• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
tak přesně před rokem mě MAtýsek poprvé kopnul v bříšku a dneska před 10minutama poprvé lezl po čtyřech, nejdřív jsem myslela, že se mi to zdálo,tak jsem vzala kameru jen tak co kdyby náhodou a on to klidně zopakoval :wink: takže nám končí období klidu :wink:
30. říj 2008 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,,,vůbec nevím, kde mám hlavu :slight_smile:))
Ve čt se školení protáhlo až do 18,30...a v pátek sem měla povinný výjezd - supervise v terénu...ráno sem jela do Svitav autobusem a myslela sem, že v tom vydéchném busu hodím nemilou věc do uličky...nakonec sem to ustála...
V pátek taky přiletěl manža, takže už nejsem slaměná vdova...víkend docela hektický...sobota návštěva rodičů Míši a včera nákupu, praní a praní...takže teď žehlení, žehlení... :confused: :confounded:

Je krásné, jak Ti vše vychází na ty data :slight_smile:))...to bude konec období klidu, počkej, začne lítat po celém baráku, oni na těch 4 jsou pěkně rychlí :slight_smile: :grinning:

Dneska je venku úžasně...včera volno a počasí zase na dvě věci...
3. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
no pěkně nacpaný jsi měla víkend, koukej se šetřit :wink: ty vydejchaný autobusy znám moc dobře a nebo když přede mnou ve frontě stála nějaká hodně navoněná paní,tak to jsem taky mohla padnout :slight_smile:

jo a období klidu skončilo, Mates prostě leze kam chce, kdy chce, na nic se neptá a vůbec neposlouchá :wink: navíc, jak mu vyrostly ty dva zuby,tak si asi myslí,že musí všechno okousat,takže máme na všem vyrytý dvě+ rejhy :slight_smile:

no včera bylo krásně, takový podzim si představuju a ne jako je dneska , i když to ještě jde :slight_smile:

a jak je jinak těhulko? nejdeš taky teď někdy na kontrolu?
4. lis 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se šetřit...kolikrát mi ani nedojde, že sem těhu :wink: ...ikdyž už pomalu zjišťuji, že některé rifle nejsou to co to bývalo...přijde mi, že od té doby co je Míša doma, tak se furt něčím futruji, což asi není to ideální...už mám 1 kg nahoře...jak všichni psaly, že na začátku těhu zhubly, tak asi budu opak :slight_smile:))
Kontrolu mám příští úterý...do toho máme od pondělka v práci ČIU, takže bude dost šrumec a nervy atd...musím být v klídku :slight_smile:
Mates sice leze všude, ale počkej bude vše zase jiné, veselejší, jak bude vyvádět kulišárny a blbnout :slight_smile:...pak začne chodit, to abys ho hlída neustále :grinning:
5. lis 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,taky mi to nedocházelo,že jsem těhu a dělala jsem věci, který bych asi neměla,ale ono to přijde,pak s bříškem nepůjde dělat ni :slight_smile: jo a já jsem teda na začátku taky nezhlubla, prostě jsem pořád přibírala, až jsem přibrala 15kg a to nevím z čeho, protože jsem moc nejedla, teda snažila jsem se pravidelně po malých dávkách :slight_smile: no jak jsme zjistila, že jsem těhu,tka jsem si vždycky v práci, když jsem se měla rozčílit říkala, kašli na to, za chvíli jdeš na mateřskou, nestojí ti to za to :slight_smile:

jo jo s Matesem je veselo, ale stává se z něj mamák a taky se moc rád nosí, což při jeho skoro 9,5kg už moc dlouho nezvládám :wink:
5. lis 2008 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, žebych se nějak cpala tak to ne, ale furt něco malého zobu :slight_smile:))...hlavně smažené, tučné věci a salámy nemusím, nikdy sem e moc nemusela, takže snad jím i zdravě :slight_smile:). ikdyž v neděli sem dostala šílenou chuť na párky...v pondělí k večeři byli párky, ale už sem na mě tak chuť neměla...
V sobotu jsme byli na velkém nákupu v makru...objevila sem sklenici se steilovaným zelím, okurkou a paprikou...asi sem vypadala podivně, nesla sem si tu ohromnou sklenici (cca 3 l) po makru, jak poklad...když mě pak uviděl Míša, tak dostal záchvat smíchu :slight_smile:)...zelí výborné, včera sem sklenici načala :wink:

Tím se taky uklidňuji, že nemá smysl se rozčilovat, ale kdyby někdo viděl co se u nás ve firmě dje, by asi čučel...někdy je to fakt na budku...

Matýsek má skoro jako náš pes...teda občas se taky pěkně pronese :grinning:
5. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máš ráda nakládaný zelí,tak tohle je fakt výborný :wink: já byhc si tam ještě přidala třeba kukuřici a "tchýně" tam dala mrkev a je to moc dobrý, prostě k sežrání :slight_smile:

5 kg zelí, 3 kg okurek nebo cuket,1 kg paprik, 1 kg cibule, - vše nakrájet, 1 l octa, 80 dkg cukru, 2 bal. Deka nebo podobného přípravku na nakládání, 1 lžičku pyrosiřičitanu draselného (koupí se v drogerii) vše smíchat a nechá se do druhého dne odležet a pak se steriluje. To Deko bych přesila aby tam nebyly ty kuličky hořčice ty mi tam vadily. Je to velké množství tak to zkuste z poloviny. Ty okurky dejte kyselé, teď už nejsou čerstvé, dělá se to dřív, když jsou ještě levné papriky

no já jsem v těhu přímo sežrala tolik pomerančů, co jsem nikdy před tím nesnědla, ale to byla fakt kvanta :wink:
5. lis 2008 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dÍK Z TIP :slight_smile:))

Přesně a jím docela ovoce, to jsem spíš zeleninový maniak :slight_smile:...ale jablka, pomeranče, mandarinky atd bych mohla furt...pak se v noci, ale můžu udrbat, jak mě z toho svědí ekzém :frowning2:
5. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,tak to máš blbý, že se po ovoci drbeš,no snad Tě to třeba přejde, třeba si tělo zvykne :wink: no my jsme se na netu shodly s holčinou,že jsme dlabaly pomeranče a obě máme chlapečky..... :wink:
5. lis 2008 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...to je zajímavé, žeby kluk :wink: ...Míša si přeje holčičku, já si už teď říkám, hlavně ať je vše ok...
6. lis 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
všude čty ty hrozné příběhy na co se stalo holkám z koníka, tak si člověk přeje, aby vše bylo ok...
6. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
číst příběhy z koníka i jiné jsem si zakázala, jedině jsem četla by veselý, protože jak jsem přečetla něco smutnýho,tak mě to dost rozhodilo, prostě hormony fachaly a fachají teda doteď :wink:
já jsem si od začátku přála chlapečka,protože u nás v rodině je prostě přebabeno a povedlo se,ale další miminko mám slíbenou malou holčičku, ne obříka jako byl Matýsek :wink: tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
6. lis 2008 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno...takže za pár let začnete rpacovat na holčičce...myslíš, že velikost Matese byla dána vitamíny nebo geneticky?
Jinak včera mě manža pěkně naštval...dneska má narozky a přijedou jeho rodiče a možná i moje...takže sem mu včera vyráběla dort, jednohubky a chlebajze na dnešek do práce (naštěstí mi odešla trouba, takže odpadlo pečení motanců :slight_smile: ), fakt je že mi pomáhal, ale pusu měl nafouklou, jak něco, no a dneska letím odpoledne dřív z práce, aby udělala věci doma zase...včera večer v deset, když bylo všechno dodělané a on už ležel u televize, tak začal co sem si to vymyslela a vůbec se se mnou nebavil...prostě nechápu, člověk mu chce udělat radost a vůbec a on se ještě nafukuje atd...když sem po něm chtěla ať mě dnes vyzvedne odpoledne v práci, že se mi nechce tahat nákup a hlavně, že budu doma dříve, tak zase plno keců...
To mi ještě řekl, že radostnou novinu hodlá oznámit dneska...to sem chtěla počkat do úterní kontroly...
ke všemu mám od rána šílené křeče v podbřišku, asi jak je člověk utahaný...dneska den blbec
nebo to jsou hormony a moc se tomu podávám :slight_smile: :wink:
7. lis 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
no jo, s chlapama je prostě kříž, oni to vidí prostě všechno úplně jinak než my :wink: chce to občas hodně pevný nervy :wink: a na tom,kdy to oznámit se prostě musíte domluvit, je fakt,že dneska máte hezkou šanci, když budete mít rodičovstvo pohromadě, na druhou stranu, když jdeš v úterý k dr., tak taky by nebyl problém počkat, no uvidíš, s jakou přijde Míša z práce :slight_smile: ty křeče můžou být fakt z námahy, jestli jsi toho včera dělala tolik,tak je to asi z toho.
Jo a velikost Matese je spíš genetika, já jsem žádný vitamíny umělý nejedla,teda jen asi 10,co jsem dostala jako vzorek v tý krabici, co dostává každá nastávající mamina u svýho dr.,pak už jsem si je nekoupila. Ale je fakt, že jsem se cpala těma pomerančema,ale že by byl MAtes jen z toho velkej, to asi je :slight_smile: Michal měl při narození taky 4,5kg,tak to je prostě po něm :wink: no na holčičce začneme asi pracovat příští rok :wink:
7. lis 2008 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky si říkám, je to jen chlap a zatnu zubu jsem ticho, ale včera mě to nějak dostalo :slight_smile:))...asi opravdu hormony... :slight_smile:
Plánuješ mít děti, tak dva až tři roky od sebe...já přemýšlím, tak 4-5 let rozdíl, aby si člověk obě užil...
Porodní váha může asi být daná geneticky...snad nebudeme mít obra, Míša měl kolem 2,8 kg a já taky :slight_smile:)
7. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu, že jsem si dala 2letou mateřskou bych měla druhý mimčo stihnout do 2let :wink: Michal by to tak chtěl, jsou tři sourozenci po roce a říká, že si výborně rozuměli, tak uvidíme, co s tím uděláme, mně by to teda taky nevadilo a klidně pak ještě trochu dýl jedno..............., ale zase už nejsem nejmladší, že jo,tak si nemůžu moc vyskakovat :wink:
7. lis 2008 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
věk se nemá posuzovat podle čísel, ale podle vzhledu a naco se člověk cítí, já bych Ti klidně řekla 28, ikdyž vím, že Ti je víc :slight_smile:...o třech dětech sem taky přemýšlela, ale to aby člověk rodil do 40 :grinning:
7. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, občas se cítím na nějakejch 18 a občas teda na 100 :wink: no já pokud bych teda chtěla 3děti,tak bych se tý 40 blížila :grinning:
7. lis 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co, hodně mamin rodí první kolem 40 :slight_smile:, by jsi byla v kurzu... :wink: :grinning:
7. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...rozhodla jsem se ve dvě zmizet domů...mám hafo přesčasů, které se stejně neproplácejí, ať si šéf říká co chce, mizím domu...se měj pěkně a pohodový víkend, pa :wink:
7. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už teď jsem byla v porodnici jedna z nejstarších mamin :wink:

dobře jsi udělala, že jsi utekla dřív, taky co při pátku v práci, že jo? :wink: teď už asi slavíte narozky manži, to jsem zvědavá, jestli prozradíte sladký tajemství nebo ne :wink:
7. lis 2008 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěknou sobotu...nakonec jsme to neřekli a myslím, že jsme udělali dobře, já se už nervovala jenom tím, jak to vezmou Míšovi rodiče...jsou trochu jiní, určitě to vezmou pozitivně, ale na druhou stranu slyším to co můžu, co mám a nemám dělat...hlavně chci počkat na úterní kontrolu...zase bude člověk vědět víc...
Jinak narozky proběhly v pohodě, poseděli jsme, poklabosili a asi kolem deváté večer se rozjeli všici domů...
8. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se k vám občas přidat? nejsem přímo z Chrudimi, ale bydlím za humny :grinning:

Gag, ještě jednou gratuluju k těhu, a určitě je dobře, že chcete s oznámením počkat, my to říkali rodičům až někdy po dvanáctém týdnu, a ostatním až když všechny ty triply a tak dopadly dobře... :slight_smile: Jinak se i ostatní nevěstinky začínají snažit, na srazu o tom mluvily dvě :dizzy_face: , tak snad mě taky brzy dohoníte :wink:
8. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gag, no asi je to tak lepší, že ještě počkáte do úterý, Ty budeš klidnější a líp se vám to bude říkat :wink:

ahoj meni, klidně se přidej, já taky nejsem Chrudimačka, taky jsem kousek odvedle :wink: a koukám, že máš taky Matýska :slight_smile: :wink:
9. lis 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ahoj meni...určitě pojď mezi nás :slight_smile:...právě nedávno jsem tlapce psala, že snad v Chrudimi není jediná těhule :grinning:
To je dobře, myslela jsem zda Hany neplánuje, ale tuhle mi psala sms, že jí to přijde ještě brzy,,,uvidím, čím překvapí :wink:
Dneska je nádherně...až dovařím a doklidím, hurá na zahrádku, musím ještě zasadit pár keříků a taky jsem zapomněla na tulipánky, aby mi něco na jaře taky kvetlo...vám přeji mamči pěknou neděli, zatím pa
9. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapko, ty máš Matěje nebo Matyáše? My Matyáše :grinning: Spíš se přidávám hlavně kvůli Gag, je to super, že je další těhulka, tak ať mám nějaké zprávičky, jak se daří a tak... :dizzy_face:

Gag: jinak náš sraz byl dost chudej, já, Sisstin (ta už má ročního chlapečka a na jednom srazu, kde jsem já nebyla, byla ještě jako těhulka), Akral, Peppe a Bambína, tak snad se dohodne brzo další, a dorazí víc lidí :slight_smile:

Dneska je fakt nádherně, byli jsme na obědě u tchýně a teď razíme ven :slight_smile:
9. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...od pondělí do středy máme v práci kontrolu z ČIA, takže k vám nebudu moc nekukovat :confused: :frowning2: ...pěkně tu všechno proberte, ať vás pak můžu dočíst :slight_smile:...držte mi palce, kontroly jsou šílené, doufám, že to ve zdraví přežiju :slight_smile: :wink:
jo a už mám 1 kg nahoře...uvidím zítra ráno na kontrole a ultrazvuku co bude nového... :confused:
Se mějte pěkně, jestli bude chvilku pauza kdyžtak k vám juknu
10. lis 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:

meni, my máme Matěje :slight_smile:

gag, budu na Tebe zítra myslet, všechno dopadne určitě na výbornou a už si poneseš fotečku mimíska :slight_smile: a z tý kontroly v práci si hlavně nic nedělej, se jim na to můžeš vykašlat, za chvíli se Tě to už vlastně nebude týkat :wink:
10. lis 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pěkné ráno... kůli té ČIA, sem se k vám vůbec nedostala, dneska je Č. na inspekčním oddělení, tak snad budou mít chvilku aspoň k vám juknout :wink: ... v osm jdu na kontrolu a ultrazvuk, už teď se klepu, jak ratlík...pak dám vědět, zatím ahojky
11. lis 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :wink:

gag, budu na Tebe myslet, ale určitě bude všechno v pořádku :slight_smile: neklepej se :slight_smile: teda to se mi to mluví,ale když jsem chodila na kontroly,tak jsem se taky klepala a oni ti doktoři nejdřív pořád mlčí a zkoumají a zkoumají a než něco řeknou, je to doba :slight_smile:
11. lis 2008 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek