• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
handy, vítám Tě mezi námi,ale taky bohužel neporadím, nebyla jsem na tom.

gag, no teda já bych se na to vykašlala a zůstala doma, když máte takovej záhul, to je fakt moc. jo máš tušení, že to bude chlapeček? :slight_smile: já jsem to teda taky cítila tak nějak podvědomě :wink: u Pípy mám tucha, že to bude holčička :wink:
29. led 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky..díky moc...........sice jste mi nepomohly,ale snaha byla :slight_smile:
tam budu v pondělí jako debíl :wink: ..no to se zvládne :slight_smile:
30. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hando, já si připadala jako debil celý těhu :wink:
30. led 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem všechno zapoměla...je to 9 let :wink: a teď je toho hromada jinak.....žádný screening nebyl :slight_smile:
no to bude ještě prča.....sem v tý nemocnici ani nikdy nebyla :sunglasses:
31. led 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tušení je, ale na začátku bylo tušení na holčičku :grinning: ...
Handy, myslím, že Ti udělají klasické šíjové projasnění a odeberou krev kvůli downovu syndromu...tenhle UTZ už by měl být přes bříško, ale jak to v nemocnici chodí, to fakt netušákuji...
31. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hando, do nemocnice jsem chodila, jsem trubka, screening je projasnění! sem si to nějak nepřebrala :slight_smile: prostě půjdeš až nahoru a přede dveřma novorozeneckýho je ultrazvuk, tam vyjde sestřička a vezmou Tě dovnitř a je to vlastně jen ultrazvuk, krev mi tam nikdy nebrali. Držím palce ať všechno dopadne dobře :wink:
1. únor 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Handy, zítra držím palečky ať je vše ok :slight_smile:...klídek, já si občas u dr. taky připadám, jak z marsu :slight_smile: :grinning:

Tlapko, už přišel pytel věcí z Anglie, fakt super věcičky, což konstatovala i Áďa, že za 2600 10 kg pytela super věci a cena...jak vy, už je vám líp?
1. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag a odkud jsi to objednávala??je fajn, že jsi spokojená :slight_smile: my už jsme v pohodě, jen sem tam zakašle. ale jinak už je na zabití :wink:
1. únor 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag + talpka.........moc vám děkuji holky :wink: ,hnedka je mi lepčíííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jedu zítra ráno......a pak písnu jak jsem dopadla :sunglasses:
1. únor 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hando, určitě to dopadne dobře :slight_smile: a jak se těší Adélka, už je to velká slečna, budeš mít bezva pomocnici :slight_smile: :wink:
1. únor 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapka - děkuji,děkuji......dopadli jsme dobře.....prcek je velkem 7,1 cm :slight_smile: a v pořádku....i krev mi nabrali,tam budu volat ve středu :sunglasses:

No Adélka,to je fakticky už slečna a řekla bych jednou nohou v pubertě. Natěšená je dost,ale bude koukat až z miminka co si představuje bude řvounek :wink: ale je pravda,že je taková starostlivá,takže pomocnici mít budu :wink:

no jo ty máš doma také prďolku....dost to s těma cvrčkama letí,co???? :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, že jste dopadli dobře, teda obřík už 7cm :wink: dr se vždycky smál, když jsem prohlásila, jaký už jsme veliký, no kdybych věděla, jak bude Mates velkej u porodu, tak bych si z toho srandu nedělala, jestli jsem to tím nepřivolala :wink:

Adélka určitě zvládne i uřvanýho sourozence :wink:

jo s tím naším prďolkou to opravdu letí, nenudím se, je jak pytel blech, občas nevím,kde mi hlava stojí a nějak ho nestíhám :wink:
2. únor 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: stále bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jůů další miminko na obzoru, tak hando ať jste zdraví a hezky rostete! :dizzy_face:
4. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
omlouvám se, že Vám sem tak vpadám :sweat_smile:..
Mám prosbu, můžete mi doporučit kvalitní zubařku v Chrudimi, která bere i malé děti? Mám roční holčičku, má osm zoubků, tak bych ji chtěla vzít k zubařce, ale nevim o žádné dobré, tak budu ráda, pokud mi nějakou doporučíte.
Moc děkuji a přeji všem krásný den... :wink:
7. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janier, proč se omlouváš? aspoń tady někdo diskutuje :wink: já chodím k Dr. Horníčkové do Kotěrovy vily - to je tam dole u Borzny, nevím, jestli bere nové pacienty,ale je výborná a já posera ze zubařů se jí vůbec nebojím :wink: asi už jsem velká holka :wink: :slight_smile: jo a ségra chodí nahoru někam na Transportu k dr.Slejškové a taky spokojená :slight_smile:
7. únor 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dík za odpověď, ale nějak nevim kde je ta Kotěrova vila, já právě nemám se zubařema moc dobré zkušenosti, teď sem teda u jedný, u který se nebojim, ale ta péče mi nepřijde moc dobrá, tak k ní malou rozhodně nevemu :angry: . Jsem tady na fóru nová, nevim jak to tady chodí :sweat_smile:
7. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kotěrova vila je vedle Borzny. Půjdeš podél Borzny směrem k poliklinice a hned za BOrznou zahneš vpravo a po levé ruce budeš mít železný vrata a vedle nich takovou starou vilku, tak tam to je :slight_smile: zkusím najít mapku :slight_smile: jiank to tady choíd tak, že se zapojíš kam chceš :slight_smile: :wink:
7. únor 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už vím, no tak zavolám tam a snad ještě bude brát nové pacienty, měly bysme to i docela blízko. Ještě sem našla na Znamylekar.cz doktorku Švihlíkovou, u tý sem byla když sem byla malá, kvůli rovnátkům, a ta byla taky moc hodná... Mimochodem máš krásnýho kluka :wink: . Ty jsi přímo z Chrudimi?
7. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tuhle paní dr neznám. Já nejsem z Chrudimi, jsem ze Slatiňan, ale to je co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky :wink: děkujeme za pochvalu Matese, je to ďáblík :slight_smile: jestli si založíš albíčko, tak Ti zkoukneme Nikolku :slight_smile:
7. únor 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracuju na tom, musim projít a upravit fotky, což mi chvilku dá a Nikolka je taky pořádný číslo, takže k PC můžu jen pokud spí a právě se vzbudila,takže si jdem hrát :wink: . Ve Slatiňanech mám příbuzný a ve Škrovádě babičku :slight_smile: .
7. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a Ty jsi rodilá Chrudimačka??třeba se i známe :wink:
7. únor 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem, ale nevim, jestli se známe podle fotek mi nejsi povědomá.. :slight_smile:
7. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala sem že chodíte na plavání, jak se Matýskovi líbí? My začali chodit v lednu,zatím sme byli na dvou lekcích, první celou probrečela, druhá byla lepší, tak sem zvědavá zítra :wink:
7. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už chodíme na druhej kurz a zatím pohoda :slight_smile: teď jsme teda 2x nebyli, protože jsme byli nemocní, ale zítra zase jdeme :slight_smile: chodíme ve 12:30, v kolik vy? :slight_smile:
7. únor 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už ste zdatní plaváčci :slight_smile: My začli až teď, Niki měla od narození rýmu, nemohli sme se ji zbavit, tak sem ji nechtěla brát do bazénu. min. týden sme taky nebyly, taťka nám odjížděl do španělska... my chodíme v 13:30, to se asi nepotkáváme :confused:
7. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se mineme o jeden kurz, škoda :slight_smile: no my jsme nejdřív s plaváním váhali,protože doma ve vaně se nám potápění vůbec nelíbilo a bylo to s brekem,ale zase v bazénu je to něco jinýho, teda jako z potápění není nadšenej,ale zvládá to dobře :slight_smile: a vodu teda má moc rád :wink:
7. únor 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tlap.ko, tak jak ste si užili dnešní plavání? :wink:
8. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, plavání bylo moc fajn, Matesovi se zase líbilo, nejvíc asi, když z kraje bazénu padal do vody, teda spíš na mě :wink: potápění teda nic moc,ale zvládnul ho :slight_smile: když jsme se balili, tak tam přicházely maminky už na další plavání, tak jsem koukala, jestli se ke mně nebude nějaká hlásit, jakože bys to byla Ty, ale nikdo se nehlásil :slight_smile: :wink: tak třeba příště a nebo na tý náhradní lekci, ta bude od středy za týden, příští neděli se na ní musím nahlásit :slight_smile: a co vy, jak jste si zaplavali? :slight_smile:
8. únor 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek