• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Ahojky, to je dobrý a já si furt myslela, že se jmenuje jinak :slight_smile:))
Knížky budu taky kupovat, vůbec se mi nechce nikam do města, včera jsem objednala přes net vína, babičkám kupuji jídlo do balíčku :slight_smile:...zbytek musím domyslet :slight_smile:)...pak ještě asi přírosní kosmetiku od saloosu, nějaký čajík a bude :slight_smile:
4. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak pro Áďu a Péťu už mám výbavu ručníků :slight_smile:, pásek do kalhot a kosmetiku, no a ještě tu kukařku a Péťovi sem objevila úžasnou knížku, ale nevím, nevím...
4. pro 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak objednáváš víno? no mě nelíbá můza, co pro Míšu, v těch jeho foťácích se nevyznám a on sám si neřekne :slight_smile: musím prostě ještě několikrát vyrazit a snad něco koupím :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
od Michlovského, je to prověřená kvalita www.michlovsky.com
4. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, trochu nestíhám sem chodit, ale tady se stejně nic moc teď nedělo, že :wink: všechny nakupujete, pečete, ne? já letos vánoce moc neřeším, za rok to bude jiné, to už bude mít matýsek z toho rozum, už se na to těším :dizzy_face:

gag: bych zůstala doma už teď :wink: prcek je přednější :slight_smile:

jinak my si necháváme vína vozit z bzence, byli jsme tam loni na ochutnávce, a´nedáme na ně dopustit, objednáváme je už ve velkém, pro kámoše, pro nás, vždycky zásobička na delší dobu...

a u nás je novinkou očkování ve třech měsících, váha 7kilo, délka 61cm, ale tomu nevěřím, má rozhodně víc, však už nosíme velikosti 68bodýčka a kalhoty jsou zrovna taková blbá velikost, 68malé, 74velké... :grinning:
8. pro 2008 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj meni...taky si říkám, že tu zamrzlo spojení...koukám taky je Matyáš už pěkně velký...
Jnak pekla jsem o víkendu, zatím jen marokánky a špaldová kolečka...
a mám po včerejší kontrole
Prďolka byl včera pěkně živý, jako vždy :slight_smile:, takže šíjové projasnění šlo špatně změřit, když si natočil utrazvuk, tak se přemlel jinam...NT snad 1,7 mm a NB 1,7 mm, bez hrubé abnormality plodu, délka od zadečku 7 cm, celkově cca 10 cm. Na bolesti hlavy paralen, při opakovaných Tralgit a tlak opět 145/85, že se mám prý šetřit.
29.12.2008 odběry na genetiku, pak budu muset na HK na další odběry a genetku kůli opakujícím se zánětům a oparům v tělě + v rodině máme myopatii horních i dolních končetim (svalová distrofie, má ji mamča a brácha)...a na celkovou kontrolu pak asi do HK na velký ultrazvuk kolem 20 tt...jo a pánev 26-28-32-21, ale tomu nerozumím :slight_smile:
9. pro 2008 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky,
no koukám, že před vánocema shon, i když teda já nestíhám na vánoce nic, Mates mě zaměstnává na plnej úvazek, nemám ještě ani dárky :unamused: no jsem zvědavá, jak to stihnu,ale budu muset :slight_smile:
meni, krásný míry a váhy :slight_smile: my měli ve 3měsících 7700g a 67cm :wink:
gag, gratuluju k úspěšné kontrole :wink: určitě dopadne dobře i genetika :slight_smile: ty míry pánve se měří asi proto,aby se zjistilo, jestli má cvrček šanci se vůbec tam tudy dostat ven,ale taky nic víc nevím :slight_smile: já měla jeden údaj menší než má být, ale Mates se taky prodral :wink:
9. pro 2008 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

já taky nějak nestíhám :frowning2: malej zabere víc a víc času :slight_smile:

gag: to je krása jak rostete :slight_smile:, koukala jsem ti do albíčka, odkud je prosím Tě ta tvoje fotka s pejskem v batohu? :D
9. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a asi nám rostou zoubky :sweat_smile:
9. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...ten Vánoční shon je asi všude i u nás v práci...Vítek je taky dobrý, víc se šetřit s tím tlakem, když v práci nevím co dřív a ještě mi přijde, že šéf mi "ve všem vychází vstříc" :frowning2:...normálně se včera šéf ptal, jak to se mnou vypadá, tak sem mu narovinu řekla, že mi Grygar už minule nabízel rizikovku, ale odpověděla jsem Vítkovi, že chci v práci vydržet do konce března, než se vrátí kolegyně z mateřské...takhle sem to přesně včera řekla šéfovi a místo, aby byl rád ještě na mě vyjel, že tím mu teda nepomůžu, protože kolegyně se má vrátit až v dubnu...kdyýž jdu k dr, tak si musím vybírat dovo atd...prostě mě to začíná pěkně něco...mám sto chutí příště říct Grygarovi, že tu rizikovku teda beru...ke všemu od nového roku jsou nové podmínky pro vyplácení nemocenské...:frowning2:
9. pro 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
gag, bych fakt hned zůstala doma, dost věřím tomu, že když se budeš stresovat a honit v práci, na miminku se to pak projeví :wink: a šéf si může trhnout nohou :angry:

tlapi: no, s váhou na vás nemáme, ale tu délku si myslím, že je stejná, když ho doma měříme :slight_smile:

Ami: už zoubky, jo? :confused:
9. pro 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Na zoubky mi to přijde brzo, tak až v 6 měs, ne?
Ami, to jsou Tatry, túra na Rysy...jednu část sem Bëldu nesla v batuhu, protože se tam šplhalo po lanech, to nevím, jak by zvládala :slight_smile:, jinak je to horský pes každým coulem...
Ahojky Meni... :slight_smile:, jak zvládáš vánoční dárčeky?
9. pro 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Gag, dárky nějak neřeším, v podstatě vy\myšleno máme, pro kamarádky jsemměla už docela dlouho nakoupeno, pro dvě, co jsem nevěděla, jsem nakonec vypálila filmy, které dlouho sháněly a já je měla, manželovým rodičům jsme nechávali dělat fotoknihu, stihlka jsem poslední den akci, že k jedné fotoknize dostanu druhou za korunu, taqkže tu si pak udělám pro sebe :slight_smile: , našim koupíme masáže, a největší problém je brácha, protože krom vánoc má 30.12 ještě osmnáctiny, takže to chce něco většího, a nevíme co, on říká, že nic nechce, takže asi bude mít u nás schované peníze a až si bude kupovat něco většího, dáme mu je, pže dát mu peníze jen tak nechci, by ztoho financoval svou přítelkyni a to se nelíbí ani mě, ani manželovi :grinning:
9. pro 2008 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, zoubky to být můžou, neteři vylezly ve 3 měsících a 2 týdnech :slight_smile:

gag: já si myslela, že to jsou Tatry :slight_smile: paráda, šikovnej pejsek :wink:
9. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jako první, že jí začaly lézt ve 3 měsících a 2 týdnech, ale to jste asi pochopily :D
9. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky , přeji pěkný den...
mám za sebou zubaře a endokronilogii, za 14 dní dostanu na 24 h připevněný nějaký tlakoměr na měření tlaku, aby zjistili, jak se tlak pohybuje, jinak se dr. na endokrinologii divil, proč nejsem dávno doma...tentokrát nebudu odporovat a asi zůstanu doma od ledna nebo února...
ty zoubky mi fakt přijdou brzo, ale každé dítko je jiné a asi to možné je, ja píše Ami :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :wink:
gratuluju k úspěšným kontrolám :slight_smile: no vidíš, všichni by Tě nechali v klídku doma,tak od novýho roku zůstaň :wink:

teda zoubky ve 3 měsících,tak to je fakt brzy :slight_smile: :wink:
10. pro 2008 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidím, ale v práci mě to s..., nechci být sprostá...dneska sem pořídila Péťovi a Ádě další kn¨ížky, snad se budou líbit :slight_smile:
10. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak vidíš, další důvod, proč v práci nezůstávat :slight_smile: jé, Ty tak nakupuješ Vánoce a já nemám skoro nic :unamused: kdy budu teda nakupovat netuším a hlavně co, netuším :unamused:
10. pro 2008 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno...musím a stejně nemám všechno, protože příští týden v práci, pak v pondělí jdu na ten holter nebo, jak se ten tlakoměr jmenuje...ještě musím péct cukrovíčko, takže taky nestíhám :slight_smile:
11. pro 2008 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, no a počkej, až bude cvrček na světě :wink: teda pokud budeš mít živel jako mám já doma, tak neuděláš vůbec nic :wink: já nemám dárky, něco málo cukroví, když hlídá Míša, teda mám, ale s tátou to Matese dlouho nebaví :unamused: snad ho to přejde až bude trochu větší :wink:
11. pro 2008 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Až bude větší, tak si určitě vyhrají :slight_smile:))
Dítko asi živé bude, minule se Vítek smál, že tak živé dítě na ultrazvuku snad neměl...skoro nešlo nic...ikdyž já sem taky taková neposeda... :slight_smile:))
11. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no jenže to se tady bude plazit další člen, takže nevím,kdy já si tak nějak odpočnu a vyspím se :slight_smile: :wink:

no vidíš, jakýho budete mít živočicha živýho, to aby sis pořídila vodítko a pořádně dlouhou šňůru :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zase dvě děti si pak spolu vyhrají, to zmákneš levou zadní :slight_smile:))
Vodítka budu mít asi dvě na mimčo a Beldu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , možná třetí někdy na Míšu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tady s dobroiu zprávou :slight_smile: v červnu budu teta :wink: :slight_smile: Gabčo, možná se s Pípuškou sejdete v porodnici, má termín 24.června :wink: :slight_smile:
14. pro 2008 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tlapko, to je bomba :slight_smile:)) ze předběžně moc gratuluji...mám termín 14.6. o deset dní dříve, ale třeba se prďolkovi nebude chtít...aspoň další známá těhotná do party, super zpráva :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
vyřídím :slight_smile: no potvora nás překvapila všechny, teda kromě Adélky, ta s ní chodí popíjet a spočítala si,jak dlouho už nepila, tak ani nebyla moc překvapená :wink: a na kontroly chdí asi ve stejný dny jako Ty :wink: 5.1.jde na tripply, tak snad bude všechno v pořádku :wink: :slight_smile:
15. pro 2008 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Áďa asi něco tušila, tuhle jsem se jí ptala co Pípa, jestli už taky plánují a tak divně pokroutila kukadlama, že neví, což mi na Áďu nesedělo :slight_smile:
Jj, kontroly těhulek jsou vždy v út...já mám trippl testy v út 29.12. a snad 31.12. už bud něco vědět...
Jestli to není tajné, podělila jsem se o tu informaci s Míšou (manža), že moc gratuluji a pozravuje Míru...pak se začal smát, že by dva strojaři mohli vozit kočáry společně...ješzě jsem si dělal srandu, že něž by je vozili, tak spíš rozebrali do posledního šroubku, jak je znám :slight_smile:
16. pro 2008 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
ted už je to veřejný, chtěla to utajit jen do toho konce 3.měsíce :slight_smile: Pípa jde na ty tripply 5.1. a pro výsledky si má přijít za týden. Určitě vám oběma všechno dopadne dobře :slight_smile: :wink:
16. pro 2008 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
jj, musí dopadnout...dneska už od ranních hodin nevím, zda na WC raději sedět nebo klečet, se bojím, abych nechytla střevní chřipku od Míši...to máme dnes odpoledne od práce vánoční večírek v daliboru, já se tak těšila n palačinku...ale třeba to přejde...
Co u vás nového, napečeno, dárky nakoupené? :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek