• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Tak ta fotka se moc nepovedla, navic je rok stara, ale ty novejsi jsou strasne veliky a nechce je to tam dat :angry:
11. zář 2007 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyka: kam jsi sla dnes do mesta? Bydlis kousek od Chrudimi, takze jsi byla v Chrudimi? Jsme se mohly potkat :grinning: . Ale nejspis bydlis v jinem meste a cournout ses sla tam, ze :slight_smile: ?
11. zář 2007 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak koukám Knuffy,že si tu zbydem sami, sama nevím jak se teď sem dostanu :frowning2:jelikož mám dítko,které už vyžaduje více pozornosti a nechci ten čas trávit u Pc a přes den spíme málo teda my spíme od mala málo takže pro mě žádná změna :wink:Na dnešek v noci toho taky moc nenaspala takže jsem navíc taková unavená :cry: Dnes jdu s malou k dr. na 8měs .prohlídku tak jsem zvědavá jak dopadnem a jak nám poradí jak to bude s tím jídlem slavným :wink: O víkendu se chytáme na oslavu a v neděli do Jičína je tam město pohádek tak se těším hlavně aby vyšlo počásko :grinning:

Bydlím cca 10-12km od Chrudimi /Chrast/a často tam jezdím dělala jsem tam takže jezdím na nákup i za holkama do práce :grinning: Takže se někdy můžem klidně srazit na nějaký dýchánek.... :wink:
Tak užívej s prďolkou dnešek a ať tě moc nezlobí :slight_smile:
Ty fotky mě tam taky nejdou dát takže si z toho nic nedělěj :frowning2:
Já pádím a třeba se ještě ukážu zatím páááááá :sunglasses:
13. zář 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj, prave jsem zvitezila, prcka po dvou probdelych hodinach usnula, hura :slight_smile: ! Nejak si nenecha vysvetlit, ze je noc a v noci se spi, ale dnes jsem kupodivu celkem cila a mohla bych uspavat klidne i dyl.
Docela se tesim, az bude mala vetsi a taky s ni vyrazime nekam trochu dal, ale vidim to az nekdy na jare :grinning: . Ted se spokojim s prochazkami po meste...
Az budes zase v CR, urcite pisni, muzeme se srazit, rada nacerpam zkusenosti s vetsim mimi :slight_smile: !
Zkus se jeste ozvat, az budete po prohlidce, jsem zvedava, jak to probiha, to vis, my jsme zatim omezene pouze na vahu a miry :grinning: .
14. zář 2007 ve 03:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem na chvíli zase tu, včera oslava dopadla super :grinning: akorát byla trochu zima přijeli jsem vymrzlí jak psi to víš tam na Moravě :wink: Dneska jsem do Jičína nejeli jelikož kamarádi co měli jet s nami nemají auto takže akce padla škoda,ale snad to zvládnem příští rok :slight_smile: Aspoň z toho holky budou mít větší zážitek :grinning:

U dr. taky dobrý máme 8,3kg a 69,5cm v podstatě dělala to samé jako vždy a řešily jsem jídelníček na ten máte ještě holky dost času :grinning:
Teďka malou hlídá ségra tak si jdu něco udělat a pokud vyjde čas vyrazíme s taťkou na kolo tak zatím pádím a zase se ukážu ....
pááááááááááááá
16. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja ziram, takove energie, jet nekam na kolo, ja jsem rada, ze se vratim z prochazky a vydrzim v bdelem stavu :grinning:
Fuj, dneska je venku poradna klendra, pritom hezky sviti slunicko, nejak me to klame, mame venkovni teplomer na slunicku, takze je nam na prd, kdybych se na nej spolehla, uz by ze me byl rampouch :slight_smile:
Jdu se natahnout, mala usnula, doufam, ze ji to vydrzi (nejlepe 12 hodin v kuse :grinning: :grinning: ).
19. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jen holka odpočívej :slight_smile: a taky si nemysli když jsem byla jako ty tak jsem byla ráda že lezu :frowning2: každý den je s nima pak lepší najednou se srovnají tak jak ty potřebuješ uvidíš :grinning: Venku pravda nic moc,ale taky jsme se větraly dopo i odpo bylo to fajn .... :sunglasses:
19. zář 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zdrimla hodku a pul, nesmim byt maximalistka, bylo to fajn :slight_smile:
Kdy mam tak ocekavat zlepseni? V noci budicek kazde 2-4 hodiny... myslis, ze se to nekdy protahne a konecne se mi bude zdat nejaky sen az do konce? :sweat_smile:
Uz leze Kristynka a kramari :slight_smile: ? Nebo uz leze davno...? V tom vyvoji se moc nevyznam :wink:
19. zář 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nějak jsem tu dlouho nebyla :frowning2: Víkend máme teď pořád cestovní tak jsem pak v týdnu ráda ,že stíhám to co mám :wink: Neboj se nic zlepšení určitě bude říká se že nejhorší je období 3-6týden a 3-6měsíc jak na spánek tak na všechno,ale není to pravidlo u Vás to může být vyjímka :wink: Takže bych se tím raději nezabývala :slight_smile:Mě se od malinka budila jen 2x za noc tak to docela šlo :slight_smile:
U nás byla krize tak měsíc zpátky budila se mě i 5x v noci,ale už je to zase na tom čase tak 2x tak jsme ráda byl to fakt záhul ve dne jsem myslela,že ani nedolezu do večera přišlo mě to jak nekonečný film :confounded:
Jo dámá pěkěně hraboší :grinning: ,ale je to kouzelný je sledovat jak se pěkně dostavájí nahoru v tom vývoji :slight_smile: U nás už lezem tak cca měsíc a půl někdo leze až v 9měs a někdo dříve je to prostě na nich teďka se nějak s tím pohybem rozjela,ale když byla malinká moc se jí třeba otáčet nechtělo ,ale jinak je v poho..Nejhorší když ty maminy srovnávají svoje děti je to metla pak pro všechny :frowning2:
Nejlepší je pro mě období teď je to fakt super už s ní můžeš spoustu věcí dělat,ale pravda zase pokud potřebuješ ty si něco udělat tak nemáš moc šanci :unamused: Tak jdem dělat pomalu obídek a kokuej se ozvat jak se taky holky máte :slight_smile:
Taky se nám podělala pračka tak snad pán dorazí brzy mám tam pěkný hordy prádla ble :frowning2:
pááááá
25. zář 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, ja se tak nejak vyporadavam s tim spankem, hlavne jsem rada, ze spi v noci (byt prerusovane), ve dne zabere akorat v kocarku nebo v autosedacce, kdyz nekam vyjimecne jedeme. Tuhle dokonce spala v noci sest hodin, coz mi prislo jako zazrak, ale pak jsem zacala premyslet, jestli to nahodou nebude treba tim, ze jsem ji nakrmila automaticky a nepamatuju si to, ze bych byla namesicna :grinning: ??
Ja myslim, ze deti by se moc porovnavat nemely, proste si jenom vyslechnout, jak jsou na tom jine deticky, ale vzit to jako fakt a informaci s tim, ze u nas to muze byt jinak a nehroutit se z toho, ze treba jeste ta moje holcicka zrovinka tohle nedela :slight_smile: . V tomhle jsem opravdu trochu samorost, strasne rada si poslechnu, jak to vypada jinde, ale neberu to jako srovnavani a uz vubec ne jako nejaky zavod nebo vychloubani. Proste jinde to je tak, u nas jinak :slight_smile:.
Ja jsem byla jako dite dost lina a v roce jsem teprve lezla, chudinka moje maminka, ze :grinning: ? Tak uvidim, jestli se tahle lenost dedi...
Nas tohle vsechno jeste ceka, ja se zatim raduju z toho, jak se na nas smeje, to je naaaaaaaadhera! Zacala si ale cucat ruce, tak jsem se ji ptala, jestli si do pusy nechce nahodou strcit celou ruku, pry jo, ale ze se tam zatim nevejde
:grinning: :grinning: ... Tak jsme teda zkusili dat dudlika (jsme zatim bez nej), ale celou dobu, co jsme ji premlouvali, se nam smala a plivala ho. Asi se budeme muset smirit s tim, ze budou uzuzlane rucicky :wink: .
Muzu se zeptat, jestli jeste kojis? Ono se asi zacina od pul roku davat i neco jineho, vid? Jenom me zajima, jestli to kojeni je porad brane jako plnohodnotne jidlo, nebo jestli treba Kristynka spapa zeleninu a jeste to zapije mlikem...? Neptam se jako blb :sweat_smile: ?
Teeeda, bez pracky bych si to nedovedla predstavit, tady se snad pere furt, susak porad obsazeny, pradlo na zehleni... :fearful: Snad to nebude nic vazneho...
Zatim se mejte hezky, holky, papa :slight_smile:
26. zář 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem zatím mamina "čekatelka",ale chtěla bych se Vás zeptat, kde jste nakupovali v Chrudimi(případně v Pcích) těhulkovský oblečení (za "slušnou" cenu) :wink: je to divný,ale už mně pomalu, ale jistě začíná být většina kalhot těsná :wink:
30. zář 2007 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tlapko :slight_smile:, ja jsem nakoupila laclace v CA v Pardubicich, stalo me to asi 1400, ale vydrzely mi celou dobu a v Chrudimi jsem poridila takove elasticke kalhoty v tom modrem obchudku na rohu (jmenuje se Benjaminek?, je to tusim roh ulic Vrchlickeho a Jungmanova nabrezi), tam maji nejake veci i z druhe ruky, ale abych pravdu rekla, levne se mi to nezdalo... Jinak jsem vlastne neporizovala nic, protoze do svych sukni a satu jsem se normalne vesla (na zacatku tehu jsem zhubla a celkove jsem moc nepribrala). Jinak v Pardubicich jsem objevila obchudek s tehotenskou modou, prodava tam moc prijemna pani, kalhoty tam byly kolem 1000, celkem jednoduchy strih, libily se mi, ale nepotrebovala jsem je nakonec, myslim, ze ten obchudek je v ulici Sladkovskeho, ale to si opravdu moc nevzpominam, vim jen, ze to bylo v nejake pricne ulici ze Smilovky. Jinak asi neporadim nic, levna zalezitost to teda neni, ale ja toho opravdu moc nepotrebovala. Tak hodne stesti :wink: .
2. říj 2007 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyka: tak od vcerejska je to jasne, mala se na nas smeje, kdyz se na ni usmejeme, to je takova naaaadhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za typy :wink:
2. říj 2007 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Vás tu všechny moc zdravím, koukám máme novou kolegyni :slight_smile: super jen tak dále .Už jsem tu hooodně dlouho nebyla bo nemám moc času /trochu Moravy zavedeme ne :grinning: /
Pořád někde lítáme a něco řešíme a dotahujem do konce ,ale ten konec je nějak v nedohlednu :frowning2:
Malá raubíří stále dokola,ale je to šikulka už máme od 21.9. zoubek a hned týden na to lezl druhý :slight_smile: Takže bomba celkem bez nějakého brekuakorát to noční buzení a hlad přisuzuji k tomu ...Ale snad už to bude tak v poho a žádné noční terno nás nečeká :wink:
Venku je celkem pěkně tak se půjdem ještě na chvíli asi venčit :slight_smile:
Knuffy máte to , ale smíška kulíška :grinning: po kom asi....Te´D už baštíme skoro vše, akorát musí mít opravdu vše hodmě mix jinak mě to ani nepozře :unamused: kojení je základna ráno a večer a přes den jak se tobě chce a dle toho jak dítě pije a jelikož u nás s tím pitím nic moc tak ji kojím dle potřeby aby měla dost tekutin..čaje jí nejdeou ani ovo. šťávy :confounded: Zítra jedu do Cr máme opět nějaké zařizováni tak koupím už asi nočník tak budu dávat info jak na tom jsem :slight_smile: Bude to asi zase boj,ale ono lepší to tak nebrat až bud echtít tak si to sama zvládne ....
Tlapi věci těhu mají v CA v Pce a koukala jsem měli i dobré ceny :slight_smile: Já osobně jsem kupovala v té smilovce naproti je hned obchod s děts.věcmi takže to máš při sobě,ale dělají tam nafučené baby,ale v tom obchodě s těhu věcma je fakt super paní mimochodem má nějak mimi jako já :slight_smile: myslím,že to snad sama i šije a má celkem přijatelné ceny a hlavně modní věci, na levnější obchod jsem zatím netrefila než je tenhle ....Na mimi jsem věci kupovaly v baby centru,ale už bych tam nic nekoupila , hrozný přístup :angry:
Knuffy pračka OK oprava 300kč uffffff :grinning:

Tak holky zase se nějak ukážu a mějte se a piště pište páááá
3. říj 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak jsem tady.Tak vítám mezi námi další kolegyni,Je to dřina.Jsme tady měsíc a jětště to nemáme hotový.hlavně že máme internet :wink: .Jinak ondrášek je čím dál zlobivější kolikrát už nevím co na něj platí aby přestal.Je až moc hyperaktivní.Ale zas máme veselo.Tak se mějte holky a písněte
5. říj 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké máte kočárky? Já se tak trochu rozhlížím,ale jsem z toho zmatená jak lesní včela :wink:
dala jsem si takový vodítka:
1.nechci trojkolku, čtyři kola jsou čtyři kola :wink:
2.chtěla bych asi kombinaci
3.kočárek by měl zvládat jízdu v terénu
4.a dala jsem si limit do 10tis.(pokud to teda bude reálný :wink: )
8. říj 2007 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau baby,
tlapi, kocarek mam zn. Gesslein, ale splnuje pouze prvni tri body, protoze byl drahy jako chrochro :slight_smile: , moc Ti teda neporadim, ja jsem se v tom ani nezacala orientovat, my jsme dostali tip na jeden pardubicky obchudek, kde jsem se zamilovala prave do tohohle kocarku a bylo vymalovano :grinning: . Co jsem tak pochopila, v tom obchode prodavaji jen dve znacky: Gesslein a Peg-perego. Musim uznat, ze velky vliv na to mela tak strasne prijemna obsluha, kterou jsem snad jeste v obchode nikde nezazila, muzes tam totiz jen tak jit, vsechno Ti ukazou, muzes si vsechno vyzkouset a odejit, aniz by ses citila blbe, zes nic nekoupila :slight_smile:. Ale nemuzu si ho vynachvalit, kocarek mi vyhovuje, na jizdu ve meste si vymenim predni kolecka, aby mi zatacela, do terenu tam dam velka traktorova kola a je to :slight_smile:.
Jsem moc neporadila... Kamaradka ma X-lander ctyrkolku a je taky moc spokojena, jen je taky drazsi a ja si osobne nejsem moc jista, jak je to s tim terenem...
Ale mas jeste cas, takze vybirej, hledej, porovnavej...
9. říj 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyka, ja myslim, ze s tim nocnikem by se to opravdu nemelo prehanet, proste ji zkouset posadit, kdyz se nezadari, nevadi, kdyz se podari, skakat radosti :grinning: :grinning:
taky musim souhlasit s tim, ze baby centrum v Pardubicich je blby hlavne tim pristupem, navic ja jsem tam kupovala dost veci, baba tam jela podle sveho seznamu a nektere veci jsem treba vubec nepouzila, treba sadu dudliku, ale kdo to mohl vedet, ze...
ja bych taky chtela, aby se zoubky vyklubaly tak nejak mimochodem a samy, to by bylo fajn :grinning: .
kyka, zase jsem koukala na fotky, mas tam nejake nove, ze? docela slintam a tesim se, az ta nase beruska trochu poporoste a bude s ni vetsi svanda :wink: , i kdyz ted je to taky prima.
9. říj 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tlapko,
nedávno jsme kupovali kočárek. Má 4 kola, přední samostatně otáčecí nápravu, velmi dobře se ovládá. Podvozek je univerzální, dá se na něj nasadit korba, sedačka i autosedačka. Značka X-lander. My jsme tedy nepotřebovali autosedačku, kterou máme půjčenou od známé, ale podvozek, korba, sedačka, taška a pláštěnka na sedačku, která nebyla v ceně (pláštěnka na korbu v ceně byla)stál 11 5000Kč. Musíš počítat, že autosedačka stojí ještě asi 3 000Kč.
Je to dobrá značka, teď jsem na ni četla recenzi v novinách. Je to levnější odnož těch známých, kvalitních, ale také pěkně drahých značek.
Zkus se podívat na www.baby-centrum.cz
Tam se můžeš podívat.
Ať vyberete dobře, držím pěsti.
Lenka
9. říj 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapko,
ještě jsem zapomněla, kola má nafukovací, pumpička v ceně. Bydlíme na vesnici, tak jsme také chtěli kočárek do terénu. A tento nám doporučili, že nafukovací kola jsou lepší než umělá.
9. říj 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za tipy, mám ještě dost času,tak můžou koukat a přemýšlet, uvidíme,který z kočárků vyhraje :wink:
9. říj 2007 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak tu mám také velkou pomlku :frowning2: Nějak pořád nestíhám je to děs malá se nám teď pěkně rozjela :grinning: 2zuby stále, chodíme na nočník teda jen ráno ,ale dobré to chodí pravidelně takže jsem chytla situaci za pačesy :grinning: no a už se nám i staví v postýlce .Teď o víkendu jsme se plácaly v rýmě,ale snad už je zažehnáno !!!!! :wink: Byl to děs chudinku jsem jí litovala.Jinak snad ani nic nového s jídlem jedeme pořád stejně ..
Vítam zpět taky Lenku stěhovaou :grinning: ,babička potkala naší babinu tak říkala jak je malá podobná na Davida a naše mamka zase nevěděla která bije tak jsem ji musela uvést do obrazu :grinning: :grinning:
Tlapi,kočár to je věda každému sedí něco jiného ,ale kdyby bylo na mě příště kupuji kočár jen hluboký žádná 3v1 a hlavně aby na to šla dát auto sedačka, později dokoupit sporťák.Každopádně nafukovací kola a ne trojkolku.Koukni se na net obchod Daniela v Kolíně paní je tam super strašně ochotná a hlavně jsou výhradní prodejci Patron Bohemia česká značka já sama mám Deltim Travel soft 3v1 je dobrý ,ale pár věcí bych na něm taky měnila,ale na 90%jsem moc spokojená je to taky Polsko,ale lepší kvalita stál mě 7500 což je v poho budu ho, ale asi prodávat jelikož bych brala sporˇták,ale je to zatím jen tak otázka v rodině :wink:No uvidíme..tak dobře pořiď..
Knuffi máš tam zprávičku ...
Holky tak zase letím málá je vzhůru zatím pááá pište pište
16. říj 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, no to nas teda cekaji veci, u nas je celkem klidno, dopoledne je pohoda, stihnu i neco udelat v domacnosti, odpoledne drandime s kocarkem venku a pozdni odpoledne a vecer je potreba prezit, protoze mala knoura (rozumej rve) z unavy. Nekdy jde spat treba az o pul jedenacte a neda si to vymluvit, vzdycky ji rikam, ze uz je pozde a male deti uz maji spat, ale nic, ona mi snad nerozumi...? :grinning:
Porad doma tlacim, ze na nocnik ma ucit tata, ale koukam, ze to teda zbyde taky na mne, jako u kyky :slight_smile: . Ale to je jeste daleko.
Lenine, vy se taky nechavate prekvapit, jo? To by me zajimalo, jak to u vas probiha, u nas bylo denne dohadovani, jestli to bude holka, nebo kluk, to nas desne bavilo :grinning: .
Leni, uz jste se poradne zabydleli? Ja ten internet docela chapu, u nas to je takova nezbytna vec, ze bychom byli treba v holych ctyrech stenach, ale urcite by nechybel jako prvni pocitac s internetem :wink: .
Zatim se mejte, packo.
16. říj 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,tak u nás je to děs.Mladej furt zlobí a zlobí.Všechno rozbije.Poslední dobou se rozmluvil takže když mu něco nejde tak hned sakra sakra.Jinak jsme na půl zabydlený.Celý to předěláváme a celkem to trvá.Manžel to dělá sám a ještě chodí k tomu do práce.Na nočník jsem začala dávat ondráška od tý doby co začal sedět,ale doktorka říkala at to nepřeháním.Tak jsem to nechala po roce.šlo to celkem rychle do týdne neměl plíny po doma a dokonce i přes noc.Tak zatím a písněte
17. říj 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Leni,no právě jsem si říkala,že to taky nebudu hrotit s tím nočníkem navíc sama si ještě nesedla ,ale když jí posadím tak sedí tak nevím , to byl teda šikulka takhle rychle to u kluků moc nebývá :grinning: No a když jsem u té dr chodíš ke Gregorový ??jak jsi spokojená ?Tak makejte půjde to pomalu ,ale neboj konec jednou bude znám ze své zkušenosti :wink: pááá
18. říj 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyka: kdyz ja nevim, jestli na to mam, nechat malou rvat hlady, ono je to jak kdy, nekdy si rekne kazde dve hodiny, ale v noci vydrzi vetsinou dele, kdyz je v kocarku, tak taky. Navic pres den ji proste nejsem schopna prinutit sat dele jak 5 minut, potom proste prska a plive, tak potom chapu, ze po dvou hodinach uz ma zase hlad, ja bych ho mela taky :grinning: .
18. říj 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
je teda fakt že s tím nočníkem to šlo rychle ani jsem to nečekala.Jinak dnes jsme byly se přihlásit k doktorce gregorový.Já jsem tam chodila když jsem byla malá a byla jsem spokojená, ale je teda fakt že si na ní začali lidi poslední dobou stěžovat.Tak uvidíme.A ty jsi s ní spokojená?
19. říj 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knuffy přesně jsem měla to samé pila mě po 5min z každého prsu ,ale věř, že když ti přibývá tak si vytáhne to so potřebuje,ale určitě jí nenuť sama jistě vycítíš co a jak bude potřebovat ......
Leni,právě, že mi tam chodíme a je to jak říkáš ty já k ní taky chodila a byla v poho,ale teď mě přijde,že ne lidi nemá moc času jelikož má hodně lidí navíc na všechno cpe antibiotika a nebo jiné sr...s chemii :confounded: Což já moc neuznávám v tak malém věku např. malá má takové šupinky ve vlasech od narození a dala mě na to mast kterou já používám na alergii s Kortikoidy svinstvo jak má být.takže jí to mažu olejem a snad se toho zbavíme. Ona mě vždycky něco řekne já si z toho bvyberu co uznám za vhodné,ale to samozřejmě není dobře ,ale abych k ní měla oporu to nemám což mě mrzí jelikož mě přijde jinak fajn a je tam v té ordinaci taková pohoda ...O jiné dr tady poblíž nevím tak se jen modlím aby malá nebyla nemocná.... :wink:
20. říj 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyka, diky, to jsi me uklidnila, vcera zacala prodluzovat jeste intervaly, takze po 5minutovem sani vydrzela treba tri hodky, v noci dokonce od 18:15 do 3:30, to jsem i pres prsni vlozku mela doslova prochcane obleceni :grinning: . Rikam si, ze dokud si nestezuje, je to OK...
Jinak k doktorce, ja chodim k mudre, ktera je naprosto skvela k detickam, strasne se s malou mazli, ale zatim nevim, jak to bude, az bude nejaka nemoc, ale clovek si asi stejne nevybere...
20. říj 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek