• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jo psala tak pajdon :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme vyspáno i trochu já :grinning: tak jdeme na chvíli ven
18. čer 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě, chápu matky na rodičáku, že trošičku měkne mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
18. čer 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš mi povídej a mě dvojnásobně :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježišiiii, holky, co mi to děláte, tedy Pavlínko...já za pár hodin odlétám...prosím vydrž to všechno, ale hlavně...si pospěš, představa, že letím na dovču a nic nevědět....ty vado..ačkoli celý život mám nízký tlak, dnes jsem na hranici vysokého :grinning: Pavlínko...myslím na tebe!!!!!!!!!

Holky,ještě se ozvu, jdu balit :grinning:, ale jsem on-line...kvůli Pavlínce
18. čer 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí ahojjjj a kam letíš??? :wink:
18. čer 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruško..IP
18. čer 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujiii :wink:
18. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK JE TO TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HURÁ! PŘILETĚLA K NÁM VRÁNA! PŘESNĚ V 15:46 NÁM PŘINESLA TEREZKU VÁŽÍ 2580g A MĚŘÍ 50cm!JE NÁDHERNÁ!BYLO TO RYCHLÝ A TATÍNEK BYL MNOHEM STATEČNĚJŠÍ NEŽ MAMINKA!!!!!!!!!!

GRATULUJI MOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste??????????? :grinning:
18. čer 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sms zpráva obdržena :slight_smile:
Já jsme říkala že chci o mimi číst až přijdu :slight_smile:
18. čer 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se omlouvám VÁHA JE 2850g v tom spěchu jsem to obrátila :sweat_smile:
18. čer 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem fakt tele, Pavlííí omlouvám se :cry:
18. čer 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás už je taky Terezka (ta Kadaňská), ale přišla později na svět a má míry 3500g a 53 cm :dizzy_face: ¨

jinak Pavlínce posíláááááááááááááááááááááám velkou gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
váha je krásná, větší než jsme byli my :wink:
18. čer 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavly gratuluju k teresce a přeju zdravíčko a štěstíčko vá všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovitánská gratulace Pavlí k Terezce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí gratuluji k Terezce, hodně štěstíčka, zdravíčka a moře lásky. Konečně je tajemství prozrazeno. A závidím rychlost jakou přišla Terezka na svět, tak bych si ten příští porod představovala :grinning:
18. čer 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni leon mě sunárek ještě nepřišel :frowning2:
18. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Leonko no mě je dobře. Malá bude asi pěkně živé dítko... Nejvíc se začne ozívat vždycky večer nebo ráno a někdy jí to drží i celý den až jsem z toho celá nevrlá, že by si chvilku mohla pospat a mě nechat odpočinout :grinning: Ale tuším, že bude i hůř :angry:
No před vyšetřením jsem byla docela nervozní, ale pan doktor byl suprovej a krásně nám všechno popsal, je to sympaták. A právě mě i uklidnil, že momentálně je to vše OK... Ted´ jsem se pustila i do pletení, tak mám co dělat... :wink: Jo a tatínek se taky smál, když nám řekl, že je to nejpravděpodobněji holka. On jí chtěl a říkal to hned od začátku, že to bude holka :grinning:

Pavlínko moc gratulujeme k holčičce.

Petruš no mě to s tou váhou taky nějak neštymovalo, když měla 50 cm :grinning: Ale stává se, to bylo určo tím rozrušením...
18. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky ještě ten sunárek nepřišel
18. čer 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOOOOOOOOOOOOC GRATULUJEME :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí přesně tak jak píšeš, děkuji za pochopení :wink:
18. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho - člověk na chvilku zmizne a oni se dějou věci :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem spouštěla koníka, tak říkám Tádovi na klíně -Tak co? Holka nebo kluk?? Ze srandy - netušila jsem, že to bude takovej fofr :grinning:

Terísku, vítáme tě na světě - přejeme ti moc a moc zdravíčka a štěstíčka. Jedno štěstíčko už máš - príma maminku s tatínkem, tak jim koukej brzo ukázat, zač je toho loket :grinning: Ať se ti tu s náma líbí, moc se na tebe těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a hlásíme se o nevěstu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Taky jsem si říkala, že je to teda docela málo na to, že měla 50 cm :grinning: Hned jsem se letěla podívat na tel., jestli mám zprávičku :grinning: Ale tu váhu jsem stejně nezjistila, že je blbě :grinning:
18. čer 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem Pavlínce SMS, ale napíšu gratulku i sem :grinning:

Terezko, přejeme Ti, ať se Ti na tom světě líbí a ať Tě rodiče nezlobí :grinning: Mamince a tatínkovi přejeme, aby Terezka byla moc hodná a hlavně zdravoučká :grinning:
18. čer 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy my dáváte! Já jsem celý den v jednom kole a vy mi nikdo nenapíšete SMS, že se něco děje!!! Se na vás zlobím :grinning:

Jinak jsem dočetla, co se tu celý den dělo a nemám vysoký tlak, ale bolí mě žaludek :grinning: teda bolí... takový to mravenčení :grinning:

Tak -12 kg teda neznám, já byla -7 :grinning: a i to mi stačilo :grinning: Leni, já z toho byla taky špatná, protože jsem hodně jedla a pořád to šlo dolů, ale neboj, ono se to čase (snad) vrátí zpátky :slight_smile: Mně se to začalo zvedat, když jsme začali dávat příkrmy :grinning: Teď bych tak 3 kg někomu taky klidně věnovala :grinning:

Zuzko, tak super, snad se Vám holčička opravdu potvrdí :grinning: Tak to budeme mít v rodině za rok 4 holčičky :grinning: No tak to je hustý :grinning:

A už nevím, co jsem ještě chtěla.
18. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak už vím :grinning:

Lukášek žloutenku nemá, testy vyšly negativně. Dr. napsala do zprávy, že otec i teta mají ty hodnoty zvýšené. A že je schopen celkové anestezie. Teď už to záleží jen na Dr. v Ústí, jestli nás vezmou :frowning2: Snad jo...
18. čer 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Pavly k Terezce - hlavně zdravíčko nic víc není důležitější!!
Jinak mimochodem teď mi švagrová psala o známé že má taky Terezku 53 cm 3,5 kg tak to bude asi jedna a ta samá co se tady o ní píše (Evička) tak dnes ten den byl velice plodnej na princezničky!
18. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po porodu shodila 23 kilo,ne teda hned porodem,ale do dvou měsíců. :wink:
18. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek