• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
@xkacatkox já nejsem z Chrudimi, ale taktéž z okolí rodila jsem v Čáslavi ale chtěla bych pokud bych měla další rodit jinde, zkusím testítk v úterý a ve středu bych našupajdila k dr.
29. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tak přemýšlela co se sejít?vím že se moc neznáme ale právě proto :grinning:
29. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda, že by jsme dali srazík, to by bylo fajné, jen tento a příští týden nemůžu, na tento týden, mám naplánované příbuzenstvo a další má manža dovču, ale pak by to šlo
29. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě je to takétž složité protože to úterka nebudeme doma, a já chodím na brigádky občas takže tak. Malého hlídá mamka a i teta, a já vidělávám pro něj korunky
29. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky opět :grinning:
29. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to jsi dobrá, že chodíš na brigošky, já bych neměla hlídání, stejně kojim, tak by to ani nešlo, mě ještě nikdo malucha nehlídal, všude s ním, nikdo ho nechce hlídat, všude řve :frowning2:
29. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dnes zděsila, velice slaboučce jsem špinila ted odpoledne nebylo to ani na vložku. tak ted nevím na čem jsem. Dr. tam je až ve středu tj. 7.7. Jiný den neordinuje. Ordinuje v jiném městě. NEvím zda jí nemám zítra zavolat a nebo je to možná předvoj MS
29. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepanikař, pokud je to začátek, či slabá MS, já ne začátku těhu taky špinila, pokud to není ani na vložku a zítra třeba nic, bych nikam nejezdila, záleží na tobě, stejně, když byl test negat, tak by ti asi léky ani nedal, a nechal by to bud a nebo, alespon mě to tak udělali, a na kontrolu za týden, a to jsem chodila do práce, a po 14dnech, mě tedy vystavili těhu průkajdu a neschopenku
29. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox dík uvidíme tedy jak to bude dále probíhat a co u vás nového?
29. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko mamulky,

smisek21, souhlasím s kacatkem, nepanikar, ono se to samo vyloupne, jak potřebuje

se srazíkem taky souhlasím..jestli se můžu přidat :sweat_smile: a jsem na tom stejně, jako vy..jen tenhle týden marodíme a příští má taťka dovču, tak si ho budeme užívat:wink: ale pak by to v pohodě šlo:wink:

jinak u nás nového kromě rýmy a kromě toho, že od pondělka nekadíšoval, tak ho dost bere bříško, nic..konečně je pěkné počasí, jen by odpo nemusely být ty tropy.mně by stačilo celý rok kolem těch 25 stupínků a byla bych spokojená
30. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska určitě tě vezmeme do party,stejně to jde nejdříve za 14dní, též máme příští týden taťuldu doma
30. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 jo, nech to přírodě, sama si poradí, mi si hrajeme, dneska moc nechtěl papat hruštičku ale nakonec bez jedné lžičky spapal, a momentálně ho moooc baví kojící polštář, chtěla bych jet dneska do Pce, čekám kdy mi zavolají, že mi spravily C-lift od gessleinu, a vyrazím, budeme kupovat i sedátko do vany, a potažmo i do bazénku
30. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkacatkox, no, jo, já už se taky těším, až bude tomulka větší a bude mu na sváču stačit hruštička..takhle to je mlíko, mlíko..každé dvě hodinky, tak skoro nic neudělám..však to znáte..baví ho kojící polštář? a jak si s ním hraje? my ho už nepoužíváme, tak jsem si říkala, že ho prodám, a on se ještě v pozdějším věku hodí,jo?
30. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak sedí tak ho dám za něj, amůžu jít něco dělat, a nemusím se bát, že by sebou ziklo zem, on si vezme tu nohu té podkovy a mazlí se sní, a když ho nebaví sedět tak se o něj opře a čeká až si ho mamka všimne, mi ho máme pořás a pořád v provozu, bud ráda, že jste ještě samé mlíko, pak je to samé převlékání, a dělání divadla aby se nejedl :grinning: a vaření a tak, zlatě svatě kojení
30. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. eriska: jo klidne e přidej :grinning:
dostala jsem MS ach jo, nevím proč mě to mrzí,a le asi sjem si přála být těhulkou. No svět se nezbožří a budeme se snažit dále :grinning:
30. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 přesně tak a o to více :grinning: , všec :grinning: hno má svůj čas
30. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi pěkné dusno :confounded: :confounded: :confounded: no hrozné počasí a ke všemu se koupat nemohu no jud alepsn zkusit na netu najít nějaký dobrý menstrua. a ovulační kalendář
30. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek21, ber to z té lepší stránky..být v těchto vedrech těhu..no, vůbec jim nezávidím..já byla ráda, že to bylo pěkně přes zimu..a i tak mi těch pár veder stačilo..a přesně, o to víc se snažit..my naštěstí máme doma celkem příjemně, tak jsme ven vyrazili jen dopo na trh a hned zpátky, taková 15 minutová procházka..tomík má pořád rýmku, tak to moc nechci riskovat..
30. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska to já s malým byla dopodlko, kdy moc neražilo a ted večer to je příjemně. ao comalej? nezlobí? jak si užíváš že si mamkoiu? :wink:
30. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme na skok tu, dnešek utekl, my chodíme ven cca 16hodiny, tak na hodku, či půl, aby nebylo to nejhorší vedro, zítra jedu odpolko k babi, chtěla jsme jet na výlet do chrudky, něco si nakoupit, ale není kdo by hlídal kočík před krámem, tak zase nic, trhy v Chrudce jsou fajn, chystám se příští týden, už tam mají zeleninku??jsem si říkala, že srazík by jsme mohli uskutečnit v Chrudimi v Balustrádě, pokud tedy neznáte něco lepšího. :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox na trhách už jsou zelináři - je jich tam několik. Já chodím do všech obchodů s miminkem. To bych fakt už nic nekoupila :slight_smile:
Na sraz doporučuju mraveniště, co je naproti restauraci sport. Na Balustrádě jsme nedávno byli se spolužačkami a je tam trochu těsno s kočárky a děti se tam dost nudili.
Já bych se s váma taky klidně srazila :grinning:

30. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek21, no jo maminkování, to je žůžo..já si to užívám plnými doušky:wink: každý kojo, každý mazleníčko..je to super..ale jakmile se nám vrátí domů tatínek, tak jsem odsunuta na vedlejší kolej, protože tomulku nezajímám:frowning2: ale asoň něco udělám..

xkacatkox, my chodíme brzo ráno, nebo až po 6, včera jsme byli venku do 9, jak se bobíškovi líbilo v kočárku..a bylo příjemně, tak jsme šli s pesanem do parku na proběhnutí

ladida.l, jojo, taky jsem o mraveništi slyšela..moc si ho všichni chválí..takže si myslím, že tam by to bylo lepší...a určo pojď s náma..víc mamin, větší sranda..a vy máte s holkama postejně stará mimča, tak si spolu pohrajou..

holky, co se týče nákupů, tak já většinou to vezmu někam do hypky, do kaufu, tam se vlezu s kočíkem a když potřebuju do menšího krámku, tak buď vezmu malýho do ruky, nebo někoho s sebou na hlídání.ještě jsem kočík venku nemusela nechat..a trhy, já včera vystála frontu na borůvky a udělali jsme si cheesecake a je to skvělý osvěžení a fakt mňamka..já to jedla i dělala poprvé, takže můžu doporučit..jinak, zeleninky tam je dost, mají tam chuťově moc dobrá rajčátka, pro ty tam chodím každý týden..
1. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem chtěla jít nakoupit do modrého světa, a tam s kočíkem fakt nelze, a pak ještě do obchudku pod širokýma schodama, mraveniště nevím kde je, ale to by jste mě jistě rádi navigovali :slight_smile: , příští středu jedeme k mudře, nevíte zda jsou trhy i odpolko?
1. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkacatkox, to je fakt, do modrého světa to nejde, ale zase tam je krásně vidět..já tam teda nechodím, protože tam děsně předražený věci, radši chodím do sluníčka, pod širokými schody, tam je mi i milejší paní a má levnější věci a myslím, že i stejné značky..trhy jsou někdy i odpo, záleží, kdy mají vyprodáno..ale třeba včera v 9 už pán neměl brambory, protože je měl vyprodaný..takže odpo tam můžou být tak dva, tři stánky..ale ona je loutkárna, tak nevím, jestli trhy budou..mraveniště, víš, kde je restaurace u václava? nebo restaurace sport? nebo katastr? tak tam je kavárnička..je to super, mají tam koutek pro děti, je to nekuřácké..
1. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska tak nevím ani jedno, hele, já znám akorát námko, nemocnici, a polokliniku, jo a to náměstí jak jsou ty 2kruháky :grinning: , no já mám také raději to slunce, ale kámoška mi dala 2nevybrané slevy, tak jsme chtěla koupit něco do vany na hraní, do sluníčka bych potřebovala také, tak uvidím, třeba jindy, jánechci kočár někde necháveta, za tolik peněz, fakt ne, mojí mamce kdysy kočár ukradli před obchodem, takže fakt nééé
1. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkacatkox..tak to jo, když tam máš slevy, to je jasný.a chodíte plavčit? tak od nemocnice to je taky celkem kousek..to bych ti pak písla do ip..a odkud jsi? taky nerada nechávám kočík před obchodem..ale když už by ho měl někdo ukrást, tak bez tomíka..kočár oželím..
1. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
plavčit nechodíme,nejsem toho moc velký zastánce, ale je to jen můj názor :slight_smile: stjeně je náš Matýsek atopik a tam se to nedoporučuje, no tak to je více než jasné, že bez dítka, nikdy jsme Matýska nenechala v kočíku, teda ten má dneska náladu ach jooo
1. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska jinak jsem z Moravan :wink:
1. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukám, že diskuze se nějak rozjela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 to ano , konečně, bylo to tu trošku tichééé
1. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek