• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Ahojky, no my to měly tak půl na půl. Plavání v pohodě, ale při potápění Niki nezavírá pusinu, takže si dost lokla a to byla konečná, pak už prostě nechtěla nic. Potápění ji prostě nebere. Příště prý máme skákat z kraje bazénu, tak sem na to zvědavá. My když tam přicházíme, tak jsou před námi malá miminka, takže tam vás ani nehledám :wink:. na náhradní lekci máme jít,ale nevim kdy, řekli mi že se máme nahlásit příští neděli, tak se tam třeba potkáme :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no ony tam právě chodily maminky, když jsem strojila Matese už na ten váš kurz:o)my se taky máme nahlásit příště na náhradní lekci,tak uvidíme jestli se uvidíme :wink:
Nikolka je krásná holčička :slight_smile: :wink: jakpak jí to jde s chodítkem? uvažuju o něm pro Matěje. Kde jste ho kupovali?? :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem za pochvalu :wink:
No spíš za ním leze po kolenou, udělala s nim zatim jen pár kroků, ale ona na to přijde :slight_smile: Kupovali sme ho v Pardubicích v Babycentru, http://www.baby-centrum.cz/cz-5-choditka.html?ekategorie=51 .Jen se mi zdá že jezdí docela rychle, myslim jako že stačí se jen trochu opřít a hned to jede...
No tak uvidíme, třeba se uvidíme... :wink:
9. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, hlásím po delší době...a vítám novou mamču :slight_smile: :wink:
Tlapko koukala jsem na další fotky, Mates je už kus chlapa a u nádobí mu to dost sluší...jo a ta adresa na to oblečení je tu: http://secondhandanglie.mimishop.cz/detail.php?zbozi=680056
Janier, vše nejlepší k prvnímu velkému výročí :wink:
10. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink:

no já se rozhoduju mezi tímhle chodítkem a takovým tím jak v něm děcko může i sedět, tak uvidíme, co koupíme :slight_smile:

gag, díky za odkaz,třeba se domluvím s Pípou a taky balík objednáme :wink:

no a jinak my máme zase zvýšenou teplotu, tak uvidíme, jak dopadne to plavání :frowning2:
10. únor 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Gabčo a jak už jste velcí, byli jste na UTZ ne? :slight_smile: Pípa jde dneska, tak jsem zvědavá :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Gag: Děkuji za přání a za přivítání :wink:
tlap.ka: Jej, vy si s těma teplotama užíváte teda :frowning2: . A nelezou Matýskovi zoubky? Niki má vždycky zvýšenou teplotu při tom..
Já sem právě chtěla chodítko, takový aby ji to nutilo chodit, tak sme koupili tohle.
10. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme minulý týden a nevydrželi, takže víme i co máme v bříšku :slight_smile:...prý je prďola trošku větší na 22tt to bylo 430 g a míru teď už nevím, nějak kolem 26 cm...ž prý mimča v tomhle období rostou různě, pak se Vítek podíval na Míšu, ta hora chlapa se asi někde musí projevit :grinning: :grinning: :grinning:
To držím Pípuš palečky, ať je vše ok...
Ať vás brzy teploty přejdou, ono to teď řádí, jak nevím co...
10. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag,no tak to je fajn, že už víte, co máte v bříšku, jen pozor, aby se Vítek nespletl :wink: Pípuška byla dneska na UTZ, přinesla si obrázek hlavičky, víc prý se na fotku nevešlo :wink: mají asi 380g a něco kolem 23cm a jsou prý vzorně na den staří tak, jak mají být :slight_smile:

holky, nechci to zakřiknout,ale Mates usínal bez teplot, tak snad to je fakt k těm zubům, natřela jsem mu dásničky tím gelem, co námpředepsala dr a snad to zvládneme :slight_smile:

no fotky se teď množí, protože tatínek si pořídil novej blesk k foťáku,takže ho zkouší ve dne v noci :slight_smile:

jo a aby těch nemocí nebylo málo, tak si Michal pořídil nějakej cytomegalovirus, prostě nějakou blbost, co se podobá mononukleoze nebo borelce,tak nesmí pusinkovat Máťu ani mě, jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, nedostal totiž žádný léky, prý na to nejsou :unamused:
10. únor 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkné ráno...
JJ, taky si říkám, že může být překvapení, hlavně, aby byl prďola v pořádku...
JInak co se týče velikosti, tak Vítek mi furt počítá menst. cyklus po 29 dnech, jenže posledního půl roku před těhu sem měla po 26 dnech, což by přesně odpovídalo té velikosti mimi...možná je to i ten rozdíl třech dnů...jj, taky nám zvětšil jen havičku, ale klidně by se vešla na foto hlavička s kouskem tělíčka...než sem to stačila říct, tak nám nazoomoval hlavičku a byla vytištěná :slight_smile:
Koukám, teda čtu co máte za zajímavé nemoci, že mu to vůbec zjistili v Chrudimi...hlavně ať je brzo v pořádku...
13. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
já na ty termíny porodu moc už nevěřím, měla jsem 3 v rozmezí 3týdnů a Matěj se narodil týden po posledním z nich,takže prostě až budu čekat druhý, budu vědět, že je to hodně orientační, teda aspoň u mě, protože já jsem měla MS v rozmezí 28 - 52dní,prostě po antikoncepci rozházený všechno :slight_smile:
Michalovi to zjistila obvoďačka tady u nás a poslala ho na infekční do Pardubic, jsem zvědavá, v pondělí si tam má jít pro výsledky testů, tak snad už to bude dobrý nebo aspoń lepší :wink:
13. únor 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:10 • radus.b.
teda koukám, že nám to tady pěkně upadlo, holky, kdepak jste? :slight_smile:

novinky od nás - máme už 4zuby :slight_smile: od čtvrtka je Mates kaskadér a při chůzi kolem nábytku se prostě pustí a jde, teda jde, vypadá to na pěkný držkopády,ale naštěstí jsem ho vždycky zatím chytla, no ale už je to prostě zase o něčem jiném :wink: začínáme povídat, už jsme trochu rozšířili slovník, i když těm hovorům rozumí jen Máťa :wink: no a včera jsme ho poprvé museli přistřihnout, protože mu vlásky lezly do oší a uší,tak přišel o první lokýnky, trochu jsem z toho byla naměkko, i kdžy jsme ustřihli jen kousek, vypadá najednou nějak "dospěle" :wink:

tak douáfm, že se tady zase trochu diskuze rozjede :slight_smile: :wink:
10. bře 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tlapko a mamči...nějak sem vás nestíhala a popravdě zanedbávala, aspoň, že jsem stíhala diskusi červen 2009 :grinning:
Jak se všechny máte?
27. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,můžu se k vám přidát?
2. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mohu se k vam pridat?rada bych se seznamila s nejakou maminkou ci tehulkou.mam termin v srpnu:wink:
28. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se tu nějak zastavil čas :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj smisku - já jsem z Chrudimi, ale mám termn až v září :grinning: Jinak je to tady opravdu živá diskuze :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zkusím to tady oživit :grinning:...bydlím ve slatiňanech a slyšela jsem na chrudim.porodnici docela chválu...co říkáte? jak hodně předem se mám objednat v cr porodnici, nevíte? díky a ozvěte ženský maminky :grinning:DD
23. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda těhulky a maminy, co se snažíte rozjet diskuzi :wink: :slight_smile:

crawler - zdravím Slatiňačku :wink: chrudimská porodnice je v pohodě, já byla nadmíru spokojená, jen škoda, že odešla paní dr, co mě rodila, s tou to byla pohoda :wink: :slight_smile: jinak objednávat se nemusíš, stačí v den D přijet :wink:

a rovnou gratuluju k novým miminkům :slight_smile: :wink:

gag, ahojda, tak jak je?? u nás pohodově, ale MAtes je prostě neřízená střela :slight_smile: :wink:
27. zář 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
crawler.: tak to jsme na tom skoro stejně:slight_smile: my mímo čekáme taky v dubnu;) koukám, že nechcete znát pohlaví..já už se na něj strašně těším..chci vědět, co se z bublinky nakonec vyklube:slight_smile: jinak jsem slyšela, že je dobrý si do nemocnice zajít na kukandu:slight_smile: pry kolem 36tt, takže se tam určo podíváme..a jak ti je?
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky chrudimačky,
chrudimská porodnice je fakt v poho, pokud se tam teda nemaluje :sweat_smile: registrace není nutná....
do nemocnice se můžete jít podívat, organizuje to mamaklub
maminkám gratuluju k dětičkám a těhulkám k bříškům :wink:
6. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem v chrudimi rodila před měsícem - bylo to úplně v pohodě a můžu doporučit. Všichni moc příjemní, porod běžel jak měl. Jen bylo hrozně plno, protože v ten termín zrovna malovali v Pcích. Navzdory tomu, že všichni měli vražedné pracovní tempo byl personál milý a se vším mi poradili. Příště bych tam šla zase.
14. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukam, ze se to tu rozepsalo, to je dobre. Zdravim vsechny maminky i ty nastavajici.
kharik: Ja jsem to malovani v Chrudimske porodnici zrovna trefila :wink: a musela jsem se spokojit s Pardubickou porodici. Malovani koncilo 20.brezna v 15hod a me v 5hod rano praskla voda, rodila jsem predcasne a vubec jsem s malovani v Chrudimi a Pardubickou porodnici nepocitala :wink:
Anetka si pockala az vymalujou, sikovna holka :wink:
28. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :confused:
5. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Frankie :slight_smile:
tak tady je teda pusto a přitom v Chrudimi potkávám samé maminy s kočárky, s malými dětmi a těhotný.
Snad se přidají další těhule a mamči a trochu se to tu rozjede :wink: , chrudimačky kde jste?
16. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chrudimský - jak se máte? Chodí sem někdo?
13. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, prosím vás neznáte někdo ve vašem okolí maminu co prodává nové oblečení z nextu?a umožnuje osobní odběr
13. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,,hledáme nějakou super maminu,kamarádku na pokec ,procházky a spoustu jiných aktivit...nejsme přímo s Chrudimi,ale s Čepí....Zuzka a Eliška :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já (32) a Ondřej (7 týdnů) hledáme nějakou kamarádku-maminu na kočárkování, pokec, kafčo apod. Jsme z Chrudimi. Petra
21. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek