• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
ahojda, no tak to Ti přeju ať to brzy přejde, to je nepříjemný :unamused: a třeba to je jen nějaká drobná těhu nevolnost :slight_smile:
no a u nás novýho nic, včera jsme byli v Chrudimi na vánočních nákupech,ale skoro nic jsme nekoupili, něco málo, no pro každýho už něco mám,tak jsem klidnější, jen pro toho svýho Michala nemám nic pořádnýho a on si pacholek neřekne :unamused:
17. pro 2008 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že předvánoční shon dorazil i sem a nikde nikdo :slight_smile: já Vánoce už nějak neřeším, to bych se zbláznila. Pro každýho mám něco malýho a prostě to musí stačit, letos prostě nemám čas někam jezdit a něco shánět :slight_smile: jen mě ta naše rodina štve, se řeklo, že si dáme jen něco malýho a když vidím, co kupujou,tak mě to štve :unamused: no nějak to dopadne :slight_smile: hlavně pohoda a klídek, že jo? :wink:

gag, doufám, že ta střevňaska rychle přešla a už jsi v pohodě a užila sis i vánoční večírek :wink: :slight_smile:
19. pro 2008 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem chrudimačkám i okolňačkám přejeme veselé Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a spoustu splněných přání :wink: :slight_smile:
23. pro 2008 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradte mi nákýho šikovnýho a milého gyndaře z chrudimy a okoli a pisněte do ip adresy dikes
27. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holčiny, teda koukám, že se nám to taky přes ty Vánoce pořádně zaseklo, tak doufám, že to trochu zase rozjedeme v tom novém roce :slight_smile:
5. led 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

všem přeju krásný nový rok a ať mimísci a bříška hezky rostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatečně přeji všem maminám a mimískům vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, štěstíí...

Jinak u nás Vánoce a ostatní proběhlo v klasickém shonu po příbuzných atd...23.12, jsem byla ještě na vyhodnocení toho tlakoměru (holter), hodnoty zvýšené, ale naštěstí na léky to není, což jsem ráda.
Jinak jsme svátky trávili na horách, ale spíš tůry, ikdyž jsem taky sáňkova, ale lyžovat sem něchtěla, přeci jenom riskovat, že mě někdo srazí, to nee....
No 29.12. krev na triple testy, včera jsem byla na genetice v Prdubicíích (mamka s bráchou mají myopatii - svalová distrofie), nakonc nemusím ani na plodovku ani na ten velký ultrazvuk, protože se u mě nějaké geny neobjevily, tzn. že dle krve a původní rozborů z r. 2007 nenám předpoklady pro myopatii, maximálně můžu být přenašeč, to zjistí prý až se prďola narodí. No a tripl taky dopadly dobře. Dneska jsem měla klasickou kontrolu, ale bez ultrazvuku...dr. hrozně spěchal, vše ok za 4 týdny jdu na ult a kontrolu, snad už budeme vědět co budě prďola zač :slight_smile:))...jinak jsem dr. přemluvila a ještě do konce ledna chodím do práce, ale mám být v klidu...ikdyž nevím, jak, teď jsou samé uzávěrky atd, že je toho hodně, ale zase sem nechtěla být potvora a odejít od rozdělané práce a hlavně musím místo sebe zaučit nového človíčka...
Ufff, sem se rozepsala :slight_smile: :grinning:
6. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co nového u vás? Ať se trochu rozjedeme :slight_smile: :grinning:
6. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda gag, no říkala jsem si, kde se touláš :slight_smile: u nás všechno při starém , teda lezeme, chodíme, kolem nábytku a za ruku, děláme paci paci a ještě spoustu dalších věcí, na který si teď fakt nevzpomenu :slight_smile: :wink: ale jinak klídek a pohoda - Vánoce taky super :wink: :slight_smile:
Pípuška byla na triplech v pondělí a naštěstí dopadly taky dobře a nemusí na plodovku, tak jsem ráda :slight_smile: :wink: a podle mý intuice si myslím, ež bude mít holčičku,ale kdo ví :wink: :slight_smile:
jo a vy si chcete necháte říct, co čekáte?nechcete překvápko? je fajn, že testy dopadly dobře :wink: :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tlapičko, to máte doma veselo :slight_smile:), za chvilku už budete capat, hrozné, jak to letí...
U nás to bude asi kluk, ikdyž těď jsem opupínkovaná až děs atd...nevíš, jestli jde na velký utz do HK? Slyšela jsem, že všechny nad 30 tam posílají...mě si Grygar akorát pozval na kontrolu ve 22tt a tady všude holky píšou, jak chodí na genetické ultrazvuky mezi 18-20tt, sem z toho nějak jelen, asi to moc čtu :slight_smile:
Pípušku pozdravuj, to by se mohla přidat do diskuse červen 2009, žebych ji přidala do tabulek :slight_smile:))...jiank má už bříško, já nějak furt nic, ikdyž teď poslední týden už se něco rýsuje :slight_smile:
8. led 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Pípuša nejde na žádný ultrazvuk do HK, ani já jsem nebyla a to už jsem byla matka v letech :wink: jak jsem tak zjistila při svým těhu,tak co kraj a co dr., to jiný zvyk a jiný "procedury" :wink: takže se neděs, když Tě někam nepošlou - já jsem třeba nebyla ani na tom cukr testu - poslal mě tam až Grygar a to už jsem měla 3měsíčního Matese :slight_smile: ono to nechce moc číst, hlavně nic smutnýho a co se komu přihodilo, stejně to má každá jiný a pak se z toho člověk zbytečně stresuje :slight_smile:
Pípuška ještě pupík nemá, i když už jí začínají tlačit kalhoty, ale zatím nic moc :slight_smile: teď je bez netu, protože se přestěhovali už do novýho,ale v únoru už ho bude mít,tak se k vám třeba přidá :slight_smile: to bys jí mohla přemluvit, ať zůstane třeba od února doma, chce totiž chodit co nejdýl do práce, na jednu stranu jí chápu, na druhou, když vidím, co v tom ústavu dělá ... no je to její věc, sama pozná, kdy skončit :slight_smile: :wink:
8. led 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

to je dobře, že jsou obě miminka v bříškách v pořádku! :dizzy_face:

gag přesně jak píše tlapka, co doktor to jiný procedury, takže buď v pohodě :wink:

my byli včera na první hexe, naštěstí byl mrňousek bez teploty, ale noc byla teda úžasná, byl vzhůru co hodinu a půl :pensive: :pensive: :pensive: teď to dospává, tak jsem zvědavá jak dlouho :slight_smile:
jo a Toník váží už 7,15kg :sweat_smile:
9. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči, pěkné páteční ráno, konečně pátek :slight_smile:))
Jj, taky si mylím, že Grygar to bere rozumně a v klidu,když čtu jiné příspěvky holek, tak úplně blázní na co všechno je posílají, spíš sem se chtěla jen ujistit, zda to všechno chápu dobře :slight_smile:
taky ještě chodím do práce, ale jak říkal Grygar s tím tlakem a zádama, že to asi od února už nechá, teď sem mu říkala, že chci dodělat plno věcí, abych je tu nenechala ve štychu...jinak mě na druhou stranu štve, že se taky člověk snaží vyjít ve všem vstříc, ono s chovají, jak se chovají, ale nechci si stěžovat :slight_smile: ...fakt je ten, že poslední dobou to jsou nervy a těch 9 h/denně ufff

Gratuluji Ami k úspěšné injekci, nebo co to hexa je :slight_smile:...
9. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, přesně tak hexa je skupina 4injekcí - první tři jsou od sebe po měsíci a další je pak ještě někdy dýl,ale to ještě nevím,tu jsme ještě nedostali :slight_smile:

ami, hezkou váhu má Toníček :slight_smile:
9. led 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi měl na ty injekce Matýsek na ně nějaké reakce?
budete mu dávat ještě nějaká další očkování?

s tou váhou to je docela síla, je to prostě otesánek :grinning:
12. led 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen víc spinkal, teda odpoledne, v noci už to bylo stejný jako vždycky :wink: jiná očkování zatím dávat nebudeme, už takhle toho mají v tom prvním roce dost :slight_smile:
12. led 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
děti mají jen samá očkování, co tak čtu...
Máte holky nějakou zkušenost s dětskými oblečky z minibazaru, jak je v Chrudimi?
Koukala jsem v normálním obchodě, ale občas síla, ceny přijdou přepálené...chystám se vzít si dovču a vyrazit do C&A a Tesca, uvidím co budou mít tam...napadlo mě něco koupit i v Chrudimi v tom minibazaru, nebo jak se to jmenuje
13. led 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem tam pár věcí kupovala, je to většinou oblečení z Polska - ami si něco kupovala přímo tam, teda v Polsku, o něco levněji to asi vyjde,ale pokud tam nejedeš pro víc věcí, tak se to asi nevyplatí. Jinak já jsem teď nakoupila pár věcí za slušnou cenu v Hypernově v tom obchůdku před kasama. Jo a z vlastní zkušenosti vím, že to chce ještě v krámě vyzkoušet rozepnout patenty - občas mi totiž některý zůstaly v ruce :wink: Jinak v tý Hyproše stálo body - 65,-, punčošky - 130,- a rukavičky 70,- - teda pokud si to správně pamatuju :slight_smile: :wink:
13. led 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou super ceny...body za 190 mi přijde docela drahé a ke všemu ta látka byla průsvitná, jak záclona
13. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pořádně drahý, to se platí asi značka ne??asi takhle na začátek nemá cenu kupovat drahý bodyčka, protože to dětský kakání fakt jde špatně vyprat :wink: a potom, když začneš přikrmovat, tak zase banán a mrkev jde špatně, takže závěr je ten, že stačí mít třeba jen pár "lepších" kousků na návštěvy atd a jinak to nemá cenu, ale to je jen můj názor, některý maminky by třeba nesouhlasily :slight_smile:
13. led 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem v obchodě na Borzně, Hela nebo jak se to jmenuje...přišlo mi normální, ani nevím co to bylo za značku...jj, to je jasné, že kakance, mrkvička atd jdou špatně...přesně mi čteš myšlenky...hlavně si říkám, že z toho stejně během chvilky vyroste...navštívím minibazar a bude :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo v tý Hele jsme kupovali židličku. A máš pravdu, že ze začátku hrozně rychle děti rostou, přijde mi, že Máťa přestal růst až teď :wink: jinak fakt zatím nejvíc věcí a nejlepší ceny mají v tý Hyproše. No ale když se to vezme kolem a kolem, je to většinou všechno dovoz z Polska :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
gag já v "normálním" obchodě s dětskýma věcma nekupovala oblečení žádný, většinou v Tescu (tam mají asi nejlevnější ty multipacky bodýček a když natrefíš ještě na slevy, tak je to paráda) a na internetu na mimibazaru, jinak se dá i v tom C&A (tam je to teda o něco dražší a výběr mi nijak úžasnej nepřišel) i Minibazaru v CR
14. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči,
v Tescu jsem byla minulý týden s mamkou a ikdyž mi to přišlo dost přebrané, nakonec jsem tam nechala pár penízků :grinning:
Snad příští týden už přijde balík věcí z Anglie, tak jsem zvědavá :slight_smile:
Jak se máte, co nového?
20. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
my jsme v úterý v noci naměřili 39,5, tak jsem volali na pohotovost,tam nám řekli, že jezdit nemáme, ale máme ledovat třísla, to jsem teda zavrhla. nedělala bych to sobě a Mates byl i tak dost vyřízenej,takže jsme nasadili čípky, ráno volali dr, jestli máme přijít,když máme 39, ta nám řekla, že máme pokračovat v čípcích a přidat Brufen sirup, takže jsme to střídali, včera večer už byl bgez teploty a řádil, ale ráno zase 38,5, takže zase čípky a sirup a teď to vypadá, že snad dobrý, tak uvidíme v noci a ráno teˇteda řádí jak černá ruka, že nestíhám nic, jen ho chytám, ale bohužel cítím, jak mě začínají bolet klouby, tak musím nasadit vitamínky

no řeknu vám, když vidíte toho svýho hyperaktivku jak jen leží a ani skoro mrkat mu nejde, odevzdanej hadrovej, no pobrečela jsem si nad ním hezky, prostě poprvé nemocnej, asi to tak má být :wink: :slight_smile:

gag, no tak Ty už nakupuješ? Pípuša teda zatím ještě nee, ale věřím, že jí to taky chytne, už jí začíná růst bříško a nosí kalhoty po mně :slight_smile: teda těhu kalhoty :wink:
22. led 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda chudák Mates, teď prý řádí chřipky...jestli můžu doporučit, tak jako prevenci echinaceu, pak když se to rozjede, tak jitrocelový sirup...mě občas pomůže nastrouhat zázvor a zalít horkou vodu...člověka ze sebe vypotí všechny bacily...hlavně, aby byl Mtýsek v pořádku a ty taky...na sebe dávejte poroz.
Já už sem pár věcí nakoupila, protože při mém pracovním vytížení se do města dostanu jen v so či neděli a Havně jsem chtěla využít slevy...Pípušku neděs, mám jen pár hadříků :slight_smile: a hlavně ona může mít dost věcí po matýskovi :slight_smile: a taky mám 14 dní náskok :slight_smile:, myslím TP:slight_smile:...těhu kaťata sem už taky vytáhla, posledí týden se konečně bříško ukázalo
23. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
no užíváme si pořádně, vždycky přes den je to dobrý, v podstatě bez horečky a v noci zase vylezou, dneska teda naštěstí "jen" na 38, po ránu 37,7, tak snad už to pomalu bude odcházet. Spustila se mu rýma a po hedelixu slušně odkašlává, tak snad už bude dobře :slight_smile: já jsem se tak nějak vykurýrovala během starání o Matese :slight_smile: :wink:

a s tím nakupováním, je fakt, že Pípuška bude mít ode mě, co bude chtít a asi i od ségry Míry po holkách,takže má v podstatě vystaráno :wink: mám takovýho tucha, že bude mít holčičku :wink:
24. led 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že až na ten kašel a trochu rýmu už jsme úplně zdraví :wink:

a jak se máte? asi dobře, když tu nikdo není :wink: :slight_smile:
28. led 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Chrudimačky potřebovala bych poradit :slight_smile:

v pondělí mám jet na screening di nemocnice..jak to tam funguje??
Prý berou i nějaké odběry???? U nás je sestra na nic,nic mi nezjistila :frowning2:
29. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak to je super, kašel bude asi na dlouho a rýma taktéž...
Nebyla sem tu dlouho, protože v práci je šílený heges, jedna kolegyně se hodila marod, druhá odešla...takže ze 4 jsme zůstali celkem dva na oddělení , kor teď když je plno práce, uzávěrky, termíny atd...takže sem byla v práci i o víkendu a zadara, už mě to začíná štvát, takže jestli mi zase nabídne neschopenku, tak žádné ohledy na firmu a zůstávám doma...

Taky sem musím pochlubit, už sem se dala do nakupování...a pár věcí už je...nafotila jsem jen něco...jo a neodolala sem a koupila pár šatiček, ikdyž to asi bude kluk, dle mého tušení...klidně šatičky můžu přenechat Pípušce :slight_smile:

Handy vítám Tě mezi těhulky, v tomhle Ti bohužel neporadím...
29. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek