• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Ahojky holky je tady nějaká s chrudimi?
19. srp 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, ja jsem z Chrudimi, treba se pridaji i dalsi... :slight_smile:
21. srp 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,nejsem primo z Chrudimi,ale bydlim o kousek dal.No snad to nevadi. :grinning:
21. srp 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda maminka ještě nejsem,ale už se to blíží a jsem přímo z Chrudimi.
22. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krakorko, to uz mas temer za par :slight_smile:
22. srp 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se to blíží nekontrovatelnou rychlostí,jsem na toho prcka strašně zvědavá!!! :slight_smile:
22. srp 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se chystas rodit? hloupa otazka, ze... :wink: chrudim to jisti :grinning: muzu jedine doporucit!
22. srp 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krakorko, vy jste si nenechali rict pohlavi nebo mate stydlive miminko? :slight_smile:
22. srp 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,jsem ráda že se někdo z chrudimi ozval.Já se teda budu stěhovat ale jen kousek :slight_smile: .Jinak krakorko závidím ti to.Já už mám 19 měsíčního synka a je to makačka je moc hyperaktivní a je to opravdu děs.
22. srp 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda jezdím na gyndu do Čáslavi a jsem připravená rodit tam,ale jen pokud bych musela nastoupit,když mě to ale chytne,tak je jasný,že Chrudim to jistí,ale 100%rozhodnutá nejsem.
Pohlaví jsme si nenechali říct a když jsem byla na ultrazvuku ve 20.týdnu,tak dokonce mělo i nožičky u sebe,takže stydlínek to taky je :slight_smile: No ale každej mě typuje na kluka,krom mojí mamky,ta říká,že to bude holka,no uvidíme.Ale můj vnitřní pocit mi taky říká,že to bude klučík.
22. srp 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja si byla od zacatku jista, ze budeme mit kluka, a je to holka, takze vnitrni pocit zklamal... :slight_smile:
Lenko, muzes prosim poradit? Mala se rozhodla, ze si pres den bude hrat na andilka a docela spi, ale pak nespi v noci :frowning2: Nejak se ji to asi plete, mamka by si rada odpocinula v noci, ale misto toho pochoduje po byte a houpe a natrasa a furt dokola zkousi krmit... Tak nevim.
23. srp 2007 ve 02:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže říkáš na vnitří pocit nedávat,jo?! :grinning: :wink:
23. srp 2007 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No prosímtě.Tak bych jí přes den dávala spinkat jen na hodku a půl až dvě.Náš ondrášek chodí tak spát a usne mi kolem 8 a spí a do 7 do rána.No je malá a začíná si obracet den noc.Ptostě bych ji přes den nenechávala tak hodně spát aby byla v noci unavená.Jinak nevím jak bych ti poradila.Jinak já jsem si přála strašně moc holku a mám kluka.Ale co hlavně že je to zdravý.
24. srp 2007 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko, diky, zkusim ji nedavat spinkat tolik pres den, uvidim.
Jinak nam bylo uplne jedno, co to bude, pritel rikal, ze to bude holka, ja zase byla presvedcena o klukovi, strasne nas bavilo, jak chtely babicky vedet pohlavi a myslely si, ze jim to jenom nechceme rict a sami to vime (nevedeli) :grinning: Myslim, ze vubec na pohlavi nezalezi, detatko milujes tat i tak... :wink:
Krakorko, u me vnitrni pocit zklamal, takze priste se spolehnu na to, co rekne pritel (pry snad vim, co delam, ne?) :grinning:
24. srp 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já od začátku tvrdím,že mi je to jedno,hlavně aby bylo v pořádku,proto jsme si to také nenechali říct a bude to překvápko:slight_smile:
ale jinak teda je to pěknej raubíř už v bříšku!!Tak doufám,že si to vybere a potom to bude hodný miminko :grinning:
24. srp 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta moje taky kopala, i proto jsem si myslela, ze to bude spise fotbalista :grinning:
Ted nekdy Te ceka jeste jeden ultrazvuk, ze jo? Treba Ti reknou, jak uz je miminko velike :slight_smile: ...
24. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,na ultrazvuk bych měla jít cca za 14dní.

A co tvoje malá,všechno je v pořádku,kromě toho spinkání? A kojíš nebo nekojíš?
24. srp 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, prcka je v poradku, kojim (nekdy mam pocit, ze pije jako nezavrena :slight_smile: ), dneska v noci byla uuuuplne v pohode, vzbudila se na papu, napila se, pockala jsem na krkanec, dala do postylky a sly jsme hned obe spat, to bylo priiiiima :slight_smile: !
Jak zvladas vedra s briskem? :wink:
25. srp 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to,takhle kdyby to bylo pořád viď?!

No vedra s bříškem zvládám celkem v pohodě,ikdyž kolikrát mi je na umření,ale zatím to jde.
Horší začínají být už noci,to se převaluju,blbě spím,min.dvakrát jdu na záchod a někdy se probudím uprostřed noci a už nemůžu zabrat a teda hrozně se potím,to můžu spát i nahatá a stejně jsem spocená.
25. srp 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to uz opravdu asi strihas metr, co? :grinning:
Ja to mela podobne, strasne jsem se tesila, az se zase vyspim na brise, protoze z toho prevalovani z boku na bok me desne bolely kycle. Curpauzy jsem taky mela casto :slight_smile:
25. srp 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě metr nestříhám!! :grinning: Ale asi začnu :slight_smile:
No s tím spaním je to děsný,člověk se probudí a má pocit,že si vůbec neodpočinul.
25. srp 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, vydrz :grinning: !
25. srp 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky jsem kousek od CR , a pak,že tu nikdo není , krakorko vydrž prďka vydrž a jen se hezky těš a ten okamžik vychutnej STOJÍ ZA TO!!! :slight_smile:
31. srp 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla na kontrole a na ultrazvuku a vše je v pořádku,takže dobrý,akorát jsme se pak stavovali ještě u mojich rodičů a přijeli jsme až před chvílí,takže jsem totálně KO.Asi půjdu dneska brzo spát.
3. zář 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tady to vázne :frowning2:
Krakor ,to je super ,že je vše OK :wink: Jen běž odpočívat a ještě si ten spánek užívej pak ti bude zase scházet :frowning2: K jakému dr. chodíš?
3. zář 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím do Čáslavi,sice trošku dálka ale nei to tak hrozný.
no ono s tím spánkem už to taky neni tak růžový, tak dvakrát za noc na wc a při každém otočení jsem vzhůru :slight_smile: ,ale bude hůř,takže se snažím si to ještě ,,užívat" :slight_smile:
3. zář 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holka vím, o čem je řeč taky jsem lítala na WC jak o závod, ale fakt to za to stojí neboj sice každý říká bude hůř ,ale musíš to brát pozitivně a o tom to je :grinning: Koukala jsem do alba jak už jste pěkně nachystaný to je super tak to má být pak na nic nebude čas :slight_smile: A rodit budeš v CR ???
3. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyka: super fotky v albu :slight_smile: , tu zavinovacku poznavam, ze by nemocnice v Chrudimi :grinning: ?
krakorka: hlavne ze je vsechno OK, s tim spankem se nenech strasit, chybet bude, ale zvyknes si :slight_smile: Mas vybranou hezkou karu, to se to bude drandit :slight_smile: .
3. zář 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Kyka:koukala jsem včera na tvý fotky.A nehrál náhodou tvůj manžel v Chrasti fotbal a nepocházel tam odtud?Já jen že ho znám jestli si ho s někým nepletu.Já totiž pocházím z Podlažic to je kousek od Chrasti.
4. zář 2007 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: mam dotaz, jsou to ty Podlazice, kde se nasla "Dablova bible", nepletu se? jela jsem pres Podlazice asi dvakrat a vrta mi to hlavou, nejaky klaster tam mate, ne?
4. zář 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jojo jsou to ta podlažice kde byla dáblova kniha.a je tam klášter sv. Markety.
4. zář 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 26
Tvůj příspěvek