Chrudim. Jste tu některá?

Ahojky holky je tady nějaká s chrudimi?
knuffel
21. srp 2007
Kuk, ja jsem z Chrudimi, treba se pridaji i dalsi... 🙂
heluse
21. srp 2007
Cauky,nejsem primo z Chrudimi,ale bydlim o kousek dal.No snad to nevadi. 😃
krakorka
22. srp 2007
Já teda maminka ještě nejsem,ale už se to blíží a jsem přímo z Chrudimi.
knuffel
22. srp 2007
Krakorko, to uz mas temer za par 🙂
krakorka
22. srp 2007
no už se to blíží nekontrovatelnou rychlostí,jsem na toho prcka strašně zvědavá!!! 🙂
knuffel
22. srp 2007
a kde se chystas rodit? hloupa otazka, ze... 😉 chrudim to jisti 😃 muzu jedine doporucit!
knuffel
22. srp 2007
krakorko, vy jste si nenechali rict pohlavi nebo mate stydlive miminko? 🙂
lenka002autor
22. srp 2007
ahojky holky,jsem ráda že se někdo z chrudimi ozval.Já se teda budu stěhovat ale jen kousek 🙂 .Jinak krakorko závidím ti to.Já už mám 19 měsíčního synka a je to makačka je moc hyperaktivní a je to opravdu děs.
krakorka
22. srp 2007
No já teda jezdím na gyndu do Čáslavi a jsem připravená rodit tam,ale jen pokud bych musela nastoupit,když mě to ale chytne,tak je jasný,že Chrudim to jistí,ale 100%rozhodnutá nejsem.
Pohlaví jsme si nenechali říct a když jsem byla na ultrazvuku ve 20.týdnu,tak dokonce mělo i nožičky u sebe,takže stydlínek to taky je 🙂 No ale každej mě typuje na kluka,krom mojí mamky,ta říká,že to bude holka,no uvidíme.Ale můj vnitřní pocit mi taky říká,že to bude klučík.
knuffel
23. srp 2007
To ja si byla od zacatku jista, ze budeme mit kluka, a je to holka, takze vnitrni pocit zklamal... 🙂
Lenko, muzes prosim poradit? Mala se rozhodla, ze si pres den bude hrat na andilka a docela spi, ale pak nespi v noci 😞 Nejak se ji to asi plete, mamka by si rada odpocinula v noci, ale misto toho pochoduje po byte a houpe a natrasa a furt dokola zkousi krmit... Tak nevim.
krakorka
23. srp 2007
Takže říkáš na vnitří pocit nedávat,jo?! 😃 😉
lenka002autor
24. srp 2007
No prosímtě.Tak bych jí přes den dávala spinkat jen na hodku a půl až dvě.Náš ondrášek chodí tak spát a usne mi kolem 8 a spí a do 7 do rána.No je malá a začíná si obracet den noc.Ptostě bych ji přes den nenechávala tak hodně spát aby byla v noci unavená.Jinak nevím jak bych ti poradila.Jinak já jsem si přála strašně moc holku a mám kluka.Ale co hlavně že je to zdravý.
knuffel
24. srp 2007
Lenko, diky, zkusim ji nedavat spinkat tolik pres den, uvidim.
Jinak nam bylo uplne jedno, co to bude, pritel rikal, ze to bude holka, ja zase byla presvedcena o klukovi, strasne nas bavilo, jak chtely babicky vedet pohlavi a myslely si, ze jim to jenom nechceme rict a sami to vime (nevedeli) 😃 Myslim, ze vubec na pohlavi nezalezi, detatko milujes tat i tak... 😉
Krakorko, u me vnitrni pocit zklamal, takze priste se spolehnu na to, co rekne pritel (pry snad vim, co delam, ne?) 😃
krakorka
24. srp 2007
No já od začátku tvrdím,že mi je to jedno,hlavně aby bylo v pořádku,proto jsme si to také nenechali říct a bude to překvápko:-)
ale jinak teda je to pěknej raubíř už v bříšku!!Tak doufám,že si to vybere a potom to bude hodný miminko 😃
knuffel
24. srp 2007
Ta moje taky kopala, i proto jsem si myslela, ze to bude spise fotbalista 😃
Ted nekdy Te ceka jeste jeden ultrazvuk, ze jo? Treba Ti reknou, jak uz je miminko velike 🙂 ...
krakorka
24. srp 2007
jo jo,na ultrazvuk bych měla jít cca za 14dní.

A co tvoje malá,všechno je v pořádku,kromě toho spinkání? A kojíš nebo nekojíš?
knuffel
25. srp 2007
Jasne, prcka je v poradku, kojim (nekdy mam pocit, ze pije jako nezavrena 🙂 ), dneska v noci byla uuuuplne v pohode, vzbudila se na papu, napila se, pockala jsem na krkanec, dala do postylky a sly jsme hned obe spat, to bylo priiiiima 🙂 !
Jak zvladas vedra s briskem? 😉
krakorka
25. srp 2007
no vidíš to,takhle kdyby to bylo pořád viď?!

No vedra s bříškem zvládám celkem v pohodě,ikdyž kolikrát mi je na umření,ale zatím to jde.
Horší začínají být už noci,to se převaluju,blbě spím,min.dvakrát jdu na záchod a někdy se probudím uprostřed noci a už nemůžu zabrat a teda hrozně se potím,to můžu spát i nahatá a stejně jsem spocená.
knuffel
25. srp 2007
Tak to uz opravdu asi strihas metr, co? 😃
Ja to mela podobne, strasne jsem se tesila, az se zase vyspim na brise, protoze z toho prevalovani z boku na bok me desne bolely kycle. Curpauzy jsem taky mela casto 🙂
krakorka
25. srp 2007
Ještě metr nestříhám!! 😃 Ale asi začnu 🙂
No s tím spaním je to děsný,člověk se probudí a má pocit,že si vůbec neodpočinul.
knuffel
25. srp 2007
Jojo, vydrz 😃 !
kyka
31. srp 2007
ahojky holky taky jsem kousek od CR , a pak,že tu nikdo není , krakorko vydrž prďka vydrž a jen se hezky těš a ten okamžik vychutnej STOJÍ ZA TO!!! 🙂
krakorka
3. zář 2007
Tak jsem dneska byla na kontrole a na ultrazvuku a vše je v pořádku,takže dobrý,akorát jsme se pak stavovali ještě u mojich rodičů a přijeli jsme až před chvílí,takže jsem totálně KO.Asi půjdu dneska brzo spát.
kyka
3. zář 2007
Teda holky tady to vázne 😞
Krakor ,to je super ,že je vše OK 😉 Jen běž odpočívat a ještě si ten spánek užívej pak ti bude zase scházet 😞 K jakému dr. chodíš?
krakorka
3. zář 2007
já jezdím do Čáslavi,sice trošku dálka ale nei to tak hrozný.
no ono s tím spánkem už to taky neni tak růžový, tak dvakrát za noc na wc a při každém otočení jsem vzhůru 🙂 ,ale bude hůř,takže se snažím si to ještě ,,užívat" 🙂
kyka
3. zář 2007
Jo jo holka vím, o čem je řeč taky jsem lítala na WC jak o závod, ale fakt to za to stojí neboj sice každý říká bude hůř ,ale musíš to brát pozitivně a o tom to je 😃 Koukala jsem do alba jak už jste pěkně nachystaný to je super tak to má být pak na nic nebude čas 🙂 A rodit budeš v CR ???
knuffel
3. zář 2007
kyka: super fotky v albu 🙂 , tu zavinovacku poznavam, ze by nemocnice v Chrudimi 😃 ?
krakorka: hlavne ze je vsechno OK, s tim spankem se nenech strasit, chybet bude, ale zvyknes si 🙂 Mas vybranou hezkou karu, to se to bude drandit 🙂 .
lenka002autor
4. zář 2007
Ahojky Kyka:koukala jsem včera na tvý fotky.A nehrál náhodou tvůj manžel v Chrasti fotbal a nepocházel tam odtud?Já jen že ho znám jestli si ho s někým nepletu.Já totiž pocházím z Podlažic to je kousek od Chrasti.
knuffel
4. zář 2007
lenka: mam dotaz, jsou to ty Podlazice, kde se nasla "Dablova bible", nepletu se? jela jsem pres Podlazice asi dvakrat a vrta mi to hlavou, nejaky klaster tam mate, ne?
lenka002autor
4. zář 2007
Ahojky, jojo jsou to ta podlažice kde byla dáblova kniha.a je tam klášter sv. Markety.

Začni psát odpověď...

Odešli