• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Ahojky a pěkné ráno :slight_smile:

Řady těhotných se do budoucna opět rozrostou... :wink:

Včera sem mluvila s manžou po skypu a prý to oznámíme dřív...napadlo mě něco ve stylu dopisu, podat srandovně...ještě vymyslím znění :slight_smile:))

na blbnutí se těší Míša, že prý si budou rozumnět :slight_smile:)), přesně jak píšeš už to vidím...tak sem Míšu připaravil nato, že první měsíc mimčo jen spí, jí, břečí a plní plínky...uvidím jaký bude pomocník :slight_smile:

ty ohrádky jsou asi dobrá věc...pamatuji si, že ji měla sousedka...

Já se málem prokecla v neděli před taťkou...říkal, no to když Míša bude stále v Rusku, tak snad nebudete mít ani děti...už sem to měla málem na jazyku :slight_smile:))

Áďa je super ¨"tetka" už teď...hlavně má nacvičíno na Kátě :slight_smile:))
14. říj 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

a kdypak se Ti Michal vrátí? tak udělejte slavnostní večeři jakože k návratu a tam jim to prostě jen tak mezi řečí práskněte :slight_smile: jo vlastně holkám z Kurníku jsem to sdělila tak, že jsme si udělaly bramborovou párty a jako zlatý hřeb večera jsem jim dala doprostřed stolu mističku vyloženou salátem a uprostřed bylo z modelíny mimino,ale přikryla jsem hoještě listem, aby nebylo vidět a řekla jsem jim, že tam mají překvapení, tak se někdo prostě musel chopit toho odklopení, no chvíli všechny jen tak čučely a nechápaly,ale když Pípa uronila slzu, tak pochopily a to byl řev :wink:

a Adélka je nejen super teta,ale hlavně super ženská, mám jí moc ráda :slight_smile:
14. říj 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má přiletět v pátek - 17.10., cca 14 doma, pak zase zpátky na "Ural"...snad už se celý projekt předá a bude do Vánoc doma :slight_smile:...ikdyž už vyhrožuje Mexikem, tak uvidím :slight_smile:
Oni Míšovi rodiče jsou trochu jiní...když je jen tak pozvu na večeři, tak se budou divit co se děje, oni sami ani nepřijedou na návštěvu, když je pozveš...jedině 7.11. má Míša narozky, tak by se to hodilo :slight_smile:))

Kurník zní dobře...babči musely být překvapené :slight_smile:)...sem plánovala, že to takhel něja řeknu bráchovi a Áďě...občas přijdou na návštěvu :slight_smile:), něco připravit...jj, Áďa je super
14. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli TI bude takhle poletovat po světě, tak byste mohli rovnou ukázat už narozené miminko :wink:

jo jo Kurník je fajn, i když už to taky není, co to bývalo, ale zdravý jádro zůstává :wink:
14. říj 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě by mě osočili s kým to mám :slight_smile:))

Vrátila sem se z endokrinologie, náladu mám na bodu mrazu...letrox mi zvýšil dr. z 50/denně an 100/denně a prý se z těhotenství nemám moc radovat, že za dobrý výsledek považuje až porod zdravého dítěte, že ne ve všech případech, ale stává se to u snížené funkce štítné žlázy, žena potratí... :frowning2: :cry: ...nevím jestli Hradec jen spíš říká věci na tvrdo...
14. říj 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky...teď sem četla různé rady a články na netu o snížené funkci...když se dávky srovnají a najde oprimální hladina hormonu, tak se to dá :slight_smile:)), spíš si myslím, že mě chtěl jenom říct pravdu, jak to může skončit...
14. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím, že to všechno dopadne dobře, protože Tě hlídají a vědí o tom, horší by bylo, kdyby o tom nevěděli. Já jsem v těhu taky musela brát železo nebo co to bylo, protože jsem měla zvětšenou štítnou žlázu. A z Hradce si nic nedělej, já už jsem si zvykla, že moc neumí jednat s lidma a už vůbec neumí tak nějak lidsky sdělovat informace. Určitě dopadne všechno dobře :slight_smile: Počkej, až toho 22. uvidíš miminko na vlastní oči a poneseš si domů obrázek, to bude paráda :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tlapko: díky za uklidnění...já to tak beru, že spíš chtěl říct tu nejhorší variantu,a le podal to trochu divně...hlavně včera dost spěchla...byla sem poslední na řadě, pak už asi spěchal na obídek :slight_smile:)))
Jj, jestli vše bude ok a bude fotečka, tak už můžu něco dát do alba :slight_smile:
15. říj 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, to víš, že určitě spěchal na obídek, potvora jeden :wink: no já jsem se dokopala k založení albíka až hodně dlouho, teda spíš mě k němu dokopaly holky z dubna :wink: no ale Ty si ho klidně můžeš založit a dát tam nějakou svatební třeba :wink:
15. říj 2008 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, červnová diskuse už jede...svatební fota mám, ale na beremese :slight_smile:)))
15. říj 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na fotečky, moc hezký :slight_smile: a krásný šaty a prstýnky :wink: jo a jak se vede v salonu?třeba si k Tobě jednou přijdu půjčit šatky, teda jestli se Míša rozhoupe :wink:
15. říj 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky...to byly jediné šaty, které mi jakž takž šly na délku :slight_smile:))...Původně sem chtěla něco ve stylu 30 let, abychom s Míšou k sobě ladili, pak sem to vzdala, když sem viděla co nabízejí půjčovny...
Jinak půjčovnu jsme k 30.6. odprodaly, celou firmu...už se to nedalo stíhat,nevěděla jsem zda práce, či krám...po večerech praní šatů atd, pak jsem taky chtěla mimčo...takže jsme to prodaly...ale asi 6 šatů jsem si nechávala, klidně Ti nějaké můžu za symbolickou cenu půjčit :slight_smile:...
15. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vybrala sis nádherný šaty, já mám ráda jednoduchý šatky, ty jsou nejkrásnější :wink: no jo, on je to záhul s těma šatama, co? nedovedu si představit, jak se to pere a žehlí a tak... :wink: jo holka, než já se budu vdávat, tak se zbavíš i těch zbylých šatů, navíc, já jsem prcek, takže sehnat na mě šatky taky nebylo zrovna jednoduchý :slight_smile:
15. říj 2008 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky...to jsem měla na mysli, jednoduché šaty...takový ten klobouček či čepička na hlavu, ale za ty dva měsíce sem to nějak nestihla sehnat...stačilo vyrábet těch 100 oznámení :slight_smile:, ještě že mi Áďa s Peťulou pomáhali...mě tyhle srapatičky a vyrábění blbůstek bere...když to viděl Míša, jenom prohodil jo dbrý a moc se neúčastnil :slight_smile:

Šaty jsme nechávaly, protože ještě byly na srpen a září zamluvené, takže jsme to nechtěly rušit...jsou tam i krátké...kdybys fakt v budoucnu potřebovala, tak kontakt na dealery mám, když to řeknu takhle, tak ty šaty se kolikrát dají koupit za cenu půjčovného, myslím ty jednoduché :slight_smile: :wink: ...kdybys pak třeba prodala dál :slight_smile:

Dneska mám kopr, nic se mi nechce...tu sedím nad otevřnou kontrolou a jsem věčně na koníkovi :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koník je strašnej žrout času, to znám moc dobře, ale strašně mi to tady pomohlo, když byl Míša v tý Africe a vůbec, když si tady s holkama probereš svoje radůstky a trápení, tak je to hned lepší :wink:

no jo,tak to jste se s Adélkou sešly dvě takový, co rády vyrábějí :slight_smile:

no je fakt,že po mý první svatbě jsem vyléčená ze všech možných věcí, tchýně mě dokonale vyškolila, takže jestli si mě někdy bude chtít Míša vzít, tak to bude malá svatba, úplně jednoduchá a v těžký pohodě :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, žrout je to pěkný...naštěstí a něm visím jenom přes den, odpoledne se snažím ještě dělat na zahradě dokud to jde...na pokec je to fajn, zjišťuji co a jak...obačas ty příběhy jsou hrozné...smutné...

To s Tebou souhlasím, já chtěla taky malou svatbu, pohodovou...nakonec náas bylo asi 50, to jenom 30 lidí bylo z Míšovy strany...takhle tetička a tahle, tenhle bratranec, protože on Míšu na svatbu pozval, nakonec nás byla kupa :grinning: ...jediný kdo stresoval byla tchýně, že tohle a tohle, to sem si všechno chtěla zajistit sama, je nechat v klidu, ať maminy nemusí nic řešit, bohužel to nepochopily :slight_smile:)), nakonec to snad bylo v klídku, jenom mě trochu mrzelo, že se rodiny separovaly...to už asi bývá na velkých žranicích :grinning:
15. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si zakázala v těhu a vlastně i teď číst ty smutný příběhy, vždycky mě to hrozně rozhodilo, já jsem brekna normálně a ještě tohle k tomu, to teda ne :slight_smile: ¨

no nás bylo na svatbě asi 30,ale tchyňa moc kamarádů tak nějak nepovolila, atd,no darmo mluvit, pak se stejně bavila jen naše rodina, druhá půlka svatby seděla a čučela, no poučení pro příště prostě :slight_smile: teda jestli nějaký bude :wink:
15. říj 2008 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám průběh svatby byl podobný ,že naše stana se bavila...část druhé strany jenom seděla...nojo každý není stejný...
Se přemlouvám po obědě k činnost, ale nějak mi to nejde... :grinning: ...mám doma hromadu prádla jak "Sněžka", večer bude taky příjemný :frowning2: brrr
15. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a bude hůř, co máme Matese, tak mám doma bordel a když usne, tak sebou bouchnu k televizi nebo ke koníkovi a nebo prostě jdu spát, je to síla :wink:

no jestli si mě někdy teda Michal bude chtít vzít, tak jsem říkala, malá svatba + oběd s rodinama a odpoledne třeba prasátko a soudky s kamarádama :wink:
15. říj 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavní je spokojené dítě a ne uklizená domácnost :slight_smile:...raději budu věnovat "koťátku", jak říká Míša a úklid obstará on .-) :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jestli mu to vydrží dlouho jako mýmu Michalovi, tak bude bordýlek po 14ti dnech :wink:
15. říj 2008 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že už po týdnu :slight_smile:))...pěkné ráno...

Přijde mi, že v Chrudimi asi nění nikdo těhotný nebo nezná modrého koníka :slight_smile: :grinning:
16. říj 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

no ono těch těhulí je v Chrudimi dost,ale nechodí na koníka to je fakt :slight_smile:

tak máme za sebou včera kontrolu v půl roce a druhou hexu, tak to Mates zvládnul zase s přehledem, při injekci ani nebrečel :slight_smile: a měří už 70cm a váží rovných 9kg, no máme doma kus chlapa už teď :wink: a dneska dokonce spinkal až do 7:45, teda samozřejmě s nočníma krmeníma :slight_smile: jo spánku, toho si užij, já se nevyspala už tak od 7měcíse, protože s břichem se spí blbě a teď s tímhle drakem se taky moc nevyspíme :slight_smile:
16. říj 2008 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc gratuluji, kluk jako buk :slight_smile:...opravdu cvalada :slight_smile:
Já moc nemůžu spát v noci, ale po obědě bych klidně na 20 min zalomila :grinning: , ikdyž nevím, jak by se tvářil šéf, když bych tu měla hlavu na stole :slight_smile:
Jj, to psaly holky v jiné diskusi, že s bříškem se už nedá spát...
16. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ke konci těhu spala pořád :slight_smile: a po obědě, když jsem přišla z práce,tak jsem si hodinku dala normálně každej den, protě to nešlo jinak :slight_smile: jo a ke konci těhu jsem dostala takovej kojící polštář, teda on rozvázanej vypadá spíš jako hůl, takovej válec to prostě je a tím jsem se různě v noci podkládala a konečně jsem se trochu vyspala, pak jsem ho používala při kojení a teď ho používám jako zábranu, aby se mi Máťa nedokulil kam nechci :wink:
dneska jsme poprvé dávali mrkvičku, teda nadšení nic moc,ale snědl jí dost, pak se dopil mlíčkem a usnul,takže já mám čas tady uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no musím se zvednout nebo nic neudělám :wink:
16. říj 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, prý je vás tu málo, tak jdu posílit řady :grinning:

tlapi tak mu to asi chutnalo, když jí snědl dost, co? Jen bych teď byla zvědavá na to, co z něj vyleze druhou stranou :wink:
16. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kojící polštář sem Ti s dovolenímkoukala v albíčku :slight_smile:...může být dobrá věc...gratuluji k prvnímu pokrmu, musela být mrkvička všude :grinning:

Ahoj Ami, vítám do klubu :slight_smile:)), gratuluji :wink:
16. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně koukni do albíka i bez dovoleníčka :wink:

no mrkev zůstala naštěstí jen na bryndáku, takže pohoda :slight_smile: taky jsem čekala, jak mi do toho bude rukama mlátit,ale byl vzornej, možná trochu v šoku, co mu to cpu :slight_smile:
16. říj 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag díky a gratuluju k těhotenství a přeju hodně zdravíčka :slight_smile:
ten kojící polštář je príma, mám ho taky a doporučuju :dizzy_face:

tlapi tak to je Matějík šikula :wink:
16. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, pěkné páteční ráno...jupíííí :wink:

byl spíš asi šok...počkej dneska co s bude dít...
ami: moc děkuji, zatím to nemám potvrzené od dr., příští týden
Polštář píšu do seznamu :slight_smile:))...koukala sem, že máte těhotenské šátky...právě přemýšlím, zda spíš šátek nebo takovou tu klokanku...budu sbírat rady a uvidím :slight_smile:
17. říj 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek