• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
By me zajimalo, baby, kdo vymyslel ten nazev materska DOVOLENA, mam pocit, ze jedine, co se podoba dovolene, je moje dokonale vycistena hlava. Taky mate pocit, ze mate naprosto vykradenou hlavu, ve ktere neudrzite myslenku ani pet minut? Nebo jsem cvok :slight_smile: ?
4. zář 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak to jsme na tom úplně stejně.Připadám si taky tak.Jdu do krámu a za vteřinu nevím co jsem chtěla.Je to strašný připadám si jak stará babka která má sklerozu.
5. zář 2007 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ze bych byla rada, ale trochu me to uklidnilo :slight_smile: . Jenom jsem zvedava, jak budu vypadat, az budu doma dele... Myslela jsem, ze me tohle ceka az v duchodu :grinning: . Vzdyt mne jeden den nekdo neco rekne a ja se druhy den zeptam uplne na totez :slight_smile: .
5. zář 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně se to tu trochu rozjíždí :grinning:
Leni,jo tak to si ho asi nepleteš hrál teď hraje za Orel, ale dohrál má zlomenou ruku v zápěstí,měl měsíc sádru a teď má ortézu :cry: Jinak bydlíme stále v Chrasti :slight_smile: Ty tam album nemáš tak není na co juknout tak šup šup do práce :wink:
Knuffi,jasně ,že poro Chrudim kde jinde byla jsi spokojená???Koukám,že máš malou prcinku :slight_smile: Tak to je ještě V poho :wink: U nás už se leze a začíná raubířit, ale o to je to větší sranda :sunglasses: Můžem už jezdit po výletech, však jsme teď byli v Adršpachu,ale do alba mě nejdou dát fotky májí velké rozlišení :frowning2: Tak snad příště .....
5. zář 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyka: na Chrudim nemam jedineho kriveho slova, vsichni super, hlavne sestricky, nemusela jsem se bat zeptat, hned poradily a pomohly. Sice doktor, co me rodil, byl takovy nemluva a vlastne jsem ani poradne nevedela, co mi dela, to, ze mi pichl plodovku, jsem se dozvedela az od pritele... Vsehovsudy rekl doktor asi tak tri vety: dejte si ten zadecek niz, mate holku, sem dam jeste jeden steh :grinning: . Ale ja ho chapu, komu by bylo do reci ve ctvrt na dve v noci, ze? Si myslel, ze mu tam budu hekat celou noc a rano me odrodi uz nekdo jiny :grinning: :grinning: ...
5. zář 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já taky Chrudim vidím docela v poho , akorát,mě vadilo jak prudí s tím kojením a ty dudáky ,že nechtějí dávat mimi :angry: Doktoři byly super a já zase sestry nemůžu moc vychvalovat jelikož kdýž jsem tam byla já tak na nás moc času nikdo neměl a i se za to omlouvaly :frowning2: No byla jsem ráda,že jdu domů.... Nechodíte někdo do MC v Chrudimi???
5. zář 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, ze jsem toho od sester moc nepotrebovala, extra problemy s kojenim jsem nemela, vetsinou jsem si poradila, ale verim tomu, ze to muze byt i jinak, kdyby nejaky ten problem byl...Navic jsem byla na nadstandardu, takze jsem vlastne ani nemela srovnani. Dudlika jsem s sebou vubec nemela, ani me to nenapadlo, asi jsem mela stesti, mala porad spala, a kdyz kricela, vzdycky mela duvod (hlad, plna plinka), takze svym zpusobem pohoda :slight_smile: .
5. zář 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je jiná mě to ice taky nenapadlo ani jsem toho dudáka neměla ,ale byly tací kteří by ho braly :frowning2: Jinak u nás jsme trpěly na prdy od začátku takže žádný spánek :frowning2:
5. zář 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak to bude ono, ja mela pohodove miminko, v tom to bude... Muzes ty prdy ovlivnit treba jidlem??
5. zář 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo určitě nesmí se květák, čerstvý chleba,brokolice, zelí , hrušky adt..co nadýmá,ale já jsem to brala dle toho jak na to reagovala malá a dle toho zda to nadýmá mě ne obecně :wink:
5. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tak, taky se ridim podle sebe a pripadnych reakci. V polivce jsem kvetak snedla a nic, cestou z obchodu jsem doslova sezrala jeste teplou housku, taky nic, ale je fakt, ze zeli, hrusky, lusteniny a kynute veci nejim uz preventivne :slight_smile: .
5. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem tam dala nějaký fotky tak se jukni
Je jich málo ale aspon něco ted na to nemám nějak čas stěhujem se z Chrudimi do Rosic.
5. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka: jukla jsem se na fotky, jsou paradni, Ondrasek vypada jako spravny chlap :slight_smile: . Stehovani Ti nezavidim, my se stehovali v breznu a bylo to siiiiiileny! A proc se stehujete z mesta? Mate toho uz dost a chcete klid :slight_smile: ?
Jsem chtela vlozit fotku aspon na svuj portret, ale vsechny jsou pres 2 mega, takze vlozim akorat velky prd :unamused: .
5. zář 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo měl dlouhý vlasy a každej mi říkal jakou mám krásnou holku až ted jsme ho ostříhali ale byl to boj.No nám se s manželem moc ve městě nelíbí vždycky jsme chtěli na vesnici.Jo už tady mám všechno zbalený a už aby to bylo za mnou
6. zář 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len,tak to řeknu tátovy aby to zkouknul když se teda jako by znáte :wink: Tak jak budeš tady dej vědět můžem hodit nějakej špacír :slight_smile: stěhování přežij vždycky je to mazec :frowning2:
7. zář 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Kyka,no já nevím jestli on mě zná ale já jeho jo dost často jsem chodila na fotbal za kámošema.Když jsem ještě byla svobodná.Ok sle ted toho mám moc,ted jsem jdu vždycky jen nachcilku a jdu zase balit.
8. zář 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tady to teda vázne.
8. zář 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kdy se presne stehujete? Uz tento vikend? Koukam, ze to beres v pohode, my jsme se stehovali z garsonky do vetsiho a myslela jsem, ze me z toho klepne, kolik jsme meli veci...
8. zář 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,budem se stěhovat v pondělí
no mi se stěhujem z 2+1 do 3+1 a nikdy bych nevěřila kolik tady je krámů.Mám toho taky dost ted čekáme na klíče.to víš že by se mi hodilo se stěhovat o víkendu,aby mi někdo hlídal ondráška ale prostě to nejde
8. zář 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak se k vám přidám-jsem sice z Hlinska,ale v Chrudimi jsme každou chvíli-jinak jsem taky rodila v Chrudimi a bylo to super.A na novorozencích některý sestry byly nepříjemný,ale třeba měly jen blbej den

My se taky loni stěhovali z garsonky do 3+1 a málem jsme se nevešli :grinning:
8. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak tě vítáme mezi námi.Jo s těmi sestřičkami máš pravdu měla jsem tam jednu která byla nepříjemná no dost nepříjemná.Tak jak na to koukám každej má stěhování za sebou a mě to teprv čeká.Vůbec se na to netěším
8. zář 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka...ale dá se to-já v tý době otěhotněla,tak jsem nesměla nic tahat :grinning:
8. zář 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj magiko, vitej :slight_smile: ja to mela stejny, taky jsem byla v dobe stehovani tehotna, coz bylo moje jedine stesti, protoze jsem nic nemusela tahat po schodech do druheho patra, tfuj :wink: !
8. zář 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,vím o čem mluvíte když jsme se stěhovali poprvé tak jsem byla taky těhotná byla jsem ve 4 měsíci a po plodové vodě.Takže to za mě všechno odtahala tchýně :slight_smile: .
9. zář 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak super další mateřídouška :slight_smile: Magi vítej, koukala jsem do alba pěkný fotečky :slight_smile:
Holky už nestěhujte :wink: Stěhování je opruz a kor s dětmi :angry: co takhle hodit receptík na nějakou zdravou buchtu a hlavně rychlou :grinning:
10. zář 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,omlouvám se že se obracím zpět ke stěhování.Ale chci se s vámi rozloučit.A až budem mít netík v Rosicích tak se ozvu.Tak se mějte hezky.Zatím
10. zář 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, snad to nebude dlouho trvat a budete brzo na siti! Pa a preju malo blazince kolem stehovani :wink: .
Kyka, ze jsi to Ty, napisu recept na olejovou buchtu, je jednoducha a rychla: 35 dkg polohrube mouky; 1/4 kg cukru (klidne krupice nebo krystal); 4 vejce; 2 deci oleje; 2 deci mleka; 1 vanilkovy cukr; 1 prasek do peciva.
Vejce uslehame s cukrem, pomalu pridavame olej a mleko (nejlepe stale slehat). Potom pomalu primichame mouku s praskem do peciva (to uz radeji rucne, aby vyslehane testo neslehlo). Testo nalijeme do vymazane a moukou vysypane babovky nebo pekace (ja delam na tom vyssim plechu, babovku vyzkousenou nemam). Ja to davam do predehrate trouby na chvilku cca na 200°C, az zruzovi (asi 5 min), dopecu na 150-160°C (na tom plechu mi to trva dohromady asi 20 minut). Zkousi se to klasicky spejli, kdyz se na ni nic neprilepi, je hotovo. Vyklopis, pocukrujes a bastis. Dobrou chut! :grinning:
10. zář 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry, zdrava moc neni, ale dobra a rychla jo :grinning: :grinning:
10. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejku ty jsi hodná holka :wink: Nevadí vyzkúšáme :grinning: u nás je táta totiž buchtovej i když teď se dal asi na nějakou dietu či co ..Lenka se nám určitě brzy vrátí jelikož jí to nedá :grinning: Tak my jdem baštit a pak do města tak se zatím mějte holky a pište piště ať to trochu rozjedem :grinning: Knufíku koukej to album nějak dořešit :grinning:
11. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja a pocitac nejsme moc kamaradi.
To byla dnes pekna burina, dokonce i kroupy padaly, se mi libi, jak to s ditetem ani nehne, tady je tma jak v pytli, venku to rachoti, ale prcka ma pohodu :grinning:
11. zář 2007 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek