• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Právě jsme to probírali, ale asi necháme...nevím proč, ale podvědomky si myslím, že by to mohla být holčička...
Míšovi se líbí hrozně jméno Kateřina, mě taky, ale vím i o lepších a hlavně ve spojení Kateřina Kotová mi to přijde dost tvrdé, tak uvidím...
Vítek byl včera taky dobrý, ze začátku při ultrazvuku si něco mumlal pro sebe, pak řekl, takže pouze jedno...pak z něj vypadlo, že na první pohled to vypadalo na dva...ikdyž dvojčata v rodině máme, ale to bylo už před xxx koleny :slight_smile: :grinning: by byla asi velká náhoda :slight_smile:

Holky mějte se pěkně...letím ke kadeřnici, aby mi něco udělala s vlasama, protože už je to šílené...
12. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, no měli jsme výhodu, že jsme začínali pást v létě a to bylo krásně :wink: nebo malýmu něco pověs jakoby před něj, aby musel hlavičku zvedat :wink:

gag - to překvapení je nejhezčí, já si to asi nenechám říct ani u druhýho :wink: ale podvědomě jsem teda tušila, že to bude asi chlapeček :wink: jo a Kačenku jsme měli pro holčičku - rozhodovali jsem se mezi Kačenkou a Adélkou :wink: jinak vybrat jméno pro holčičku byla teda fuška, na Matýskovi jsem se shodli hned,ale pro holčičku se nám nic nelíbilo,teda co jednomu, to druhýmu ne a obráceně :slight_smile:
12. lis 2008 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s těma dvojčatama, já když jsem šla na první utz, tak mě ani nenapadlo, že dr studuje tuhle možnost, tak jsem se celkem zarazila, když řekl, tak máme tam jen jedno mimčo,... ještě aby tam byla dvě, když teď vidím, jakej je Mates živočich živočichářskej, tak nevím, jak bych dvě zvládla :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi: my měli obrácený problém, jméno pro holku bylo vybraný hned, a pro kluka to byla fuška :slight_smile:
jo, něco před něj postavit, to je taky dobrej nápad :dizzy_face:
a mít dvě mimča by mě asi zabilo, jako tyhle první dva měsíce mi stačilo to jedno a byla jsem úplně vyřízená, natož dvě :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli máš hrací deku s hrazdičkou, tak hjo polož před ní a něčím na hrazdičce hýbej, co by se mu líbilo,aby tu hlavičku zvedal, i když máte ještě čas ne? :slight_smile:
12. lis 2008 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi: no, naše doktorka to u něj zkoušela už v šesti týdnech, a na začátku prosince jdem na třímesíční a pokud to tam už nebude umět, jdem na rehabilitaci. a jako teda děti srovnávat nechci, ale v zářijovkách pasou už i děti, co se narodily po nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, dneska nějak nestíhám a ke všemu se mi chce hrozně spát...kolegyně je doma s nemocnou dcerou, takže sem zbyla v kanclu sama se šéfem a všechno sem valí...
Aspoň, že je zítra pátek...se mějte, pěkný zbytek dne...jdu asi dom a an chvilku se natáhnout...pa, pa a pozdravujte malé "raubíře" :slight_smile:
13. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, koukej pořádně odpočívat, až bude mimčo na světě, tak už si neodpočneš tuplem :wink: :slight_smile:
13. lis 2008 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno mamči....jsem ráda, že je pátek...zítra bude možná výlet na nějakou kratší tůru do Krkonoš, tak se těším, jak bleška, že někam vypadnu...v pondělí volno, jupíííí

To mi je jasné...četla sem zajímavý článek... :slight_smile:)) :grinning:
http://www.super.cz/krok-za-krokem/27241-prvni-den-s-miminkem-jak-vse-doma-zvladnout-a-nepropadnout-panice.html
14. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne, teda dneska je den blbec - ráno mi spadnul Mates z postele,ale pohoda :slight_smile: pak jsem vylila mlíko, vysypala rejži, před chvílí jsem jedla, spadla mi broskev na zem,..... snad už to končí :slight_smile:
byli jsme na třetí injekci, tak jsme se i zvážili a máme 9250g a už můžeme i ovoce a jogurtíky :wink:
jinak tu mám kolem sebe bordel jak v tanku, Mates je dneska obzvlášť živej a rychlej :wink:

gag, užij si víkend :slight_smile:
14. lis 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se občas stává, hlavně že je Mates v pořádku...gratuluji k ovoci, takže k mrkvičce přibude mňam ovoce :slight_smile:
Děkuji, taky si užívej, ikdyž ty jsi doma pořád a asi v jednom kole :slight_smile:...úklid bych neřešila, hlavně že je MAtýsek ok a přijde mi kolikrát lepší se věnovat mimču, než mít naleštěný barák :slight_smile: :wink:
14. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo stává se to, nám už podruhý a pokaždý je to strašně rychlý, že nestihnu nic udělat.Musím se naučit víc předvídat :slight_smile: dneska jsem byli u dr.,tak k zelenince můžeme už i ovoce,tak byl k sváče banán a Máťa ho snědl celý a ještě by si asi dal :slight_smile: no naleštěnej byt jsem teda nikdy neměla, ono to s Míšou ani moc není možný, ty chlapi jsou v tomhle strašný, kde mu co upadne, tam to nechá :slight_smile: no a to mám doma teď už dva :wink:
14. lis 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

meni: brácha říkal, že Matýsek je už kus chlapa :wink:

tlapi: ten pátek byl nějakej černej ne? :slight_smile: těším se na vyprávění, jak Matějík dlabe jogurtíky a ovoce :dizzy_face:

gag: já byla ze začátku těhu děsně spavá, byla jsem doma, takže jsem spala skoro furt :slight_smile:
16. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink:

tak koukám, že nám nějak zamrzlo spojení, to je asi tou zimou, co je za oknem :wink: my jsme byli chvilku venku,ale je to vždycky boj, Mates nechce být přikrytej a o rukavicích ani nemluvím, no ale zvládli jsme to :slight_smile:
jinak MAtes už 2noci nespí, prostě po hodině je zase vzhůru a tak nosíme, hladíme, kojíme, nadáváme a je nám to houby platný - Mates prostě na všech čtyřech mezi námi a péruje si a leze, mlátí do nás, prostě si chce hrát, asi ho dáme do útulku :wink:
18. lis 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, přeji pěkné ráno a hlásím se po delší době...po prodlouženém víkendu jsem měla včera dovolenou, stějně sem od rána lítala ja něco něco, nejdřív na krevní rozbory atd...pak jsem jela s kamarádkou se juknout do Polska, jen abych věděla co jak, spíš pro info :slight_smile:
Už druhou noc jsem pořádně nespala a nevím co se to děje, asi ten měsíc...koukám tlapko Mates má podobné noční řádění, taky se mu nechce spát :slight_smile: :grinning:
Dned po 4 dnech v práci síla, nevím co dřív, nějak se to valí a valí :grinning:
19. lis 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gag :wink:

no já jsem zjistila, že věci, co mají v Polsku mají i v minibazaru, jen o něco dražší,ale není to o tolik. Včera jsem Matesovi kupovali jídelní stoličku v tom přestěhovaným obchůdku na Borzně (je to Hella z Masarykáče) a když jsem jí přinesla domů, tak jsem zjistila, že je taky z Polska, takže ono dneska buď u Číny a nebo Polska, nevybereš si :wink:
Mates měl dneska o něco klidnější noc, i když ono je to spíš tím, že si člověk zvykne :wink:

už zase někam zdrhá, tak ho jdu odchytit :slight_smile:
19. lis 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, když se podíváš po obchodech tady, tak nakonec zjištíš, že ve je z Polska...když mi kamrádka říkala co malý všechno vyvádí a všechny věci zatím drží...tak se pro pár věcí asi vyplatí dojet...
KOukám, že už umí pěkně "běhat" po čtyřech :slight_smile:)...zdárný lov dravé zvěře :grinning:
19. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
odchyceno a dokonce uspáno :wink: a místo, abych si lehla s ním,tak uklízím, no jo no, úděl matek :slight_smile: ale odpo si udělám radost, jdu na masáž, už se moc moc těším, protože už nemůžu zase moc vydržet :slight_smile: no právě, že je všechno z Polska dotáhnutý sem, tka moc nemá smysl tam jezdit, teda pokud si nechceš udělat výlet :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi dobrá lovkyně, jsi měla na chvilku taky zalehnout ať máš sílu :slight_smile:))
Sice tu je všechno z Polska, ale když vidíš ty ceny, něco je i třikrát dražší, takže pak se vyplatí si dojet hned za hranice...samozřejmě, kdybych jela jen pro jednu věc, tak se to nevyplatí :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, tak co je tady o tolik dražší , tak pro to se vyplatí dojet,ale třeba bodyčka se lišila asi o 30kč a to dáš do benálu, teda pokud jich nenakoupíš horu :slight_smile:
když mně se teď spát nechce,ale to přijde :wink:
19. lis 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblečení ta kupovat nechci, kdyžtak jenom pár, ale spíš podložku na přebalovaní, vaničku na koupání a takové ty drobnosti kolem...
19. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, takový ty drobnosti, co ve finále stojí nejvíc :slight_smile: já teda musím říct, že jsem ráda, že se hodně angažovali prarodiče a kupovali a kupovali, v podstatě na nás zbyl jen kočárek a autosedačka :slight_smile: s vaničkama byla sranda, v podstatě jsme během chvilky vystřídali 4, protože z každý nám Mates vyrostl, takže teď se koupe se mnou ve velký vaně :wink:
19. lis 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte dobré...myslím, že nám taky rodiče přispějí :slight_smile:...jukla sem do albíčka, pěkné tričko (jsi šikulka) a Matýsek už je pěkný chlapík
19. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ami: no jo, jsme trochu přerostlí, no :grinning: , ono na Honzíka taky dojde, podle porodní váhy a míry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsme jinak dneska zas byli pro změnu u doktorky, máme další dva kelímky do naší sbírky s mastičkama na jeho vyrážku, a jedny kapky, dost kašle, je pěkně zahleněnej, chuďátko moje malý, mi ho je tak líto, když tak sýpe... rýmu má pořád jako prase... no prostě my s manžou už jsme celkem v pohodě, a teď to všechno má Mates, se z toho zblázním. Zas ale díky tomu pěkně a skoro pořád spí, tak toho aspoň dost udělám, ale i tak...
A jinak jako v deseti týdnech jsme na váze 6,57kilo. Jsem si ho tam nechala i převážit :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, to si piš, že se budou rodiče přehánět, navíc se jedná o první vnouče :wink:

meni, tak jsem koukla do kartičky, co mám od dr a Mates měl zhruba ve 2 měsících 6850g, tak že ještě máte co dohánět :wink: ale jste teda taky moc pěkní :wink: tak přejeme, ať mu je co nejdřív dobře a i rodičům :wink:
19. lis 2008 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, někdo je ještě těžší než my? Nevěřím :grinning:

U nás nám skoro všechno zaplatili tcháni, manžel je jediné dítě a na vnouče byli celí natěšení, až je mi blbý už od nich cokoliv brát, prakticky nás sponzorují pořád... My toho na Matese fakt moc sami nezaplatili :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli porostete jako my,tak budete mít v půl roce 9000g a v 7.měsících 9250g - jo je to celkem fuška, obzvlášť teď, když chce Máťa pořád nosit a chodit po bytě a na všechno sahat a všechno objevovat :wink:

Michal mi vysvětlil, že je to přirozený vývoj, že prarodiče sponzorují vnoučata a že se tomu nemám bránit, taky mi to bylo blbý,ale člověk si tak nějak "zvykne" :slight_smile:
19. lis 2008 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi porosteme, roste dost od začátku, je dlouhej i na dýlku, takže jsem mu nakoupila trička v Tescu 3-6měsíců, a už jsou mu pomalu malý, ve třech měsících je nebude nosit už určitě :grinning: , kalhoty to samý... Včera jsme byli v HK, a v Tescu se mě jedna paní ptala, koli mu je, tak říkám že dva měsíce a ona, že její syn, co měla na ruce, má taky dva měsíce. No jako byl poloviční co ne dýlku i na šířku :grinning: , a jiní ho okomentovali: no drobeček je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zas na druhou stranu se ho nebojím vzít, je prostě za co chytit :grinning:

A jak kteří prarodiče, manželovi jo, a hodně, a naši zas třeba na Matese koupili dva oblečky a to bylo všechno, ale zas ještě živí bráchu, ale i tak si myslím, že by to dopadlo stejně :slight_smile: , tím si jako nestěžuju :sunglasses:
19. lis 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tou velikostí jsem měla nejdřív s Matesem takový zvláštní pocity, když každej mýmu maličkýmu miminku hádal tak půl roku a ono mu bylo třeba teprve 5měsíců :wink: ale teď už to neřeším, je prostě velkej a hlavně dlouhej, máme přes 70cm a nejsme nijak tlustý, máme jen obalený stehýnka a trochu ručičky,ale jinak jsme normální :slight_smile: a s velikostí oblečení si hlavu nelámu vůbec, ono to číslování stejně nesedí, takže Máťa má teď některý oblečky třeba už na roční děti :wink:
19. lis 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Meni...tlapko s velikostí bych si hlavu nelámala, hlavně, že jste všichni ok...kamarádka taky rodila Mikuldu a měl přes 4 kg...ted je z něj dlouletí klučíka, jaký je to šikula... :slight_smile:
Meni přeji brzké uzdravení :wink:
S těma dárkama máte asi pravdu...uvidím, zda vydržíme až do Vánoc s překvapením... :confused:
19. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek