• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
autor
Ahojky,jojo dlyšela jsem že na každou blbost dává antibiotika.aje teda fakt že jsem chodila k doktorce do chrudimi a ta v čekárně ani v ordinaci neměla ani jednu hračku a náš mladej když jí viděl začal hned brečet a utíkal pryč.A ted když jsme se byly přihlásit ke gregorový tak šel úplně v pohodě.Vím že to není o tom ale už ho aspon dostanu dovnitř.Uvidíme odejít se dá vždycky
21. říj 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak zase po delší pauze :angry: ,
Leni to je pravda odejít se dá vždycky,ale mám takový obavy aby nebylo už pak pozdě ta důvěra k ní je fakt mizivá :frowning2:
Např. s těma strupamam v hlavě co malá měla dokázaly jsem se toho konečně doufám nechci to zakřiknout zbavit úpně običejnou vazelínou :slight_smile: a ne tou její super drijáckou masti :wink:
jdem zase něco dělat tak se opatrujte jistě se tu ukážem pááá
29. říj 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak kde jste? Jinka já jsem k ní se stroupkama vůbec nešla poradila mi mamka a zmizelo to hned.Copak dělaj ty vaši miláčkové.Mě ondrášek furt zlobí takže nic novýho.Brzy napište
30. říj 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Leni já jsem taky k ní nešla jen jsem se při kontrole zeptala a tak mě to napsala tak zase musím letět už se pání a dámy vrátily z procházky :grinning:
31. říj 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,tak copak je nového?Už nakupujete dárečky pro svý drobečky?Já už mám nakoupeno.Má 30 dárků tak mu to už stačí.Tak pište pište
4. lis 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, Leni, Ty teda jedes s tema darkama :grinning: . Ja to prehanet urcite nebudu, spis tak symbolicky, my jse na to jeste mrnousci :wink: .
Od babicek neco maleho taky bude, takze faaaaajn...
Ale az bude vetsi, urcite bude i vic darecku :grinning: .
5. lis 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jsem nad tim vlastne nijak zvlast neuvazovala, jen si rikam, ze darky poridim vcas, abych se pak neucastnila tech blazincu, coz bytostne nesnasim :angry: . Takze dik za pripomenuti!!! :slight_smile:
5. lis 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky vždycky si říkám už mu nic nekoupím a furt dokola.Jenže něco uvidím řeknu si jéé ten by z toho měl radost.No a šup a je to v košíku,ale už opravdu končím.Já taky nesnáším ten blázinec takže jsem ráda že už to mám.
5. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo, tak to jsem zvědavá, jestli nebudeš takhle dokupovat ještě další a další věcičky :dizzy_face: . Ale vždyť mu to vlatně přinese Ježíšek... :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky no koukám už vánoční nálada tak to má být :slight_smile: jo u nás už to taky dávám do kupy ale, teda Leni ty jedeš vážně toik dárků mazec teda u nás moc hračky nejedou takže to nebudem nějak přehánět o to více si to chci užít tak doufám,že nám to nic neskazí !!!! :wink:
holky snad se ještě ukážu pááá
6. lis 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, to je dobře začíná se to tady zase scházet.supr,jinak opravdu jich má tolik.V loni jich měl 50.Mám ohromnou radost když vidím jak ten papír trhá a pak křičí jéééé aupo,mokoka a já nevím co ještě.Ale až přibide ještě jeden přírůstek tak se to sníží.Ale zatím s druhým mimčem nespěchám.Počítám že půjde ještě pracovat tak na rok.Tak zatím
6. lis 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to se jeste doma vsichni vejdete :grinning: ? A pockej, vsak jeste nejsou Vanoce, cekam, ze stejne jeste povolis a neco poridis... Pak nam musis dat vedet, kolik jich bylo :wink: . U nas to bude spis symbolicke, neco z toho bude mit az pristi rok, takze letos to netreba prehanet.
6. lis 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jo vejdem se náš mladej má totiž hračky na chvíli,hned je zničí.Urve tomu kola,volant atd.No a to je hračka hned na vyhazov.Jo to je ještě malá ale příští rok si to užijete,bude z toho mít rozum a budou to nejhezčí vánoce.
7. lis 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to jo, ja myslela, ze se u vas uz neda nikam treba ani stoupnout, jak jste zavaleni hrackama. Tak jake je aktualni skore?
12. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak skore je stále stejný.Jinak ondrášek zlobí stále víc a víc.Je to děs kolikrát se to nedá ani vydržet.Ale zase lepší než aby jen seděl a seděl to bych nechtěla.A co vaše dětátka copak dělaj.
12. lis 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme vcera trochu zlobily, ale dneska dobry, dopoledne jsem byla venku, vratila jsem se jako snehulak :slight_smile:. Navic jsem ocenila, ze jsme poridili satek, a kdyz byla mala odpoledne protivna, supla jsem ji do satku, trochu se s ni prosla a byl klid, vyzehlila jsem si s ni pradlo, pritom jsem ji zpivala, sice se u toho tvarila celou dobu jako kakabus, ale neprotestovala, asi se ji libily songy :grinning: . Ja se teda trochu bojim, az vyroste, jestli bude poradny sidlo, ze ji neuhlidam a nekde si neco udela...No ale jsme od toho doma, abycho ty drobky hlidaly, ne? A mas recht, mozna je lepsi, ze se vsude stracha, nez aby sedel na jednom miste jako varbuchta :grinning: :grinning: :grinning: .
12. lis 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se priznam, ze jsem ted zasla i na diskuzi Pardubice a okoli, je tam hodne zivo... :sweat_smile: Ale sem budu chodit samo dal :wink: !!!!
12. lis 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky uhlídáš neboj,to sem se bála taky.Je fakt že už si rozrazil hlavu ale to se neuhlídá.Běžela jsem abych tomu zabránila a už jsem to nestihla.Vymejšlej blbosti a pak to takhle vypadá.To doufám, že sem budeš chodit.S kým bych si psala jsme tady zbyli jen mi dvě.
13. lis 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, ze sem budu chodit :wink: . Urcite na nejake padani jsou deti proste zavedene, jsou trochu oplacanejsi, aby nepadaly tak do tvrdeho. Necemu se fakt zabranit neda a dovedu si predstavit, jak me bude kazdy den udivovat, co noveho a originalniho se da jeste vymyslet... Ale to je jeste daleko :grinning: . Ja se ted tesim, az konecne najde svoje ruce a zacne je pouzivat, porad kolem sebe plive dudlik a pak rve, ze ho nema, takze mamo, delej :wink: , abych mela zase co vyplivnout...
13. lis 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knuff, ahoj :wink: ale přijdeš i zase mezi nás, viď? :grinning:

A stejně tak přeji hezký den i ostatním maminkám z Chrudimi a okolí :wink: Chrudim pro mě není tak cizí, chodila jsem tam na VOŠ při zemědělce :wink: a ještě to není tak dlouho. Přijďte si popovídat i mezi nás :wink:
13. lis 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jasne :wink: . Tak vidis, svet je maly...
13. lis 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja jsem taky z chrudimska,kousek od hlinska,ale v chrudimi jsem rodila obe deti a jezdila jsem tam k doktorce kvuli teh.cukrovce,tak to tam znam
20. lis 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj brndo, vitej, ja taky rodila v Chrudimi, nemuzu si to vynachvalit, bylo to super :slight_smile: . Hlinsko koneckoncu neni tak daleko, jen je znat ten rozdil, kdyz je zima, mate u vas hodne snehu? Tady ani prd...
20. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snehu tady uz zase tolik neni,ale hrozny vitr.To ja znam tady snehu kupy,ve skutči už min a v chrudimi neni žadny.Ted jsem četla o plavani kojencu nejsou v chrudimi nejaky kurzy,docela bych to zkusila
20. lis 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak koukám že by se to tady zase rozeběhlo trošku.Jinak vítej brndo.Taky jsem rodila v Chrudimi a měla jsem na porodním sále takovou nepříjemnou sestřičku zakazovala mě pít přišla druhá ta mi to dovolila a tamta mě zase seřvala jak je možný že piju.Nechali mě den a půl v bolestech a 40 horečkách.Ale jinak dobrý.
21. lis 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to malej to byla rychlovka,přijeli jsme praskla mi voda,prohlidli me,uvideli ,že je malej nožičkou a už svolavali na sal ,bolesti jsem skoro nemela,přijeli jsme do porodnice po paty a venku byl v 6.20h a docela jsem tam byla spokojena,akorat me moc nebyla sympaticka detska doktorka co prohližela mimi
21. lis 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda tak to bud ráda že to šlo tak rychle.No mě sestra večír prohlídla a řekla mi že přes noc rodit nebudu a měla jsem celou noc bolesti a ráno si mě prohlídla a říkala co tady ještě dělám že už jsem na 3 prsty otevřená.Ted já nevěděla co nevíš co tě čeká poprvý.Ale zvládli jsme to.Ted mám skoro 2 letýho roštáka.Panečku jak to s těmi dětmi letí
21. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,taky jsem tu dlouho nebyla :grinning: Musím to napravit :wink:
Brndo...neznáme se náhodou :grinning: ,Mám taky 5měs dítátko :grinning: ...a skoro 6letý :dizzy_face:
22. lis 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja nevim ,podle foto co maš asi ne,jezdilasem na gyndu k linhartovi,nechodilas tam taky
22. lis 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
brnda...ne já chodim k Valentový,k Linhartovi sem chodila jen na UZ
22. lis 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek