• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Z toho mám hrůzu... Andrejka je v pohodě, povídá co mě čeká atd...Grygar jenom mlčí, tak nevím jestli se mám ptám nebo raději mlčet :slight_smile:...ještě si s sebou nesu flashku, aby mi stáhl fotečky, tak uvidím :slight_smile:
11. lis 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za podporu :slight_smile: :wink:
11. lis 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už mám za sebou druhý ultrazvuk :wink: ...prďola má 2,5 cm a už pěkně mrskal ručkama a nohama :slight_smile:...je to úžasné koukak, jak si tam blne :slight_smile:...příští týden krev a rozbory a pak ještě 16 tt a pak budu mít výsledky genetiky...jinak v práci sem to řekla šéfovi, aby mu nebylo divné, kam furt chodím...a poprosila sem ho, že vedení to chci oznámit až po další kontrole, cca 10.12....
11. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme teď vstávali :dizzy_face: , Jestli se Matýskovi začíná nějak upravovat režim či co, ale už kolikátou noc mu dám najíst v 11, pravda, usíná pravidelně o půl jedné, ale spí bez jídla až do rána :fearful: , a to jsem ho ještě dneska násilně vzbudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gag, kontrola bude určitě v pořádku :wink: držím palce :slight_smile:

Dneska jdu Matese ukazovat MM do práce :sweat_smile:

trochu pročítám dozadu, jak jste tu probíraly velikosti, tak náš měl 3700 a 50cm při narození, a 56 mu byla valká :fearful: , když jsem ho v tom vezla domů z porodnice, tak v tom plandal...a vydrželo nám to docela dlouho... :slight_smile:
11. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, tak to jsem ráda, že všechno dopadlo dobře :slight_smile:vidíš, jací jste už obříci :wink: a co ta děloha?v pohodě? a fotečky máš? :wink:

meni, teda taky byl Matýsek pěknej kus chlapa :wink:
11. lis 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu...dneska byl Vít v pohodě, dokonce jsme se i dost bavili, on se člověk asi nesmí bát a ptát se na všechno a on se pak rozmluví...jinak ta děloha, teda myslím to rozdvojení nebylo prokázáno...dneska mě prohmatával, že sem pak sotva seděla :grinning: a prý to na rozdvojení nevypadá, že to mohlo být minule na ultrazvuku způsobené tím, že se prďola umístil v jednom rohu a druhý se víc vyoblil...bude to sledovat...dokonce se mě ptal, jak se cítím a co a jak, že mi kdyžtak napíše nemocenskou, tak sem koukala, jako puk, řekla jsem mu, že pokud v práci bude ok a vyjdou mi trochu vstříc, že chci chodit co nejdéle...ale jakmile začne šéf zlobit, tak jdu domů :grinning: :grinning: :grinning:
Jenom mě berou bolavá záda...a bolesti palice, to prý mám asi od tlaku (zase sem měla 140/85,normálně před těhu sem mívala kolem 120/72)...prý se mám hodit víc do klidu :slight_smile: :wink: ...
Co vy nového, sem se tu zas rozepsala a ani bych vám nedala prostor?
11. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, tak to je super, že to všechno dopadlo dobře a že ta děloha se neprokázala :slight_smile: no mně se tlak v těhu zlepšil já měla před tím malej - omdlívací a v těhu jsem konečně měla normální :slight_smile:

jo jinak Mates se dneska odpoledne sám posadil, takže už lezeme, sedíme, plazíme se a zdrháme všude tam, kam nemáme :wink:
11. lis 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte, kde by v Chrudimi nebo v PArdubicích dělali nástěnný kalendáře z vlastních fotek?? já jsem trdlo objednala od happy fota,když byly v akci,ale pak se to ještě mělo mailem potvrdit a to jsem přehlídla, takže bohužel - teď už jsou tam drahý,tak hledám,kde by se daly udělat třeba bez poštovnýho atd
11. lis 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapkkoo, v pce jsou asi dva krámy, kde se to dá udělat, kdyžtakbych popsala, nebo, kdy bys sem přijela, zašla tam s tebou :wink:

gag: gratuluju k úspěšné kontrole :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, to by bylo super, stačí říct, kde jsou poslala bych tam přítele, on tam dělá, teda v Pardubkách :wink:
12. lis 2008 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...holkdy děkuji...tlapko nástěnné kalendáře dělají ve vedle informačního centra v Chrudimi, jak je ta ulička vedoucí z náměstí ke zdravé výžive, jako by jsi šla ke knihovně :wink: ...doneseš Cd s fotkama, jak je cheš za sebou a udělají Ti to...jo a dělají to v tom kopírovacím centru u Capouška... nebo Ti to můžu vyrobit, když mi pošleš foto :slight_smile: :wink:
Jo super, že lezoucí zkouší sedět, musíš mít doma veselo... :wink: co nového u vás Meni?
12. lis 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, díky za nabídku,ale budeme dělat tři a to bys s tím měla hodně práce :slight_smile: a taky díky za typy, kde to v Chrudimi dělají, juknu na net, jestli tam někde nemají i ceny :wink:

jo a nejenže se Mates už v pohodě posadí a udrží, on se mi dneska ráno i postavil v postýlce :wink: ale teda byl na něj pohled, já jsem snídala, on v ní nechtěl být a tak tam tak stál a plakal, brouček milovanej :wink:
12. lis 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já teď vstávala, mám připravenž mlíko, že až se vzbudí, dám mu najíst... :slight_smile:
Jsem se musela podívat, kdy jdem na tříměsíční prohlídku, jak moc času už nemáme na natrénování pasení koníčků :angry: , nějak se mu nechce, vzteká se u toho, nebo u toho na břiše usne :grinning:
Hlavně ty noci se ale fakt ustálily, tak jsem šťastná, že se pořádně vyspím :dizzy_face:

Tlapi: jedno je když jdeš od bývalé Mazdy na 17.listopadu směremna Karlovinu, tak je to asi třetí krám, kopírují tam a dělají i všechny tyhle kalendáře, hrníčky a pod, a druhé je fotostudio, na Kulatém rohu, naproti domu služem s T-mobilem, když půjdem okolo, mrknu třeba na netové adresy, abyste mohli porovnat ceny... :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to pomůže tlapko :slight_smile:)
http://www.signum.chrudim.cz/
Chudák, mamča si jí a on musí být v postýlce teda, teda :slight_smile:
Koník se Meni musí trénovat? Já myslela, že to začnou děti dělat až chtějí :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag: já ještě nejedla, to mlíko je pro něho, jsme na UM, nekojím :pensive:

no jo, musí se trénovat, pokládat ho na bříško, aby tu hlavičku zvedal, tohle jsem nějak zaspala, začali jsme s tím pozdě. když pak tu hlavičku u doktorky nebude zvedat, poslali by nás na rehabilitace... :sweat_smile:
12. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo na tlapku, že si snídá a malý je v postýlce...
Meni, vím, že nekojíš...aha, tak to s tou hlavičkou jsem nevěděla...pilně trénujte ať vše doženete :slight_smile:))...
12. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za typy, kouknem na to s Míšou a někde určitě necháme kalendář udělat :slight_smile:je to jedinej nápad, kterej mám na Vánoce :angry:

gag, no snídaně je taková chvilka,kterou mám jen sama pro sebe, pak už začíná hukot :wink:

meni, nám hodně pomohlo při pasení, že máme zepředu na kočárku takový to síťovaný okýnko, takže jsem ho otevřela, Mates jezdil na břiše a pozoroval a při tom pásl a šlo mu to lehce :wink:
12. lis 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem tlapk objevila jednu tiskárnu, je hned vedle modráku v tom červeném baráku...je o nějaká reklamní agentura a tisknou a vážou vše možné...
12. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé díky :slight_smile: teda koukám, že jsem Vás tím zaměstnala :wink:

a jak je mamino?kdypak nám ukážeš mimíska? :slight_smile:
12. lis 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto ještě nemám, Vítek to ukládá, příště si fotky stáhnu na flashku...jinak mě ted holky zarazily v jiné diskusi...jedná se o genetický screening, že musí být provedený 12tt, že se na něj objednávají...na další jdu 9.12. a to budu 13+2tt a myslela sem, že to stačí...však Vítek má ultrazvuk u sebe a to šíjové projasnění tam zjistí, že? Už se ptám jak tatar, sem z toho nějak mišuge :confused:
12. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, no já myslím, že Vátek ví, co dělá :wink: jinak já si taqky připadala jako mamlas a dodneška spoustu věcí nevím, takže klid :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě si říkám, že je kolikrát asi lepší nevědět...člověk nepřemýšlí nad blbostma...kolik Ti dělal ultrazvuků?
jinak dneska mám rpacovní morálku teda super...skoro sem zatím nic neudělala, budu muet zítra máknout :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem u Vítka na utz nebyla ani jednou, to ještě nebyl s tou mou bývalou dr ve spojení a tak jsem jezdila do nemocnice - pojišťovna hradí 4,takže jsem měla 4utz. Jen nechápu, proč nedělají ještě jeden někdy před porodem,aby se zjistilo, jak je mimčo velký, no i když ono by na něm už asi stejně nic vidět nebylo :wink: no jo jakou chceš morálku v tomhle divným počasí, to se TI nedivím, že se TI nechce pracovat, mně by se taky nechtělo :slight_smile:
jo a tak Vítek schovává obrázky a přehrává je na flashku??on netiskne fotečky??
12. lis 2008 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, jo o tom proplacení pojiš´tovnou sem slyšela, ale myslím, že kdyby člověk chtěl, se to dá zaplatit asi přímo v ordinaci, vše je asi o domluvě :slight_smile:...ptala sem se ho na tisk, řekl že to jde a že to jde i na flashku...příště s sebou vezmu možná Míšu ať se taky jukne a zrovna si to přehraji :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím, že když si to zaplatíš, tak Ti utz určitě udělají,ale ty 4jsou hrazený. No ono na tu flashku by Ti vlastně mohl nahrát video ne??mohli byste zkoumat, jestli už vidíte holčičku nebo chlapečka, i když takhle brzy to ještě poznat není :wink:
12. lis 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, video mě vůbec nenapadlo :slight_smile:...včera se tam mrskal prďous slušně :slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to krásný na to koukat, jen pro mě bylo takový nějaký zvláštní pochopit, že to co běží v "telce" je v mým břiše :wink:
12. lis 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, přesně...sem se tam nato smála, jak něco, pak Ti vlastně dojde, že to tak skutečně je...asi sem měla i dost dobré hlášky, občas se Vítek smál...zase lepší, když se směje a nemlčí :slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v těch procedurách měla taky pěkný zmatky, všechno se dá pojmenovat snad dvěma způsobama, takže s holkama z termínu jsme pak pořádně nevěděly, která na čem byla, no zmatky, ještě že je to zamnou.

Jinak k těm UTZ, já mám naštěstí doktora, který mi dělal UTZ pokaždé, když jsem u něho byla, alespoň jsem věděla, že je mimi v pořádku, pokaždé změřil obvody\ hlavičky, bříška a tu stehenní kost, jestli odpovídá, jestli je vše vpořádku, a jak tlapka píše, ke konci už to byla sranda, protože na začátku se na UTZ na jeden záběr vešlo všechno, pak postupně na víckrát a na ty poslední UTZ už byla na jeden záběr hlavička, na jeden nožička... :grinning:

a jinak mě před porodem na posledním UTZ(týden před porodem) říkal, že mimčo odhadem váží 3,30, a narodil se 3,70. Jako to dle mého nehraje moc velkou roli. Jednu od nás dle UTZ strašili velkým dítětem, měla ještě k tomu cukrovku, odhad byl na 4,5 a narodil se jí a neměl ani 4kila :slight_smile: , a ono je lepší to nevědět, pak bych se akorát stresovala, že se mi narodí velký dítě a jak ho budu rodit... dokud mi neříkal ty kontrolní váhy, tak jsem byla rozhodně klidnější :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gag: a necháte si říct, co čekáte? :wink:
Tlapi, no jo, jenže v tomhle studeném počasí to u kočárku udělat nemůžu, jednak už tam mám fusak, a pak v tom větru by mi nastydl, už takhle máme oba rýmu podruhé :angry: , ale jako tip na jaro a léto je to skvělý, třeba u druhého dítěte :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek