Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
lukajda
18. čer 2008
Ahoj holky,
Pavly, držím pěsti, ať se co nejdřív dozvíš to devítiměsíční tajemství x-) Ty jseš fakt dokonalá...v bytě poklizeno, dojíždí mi myčka 😃

Luci, to prostě bude dobrý - musí být x-) Vidíš, kačeny, to mě ani nenapadlo. Mohla bych se u našich jít podívat s Tádou k Vltavě na labutě - má to akorát jeden problém. Mám z nich panickou hrůzu - a ony to asi vědí 😃 Zítra odjíždíme do Prahy - v pátek jdeme na svatbu, tak doufám, že Tádík zvládne obřad tak perfektně jako Lukášek (křupky do kdyžtak jistěj) 😃
vilo
18. čer 2008
Zpráva od Pavly:
Ahojky, tak jsem přijata na šestinedělí - min. do zítra (kdyby nic nepřišlo pustí mě domů). Čekají mě utz, odběry,.. a prý se uvidí, jestli se to rozjede ... občas cítím už silnější bolesti, tak jsme zvědavá.
lukajda
18. čer 2008
To je fajn, že kdyby to byl poplach, tak nebudou Pavly trápit ležením v nemocnici...ale já si tak nějak říkám, že to dnešní datum má taková hezká čísla, že to třeba bude dnes x-)

Leni, Vilo - koukej dlabat a odpočívat, jasnačka? x-)
leonka
18. čer 2008
ahojky.
Jen sem vlezu, tak hned takovýhle zprávy. Pavlínko držím pěsti, aby bylo vše v pořádku.
Leni(vilo)-to je dobře, že tě Adélka nechá vyspat. Kila rychle letící dolů tiše závidím, kdyby bylo nejhůř taky Ti nějaký pošlu. Mě jich dost přebývá už teď 😃 😃

Lucí už máš nějaké další výsledky testů? Nebo tím že byli špatné, tak operaci automaticky odloží a nepátrají po příčině?
vrtule83
18. čer 2008
Ahojky,
Pavlínko držím pěsti ať je všechno vpořádku a rychle a jsem moc zvědavá jak devítiměsíční hádanka dopadne 😉 😉
leonka
18. čer 2008
Jituš (vrtule)-minule jsem vyplňovala tu anketu, na kterou jsi dávala odkaz a opravdu mi dnes přišel od Sunaru dárek-Sunárek, jablečný drink-Sice to vypijou sestry děti, ale to nevadí x-) . Takže díky moc za odkaz 🙂 🙂
z.u.z.i.k
18. čer 2008
Ahoj holky, tak jen jsem přišla říct, že srdíčko máme v pořádku. Taky nám pan doktor řekl, že je to s nějvětší pravděpodobností holčička. Zadeček byl prý vydět uplně suprově a že nic navíc tam nevidí 😃 Tak snad se nám to potvrdí i dál ]-(
lukajda
18. čer 2008
Zuzi, gratulace veliká...on se vám mimísek ještě předvede v plné kráse, neboj 😃
pitrs
18. čer 2008
Ahoj Holky!!!!!!!!!!

Nesu žhavé info od Pavlínky!!!!! x-)

Ani nevím kde začít 😃 Takže je pořád na šestinedělí ale od půl 12 má pravidelné bolesti po 4 minutách je to prý už jiné než jako při MS takže kontrakce, je otevřená na 2 prsty a stále krvácí.Čeká co bude dál a pak jí dají na hekárnu 🙂

Takže se dneska 100% dočkáme!!!!!!!Mám husinu!!!!!!Všechny moc pozdravuje a máme držet pěsti!!Až bude zase nějaké info hned písnu. 😉

Zuzi super zpráva x-)

Leni, tý brďo už 26tt to šíleně letí, doufám že jste oba v pořádku x-)

Leni (vilo) 12kg 😉 týý brďo tak se přidávám k ostatním kdyby si nějaký to kilčo scháněla, dej vědět 😃

Lucí, myslím na vás, Lukášek si to fakt poctivě vybírá, to je fakt hrozný 😞
dablice1983
18. čer 2008
z z.u.z.i.k gratuluju a hlavně přeju mbnoho zdravíčka
vilo málá je opravdu nádherná přeju at jste zdraví
jinak pavly přeju at to má brzy zaseboui a držím palečky
všem ostatním at mimísci moc nezlobí a hodně zdravíčka a maminkam čekatelkám taky hodně zdravíčka jinak jsem dala nové fotky jak rostem x-)
lukajda
18. čer 2008
Tak teď mi taky proběhla husina - jsem si vzpomněla na sebe, když jsem byla na příjmu a řekli mi, že podle nálezu to bude ještě dneska (bylo kolem 18. hodiny). O dvacet minut jsme to s Tádou nestihli, protože se narodil v 00:20. Je to strašně zvláštní pocit, když ti to řeknou a ty víš, že dneska se ti komplet změní život...ty jo, mě se chce brečéééét x-)
eleanor911
18. čer 2008
ahoj holky,

tak jsem tžaky překvapená 🙂 pavly moc držíme pěsti ať to jde hladce,myslím na vás!!!!!!!! x-) už jsme zvědaví či budeme mít kámoše nebo nevěstu 😃

Zuzi gratuluji!!!!!!!!hlavně,že je mimi zdravé x-)

lukajdo to mě zase furt říkali,za hodinu Vám píchneme vodu,za další hodinu zase za hodinu a pak se se mnou přišla rozloučit asistentka co měla noční 😃 a ráno přišel na kontrolu Dr a řekl,ať nám dají ještě snídani,no to jsem byla teda potěšená ]-( nakonec mi praskla voda sama,chjo kde jsou ty časy,kdy jsem taky nevěděla co to vlastně budeme mít 😃 akorát mě hrozně dojalo než jsme šla na porodní sál,jak mi PA řekla,že se máme připravit na vlasouna 😃 to mě najednou zalil takový ten krásný pocit,že už je to hrozně blízko a uvidím co se skrývalo v kinder 😃

dneska jedeme krmit koťátka 😃 jsem zvědavá na Lukšu 😃 teď jeli s MM plavat 😎

ale já nebudu zas myslet na nic jinýho než na Pavlínku a Lucinku s Lukáškem :-N 🙂 zbytek jsem nestihla dočíst,tak dočtu večer,mějte se všichni krásně a papa
pitrs
18. čer 2008
Další žhavé zprávy od Pavlínky!!!!! x-)

Je už na hekárně, po klystýru, kontrakce stále, otvírá se, na hlase bylo slyšet jak má velký bolesti ,chudinka, ale do večera prý odrozeno, tak se těšte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky já řvu jako želva 😃
vrtule83
18. čer 2008
Petruš já řvu taky, Pavlínko drž se brzy se dočkáš a bolesti budou pryč
pitrs
18. čer 2008
Jituš 😉
leonka
18. čer 2008
Teda já mám z té Pavlínky taky úplně husí kůži-doufám, že to půjde rychle.

Zuzi-blahopřeji k srdíčku a možná i k holčičce(jisté to bude až po porodu-stejně jak u nás 😃 ) a jak se jinak cítíš?
jittuss
18. čer 2008
Držím palečky Pavly, už aby to měli za sebou a bylo vše v pořádku. Taky bych snad bulela kdybych neseděla v práci a kolegy na mě nečučel 😉
lukajda
18. čer 2008
Šmarjá holky, já tu řvu jak debil...Táda na mě kouká - je mu to úplně šumák a vesele si dál prdí do nočníku 😃
Pavlí, jseš borka - ty to prostě dneska dáš 😉 😉 😉
pitrs
18. čer 2008
Leni já taky 😉 Prožívám to jako to holky prožívaly se mnou!!! 🙂 Je hrozný jak to utíká, za chvíli budeš rodit ty a pak Zuzka, no týý brďo máme zvýšený adrenalin na pár měsíců dopředu 😃 😃 😃 😃
lukajda
18. čer 2008
Holky, já mám tlak asi 220/150, jak jsem z toho na nervy 😃
Docela se tady slejzáme 😃
vrtule83
18. čer 2008
Holky já jsem tu také pořád, tedy než se Míša vzbudí, Petruš prosím kdybych tu nebyla písneš mi info na mobil?
lukajda
18. čer 2008
Jituš 😃 😃 😃
Já s sebou tahám NB podle toho, do jakýho pokoje se s Tádou přesouváme, takže jsem taky on line 😃
pitrs
18. čer 2008
Luci 😃 😃 😃 😃

Určitě to dneska dáá, zrovna jsmem dneska čuměla do kalendáře a říkala si jestli je nějaký významný datum jestli někdo něco nemá abych na něj nezapomněla, zjistila že nemá a ono ejhle, nakonec to bude významný datum 😃 😃
pitrs
18. čer 2008
Lucí 😃 😃 😃 😃 😃

Jituš písnu to víš že jooo 😉
eleanor911
18. čer 2008
tak jsem musela nakouknout :-N vypadá to zatím dobře,tak snad to bude mít brzo za sebou,pavly vydrrrržžžžž x-) to je zas adrenalin teda,Luci tlak mám asi stejný,jen tu bednu (PC)si s sebou nemůžu tahat všude ]-(

Peti díky za info!!!!!!!!
andilek
18. čer 2008
holky, tak jestli to dneska stihne ještě moje jedna známá (je taky už na hekárně) a narodí se i Pavlínce holčička, tak budou během dne na světě 2 Terezky x-)
a minulý týden ve středu se narodila mojí kamarádce taky Terka kolem půl 6 večer 😉

kde vůbec Pavlínka rodí, nějak nejsem moc v obraze, aby holky nerodily spolu, ale asi nééé, ta moje známá rodí v Kadani 😉
vilo
18. čer 2008
Ahojky, Pavlínce držím moc palce, teď jedeme kočárkovat tak až se vrátím chci číst zprávu o mimi 😃 zatím pa
pitrs
18. čer 2008
Leni neboj určo dám vědět 😉

Jituš rodí tady v CV takže tam hekají asi spolu 😉

Leni 😃 😃 😃
andilek
18. čer 2008
Pěťko, já psala, že moje známá heká v Kadani, takže si to holky odhekávaj každá jinde 😉
pitrs
18. čer 2008
Jituš nepsala 😃

Začni psát odpověď...

Odešli