• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
jittuuss, je to Evička, je to švagrová naší podnájemnice :wink:
18. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš jak je svět malej, mýmu bráchovi šla Evička jako svědkyně na svatbě a navíc jí znam ještě ze školy. :wink:
18. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, jj :wink:
18. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem shodila těch 7 kg ještě pod předtěhu váhu :grinning: Jinak jsem dohromady shodila 17 :slight_smile: No a teď mám už jsem zase 5 kg přibrala :frowning2: Přitom by mi stačily jen 2 kg :grinning:
18. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak řešíte váhu po porodu, já už ani nevím kolik jsem v těhu celkem přibrala asi tak 16kg, před těhu jsem měla 74kg na začátku těhu 66 a teď mám 65. Zatím to nešlo nahoru ani o deka ale stále pomalinku dolů, tak snad se to neobrátí, nějaký to kilčo by mi ještě nechybělo.
18. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš ještě IP

Pavlínko, velikánská gratulace, jsi neskutečná šikulka, protože já zrovna dobalila :grinning: takže poletím klidná :slight_smile:

Terezko, já věděla, že to budeš ty...protože jsi byla krásná už na ultrazvuku! Vítám tě na světě, přeji ti hlavně zdravíčko, ať tě maminka s tatínkem po celý život zahrnují jen samou láskou a ty jim přináším stejnou radost po celý život jako v dnešní den...Moc se na vás Pavlínko těším...brzy se zotavte, ať jste doma ve svém a....prostě jsi jednička :slight_smile:
18. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak to je super :slight_smile: To už se Ti asi neobrátí :wink:
Pavlí, IP
18. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já měla být taky Terezka, jenže pak našim došlo, že bych měla "R" v křestním jméně, v příjmení i v adrese (v ulici i městě). Kdybych ráčkovala, jakože naštěstí ne, tak by to byl horor :grinning:
S tou váhou - ono se to podle mě vždycky nějak srovná a to tělo si to upraví samo a řekne si. V těhu jsem nabrala cca 11kg a teď mám zase svých 49kg, co jsem měla před otěhotněním. Skoro jsem nekojila a šlo to samo.

Pavlínko, moc si to užij - zasloužíš si to jako málokdo. Takže krásný let, příjemného delegáta a sluníčko po celou dovču :dizzy_face: A hlavně žádný důvod k reklamacím :grinning:
18. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, těch 49 kg závidím :slight_smile: Já mám právě 52 kg a chtěla bych 49 :slight_smile: Ale já to mám z toho, že fakt žeru :unamused: Takže si jako nestěžuju, protože kdybych chtěla, vím, že by ty 3 kila šla dolů :slight_smile: Ale já jsem prostě líná :grinning:
18. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže já bych ještě tak kilčo možná dvě brala - já vím, že to zní divně. Ale trochu se mi změnila postava po porodu a na bocích mám takový špíčky, který bych teda chtěla zlikvidovat :grinning: Já taky žeru - nikdy jsem nebyla na sladký a od neděle jsem spořádala krabičku makedonský chalvy - jen tak pro zajímavost 400g :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně jsem se dostala k PC :grinning: Peti děkuji za smsku,jsi zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PAVLÍNKO........
To je skvělá zprávička, že na svět přišla holčička.
Malá očka, jemné vlásky, je důkazem Vaší lásky.
Milý taťko, maminko, máte krásné miminko.
Ať má život šťastný a dlouhý, ať naplní si všechny touhy.
Mnoho štěstí, lásky a zdraví Vám všem přejeme :dizzy_face:
a Terezku na tomto světě vítáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jituš(andilku) známé také gratulujeme k narození Terezky :dizzy_face:
18. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nezní to divně :grinning: Já když měla těch 47 kg při kojení, tak mi hodně lezlo na nervy, jak mi všichni říkali, jak vypadám blbě, že musím jíst apod... :frowning2: Tak jsem si taky říkala, že bych chtěla přibrat :wink:
18. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí IP
18. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem to blbě napsala - myslela jsem to tak, že bych brala ještě tak kilčo dvě zhubnout - protože mám na bocích ty špeky :grinning: Trochu jsem tě zmátla :unamused:
19. čer 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj holky.

Další holka :grinning: :grinning: :grinning: . Pavlínka mi psala SMS, takže jsem byla v obraze i když už jsem nebyla na netu. Takže Pavlínko ještě jednou velikanánská gratulace. Je zajímavé si zpětně přečíst, jak jsme to tu včera prožívali a ona už třeba zrovna tlačila. Ale rychlost to teda byla :dizzy_face: . Nejlepší je ta první SMS, kdy psala, že čekaj co bude a když nic, tak jí pustí domů-určitě ani sama nevěřila, že domů už půjde s Terezkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Luk-hlásíte se o nevěstu? Vždyť tu budou letos 4-teda pokud ty naše se Zuzkou vyjdou :grinning: :grinning: :grinning: -tak budou mít kluci z čeho vybírat :grinning: :grinning: -teda holky budou mít na výběr :grinning: :grinning: .

Ale stejně to letí-nedávno tady někdo psal - "Pavlí ty už jsi 25tt-to to letí" a najednou je tu miminko a v tom 25 tt jsem já. To znamená, že to u nás bude taky za chvilku - teda já jsem dneska jak slzavé údolí.
19. čer 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, aha :grinning:
Leni, no jo, taky se ani nenaděješ :slight_smile: Přes prázdniny to neskutečně uteče a už budete mít Kačenku taky u sebe :slight_smile: Však jsem to měla stejně :slight_smile: A zítra už bude tomu našemu raubířovi 9 měsíců :grinning: Takže vlastně jako jedno těhotenství :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlínko, velikánská gratulace k Terezce, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky.
Lucí, tak zítra máte jít na tu operaci očíčka, jdete tedy?
Leni - vilo, Adélka je šikulka, že tak hezky papá a spinká.
Zuzí, gratuluju k "holčičce" a zdravému srdíčku.
A jinak jsem vše už zapomněla, jak jsem z toho paf, že už je Terezka na světě. :grinning:
Na Mácháči bylo super, ale to počasí. :unamused:
19. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak za chvilinku frčíme do Prahy a zítra jdeme na svatbu :dizzy_face:
Luci, tak ono je to už zítra? Já nevím proč, ale mám to zafixované jako 23. :fearful: Každopádně, držíme pěsti všichni tři - tfuj, tfuj, tfuj - Lukša je kabrňák a zvládne to mrknutím oka :dizzy_face:
19. čer 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Tak teď teda nevím, kdy jde Lukášek na tu operaci, Lucinko kde jsi a prosím upřesni.
Miška má teplotu a na zoubek to nevypadá, chjo máme jít v pondělí na už odložené očkování a asi to zase odloží, no jestli bude teplota ráno tak jdeme k dr. Tak jsem zvědavá dnes se spaním teď chrní což normálně ne, tak by mě zajímalo kdy se vzbudí, no hlad ji určitě probere.
19. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj, zítra :frowning2: Odjezd v 5,30 směr Masarykova nemocnice Ústí :frowning2: Začal mě zase bolet žaludek, celý den jsem z toho přešlá a teď jak na to myslím, že už se to neskutečně blíží - chce se mi brečet :cry: :cry: :cry: Prostě ta představa, jak mi ho přivezou po operaci na pokoj, ještě asi v narkoze.... nevím co mu mám vzít k jídlu, takže beru Bebu (máme vzorek, tak nebudu muset tahat krabici) a dneska jsem mu ještě uvařila zeleninový vývar. Fakt nevím, co může po operaci jíst. Dneska od půlnoci nesmí jíst ani pít, takže ho budu ve 23,30 budit a dám mu Bebu :frowning2: Jen doufám, že tu cestu tam prospí.
19. čer 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jsme v Praze, ale já jsem sem ještě musela...teda chtěla :wink:
Teda co to lítá ve vzduchu - samý nemoci :angry: Tádovi odsávám rýmu už od soboty, pak něco skočilo i na mě s Petrem. Ať je Miška co nejdřív bez teploty :dizzy_face:

Jituš a ona má vysokou teplotu? Já totiž s Tádou pokud to není hodně vysoké nebo k tomu není ještě něco jiného hned nejdu, aby nechytil ještě něco navíc v čekárně. Vždycky se poradím s Dr. po telefonu. Samozřejmě kdyby se mi něco nezdálo, tak bych s ním letěla...zrovna dneska jsem málem letěla, protože mi na balkóně sežral afrikán, když jsem sbírala prádlo a on přebíral kolíčky - teda nezdlábnul ho - dostala jsem ho z něj. Ale hned jsem plašila, jestli to není jedovatý a tak :grinning:

Luci, trápeníčku bude konec, tak se na to dívej a nesmutni. Bude to dobrý, Lukša bude veselej klouček a zas na nás vykulí ty svoje krásný kukalda :grinning: Úsměv mamčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Se směju, jak Táda přebírá kolíčky :grinning: Luky totiž taky. :grinning: Akorát, že já dneska věšela a Lukáška nenapadlo nic chytřejšího, než mi ho vytahovat ze škopku a cucat ho :angry: Dala jsem mu 3 kapesníky, ale jeho stejně víc zajímaly tátovy ponožky :slight_smile:

No kdybyste ho dneska viděly! Byl naprosto milionovej... Celej den byl jako sluníčko, řechtal se, jen jsem se na něj podívala... fakt. Takhle jsem ho ještě nezažila. Tak jsem si tak říkala - jo, miláčku, nevíš co Tě zítra čeká :frowning2: Pokusím se zítra tady ukázat, ale nejsem si jistá. Přijedeme asi až navečer a vzhledem k tomu, že dneska budu spát max. 4 hodiny, tak asi večer zapluju s Lukáškem v půl osmý do postele :slight_smile:
19. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianko, držím palečky, aby dopadla operace dobře
a holky...ať už se ty prckové brzičko zbavěj tý rýmičky, u nás v říjnovkách je to taky samá rýma...asi něco řádí :pensive:
20. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, myslím na vás už od rána.
Luk, užijte si svatbu.
Jituš, ať je Mišička brzy fit.
Taky jsem se zasmála, jak Tádík přebírá kolíčky. :grinning: A z toho afrikánu bych tedy taky plašila. :confounded:
20. čer 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Veru to já bych plašila z Diefenbachie a Durmanu, ale z afrikánu tedy né :slight_smile: ... Je fakt, že v kytkách se dost vyznám a dost toho vim, takže v tomhle směru jsem úplně klidná... A i u těch prvních by toho musel zbaštit celý list a víc, aby mu bylo zle...
20. čer 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je info:
Takže průplach kanálku se nezdařil. Dr. se sondou dostala docela daleko, ale na konci, jakoby u nosu je nějaký blok, takže je to neprůchodné a je to na větší operaci. Což oni nedělají. Takže až mu bude rok, doporučuje zajet do Prahy a pak eventuelně operaci, u které by byl už i lékař z ORL. Dali by mu do toho kanálku silikonovou trubičku, kterou by tam měl cca 0,5 roku.
Luky snášel narkozu moc dobře, nezvracel, ani nebyl moc protivnej Zato tam s námi byla skoro dvouletá holčička, která měla úplně stejný problém, taky od narození a výsledek stejný - taky do Prahy. A ta teda vyváděla Brečela neskutečně a fakt dlouho Chudinka to snášela blbě, tak si říkám, že možná je lepší, když je ještě takhle malý
20. čer 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci chudák malej :frowning2:
20. čer 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí luc chudinka Lukášek, takže to bylo skoro k ničemu :frowning2: , alespoň že to docela dobře snášel
Lucí luk kdyby měla jen zvýšenou kolem 38 tak bych taky nešla, ale má zase přes 39, byli jsme u dr. a v krvi trochu zvýšené hodnoty ale ne moc, moč se mi ani do pytlíčku nepodařila chytit. Takže pokud bude mít horečku i zítra, tak naše dr. slouží na pohotovosti a máme přijet udělat znovu testy jestli to nevyskočilo, aby dostala antibiotika. No z Mišky je klíšťátko, dnes jsem tu měla tchýňku a navařila nám na pár dní, takže se můžu věnovat jen Mišce.
20. čer 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hádejte koho jsem u dr. potkala, Petrušku s Haničkou, Hanička má teplotky a je nastydlá, takže tu fakt něco řádí ve vzduchu, to jsou zase ty rychlý změny počasí
20. čer 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, takže do CV nejedeme... ještě chytnout teplotu, to by nám scházelo :frowning2:
Jo, snášel to docela dobře. Ještě, že tak :frowning2:
20. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek