• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Pavly, držím pěsti, ať se co nejdřív dozvíš to devítiměsíční tajemství :dizzy_face: Ty jseš fakt dokonalá...v bytě poklizeno, dojíždí mi myčka :grinning:

Luci, to prostě bude dobrý - musí být :dizzy_face: Vidíš, kačeny, to mě ani nenapadlo. Mohla bych se u našich jít podívat s Tádou k Vltavě na labutě - má to akorát jeden problém. Mám z nich panickou hrůzu - a ony to asi vědí :grinning: Zítra odjíždíme do Prahy - v pátek jdeme na svatbu, tak doufám, že Tádík zvládne obřad tak perfektně jako Lukášek (křupky do kdyžtak jistěj) :grinning:
18. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpráva od Pavly:
Ahojky, tak jsem přijata na šestinedělí - min. do zítra (kdyby nic nepřišlo pustí mě domů). Čekají mě utz, odběry,.. a prý se uvidí, jestli se to rozjede ... občas cítím už silnější bolesti, tak jsme zvědavá.
18. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, že kdyby to byl poplach, tak nebudou Pavly trápit ležením v nemocnici...ale já si tak nějak říkám, že to dnešní datum má taková hezká čísla, že to třeba bude dnes :dizzy_face:

Leni, Vilo - koukej dlabat a odpočívat, jasnačka? :dizzy_face:
18. čer 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
Jen sem vlezu, tak hned takovýhle zprávy. Pavlínko držím pěsti, aby bylo vše v pořádku.
Leni(vilo)-to je dobře, že tě Adélka nechá vyspat. Kila rychle letící dolů tiše závidím, kdyby bylo nejhůř taky Ti nějaký pošlu. Mě jich dost přebývá už teď :grinning: :grinning:

Lucí už máš nějaké další výsledky testů? Nebo tím že byli špatné, tak operaci automaticky odloží a nepátrají po příčině?
18. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pavlínko držím pěsti ať je všechno vpořádku a rychle a jsem moc zvědavá jak devítiměsíční hádanka dopadne :wink: :wink:
18. čer 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš (vrtule)-minule jsem vyplňovala tu anketu, na kterou jsi dávala odkaz a opravdu mi dnes přišel od Sunaru dárek-Sunárek, jablečný drink-Sice to vypijou sestry děti, ale to nevadí :dizzy_face: . Takže díky moc za odkaz :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen jsem přišla říct, že srdíčko máme v pořádku. Taky nám pan doktor řekl, že je to s nějvětší pravděpodobností holčička. Zadeček byl prý vydět uplně suprově a že nic navíc tam nevidí :grinning: Tak snad se nám to potvrdí i dál :angry:
18. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, gratulace veliká...on se vám mimísek ještě předvede v plné kráse, neboj :grinning:
18. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!!!!!!

Nesu žhavé info od Pavlínky!!!!! :dizzy_face:

Ani nevím kde začít :grinning: Takže je pořád na šestinedělí ale od půl 12 má pravidelné bolesti po 4 minutách je to prý už jiné než jako při MS takže kontrakce, je otevřená na 2 prsty a stále krvácí.Čeká co bude dál a pak jí dají na hekárnu :slight_smile:

Takže se dneska 100% dočkáme!!!!!!!Mám husinu!!!!!!Všechny moc pozdravuje a máme držet pěsti!!Až bude zase nějaké info hned písnu. :wink:

Zuzi super zpráva :dizzy_face:

Leni, tý brďo už 26tt to šíleně letí, doufám že jste oba v pořádku :dizzy_face:

Leni (vilo) 12kg :wink: týý brďo tak se přidávám k ostatním kdyby si nějaký to kilčo scháněla, dej vědět :grinning:

Lucí, myslím na vás, Lukášek si to fakt poctivě vybírá, to je fakt hrozný :frowning2:
18. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
z z.u.z.i.k gratuluju a hlavně přeju mbnoho zdravíčka
vilo málá je opravdu nádherná přeju at jste zdraví
jinak pavly přeju at to má brzy zaseboui a držím palečky
všem ostatním at mimísci moc nezlobí a hodně zdravíčka a maminkam čekatelkám taky hodně zdravíčka jinak jsem dala nové fotky jak rostem :dizzy_face:
18. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mi taky proběhla husina - jsem si vzpomněla na sebe, když jsem byla na příjmu a řekli mi, že podle nálezu to bude ještě dneska (bylo kolem 18. hodiny). O dvacet minut jsme to s Tádou nestihli, protože se narodil v 00:20. Je to strašně zvláštní pocit, když ti to řeknou a ty víš, že dneska se ti komplet změní život...ty jo, mě se chce brečéééét :dizzy_face:
18. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem tžaky překvapená :slight_smile: pavly moc držíme pěsti ať to jde hladce,myslím na vás!!!!!!!! :dizzy_face: už jsme zvědaví či budeme mít kámoše nebo nevěstu :grinning:

Zuzi gratuluji!!!!!!!!hlavně,že je mimi zdravé :dizzy_face:

lukajdo to mě zase furt říkali,za hodinu Vám píchneme vodu,za další hodinu zase za hodinu a pak se se mnou přišla rozloučit asistentka co měla noční :grinning: a ráno přišel na kontrolu Dr a řekl,ať nám dají ještě snídani,no to jsem byla teda potěšená :angry: nakonec mi praskla voda sama,chjo kde jsou ty časy,kdy jsem taky nevěděla co to vlastně budeme mít :grinning: akorát mě hrozně dojalo než jsme šla na porodní sál,jak mi PA řekla,že se máme připravit na vlasouna :grinning: to mě najednou zalil takový ten krásný pocit,že už je to hrozně blízko a uvidím co se skrývalo v kinder :grinning:

dneska jedeme krmit koťátka :grinning: jsem zvědavá na Lukšu :grinning: teď jeli s MM plavat :sunglasses:

ale já nebudu zas myslet na nic jinýho než na Pavlínku a Lucinku s Lukáškem :sweat_smile: :slight_smile: zbytek jsem nestihla dočíst,tak dočtu večer,mějte se všichni krásně a papa
18. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další žhavé zprávy od Pavlínky!!!!! :dizzy_face:

Je už na hekárně, po klystýru, kontrakce stále, otvírá se, na hlase bylo slyšet jak má velký bolesti ,chudinka, ale do večera prý odrozeno, tak se těšte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky já řvu jako želva :grinning:
18. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš já řvu taky, Pavlínko drž se brzy se dočkáš a bolesti budou pryč
18. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš :wink:
18. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mám z té Pavlínky taky úplně husí kůži-doufám, že to půjde rychle.

Zuzi-blahopřeji k srdíčku a možná i k holčičce(jisté to bude až po porodu-stejně jak u nás :grinning: ) a jak se jinak cítíš?
18. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palečky Pavly, už aby to měli za sebou a bylo vše v pořádku. Taky bych snad bulela kdybych neseděla v práci a kolegy na mě nečučel :wink:
18. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarjá holky, já tu řvu jak debil...Táda na mě kouká - je mu to úplně šumák a vesele si dál prdí do nočníku :grinning:
Pavlí, jseš borka - ty to prostě dneska dáš :wink: :wink: :wink:
18. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já taky :wink: Prožívám to jako to holky prožívaly se mnou!!! :slight_smile: Je hrozný jak to utíká, za chvíli budeš rodit ty a pak Zuzka, no týý brďo máme zvýšený adrenalin na pár měsíců dopředu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám tlak asi 220/150, jak jsem z toho na nervy :grinning:
Docela se tady slejzáme :grinning:
18. čer 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tu také pořád, tedy než se Míša vzbudí, Petruš prosím kdybych tu nebyla písneš mi info na mobil?
18. čer 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš :grinning: :grinning: :grinning:
Já s sebou tahám NB podle toho, do jakýho pokoje se s Tádou přesouváme, takže jsem taky on line :grinning:
18. čer 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Určitě to dneska dáá, zrovna jsmem dneska čuměla do kalendáře a říkala si jestli je nějaký významný datum jestli někdo něco nemá abych na něj nezapomněla, zjistila že nemá a ono ejhle, nakonec to bude významný datum :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jituš písnu to víš že jooo :wink:
18. čer 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem musela nakouknout :sweat_smile: vypadá to zatím dobře,tak snad to bude mít brzo za sebou,pavly vydrrrržžžžž :dizzy_face: to je zas adrenalin teda,Luci tlak mám asi stejný,jen tu bednu (PC)si s sebou nemůžu tahat všude :angry:

Peti díky za info!!!!!!!!
18. čer 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jestli to dneska stihne ještě moje jedna známá (je taky už na hekárně) a narodí se i Pavlínce holčička, tak budou během dne na světě 2 Terezky :dizzy_face:
a minulý týden ve středu se narodila mojí kamarádce taky Terka kolem půl 6 večer :wink:

kde vůbec Pavlínka rodí, nějak nejsem moc v obraze, aby holky nerodily spolu, ale asi nééé, ta moje známá rodí v Kadani :wink:
18. čer 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Pavlínce držím moc palce, teď jedeme kočárkovat tak až se vrátím chci číst zprávu o mimi :grinning: zatím pa
18. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj určo dám vědět :wink:

Jituš rodí tady v CV takže tam hekají asi spolu :wink:

Leni :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěťko, já psala, že moje známá heká v Kadani, takže si to holky odhekávaj každá jinde :wink:
18. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nepsala :grinning:
18. čer 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek