• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
ahojky holky všechny Vás moc zdravím,koukám jsem tu nebyla let no to je ostuda no mazec jak to letí :unamused:
No jo jak je pěkně člověl je pořád venku a dělá kolem baráku zahrada a tak a navíc se snažím si to smalou každý den užívat taky jsem chodila chvílí na záskok do práce k taťkovi taky jsme byli na dovolené v Sk tam bylo super můžete juknout na fotky jako výlet s mimčem doporučuji je to kousek a je tam pěkně :wink:Chtěli jsem jet teď v září taky k moři,ale mám strach bo mě malá moc nepije aby se tam zbytečně něco nestalo tak to nebudem pokoušek tak uvidíme co a jak třeba příští rok...Tak místo toho jedem na šumavu a to příští týden tam jsem nikdy nebyla tak se taky těším navíc tam bude bazén se slanou vodou tak to bude jako u moře že,, :grinning: :grinning:

Peti Tebe moc vítám je to tady takový slabší,ale asi to bude opravdu tím létem tak jak jezdíš do Rosic tak to bychom se mohli někdy srazit já bydlím zasev Chrasti třeba by se i Léňa přidala :wink: nebo i ostatní :wink: stejně mám pocit jako bych tě znala ...??

Leni Tobě moc a moc velká mega gratulace k mimi :slight_smile: !!!!!Buď ráda,že Ti to takhle dopadlo a hlavně na sebe dávej pozor a užívej si každý den věř vím o čem mluvím,ale tu story jsem tu jistě psala :unamused:
Chodíš k dostálovi nebo do Chrasti??

No u nás holky je to jízda malá je fakt řízek bendí o život vstává mě kolem 6hod ,ale chodí teda spát v sedm přes poledne už spí doma tak jsem ráda ,že můžem kočár dát na půdu ,plenky stále nosíme no pěkně chodila na záchod a teď se zase sekla tak ji nechám ať si pak řekne sama nemá cenu to hrotit ...

tak se holky opatrujte a užívejte a brzy papa
24. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky jojo je to přesně tak jak říká kyka každej je venku a na počítač není vůbec čas.ale až bude chladnějc tak se to tady snad trochu rozjede.Jinak si užijte dovču a my místo dovči budem dělat topení no a ještě nějaký dodělávky.jo určitě bych se přidala kdyby jste se chtěli sejít to jako určitě.Já k doktorovi chodím do chrudimi k Vltavskýmu, moc dobrej doktor moc si ho chválím.Tak se zase ozvěte
31. srp 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak teď jsem tu zase já chvíli nebyla, ale už jsem zpět. Byli jsme na pár dní v Rosicích u rodičů, taková pidi dovolená, jinam se zatím s malou neodvažujeme jet. Moc zdravím Kyku a díky za přijetí, ráda se s vámi sejdu, je to dobrý nápad. K doktorovi také chodím k Vltavskýmu a jsem též spokojenná, i když znám i opačné názory. Tak se zatím mějte co nejlépe a brzy nashle...
2. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky já jsem na něj taky toho dost slyšela ale já si prostě neztěžuju a taky i když sem se přestěhovala tak od něj neodejdu.No škoda že jsem to nevěděla jsme se mohli sejít.Jinak Ondrášek začal chodit do školky a fakt super,čekala jsme že bude brečet protože je stále semnou, ale mile mě překvapil.nemůžu ho vůbev dostat domů.
3. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny, po vanocich se budem stehovat z Prahy do blizkeho okoli Chrudime. Cekame prvni mimi, jsem v 9tt a budu si muset tam vybrat nejakeho gynekologa, prosim nevite o nejakem dobrem z Chrudime, Chrasti nebo okoli?? Muzete mi doporucit??? Mockart dekuji a preji vsem pekny den.
15. zář 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Kikyno, já bydlím v Rosicích a dojíždím do chrudimi ke gynekologovi jsem s ním strašně moc spokojená jmenuje se Vltavský a jsou tam ještě gynekoložky asi 3 ženský ale na ty co jsme slyšela dost nadávaj.A kdypak máte termín?Já čekám druhý mimi a jsem ve 12tt.
15. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenko002, diky moc za info a gratuluji k 12tt. Termin mame 16.4.2009.
15. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,
tak koukám je nás tu o jednu zase více tak super :slight_smile: jen tak dále ..Vltavský je asi dobrý,ale taky jsem občas sem tam slyšela negace ,ale to je o člověku a kdo jakou má v té dané chvíli náladu ...
Já chodím k dr Dostálovi -Hrochův Týnec a taky ordinuje v Mířeticích nemám si zatím na to stěžovat a že jsme toho zažili spolu dost ....takže z mé strany mohu doporučit ...
Venku je to pěkná mizerije co no mazec :frowning2:
Dovča byla více než super hodím pak pár fotek počasí vyšlo ,děti si hrály a my jen odpočívali a jezdili po výletech a po lese no balzám...Sice závěr byl o tom ,že jsme přijeli nemocný teda rýma akšel no a dodnes si to přehazujem rodiče dítě a zpět no,ale snad se toho už brzy zbavíme nebo mě klepne... :unamused:

tak jak bude pěkně jistě nějaký srazík spácháme ne na co to dokládat :wink:
tak se budem těšit
Leni a malý chodí do školky v Chrasti nebo je v Rosicích taky asi viď???a jak jsi spokojená ??
tak se mějte zatím pa
15. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky jako taky sem na Vltavskýho slyšela špatný věci ale né jako v tom že by někoho špatně ošetřil nebo tak nějak, ale že si říká o peníze na vybavení ordinace.Mě si teda neřekl a už u něj sem 3 roky.Jinak na Dostála jsme taky slyšela že si ho chválej.Tak to je dobře Kyka že vám dovča vyšla, myslím že už se sluníčka nedočkáme.
Oník chodí do školky tady v Rosicích máme to kousek a je spokojenej vůbec se mu tam odtud nechce a já jsem spokojená že on je spokojenej.Jinak teda může chodit na 5 dní v měsíci protože je ještě malej.tak už byl 4krát a už jsme vyplázli 1000 takže síla.Na to že by mohl být ještě doma že sem na mateřský.Nojo no ale jak říkám já se mu můžu věnovat sebevíc tak mu prostě děti nevynahradím.Tak pište pište
16. zář 2008 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak setu mate
16. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím všechny, je nás tu zase více, to je dobře. Teda venku se udělalo šeredně, takovej rychlej přechod z tepla na zimu, jsme akorád nastydlé. Ohledně doktora, já chodím také k Vltavskému a jsem spokojená, čekárna i ordinace je čistá a moderně zařízená a i přístup sestřičky je milej. Doktor si na nic nehraje a myslím že je dost odborně zkušený, byl prý i primářem ve zdejší nemocnici.
Naší Lucce jsme objevili už rovnou dva zoubečky a obešlo se to bez větších nářků. Je jí necelých sedm měsíců. Jinak ohledně školky, je určitě dobře dávat děti di kolektivu s ostatními, jen je teda ta školka nějaká drahá. A moc gratuluji holky k těhotenství, teď už letím, malá brečí.....
16. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, diky vsem za rady... tak dr. Vltavsky... hledala jsem adresu a jsem z toho zmatena, jednou jsem nasla Palackeho 183 a pak Fibichova 196 :unamused: (vim kde tam je nadrazi, Billa, prodejna sicich stroju naproti myslim lekarna)...myslite, ze bere nove pacienty??? zatim pa a diky
16. zář 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak adresa je Palackého 183.jinak ordinaci má malej kousek od nádraží a ted tak přemejšlím je to naproti tý prodejně šicích strojů tezner.A bere pacienty které ještě nikam nechodili a nebo které se přistěhovali do chrudimi.Tak ted nad tím tak přemejšlím to bude asi problém ty se nestěhuješ přímo do chrudimi,vid?
Jinak vítáme jahudku 79
17. zář 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdyby Vltavský už nepřibíral nové pacientky, tak téměř naproti ve staré poliklinice je doktor Grygar a ten je také moc fajn, poznala jsem ho na ultrazvuku v nemocnici, kam jsem chodila na kontroly. :sweat_smile: A ten si klientelu teprve zavádí, protože tam není dlouho.Tak hodně štěstí, ať Tě kikyno přijmou, na té staré poliklinice je také doktorka Špátová, je už starší, ale docela milá. Když jsem si scháněla lékaře já, tak jsem to všechno také obhlížela osobně. Tak ahoj a budu ráda za ten srazík, jestli se nějak všechny domluvíme :grinning: . P.
17. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky diky vyzkousim a uvidim.
Nevim holky jak Vam bylo v 10tt, ale ja si myslim, ze umru :confounded: celou dobu dobry jen mirna nevolnost rano a vecer a nechut k jidlu. Ted me je blbe od rana do vecera, slabost, unavenost, myslim si, ze omdlym, nechut k jidlu vetsi.... a vcera vecer se mi k tomu pridala teplota a zacala me bolet prava ruka ve svalu v pazi a celkove brni... nemate nejaky recept na to??
18. zář 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to tě kikyno lituju, pamatuji se že jsem se také v začátcích těhotenství necítila extra dobře, neustálé nevolnosti a únava ohromná. Později se přidaly neuvěřilelné bolesti zad a trvaly téměř do konce těhotenství. Na ty křeče je dobý užívat magnezium. Ale to se poraď s lékařem. Tak se drž! :sweat_smile:
19. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak to teda nezávidím jaký jsi měla a máš těhu.Já při Oníkovi sem ani nevěděla že jsem v tom, pak kolem toho 3 měsíce jsem asi 3 krát omdlela, ale to je vše.A ted jsem vůastně ve 12tt a jsem úplně v poho, kdybych si neudělala test tak ani nevím že jsem v tom.Takže když někdo píše jak mu bylo zle tak oprvdu nevím co to je.Tak se hlavně drž
19. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,
venku děs běs co no mazec ,no my už snad to nachlazení máme za sebou nakoupili jsme celou lékárnu a lečili se a léčili ....srazík bych viděla na říjen MM pojede do Prahy na montáž tak budem sami doma můžem udělat dámskou jízdu teda pokud by bylo špatné počas pokud by bylo pěkně tak pěkně ty naše háďátka někde vyvětráme .... :wink:
Malá nám vstává stále brzy tak ani moc na net nechodím jsem hodně unavená a tak si to nedovedu představit jak by to bylo kdybych byla těhu ... :frowning2:
Mě teda při ní moc blbě nebylo ten začátek ano klasika smrad z jídla, moc jsem nejedla pravda ani jsem neměla čas si nějak na to vzpomenout kvůli práci a k tomu všemu jsem musela jezdit do třetího měsíce 80km denně do práce takže taky mazec ..
Na nevolnosti každá rada drahá, ale co jsem tak četla než vstaneš z postele dát si piškot a studenou vodu a vSTÁVAT pomalu !!! jinak se prodávají čaje a lízátka hodně pomáhá zázvor zkus prodejnu se zdravou výživou neo lékárna poradí Ti a nebo se opat dr no je to mazec někdo to má hodně na nic přečkat to do toho 12tt..

Leni ta školka mi přijde teda taky nějak mastná to je teda síla ,ale mám na to stejý názor jako ty hlabně ,že je mezi dětma !!!taky se zajdu po těch dvou letech optat jak to funguje ...a rodičák Ti normálně chodí jo ??
tak se opatrujte
papa všem
19. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak venku je děsné počasí , my jsme ještě pořád nastydlé a už nás to neba :confounded: . A jak se držíte vy?
23. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky je to venku strašný, ale myslím si že už se to nezmění.Ale bude ta zima strašně dlouhá.Jinak my se teda ZATÍM držíme na to že ještě netopíme protože nemáme topení tak jsme v poho.Budem ho dělat konečně ted o víkendu a vůbec se mi do toho nechce, bude tady všude pěknej bordel a ještě malovat :rolling_eyes: .Nojo no nedá se nic dělat aspon budu mít tak trochu na Vánoce.Pak to nebudu přehánět.Tak pište
24. zář 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to vám Leni nezávidím, že nemáte ještě topení :frowning2: , my už topíme dobrých 14 dní a bez tepla bych se neobešla. A jak se daří miminku v bříšku? Ještě nevíte co to bude že? A budeš to chtít vědět? Jaké to je čekat druhé, asi úplně jiné než u prvního viď? Člověk už ví co ho čeká a do čeho jde a navíc se už musí starat o to první, takže si to těhotenství ani tolik neužívá, aspoň myslím. No my ještě nějakou chvilku počkáme, než bude druhé, tak asi ještě dva roky. To budou malé necelé 3 roky, tak to bude tak akorád.

A už nakupujete dárky na vánoce? :grinning:
24. zář 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tady nová.... navíc ještě přistěhovalec do Chrudimi.... takže tady moc lidí neznám :frowning2: Můžu se vás zeptat na některé věci ohledně těhu? Existuje tady něco jako cvičení pro těhotné, plávání pro těhotné a tak? A co porodnice v Chrudimi? Musí se tam ženská registrovat nějak dřív?
24. zář 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky miminku v bříšku se daří dobře,pohlaví budem vědět 13.listopadu a já to chci vedět a manžel ne,ale stejně to nevydržím to nikomu neříc tak asi naši to budou vědět.Je to úplně jiný a hlavně mi to strašně utíká když už doma jedno dítko mám tak lítám kolem něj a a tejden je raz dva pryč.Jinak se moc těším a největší strach mám z toho jak bude Oník žárlit tak ted už s ním o tom mluvím a ukazuju mu fotečky z utz.Zatím to vypadá že se těší ale až se to narodí vím na 100 procent že to takový nebude.Je to takovej závislák na mamince a když uvidí že se točím kolem někoho jinýho.No uvidíme.
Jinak zdravím Kharik.Určitě je v chrudimi svičení pro těhotné a plavání v plaveckým bazénu taky zkus to najít na internetu, nebo až budu mít chvilku tak se na to mrknu.Jinak do porodnice se nemusíš nějak registrovat přijedeš,porodíš a jeto.Jinak já sem byla spokojená s nemocnicí až na jednu sestřičku na porodním sále.Jedna mi dovolila se napít druhá přišla seřvala mě že piju.Tak ta mě teda naštvala.Ale jinak v poho.
25. zář 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem jak setu mate
25. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
malá chrupe práce kolem celkem hotova tak jsem si řekla,že juknu :wink:
koukám jak se tu rozrůstáme tož super... :slight_smile:
Leni teda já bych taky byla bez topení mimo,ale znám to jak to je když se staví neboj takže vdyržať :wink: My teda zatím přes den moc netopíme ,ale k večeru tomu dáme zabrat kvůli malé a koupání a jak člověk pak sedí ... :wink:
Malování taky řeším nevím jestli to hrotit a ještě to risknout letos nebo to nechat na jaro..

Kharik zrovna včera jsem psala kamarádce o tom cvičení jak píše Lenka jukni na net plavání v bazénu jistě mají a cvičení a kurzy jsou bud Fitcentrum Chrudim a nebo Mamaklub Chrudim já chodila do fitka jenou týdně stačilo mě to a bylo to moc fajn a hlavně mě to při porodu velice pomohlo !! :wink: Mamaklub moc nemusím,ale je to věc názoru myslím,ale že tam ty kurzy třeba taky nejsou špatné,ale řekla bych,že na ty těhu tak nějak tlačí ,la enevím nechci soudit...Musíš sama zkusit s porodnicí to je tak jak psala Lenka ...Já na ní nedám dopustit přesto,že ty sestry na mě taky ne všechny byly zrovna ok..

tak užijte ještě snad o víkendu babího léta pa pa :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak koukám, že se tady spustila trochu diskuze, to je fajn :wink: jen tak jsem narychlo projela, co jste probíraly - já jsem po porodu přecházela k jinýmu gynekologovi a šla jsem k panu dr. Gragarovi a jsem s ním spokojená :slight_smile: sídlo má ve Fibichovce a na částečnej úvazek chodí i do porodnice.

jinak jsem chodila do Mama klubu, ale vybírala jsem si, na co tam půjdu, plavání pro těhulky jsem nestíhala, protože jsem chodila do práce.

No a pro holky něco o nás:
tak Matějíček je pořádný kus chlapa v 5měsících a 2týdnech máme něco kolem 72cm a 9kg :wink: už máme na hlavě první bouli, protože mě brouček neupozornil, že už se umí překulit i z bříška na záda a tak se mi skulil naštěstí jen z manželský postele a na oblečení. Jinak od včerejška už si umí kleknout na všechny čtyři a pěkně péruje, takže už řeším, jak opatřit obývák, aby nebyly další boule :slight_smile: no a začali jsem chodit plavat, měla jsem z toho trochu strach, ale minule jsme už i potápěli a všechno bylo v pohodě a Máťa je vysmátej jak poledne, takže jsme se uklidnili a těšíme se na další plavání :wink: no a to je asi tak v kostce všechno :slight_smile:
30. zář 2008 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím těhule:slight_smile:)
Náhodou sem se dostala do této diskuse...já bych osobně doporučila jak Dostála i Grygara, o Vltavském vím jen z info kolem, jinak Špátová taky není špatná...akorát na Procházkvou na transportě sem slyšela samé špatné věci.
Jinak u Dostála v Hrošárně je problém čekací doba...kolikrát sem byla objednaná na určitou hodinu, pak jsem tam další dvě hodiny čekala, plus cesta zpátky do Chrudimi do práce...tak sem nakonec přešla ke Grygarovi a je super (ikdyž znám ho jako souseda a s jeho manželkou si tykáme), takže dofám, že se stejně mile chová i k ostatním :slight_smile: ...Grygar převzal ordinaci po Khailové...stále přijíma, ale nevím, jak dlouho... dofám, že se v dohledné době připojím do vašich řad, protože na mimču pracujeme delší dobu :wink:
6. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
stále mizivo,ale přeci něco :sunglasses:
gag tak koukej navštěvovat a držíme pěstičky !!!!! :wink:
tlapi to jsi hodná ,že jsi jukla kde je Ti taky konec babo :wink: :sunglasses: malej je šikula buď za to ráda a bude hůř neboj známe to,že :wink: :sweat_smile:

malá mě ještě chrupe ,ale po třetí máme být u babičky takže se tu ukážu třeba ještě večer nebo zase příležitostně ..
pa
6. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
kyko, já sem nakukuju pořád,ale tady se nic nedělo, tak jsem neměla na co reagovat :slight_smile: ale teď už budu, když se nám to tady pomalu,ale jistě rozjíždí :wink: jinak Mates už včera zjistil, že když víc zapéruje a odrazí se od nohou,tak poskočí dopředu, tak doufám, že se nebude odrážet proti nábytku :slight_smile: v albíku mám fotky ze včerejšího plavání, moc se mu to líbí :wink:

gag, tak držím palečky ve snažení, ať jsi brzy těhulinka :slight_smile: jinak já jsem chodila ke Špátové - byla jsem s ní celkem spokojená, ale pak jsem přešla ke Grygarovi, asi jsem na konci těhu čekala jiný přístup nebo nevím no, nechci pomlouvat :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji...taková blbá otázky, jak rychle jste šly k dr., když jste zjistily, že jst těhotné?

Jinak plaváček je super, kamarádka ho moc chválila, ikdyž říkala, že ze začátku to byl docela boj, kdo z koho :grinning:
7. říj 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek