• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
ahoj gag, já jsem šla na konci 2měsíce,protože byly prázdniny a dovolené, tak nějak nebyl čas :wink: plaváček se nám taky moc líbí :slight_smile:
7. říj 2008 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dík za radu, ...přišlo by mi i divné, zjistit těhotenství a hned letět k dochtrovi, to když tam nemusím, tak nejdu :grinning:
8. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky omlouvam se ze Vam sem lezu bydlim v Šumperku,ale pochazím od Pardubic a s manzelem premyslime o stehovani do Chrudimi za praci,ale je to jeste v nedohlednu,tak doufam,ze pokud to vyjde najdu tamnejaky maminy na vychazky.Mala ma 4 mesice a pokud se muzu zeptat,tak jak tam cenove vychazi bydleni?Ahoj
8. říj 2008 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
gag, no jsou i takové holky, které se nemůžou dočkat a letí hned :slight_smile: já tam teda taky nemusím a popravdě řečeno, tak když jsem byla těhu, tak jsem se na ty prohlídky bála ještě víc, protože jsem se bála, aby bylo všechno v pořádku - jsem takovej plašan :slight_smile:

vrkocko, no co já vím, tak bydlení tady moc levný není :unamused: teda aspoń, co tak říkají lidi kolem
8. říj 2008 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapka: To mám podobné, když nehoří, tak nikam nejdu...stresoň sem :slight_smile:)) taky

vrkocka: bydlení přímo v Chrudimi je kolikrát dražší, jak v Pardubicích...ikdyž sem zaslechla, že ceny začaly padat, protože už není taková poptávka.
8. říj 2008 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám co je tu nových tváří, tak všechny moc zdravím :grinning: .
Abych reagovala na dotaz, tak bydlení v Chrudimi se pohybuje byt 3plus1 kolem dvou milionů, je to ale závislé na tom, zda je to zděný nebo panelákový dům. S Pardubicemi to je opravdu dost srovnatelné.

Jinak naše Lucinka už má dva zoubky a rostou další, a je to docela veselé :confounded: , protože dost pláče, hlavně v noci. Jinak zatím nelezeme, jen válíme sudy a to po celé místnosti.

K doktorovi bych už po mé první zkušenosti také nechodila zbytečně moc brzy.. , tak kolem dvou až třech měsících, pokud je vše v poho a není člověku hodně mizerně.
8. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
A holky, také se chystáme do Plaváčka, ale až od ledna, teď už je plno, píšete, že jste spokojené, nejsou děti více náchylné k nemocem a nebáli se vody ze začátku?
8. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj peto :slight_smile:

no nával na Plaváčka je pořádnej, musím se tam taky nahlásit už teď, aby na nás pak zbylo místečko :slight_smile: my jsme začínali plavat 3lekcema doma ve vaně pod vedením lektorky a pak jsme plavali sami, ale je fakt, že v bazéně je to úplně o něčem jiným :slight_smile: Mates vodu miluje a zatím teda ani rýma ani žádná jiná nemoc nás nechytla :slight_smile: spíš mi přijde, že je otužilejší, přeci jen v bazéně je voda kolem 30,spíš míň :wink:
8. říj 2008 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peto...já sem opravdu slyšela samá pozitiva na plaváčka...hlavně se dítě otužuje, jedna kolegyně pak začala s malou chodit i do sauny, říkala, že chřipky, smrkání atd., se jim pak vyhýbalo...
9. říj 2008 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, třetí test vyšel :grinning: ...už ten v sobotu naznačoval, ale nechtěla sem to zakřiknout...přepnu stav ze snažilek...ale oficiálně vše řeknu až po 12 týdnech, přeci jenom...

Chodily jste cvičit???...hledala sem v Chrudimi jógu pro těhotné ale nic, jenom v mamáči mají cvičení...uvidím co řekne Grygar a asi začnu cvičit...
9. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jé gag, tak to moc moc gratuluju a mlčím jako hrob :slight_smile: v kolikátém myslíš, že jsi? :slight_smile:

jinak nějaký těhu cvičení bylo nebo je v tom velkým fitku u polikliniky, jestli se nepletu,tak to tam měl dr. Slavíček???ale neručím za to. Jo a taky je plavání těhulek v bazénu :slight_smile: no já jsem nechodila nikam, protože jsem chodila do práce a tak nebyl v podstatě čas.

teď se porozhlížím po nějakým přivýdělku při mateřský,ale jak jsem tak zjistila,tak kde nic, tu nic :frowning2: no jo no, tak nedá se nic dělat,ale kdybyste o něčem věděly, co se dá dělat doma, tak klidně písněte :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dekuji moc :slight_smile:...posledni men. 9.9., ale asi vim, ktery den to bylo...vypada to na 21.9....hodne cerstve...kdyz se to bere od menstruace, tak bych zacinala 5 tyden

Já taky chovím do práce a chci chodit co nejdéle...ikdyž je to tu dost na nervy :frowning2:...ráda bych se aspoň trochu hýbala, přeci jenom aby měl člověk na porod fyzičku :slight_smile:)), abych tam nebyla jak velryba, která nic nezmůže... :slight_smile:

ten přivídělek asi nic, moc...jedině něco na pc, to bude většinou nějaké přepisování nebo jak říkala kamarádka montování korálků :frowning2:((
9. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, já jsem nemohla počítat ani jeden termín, co mi vypočítali, protože jsem měla tak rozházenou MS a vůbec :slight_smile: a taky jsem věděla, kdy byl Matýsek počatý a taky tomu odpovídal termín porodu, i když jsem prý přenosila přes všechny termíny :slight_smile:

no mně by nějaký přepisování nevadilo, to je v pohodě práce na počítači mě baví, jen to sehnat, na korálky bych asi neměla trpělivost :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Přepisování jde, ale zkusit ho sehnat...já jdu k dr. až 22.10., něchtela sem tam letět teď hned...tak sem se s Andreou domluvila, ať mě klidně objedná na konec října...sem zvědavá c mi vypočítají, podle data otěhotnění by to bylo 16.6.2009... :wink:
9. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to budu držet palečky :slight_smile: Andrejka je fajn,taky se s ní znám a vždycky jsme dobře pokecaly, chodila jsem tam na monitory, tak na to byla spousta času :wink: no a s tím přepisováním hlavně ani nevím,kde bych ho měla shánět :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné páteční ráno :slight_smile: ...jj, je fajn...hlavně jsou oba hodně ochotní. Děkuji...manža chce jít se mnou, tak sem zvědavá, docela mě tím překvapil...chudák na služebce v Rusku, takže se novinu dozvěděl po skypu :slight_smile:)
Na to přepisování se Ti zkusím zeptat, cca před rokem to dělala kamarádka.
10. říj 2008 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
tak to měl manžel krásnou zprávu z domova :slight_smile: já jsem teda měla podezření, že jsem těhu a tak jsme test dělali spolu, byla to sranda, jak dva dospěláci čučí na ten tenounkej počůranej proužek papíru :wink: no Michal šel se mnou až na poslední ultrazvuk a byl z toho pěkně naměkko :slight_smile: před tím byl na 2měsíce v Kamerunu, tak jsem mu posílala fotky po mailu :wink: koukám, že máš doma taky cestovatele, no jo,chlapi mají toulavou krev a Michal už slíbil Matýskovi, že ho vezme do Afriky, protože sám se do ní prostě zamiloval :slight_smile:
10. říj 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, byl úplně nadšený...ale raději bych ho viděla, tu jeho reakci :slight_smile:)
Koukám, že Tvůj manžel je Míša, můj taky...věčný cestovatel taktéž, akorát, že jeho cesty jsou pracovní a plné stresu...Afrika zní dobře...

Když píšeš o proužkách, já když si zase dělala test před měsícema, tak sem si vždy myslí malovala další čárku, pak sem div večer neletěla znova ke koši jestli se tam za den neukázala druhá... :slight_smile:
10. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to Michal cestoval pro zábavu, dokonce na to dostali grant. Mě by Afrika taky lákala, jenže oni jezdí v podstatě pod širák na dva měsíce a vaří si na ohni atd a to když si představím, tak se mi to moc nezdá, nějak si Afriku spojuju s pavoukama a hadama a takovou verbeží :slight_smile: jako tady v Čechách jezdím pod širák ráda, ale do Afriky, no to se mi moc nechce :slight_smile:

jo jo je to sranda s tím zjišťováním těhu :slight_smile:

jo našla jsem TI cvičení pro těhulky :wink:
http://fitcentrumchrudim.cz/rozvrh/rozvrh.pdf v pondělí to tam je

http://www.sportovistechrudim.cz/cz/kryty-plavecky-bazen sjeď trochu níž a máš tam o plavání těhulek :wink:
10. říj 2008 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, pěknou sobotu...děkuji za odkazy...našla sem ještě navíc cvičení v mamaklubu ve středu 29.10. od 16,30, což je čas, který snad z práce stihnu...přemýšlím i chodit plavat, ale četla sem, že když se pak v těhotenství chytně zánět, že to není ok... :frowning2:, tak nevím...
11. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
no myslím, že už kvůli těm zánětům se vyplatí chodit plavat, když jsou vypsaný ty hodiny pro těhulky, mám dojem, že je to hned po nějakým tom čištění bazénu, tak by se z toho nemělo nic chytnout. S mimčama se taky plave dopoledne v neděli, kdy tam ještě nikdo jiný nechodí a mám dojem, že taky mění vodu, protože někdy je studenější :slight_smile:

to cvičení v mamaklubu není špatný, taky jsem na něm byla, je to spíš protahování ve dvojicích, teda jestli to bude ono :slight_smile:

prima neděli :wink:
11. říj 2008 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To mě taky napadlo, že vodu asi mění nebo víc čistí...hlavně ten čas, jedině se zkusit domluvit v práci, žebych si polední pauzu posunula a místo ní chodila plavat, ale už vidím tu ochotu :slight_smile:

Shodou okolností je sestřenka taktéž těhotná, má náskok asi 3 týdny...takže se ji pokusím přemluvit na cvičení :slight_smile:))

JInak k tomu cestování, to manžel studuje, že čerpá granty? :_) a cestuje? Nebo má nejakou super práci :slight_smile:))

Taky přeji pěknou neděli...odpolko jedu k našim na brambory, pak se asi juknu do lesa
11. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je hezký, tak Vaše rodinka bude plná miminek :wink:

Michal už nestuduje, minulej rok zkoušel podnikat, takže mohl odjet s klukama z jihočeský univerzity, který dostali grant na výzkum v Kamerunu. Teď už by nemohl, protože dělá na kraji na odboru životního prostředí :slight_smile: a jinak není to manža, nějak se tý svatby asi bojí :wink:

tak to si krásně užij, teda ne ty brambory,ale ten les, ten já mám moc ráda,ale co se tady přehnala ta vichřice, tak byl vstup do lesů zakázanej, tak jsem tam pořádně ještě nebyla :frowning2: ale chystám se na houby, prý začínají trochu růst :slight_smile:
11. říj 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...sorry za manžu :slight_smile:))...kdyby moje kamarádka na mého manžu neútočila otázkou, kdy se konečně vezmem, tak si myslím, žebychom zatím byli taky "na hromádce"...ikdyž nevím, jak by to zkousla Míšova rodina...Je fakt,že papír štěstí nezaručí

Včera bylo super počasí, takže výlet s mamčou na houby byl super...nakonec jsme jely až nahoru za Rtenín...houby rostou, sice malé potvůrky, takže se musí hledat :slight_smile:). Zrovna sem vyvenčila pesena a nafotila pár fotek. Zato dnešek, brrrrr

Pěknou neděli.
12. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
s tím manžou v pohodě :slight_smile: však v porodnici mi normálně říkali jeho příjmením a pak se omlouvali, ale já na to nejsem nijak háklivá,takže pohoda :wink: no já jsem už rozvedená, tak mi Michal vždycky říkal, že už to mám za sebou a on o to nestojí, prý nebude nikomu dělat šaška :slight_smile: no uvidíme, třeba před druhým děckem přijde sám na to,že by si mě mohl vzít :wink:

je fajn, že se výlet podařil a nešimral Tě před maminou jazyk? :wink:
12. říj 2008 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dělat šaška...to sem slyšela něco podobného od manžy... :slight_smile: :grinning:

Mamča už to ví...nakonec sem jí to minulý týden řekla...ale je psss, nikdo z rodiny krom Míši to neví :slight_smile:)

Co malý Matěj? Letí, jak voda...kouala sem, že už mu je 5 měsíců.
13. říj 2008 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile: to víš, že to nikomu neřeknu, to je veliký tajemství :slight_smile:

no letí to letí, zítra je Matějovi půl roku :wink: a začíná to být teda divočina, už se umí kutálet dokonale na všechny strany, péruje na všech čtyřech, takže ho už teď naháním po pokoji, takže se hrozím toho, až začne lézt :slight_smile: ale je to teda paráda, když už to není jen to ležící miminko :slight_smile:
13. říj 2008 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jinak rodině jsme vlastně o Máťovi taky řekli už na konci 2.měsíce, no nešlo to vydržet a navíc jsme měli už obrázek, tak jsme jim ho rovnou ukazovali :slight_smile: teda našim jsme posílali smsku do Chorvatska, mamka měla ten den narozky a ještě navíc měli ten den výročí svatby, tak jsme jim psali, že pro ně máme dáreček, ale že je ještě malinkej a rozbalíme ho spolu na jaře :slight_smile: Pípušce jsem ukazovala nějaký fotky myslím z tábora a mezi ně jsem zamíchala ultrazvuk, no to bylo breku, když ho viděla :wink: no a okolí a v práci se to dozvěděli fakt až na konci 3měsíce, pro jistotku :slight_smile:
13. říj 2008 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To je velký kluk :slight_smile:), je to asi ¨víc blbnutí a srandy, když už pomalu leze a zkouší cí může a nemůže, ale pak je hrozné je asi uhlídat :slight_smile:) :grinning:

Já už sem to tchýni málem taky řekla...říkala sem si jim dát pod stromeček dva dudlíky, jeden modrý a druhý třeba červený...nebo takové ty cupáčky...babičce to chci říct opravdu až kolem 3 měsíce, protože je hrozná "Markovická informační kancelář", takže by to během jednoho dne věděly všechny babči ve vesnici :grinning:

Dárek jste teda dali rodičům super, musela být zajímavá reakce...Pípa se taky snaží, nebo ne? Něco naznačovala Áďa :slight_smile:
13. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no Pípa by už taky ráda, myslím, že jak se přestěhují, tak do toho půjdou naplno :wink:

teda myslíš, že to vydržíš až do Vánoc nikomu to neříct?to už budeš v nějakým 4? :wink: jo jo Markovice jsou jedna velká drbárna :slight_smile: no ale musím Ti říct, že Adélka bude výborná teta :slight_smile:

no Mates tady teď blbne s Michalem, učí ho lézt, no je to už teda síla hlídat ho a bude hůř, asi koupím takovou tu ohrádku, jinak ho budu muset lovit kdo ví, kde :wink:

no když jsme ta našim napsali, tak mamka odepsala, že to je nejkrásnější dárek, jaký dostali a že táta už blbne na pláži jak malej kluk :slight_smile:
13. říj 2008 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek