• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
mrknla jsem na stránky a asi ty Pce raději zkusím.. to byhcom se mohli vidět:slight_smile: vlice ti děkuji za informace :wink:
14. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 klíďo,však až budeš chtít stačí se domluvit, a pokud se ti bude zdát že sestry na ambulaci jsou nepříjemné nenech se odradit, on má hodnou setřičku, oni tam mají frkot, tak holt někdy se chovají méně empaticky, sama vím o čem mluvím, když blázinec tak pořádný, já tam 2krát padla na expertky a to mě znaly z oddělka, a stejně byli jak vřed na zadku, ale co, víte jak to je, rozčilování je pomsta na vlastním zdraví :slight_smile: hlavně že Mudři tam jsou super
14. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ídky, no zkusím zítra tamzavolat a uvidímudělámpak testík ještě koncem měsíce zda jsem či nejsem těhulka
15. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 nemáš za co, hlavně aby to dobře dopadlo, vem si sebou chlapa, pkud tě objednají na dopolko, tak je to tam síla, čekáš bůh ví jak dlouho, nebo pokud zvládají babči hlídat tak to budš mít uplně super
15. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Pardubic bych měla jen i do banky na zač. sprna, můžeme se sejít ale nevím zda se ti to hodí
16. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
není problém, a pojedeš dopolko či odpolko?nic nemám v plánu
17. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi dopolko ještě nevím
17. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až to bude aktuální, se ozvi a domluvíme se na čase, ju, vollala sis na tu ambulanci?
17. črc 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
až příští týden ted jsem se nedovolala zkusím to příšít týden. nevím třeba mají dovču
17. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny poradíte mi dobrého zubaře v Chrudimi?a jen tak na okraj nemáte někdo zkušenosti s Jitkou Tomešovou?zubařkou z Moravan?
14. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Já chodím k doktoru Novákovi a nemůžu si ho vynachválit...
14. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l prosím tě, napsala by jsi mi celé jméno toho zubaře?jaký má přístup k dětem?díky, mě z toho vybírání klepne pepka
14. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem ho našla, ještě jsme našla zubařku Klémová Karolína, neznáte někdo?
14. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox MUDr. Pavel Novák, má ordinaci v Chrudimi naproti sokolovně. Byla jsem tam s Marečkem na roční prohlídce a přístup byl dobrý, Marek dostal hračku a je netraumatizován :grinning:
15. zář 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
10. říj 2010 v 11:41 • mamina
ahojky holky, neznáte nějakého dobrého kožaře?v Chrudce?
30. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkacatkox
Ahoj, nevím jestli to je stále aktuální, ale docela dobrý kožní je MUDr. Jiří Horčička ordinaci má v Hlinsku a jeden den ordinuje ve Skutči, v Chrudimi žádného neznám :frowning2:.
8. srp 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,prestehovala jsem seč pred 2 mesici do Chrudimy. Mohla by jste mi nejaka poradit?? Jsem ve 34 tydnu skoro a uz premyslim kde rodit. Rozhoduji se mezi Chrudimi a pardubicemi. prosim o pomoc. Jinak moc rada poznam nove kamosky,nikoho tu neznam.Mam jeste skoro 4leteho prdolku. Hezky den
29. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacisku, věřím, že porodnici už máš dávno vybranou neb už to máš za pár. Já bydlím v Chrudimi 1 rok, jsem taky ve 34 tt (ale až teď) a já jsem se podle ohlasů holek tady na webu i jiných rozhodla pro chrudimskou porodnici. Jinak čekám svoje první mimčo, bydlím přímo v Chrudimi a za "společné kočárkování" bych byla ráda :slight_smile:
21. říj 2011 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacisek84
@mapavca
já bydlím kousek od Chrudimi a čekáme druhýho prcka v červenci, tak bych se také ráda přidala, když budete jezdit s kočárkama, moc kámošek s dětma nemám
3. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mapavca, smisek. rada vas urcite poznam a muzeme jezdit spolu.Zitra to bude 39 tydnu.Malymu se jeste nechce na svet,ale porodni cesty jsou jiz pripraveny,tak cekam kazdy den kdy konecne prdolka prijde na svet.

mapavca: ano mas pravdu, nakonec to bude Chrudimska nemocnice. urcite te rada poznam a muzeme kocarkovat az budou nase prdolky venku :slight_smile: Ja take bydlim primo v chrudimy. V jake casti bydlis presne??? Ja na Rozhledne

smisek24: Kolik je prvnimu prckovi?? Memu jsou 4 roky a je to pekny dablik :slight_smile:)
3. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

mohla bych se k vam pridat??bydlim kousek od Curudimi a kolem sebe moc znamych s kocarkama nemam...

@smisek21 koukala jsem ze mame stejne stare deti i my jsme stejne stare :grinning:
11. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacisek84
tak našemu je 1rok a 7 měsíců, je to ještě prtě :slight_smile:
ty už to máš za pár, už se těšíš až bude prdola venku, vid?
11. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek24 tak uz to mam za sebou,uz jsem dokonce i doma. malej se narodil 9.11 :slight_smile:
13. lis 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se za delší dobu absence ale ke konci těhotenství už jsem na počítač neměla náladu a teď s prckem na to zas vůbec nebyl čas. Ale už se začínáme časově stabilizovat :slight_smile: jako že už má mamka občas i chvilku pro sebe. Kacísek84 - taky bydlíme Na rozhledně, tak budeme moc někdy vyrazit - my jsme zatím teda byli asi akorát 3x - bydlíme ve třetím patře bez výtahu takže to jsou vždycky náročné přípravy.
16. pro 2011 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eeefffooo, a odkud jsi? Než vydržíme dýl bez přebalení a kojení tak to vidím zatím na procházky po městě ale potom určitě pryč z města na čerstvý vzduch.
16. pro 2011 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek