha jde pořád dolů, momentálně mám - 12 kg, tak snad se to už zastaví. Moje mamina měla ale to samý, když kojila.
Pavly: držím moc palce, aby bylo všechno v pořádku a dlouho tě netrápili, vím jaké to je ležet a jenom čekat, a potom ty dva dny vyvolávání byly taky hodně hustý
18. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nakukuju a vidím, že možná bude další mimi mezi námi :dizzy_face:
tak pavly, pfuj pfuj pfuj, ať je všechno OK :wink:

vilo, -12 kg :astonished: , bože najez se, nebo se za chvíli ztratíš :wink: bych ti v nejhorším 2 - 4 kg poslala :sweat_smile:
18. čer 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tipuju, že to bude Martínek :wink:
.... bych mohla něco dostat, když to uhádnu, néé :grinning: :sunglasses:
18. čer 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek