• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
gag, až do vánoc chcete vydržet???teda tak to bych se asi prokecla, i když vlastně to budeš ve 3měsíci, ne?tak to jsem vlastně vydržela :wink: no a navíc by to byl krásnej ¨dárek pro rodiče :wink:
19. lis 2008 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu v 16tt, takže si myslím, že by to bylo super překvápko :slight_smile:...do Vánoc to je jen 5 týdnů :slight_smile:
Se mamči mějte, mizím domů, pa a pěkný zbytek dne
19. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gag: Kdybychom na to mé těhotenství přišlidřív, taky bych to oznáámila všem jako dárek pod stromečkem, takhle jsme to zjitili na přesně na Silvestra a tak jsme s manžou měli super vstup do Nového roku :dizzy_face:
19. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, koukám, že jste to tu rozjely :wink: . Probíraly jste tu váhu dětiček, my jsme měly v roce 8.9 kg, ze začátku ta váha šla rychle, ale cca od šesti měsíců se to trochu zastavilo, moje máma mě strašila, že bude hodně přibírat, když budu krmit UM (od osmi měsíců nekojím), ale vůbec se to nepotvrdilo. Teď jsem strašně ráda, protože jsem vytáhla téměř všechny loňské podzimní věci, to je veliká výhoda :grinning: . Babičky a dědečkové taky pořád něco kupují na malou, ale mám takový dojem, že je to jejich radost, taky budeme jednou takové, zase to vrátíme našim vnoučatům, no ne? :wink:
20. lis 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, včera byl konzultační den, přišli za mnou tři rodiče :grinning: . A to jsem tam tvrdla tři hodiny i s Maku, naštěstí byla hodná, capkala po chodbě a nosila čekajícím rodičům svoje kalhoty, knížky a tak :grinning: . Příští týden bude repete, ale tipuju, že už ke mně nedorazí nikdo....
20. lis 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...vítám novou mamču...tlapko koukám, jak rozšiřuješ album, pěkné fotečky...mates je celý táta
20. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj knuff :grinning: , kde se všude nepotkáme, co :slight_smile: ty už chodíš do práce? :sweat_smile:
Jinak dobré ráno, my teď vylezli z posttele :dizzy_face:
20. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

gag,no to už budeš hodně daleko, to už bude třeba i trošku vidět, aby Tě rodiče neodhalili dřív :wink: no jo, jak si vzpomenu,tak fotky přihodím. Jo a Mates je celej Michal, po mně asi bude inteligentní :wink: :wink: :wink:

Leni, no to tak bývalo vždycky, člověk tam sedí takovou dobu a nikde nikdo :slight_smile: teda a Makulka to vydržela jo, to je dobrá :wink:
20. lis 2008 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...snad nic vidět nebude, jinak budu maskovat o sto šest :grinning: ...nebo to prostě řekneme a je to...
21. lis 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
no maximálně můžeš tvrdit, že jsi měla čočku a takhle Tě nafoukla :slight_smile:

my dneska jedeme k druhý babičce a dědovi, no ale jsem zvědavá, jak to zvládneme, Máťovi od včerejška teče z očí a nosu, sice nic hroznýho,ale stejně je to rýmička, tak doufám, že se to nerozjede a třeba se to i zlepší, v neděli máme plaváčka,tak uvidíme, jeslti půjdeme
21. lis 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné nedělní zasněžené ráno...včera jsme měli s manžou výlet do Phy...nazávěr jsme se stavovali u mého a manželova bratra, no a manžel řekl radostnou novinu, nakonec pil, jak něco...řízení zpět v té chumělenici a vánici zbylo na mě...dorazili jsme v pořádku, ale chvílemi jsem měla pěkně staženou zadnici.
Kdyby sníh vydržel do Vánoc, super...ale Vánoce budou asi na bláte...
Pěknou neděli, jdu poklid a uvařit....

Tlapka, co Mates na sníh? :slight_smile:
23. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
no já z toho sněhu teda moc radosti nemám, zima je jediný období, který teda moc nemusím :slight_smile: Mates na sníh zatím nic, ale asi se mu líbilo, jak padá, protože mlátil do okna a smál se :wink: no ale přibyl mu do kočárku fusak a to není nic moc teda, protože s něj se nemůže odkopat :wink:
jo a úplně stejnou otázku mi psala včera ráno Pípuška :wink:
23. lis 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile:

to já mám ze zimy radost :dizzy_face:
My jsme byli ve čtvrtek na kontrole a vážíme 6kg a měříme 57cm, hold máme na vás co dohánět :grinning:

Meni: to spaní vám závidím :slight_smile:
Já mám pocit, že mám neustálej spánkovej deficit, kde si lehnu, tam usnu. :sweat_smile:

Gag: my jsme taky jeli na nákup do Polska (přebalovací podložka, vanička,skoro jsme tam koupili i postýlku, ale tu jsme nakonec podědili), mě přišlo, že tam mají trošku jiné věci než tu a ceny o něco lepší :slight_smile:
23. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno, mamči :slight_smile:
Mě se zima líbí, když je na horách...pěkně na sjezdovku, večer zalézt do tepla, svařáček, žádné vstávání do práce...jj, pěkná představa :grinning:
POčkej až začne blbnout ve sněhu...s tím fusakem věřím, že to musí být něco...vejdete se do kkočáru? :confused: Když je Mates, tak velký :wink:

Jj, přesně, plánuji v Polsku koupit přebalovací podložku atd...
24. lis 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink:
no já zimu mám ráda pěkně za oknem s čajíčkem a knížkou v ruce, i když to se mi s Matesem asi nepoštěstí :wink: jinak na fusak už jsem si tak nějak zvykli a dokonce i rukavice už sneseme, teda ono nám nic jinýho nezbývá :slight_smile:
24. lis 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že nám zase nějak zamrzlo spojení :slight_smile: to je asi tou zimou a začínající vánoční horečkou :wink: mě teda nelíbá můza, co komu kupovat,takže jestli máte nějaký nápad,budu vděčná :slight_smile:
za chvíli si jdeme s kamrádkama a dětma sednout k nám do cukrárny, tak si dám nějakou hodně sladkou bombu, Mates vysává spoustu energie a navíc je strašně rychlej,takže ho pořád někde chytám, nejčastějc, jak vyhrabává hlínu u kytek :wink:
jo nevíte, kde koupit takový ty klasický sáňky s ohrádkou na opření??sice zima asi už moc nebude :wink: ale přece jenom..... v krámě jsem viděla jen bez ohrádky a navíc takový byly nějaký chatrný, nevím, kdyby si třeba Michal sednul k Matesovi, aby se svezl s ním, jestli by to saně vydržely :wink:
26. lis 2008 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, spíš tím, že je v práci heges...dneska mě bere břicho, záda, no snad všechno a nejraději bych zalezla někam do nory a spala a spala :slight_smile:
Jinak na Vánoce většinou potravinové balíčky, pro Áďu a Peťulu mám už vybavení do výbavy :slight_smile: :grinning: , sady ručníků atd...jo a Áďe chci koupit ze srandy nějakou velkou kuchařku...pro radost takovou sadu do koupelny, snad se jí to bude líbit :slight_smile:))...ještě budu objednávat vína a udělám balíčky kosmetiky od saloosu, jinak u nás vítězí knížky...objevila dobré internetové knihupectví www.kosmas.cz no a sáňky zkus sehnat třeba na aukru

http://www.aukro.cz/item490697072_stare_drevene_jasanove_sanky.html#gallery
http://www.aukro.cz/item489712679_ohradka_na_sane_sanky.html
http://www.aukro.cz/item490440475_sanky_sane_dlouhe_140_cm.html#gallery

Snad něco vybereš :slight_smile:))
26. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užij si cukrárnu :slight_smile: :wink:
26. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, díky za odkazy :wink: cukrárna byla super, jen pak tam přišly ještě další maminy a tak tam bylo 8dětí a všechny chtěly stejný hračky a tak to bylo náročný,ještěže Mates seděl u mě na klíně a řehnil se, jak se ostatní praly :wink:

jo jo Adélka se dala do vaření a pečení,tak kuchařka bude dobrej dárek :wink:
26. lis 2008 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

tlapi: myslím, že sáňky budou mít ve sportu, nebo jsem je viděla myslím v Globusu
28. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době...tento týden byl v práci náročný,pak školení...sem vůbec nestíhala koníka...ale občas sem vás přečetla.
Mě skolil včera zánět obou očí...pravé mám celé zahnisané, takže sem nakonec skončila včera na pohotovosti...a daly mi oční kapky, které těhotné můžu v nejhorším případě, si teď dělám výčitky, aby to nějak neuškodilo prďolkovi. K tomu se mi pod nosem (jak mám rýmu) vyrazil opar. Včera mi ta dr. na pohotovosti řekla, že mám asi úplně rozhozenou imunitu, ať trochu zvolním...přemýšlím, že od nového roku už nepůjdu do práce, protože opravdu je to čím dál horší.

Ještě sem včera stihla vyrobit adventní veneček na stůl a dveře, dneska musím udělat výzdobu ještě kamarádce :slight_smile:)...už to doma začíná vypadat, jako na Vánoce, je to super...jenom ještě sehnat všechny dárky...jak jste natom vy, máte nakoupeno? :slight_smile:))
30. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink:

no jestli jsi takhle rozhozená,tak bych neváhala a klidně bych zůstala doma v klídku už teď, aspoň by sis v klidu připravila všechno na Vánoce :wink: ¨
já jsem stihla udělat advenťáky a věnce na dveře pro sebe i pro naše a vlastně i pro Pípu :wink: jinak teda nic moc, no ono se toho moc udělat nedá kvůli Matesovi, protože musím volit, kam co dám, je teď už strašně rychlej, zvědavej a rád všechno trhá a bouchá s tím atd.... no a teď už musím jen sehnat ty dárky, na který nemám žádnej nápad :frowning2:

ami, na sáňky v hyper chlívech jsme koukali,ale to jsou ty fórový, jen takový latičkový, to mi přijde, že nemůže nikoho uvézt :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v albíku mám podvodnický fotky :wink: a taky advenťáky :slight_smile:
1. pro 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...sem se vrátila z očního...k tomu zánětu se přidal opar...takže zovirax s tekutým pudrem, že herpesin prý nemůžu...ještě sem se musela radit s gynekologem co a jak...prý mám zvážit, zda je to větší riziko pro prďolku či pro mě...fakt super...

Taky už mám hotové adventní věnce...přístí týden jdu ke grygarovi, tak se s ním domluvím a uvidím...fakt je, že to je v práci na prd...
1. pro 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď sem jukla na fotky, super adventní věnce, jsi šikulka a "podvodnické" foto je bomba :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, teda já nestíhám, Mates vyžaduje čím dál víc pozornosti a sám se prostě nezabaví :unamused: nestíhám vůbec nic, kromě hraní s ním :slight_smile:
no koukám, že si s tím zánětem užíváš, no volba těžká, i když asi bych dala přednost mimču,ale zase co s tím zánětem, co? no snad Ti Grygar poradí. Já se tam chci stavit dneska odpo pro antikoncepci,teda jen pro recept,tak snad mi to napíše bez prohlídky, prostě jen tak :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je asi obyčejný opar, hrozně rychle se to hojí, ještě sem použila heřmánek a ten tekutý pudr a už se dělají pomalu strupy a konečně nemám oko, ja číňánek :slight_smile:))
Snad napíše, uvidíš...
věřm, že Mates vyžaduje čím dál víc pozornosti...počkej až budeš mít dva caparty :slight_smile:
2. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, že je to opar a už se to hojí, to je bezva :slight_smile: jinak antikoncepci mi napsala Andrejka a ani jsem nic neplatila a ještě jsem si pokecala :wink:
pak jsem vyrazila na vánoční nákupy a jsem z toho jakorát tak znechucená, protože jsem nic nekoupila :frowning2: tak nevím, co budu letos dávat :frowning2: no snad mě ještě něco napadne :slight_smile:
2. pro 2008 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno, s Andrej se pěkně povídá...je skutečně Andrea nebo Adriana?
O nákupech mi ani nepovídej, asi si vezmu jeden den dovolenou a vyrazím prošmejdit Pardubice, třeba mě něco zaujme...Aďuš zkusím udělat nějakou pěknou krabičku na koření na koleje, tuhle si chtěla něco koupit...ještě kuchajdu, brácha mi to svolil, že prý budou mít aspoň něco do společné kolejní domáctnosti :slight_smile:))))
3. pro 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, je je to Andrea,ale na těch "vizitkách" jim to spletli :slight_smile: no já mám z těch dárků trochu depku, vždycky chci koupit moc věcí a udělat velkou radost,ale pak mě nic nenapadá. Knížka, co jsem chtěla pro tátu nestojí za nic, tak pro něj zase nic nemám. Holkám snad seženu lístky na Screamers, doufám!!a jinak nic moc :unamused: no snad to nějak doženu :slight_smile:
3. pro 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek