• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
ahojda :slight_smile:

no já mám šátek,ale popravdě řečeno jsem měla přes prázdniny půjčený i nosítko a teda zlenivěla jsem ve vázání :slight_smile: navíc Máťa už má 9kg a to na nějaký dlouhý nošení teda není, takže jen sem tam občas :wink: u mě teda taky rozhodla cena, protože nosítko, který bych si pořizovala (Ergo) stálo 2500,-tusím a šátek 1000,- :slight_smile:

tak my jsme dneska vstávali v 7hod :slight_smile: no ale v noci jsem zklamala já, nebyla jsem prostě schopná dávat Máťu po napitá zpátky do postýlky, tak spal většinu noci s náma v posteli, vždycky se jen přicucnul a usnul :wink:

někde mám uložený seznam věcí, co by měla mamina kupovat pro miminko,ale upřímně řečeno, nemá cenu to přehánět, něco dostaneš, něco jsme koupila na mimiaukci nebo mimibazaru. Naštěstí jsem neměla moc věcí, protože Máťa strašně rychle vyrostl, takže velikost 56nám byla chviličku a pak jsme kupovali větší :slight_smile:

dneska Máťovi uvařím rovnou mrkev s bramborem, jak mi řekla dr a uvidíme,jak mu bude šmakovat :wink:
17. říj 2008 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě na šátku mě odrazuje vázání :frowning2:...koukala sem na aukru nabízí plno použitých klokanek atd. za dost slušnou cenu, přehánět nákupu rozhodně nebudu :slight_smile:, spíš počítám, že nakoupím na aukru či mimibazaru, kor, když to dítě má jen chvilku...
Koukám, taky sem moc nevyspíš...jak jednou zůstane v posteli, tak už tam bude stále :slight_smile:
O té velikosti sem taky slyšela, že 56 skoro nemá smysl...

Dobrou chuť, ať mu šmakuje :wink:
17. říj 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale zase když se naučíš jeden dva úvazy,tak pak už je to v pohodě, chce to nebát se toho :slight_smile: navíc v mamaklubu jsou kurzy a myslím, že tam šátky i půjčují, tak bys ho nemusela kupovat :slight_smile:

Máťa už měl období, kdy spal prostě s námi jinak ne,ale teď už zase spinkal v postýlce až teda na dnešek :slight_smile: řeknu Ti, že jsem do mateřství šla s tolika zásadama, od kterých jsem už dávno upustila,...... :wink:

no nám 56byla fakt jen chvilku, Mates měl 4100g a 54cm, takže spíš mu to nebylo na dýlku :wink:

jinak na mimibazaru nebo aukci nebo aukru se dá fakt moc hezky nakoupit :wink:
17. říj 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, asi jo...se toho člověk mesní bát...do mamáče se chystám 29.10. na cvičení :slight_smile:

Se Máťa má, o těch předsevzetích sem slyšela od holke už taky, skutečnost je jiná :slight_smile: :grinning: ...ta váha a míra, fakt kus chlapa :slight_smile:

.... jupííííí...mám tu manžu u sebe v práci jééééé, jupííííí, uuuuu..už zase pracuje, volá a volá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si voláte z práce do práce?? :wink: já myslela,že už má dneska přijet, tak to jsem to asi blbě pochopila :slight_smile: ale stejně to bude vítání, co? úplně jiný než kdy jindy před tím :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stavil se z letiště za mnou v práci, hlavně pro klíče, neměl by se jak dostat domu :grinning: ...už je zase doma v posteli...
17. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak to je super, tak to bude večer malá soukromá oslava, co? :wink: tak ať Ti hodně rychle uteče den :wink:
17. říj 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,,,něco asi bude...aspoň, že dnes svítí sluníčko, je to hned veselejší, ale zima, brrrrrr
17. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

gag já mám babyvak, šátek aj klokanku (tu jsme teda dostali). Doma teď hodně používám babyvak, malej je v něm moc spokojenej (koukni do albíčka) a je to rychlé ho do toho dát a když v tom usne, tak se z toho jednoduše vyvlíknu a položím ho do postýlky aj s vakem aniž by se zbudil. To mi ze šátku nejde. Ale šátek plánuju používat o něco později na ven nebo prostě na delší nošení, u něj je výhoda, že je na obě ramena a je pohodlnější na nošení a i víc variabilnější a asi i zdravější pro mimi. No a klokanku tu budeme asi používat až budeme umět pořádně držet hlavičku a sedět, to se ještě uvidí :slight_smile:
velikost 56 jsme měli cca do 6ti neděl, ale to hlavně kvůli tomu, že dávám široké balení
17. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé gag, tak koukám, že už sis založila albíčko, no znova musím napsat,že ty svatební šaty jsou prostě bomba :wink: no a za necelý týden už tam budeš moct dát fotku mimča,teda spíš jak já jsem říkala ufonka :wink:
17. říj 2008 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,děkuji za rady...babyvak sem už objevila na aukru, přijde mi super...i klokanku od narození od chicca...budu sledovat...velikost 56 je asi opravdu na chvilku, tak an cestu z porodnice, pak klidně větší...dík za rady :slight_smile:

albíčko spíš kvůli pesanovi, v jiné diskusi jsme s holkama kecaly o psech :slight_smile:))...pak sem tam musela taky dát drahou polovičku a hledala sem co mám fotky v práci...děkuji za kompliment za šaty:slight_smile:

Míšovi ukazovala na netu obrázek, myslím velikost mimi cca v 6 týdnu a nazval ho pulcem :slight_smile: :grinning:
17. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne :wink:

tak venku je nádherně, tak vyrážíme i s babi a dědou na houby,tak jsem zvědavá, co najdeme :slight_smile: teda kluci mi teď oba usnuli,tak je budu muset na 14hod vzbudit :slight_smile:

gag,tak jak jste slavili s Míšou? :slight_smile:
18. říj 2008 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

gag...moc vám to s manžou na fotečkách sluší :dizzy_face:

tlapi...co Matějík říkal na brambůrku s mrkví?

my jsme byli dopoledne v Ikee a lidi zapřísáhla jsem se, že už tam o víkendu nikdy nepojedu ...lidí jak sfiňa, fuj to byl blbej nápad :angry: :grinning: a navíc to Toníček skoro celý profňukal nebo probrečel, nevěděla jsem proč, přebalenej byl, napapanej byl :frowning2: asi hold to prostředí a ty mrtě lidí...
pak jsme jeli na návštěvu ke kamarádům do Kbelí, tak jsme si spravili z toho výletu náladu. Cestu domů Toníček celou prospal a vzbudil se až v půl sedmý na koupání :slight_smile:
18. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli :wink:

ami,mrkvička s brambůrkem,no krmil tatínek,tak si to kluci užígvali oba, protože u toho dělali blbosti :slight_smile: no něco snědl,ale že by všechno,to ani náhodou.Dneska mu tam do toho přidám nějakou další zeleninku,ale ještě nevím co, musím kouknout do mrazáku, co tam mám :wink:

jo a byli jsme na houbách, no stejný jako jet v soboto do Ikei, je jet do lesa, všude mrtě lidí, vysbíranej les,ale jinak pohoda, na smaženici jsme našli, Michal vozil Matese po lese a fotil si, to Matese asi unavilo, protože usnul v sedě :wink:
19. říj 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, víkend byl super...pátek vítací :slight_smile:)) atd...a sobota a neděle pracovní, ještě teď mě nějak berou záda...
ami: moc děkuji, sobota na Ikeu je odvaz, udělala sem to takhle jednou a ještě před Vánocema :frowning2:((, síla...

tlapka: Slyšela sem,jak rostou houby, to my jsme s mamkou minulý týden potkaly jenom dvoje lidi, naštěstí nikdo...rozskřiklo se, že rostou houby, tak lidí jančí a jsou návaly v lese :slight_smile: :sweat_smile: :grinning: ...
20. říj 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí

tak my jsme prosím večer usnuli v 17:30 a s přestávkama na krmení vlastně ještě nevstali :wink: teda v 6 s tatínkem do práce,ale od 7hod už zase spinká a to ještě teď :wink:

gag, to muselo být super vítání :slight_smile: si to moje bujná fantazie představuje :wink: no a počkej ve středu, to bude paráda, až budete mít obrázek, to se na něj nebudete moct vynadívat :wink:
20. říj 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...to je mal¨ý ospala, bych využila, hend zalehla taky :slight_smile:))
Jj, jestli máš hodně bujnou fantazii...s překvápka byl pafff, málem se včera prokecl kamarádovi :slight_smile:))
Ve středu jde Miša se mnou, sem zvědavá...nesla jsi moč na první vyšetření?
20. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to byla výjimka, co takhle spinkal, i když nemůžu si stěžovat, už jsem si tak nějak zvykla na to noční vstávání :wink:
no ono teď už bude těžký udržet jazyk za zuby, to vím z vlastní zkušenosti a jak to budeš mít potvrzený i od dr., bude to ještě těžší :wink: na první jsme asi nenesla moč,ale jako když jí vezmeš, nic se nestane :slight_smile:
20. říj 2008 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko... teda spíš dopoledne :grinning:

gag..... jj, taky jsem se zařekla, že tam už o víkendu nepojedu :confounded:

tlapi.....to je dobře, že jsou i takovýhle noci, ne jenom ty náročný, kdy nechtějí zabrat, co? :wink:

My jsme vstávali před chvílí... nějak se nám nechtělo z pelíšku...teda hlavně mamince :wink: . Od posledního kojení v sedm spal malej na bříšku a moc se mu to líbilo :slight_smile:
20. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...jj, neprořeknout se :slight_smile:), občas mám taky na jazyku...např. včera manža stěhoval ohromnou palmu do garáže, byl tam můj taťa, tak ho hned využil...málem to bylo venku proč potřebuje jeho pomoc :slight_smile:))

Já vám tak závidím, trčím od 6,45 v práci a dneska bylo vstávání boj...
20. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag,nebudeš věřit, ale já tak trochu závidím Tobě, ono už půl roku vstávat několikrát za noc a v podstatě dělat pořád jen ty samý věci,.............. naštěstí Míša občas pohlídá, takže můžu tgřeba na dvě hodinky vypadnout někam mezi lidi,ale moc často to teda není :slight_smile:

a s tím prořeknutím to fakt bude čím dál horší, uvidíš, jak se TI uleví, až to řeknete :wink:
20. říj 2008 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno...jasně, ono asi každé má své :slight_smile:...věřím, že jsi občas ráda za změnu a že můžeš někde být sama...
Dneska mám kopr, jak něco... :frowning2:
21. říj 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

gag, co to je kopr?teda tu rostlinu znám,ale pro co ještě používáš tenhle výraz? :slight_smile:

jinak včera jsme našli první zoubek :wink: teda já, tak si koupím šaty, nebo tak nějak se to říká :wink:
21. říj 2008 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gratulují :slight_smile:))...jj,myslím, že to tak je za první zoubek se dává na šaty :wink:
Kopr říkáme s kolegyní, když se nám nic nechce - konstantní odpor pracovat - :grinning:
21. říj 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to je super, tak to mám kopr hodně často :wink: no tak to jsem zvědavá, kdy já se dostanu si něco koupit :wink: uvidíme :slight_smile: jo v kolik zítra jdeš k dr? Pípuška jde ke Grygarovi ve 14hod, tak abyste se tam nepotkaly :wink:
21. říj 2008 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve 12:30...to se snad nepotkáme...ikdyž si myslím, že Áďa už asi něco tuší...v sobotu jsem byli přát s Míšou babičce a Áďa s Peťanem byli taky...Áduš si mě tak furt divně prohlížela a nasmívala se :slight_smile:))
21. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ale ode mě nic neví, já jsem s ní nemluvila už ani nepamatuju - bohužel :frowning2: no s Pípou se zaručeně minete,tak dlouho ultrazvuk netrvá, i když teda někdy, byl hodně dlouhej, když mi dr. ukazoval, co kde je :wink: a nelekni se,ty první ultrazvuky nejsou přes bříško,ale spodem :slight_smile:
21. říj 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Pipuška, není náhodou v očekávání? :slight_smile: :wink:...jj, vím, že je to ten spodní...ještě u toho bude Míša :slight_smile: :confused: :fearful:
21. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím o tom, že by byla v očekávání,ale myslím, že až se přestěhují a spadne z nich všechno to kolem baráčku,tak se do toho asi dají :wink: ale musím se smát, když jsme s Matesem u našich, tak jakobych z ní slyšela sebe - neberte toho MAtese hned , když brékne, rozmazlíte si ho a nedělejte tohle a támhleto... no prostě všechna předsevzetí, s kterýma jsem šla do těhu slyším od ní,tak jsem zvědavá, jestli jí taky přejdou jako mě :slight_smile:
21. říj 2008 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další mamina v budoucnu na obzoru :slight_smile:...jj, počkej až bude mít svoje...veškeré předsevzetí bude někde :slight_smile:...to má myslím každá mamina... :wink:
21. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek