Chrudim. Jste tu některá?

Ahojky holky je tady nějaká s chrudimi?
lenka002autor
21. říj 2007
Ahojky,jojo dlyšela jsem že na každou blbost dává antibiotika.aje teda fakt že jsem chodila k doktorce do chrudimi a ta v čekárně ani v ordinaci neměla ani jednu hračku a náš mladej když jí viděl začal hned brečet a utíkal pryč.A ted když jsme se byly přihlásit ke gregorový tak šel úplně v pohodě.Vím že to není o tom ale už ho aspon dostanu dovnitř.Uvidíme odejít se dá vždycky
kyka
29. říj 2007
Ahojky holky tak zase po delší pauze ]-( ,
Leni to je pravda odejít se dá vždycky,ale mám takový obavy aby nebylo už pak pozdě ta důvěra k ní je fakt mizivá 😞
Např. s těma strupamam v hlavě co malá měla dokázaly jsem se toho konečně doufám nechci to zakřiknout zbavit úpně običejnou vazelínou 🙂 a ne tou její super drijáckou masti 😉
jdem zase něco dělat tak se opatrujte jistě se tu ukážem pááá
lenka002autor
30. říj 2007
Ahojky holky tak kde jste? Jinka já jsem k ní se stroupkama vůbec nešla poradila mi mamka a zmizelo to hned.Copak dělaj ty vaši miláčkové.Mě ondrášek furt zlobí takže nic novýho.Brzy napište
kyka
31. říj 2007
ahojky Leni já jsem taky k ní nešla jen jsem se při kontrole zeptala a tak mě to napsala tak zase musím letět už se pání a dámy vrátily z procházky 😃
lenka002autor
4. lis 2007
Ahojky holky,tak copak je nového?Už nakupujete dárečky pro svý drobečky?Já už mám nakoupeno.Má 30 dárků tak mu to už stačí.Tak pište pište
knuffel
5. lis 2007
Ahoj vsem, Leni, Ty teda jedes s tema darkama 😃 . Ja to prehanet urcite nebudu, spis tak symbolicky, my jse na to jeste mrnousci 😉 .
Od babicek neco maleho taky bude, takze faaaaajn...
Ale az bude vetsi, urcite bude i vic darecku 😃 .
knuffel
5. lis 2007
Ani jsem nad tim vlastne nijak zvlast neuvazovala, jen si rikam, ze darky poridim vcas, abych se pak neucastnila tech blazincu, coz bytostne nesnasim ]-( . Takze dik za pripomenuti!!! 🙂
lenka002autor
5. lis 2007
Ahojky vždycky si říkám už mu nic nekoupím a furt dokola.Jenže něco uvidím řeknu si jéé ten by z toho měl radost.No a šup a je to v košíku,ale už opravdu končím.Já taky nesnáším ten blázinec takže jsem ráda že už to mám.
knuffel
5. lis 2007
Noooo, tak to jsem zvědavá, jestli nebudeš takhle dokupovat ještě další a další věcičky x-) . Ale vždyť mu to vlatně přinese Ježíšek... 😃 😃 😃
kyka
6. lis 2007
Ahojda holky no koukám už vánoční nálada tak to má být 🙂 jo u nás už to taky dávám do kupy ale, teda Leni ty jedeš vážně toik dárků mazec teda u nás moc hračky nejedou takže to nebudem nějak přehánět o to více si to chci užít tak doufám,že nám to nic neskazí !!!! 😉
holky snad se ještě ukážu pááá
lenka002autor
6. lis 2007
Ahojky, to je dobře začíná se to tady zase scházet.supr,jinak opravdu jich má tolik.V loni jich měl 50.Mám ohromnou radost když vidím jak ten papír trhá a pak křičí jéééé aupo,mokoka a já nevím co ještě.Ale až přibide ještě jeden přírůstek tak se to sníží.Ale zatím s druhým mimčem nespěchám.Počítám že půjde ještě pracovat tak na rok.Tak zatím
knuffel
6. lis 2007
Leni, to se jeste doma vsichni vejdete 😃 ? A pockej, vsak jeste nejsou Vanoce, cekam, ze stejne jeste povolis a neco poridis... Pak nam musis dat vedet, kolik jich bylo 😉 . U nas to bude spis symbolicke, neco z toho bude mit az pristi rok, takze letos to netreba prehanet.
lenka002autor
7. lis 2007
Ahojky,jo vejdem se náš mladej má totiž hračky na chvíli,hned je zničí.Urve tomu kola,volant atd.No a to je hračka hned na vyhazov.Jo to je ještě malá ale příští rok si to užijete,bude z toho mít rozum a budou to nejhezčí vánoce.
knuffel
12. lis 2007
Ahoj, tak to jo, ja myslela, ze se u vas uz neda nikam treba ani stoupnout, jak jste zavaleni hrackama. Tak jake je aktualni skore?
lenka002autor
12. lis 2007
Ahojky tak skore je stále stejný.Jinak ondrášek zlobí stále víc a víc.Je to děs kolikrát se to nedá ani vydržet.Ale zase lepší než aby jen seděl a seděl to bych nechtěla.A co vaše dětátka copak dělaj.
knuffel
12. lis 2007
No my jsme vcera trochu zlobily, ale dneska dobry, dopoledne jsem byla venku, vratila jsem se jako snehulak 🙂. Navic jsem ocenila, ze jsme poridili satek, a kdyz byla mala odpoledne protivna, supla jsem ji do satku, trochu se s ni prosla a byl klid, vyzehlila jsem si s ni pradlo, pritom jsem ji zpivala, sice se u toho tvarila celou dobu jako kakabus, ale neprotestovala, asi se ji libily songy 😃 . Ja se teda trochu bojim, az vyroste, jestli bude poradny sidlo, ze ji neuhlidam a nekde si neco udela...No ale jsme od toho doma, abycho ty drobky hlidaly, ne? A mas recht, mozna je lepsi, ze se vsude stracha, nez aby sedel na jednom miste jako varbuchta 😃 😃 😃 .
knuffel
12. lis 2007
Se priznam, ze jsem ted zasla i na diskuzi Pardubice a okoli, je tam hodne zivo... :-N Ale sem budu chodit samo dal 😉 !!!!
lenka002autor
13. lis 2007
Ahojky uhlídáš neboj,to sem se bála taky.Je fakt že už si rozrazil hlavu ale to se neuhlídá.Běžela jsem abych tomu zabránila a už jsem to nestihla.Vymejšlej blbosti a pak to takhle vypadá.To doufám, že sem budeš chodit.S kým bych si psala jsme tady zbyli jen mi dvě.
knuffel
13. lis 2007
To vis, ze sem budu chodit 😉 . Urcite na nejake padani jsou deti proste zavedene, jsou trochu oplacanejsi, aby nepadaly tak do tvrdeho. Necemu se fakt zabranit neda a dovedu si predstavit, jak me bude kazdy den udivovat, co noveho a originalniho se da jeste vymyslet... Ale to je jeste daleko 😃 . Ja se ted tesim, az konecne najde svoje ruce a zacne je pouzivat, porad kolem sebe plive dudlik a pak rve, ze ho nema, takze mamo, delej 😉 , abych mela zase co vyplivnout...
janav
13. lis 2007
Knuff, ahoj 😉 ale přijdeš i zase mezi nás, viď? 😃

A stejně tak přeji hezký den i ostatním maminkám z Chrudimi a okolí 😉 Chrudim pro mě není tak cizí, chodila jsem tam na VOŠ při zemědělce 😉 a ještě to není tak dlouho. Přijďte si popovídat i mezi nás 😉
knuffel
13. lis 2007
Jani, jasne 😉 . Tak vidis, svet je maly...
brnda
20. lis 2007
ahoj ja jsem taky z chrudimska,kousek od hlinska,ale v chrudimi jsem rodila obe deti a jezdila jsem tam k doktorce kvuli teh.cukrovce,tak to tam znam
knuffel
20. lis 2007
Ahoj brndo, vitej, ja taky rodila v Chrudimi, nemuzu si to vynachvalit, bylo to super 🙂 . Hlinsko koneckoncu neni tak daleko, jen je znat ten rozdil, kdyz je zima, mate u vas hodne snehu? Tady ani prd...
brnda
20. lis 2007
ahoj snehu tady uz zase tolik neni,ale hrozny vitr.To ja znam tady snehu kupy,ve skutči už min a v chrudimi neni žadny.Ted jsem četla o plavani kojencu nejsou v chrudimi nejaky kurzy,docela bych to zkusila
lenka002autor
21. lis 2007
Ahojky tak koukám že by se to tady zase rozeběhlo trošku.Jinak vítej brndo.Taky jsem rodila v Chrudimi a měla jsem na porodním sále takovou nepříjemnou sestřičku zakazovala mě pít přišla druhá ta mi to dovolila a tamta mě zase seřvala jak je možný že piju.Nechali mě den a půl v bolestech a 40 horečkách.Ale jinak dobrý.
brnda
21. lis 2007
ahoj to malej to byla rychlovka,přijeli jsme praskla mi voda,prohlidli me,uvideli ,že je malej nožičkou a už svolavali na sal ,bolesti jsem skoro nemela,přijeli jsme do porodnice po paty a venku byl v 6.20h a docela jsem tam byla spokojena,akorat me moc nebyla sympaticka detska doktorka co prohližela mimi
lenka002autor
21. lis 2007
ahojda tak to bud ráda že to šlo tak rychle.No mě sestra večír prohlídla a řekla mi že přes noc rodit nebudu a měla jsem celou noc bolesti a ráno si mě prohlídla a říkala co tady ještě dělám že už jsem na 3 prsty otevřená.Ted já nevěděla co nevíš co tě čeká poprvý.Ale zvládli jsme to.Ted mám skoro 2 letýho roštáka.Panečku jak to s těmi dětmi letí
magika
22. lis 2007
Ahojda holky,taky jsem tu dlouho nebyla 😃 Musím to napravit 😉
Brndo...neznáme se náhodou 😃 ,Mám taky 5měs dítátko 😃 ...a skoro 6letý x-)
brnda
22. lis 2007
ahoj ja nevim ,podle foto co maš asi ne,jezdilasem na gyndu k linhartovi,nechodilas tam taky
magika
22. lis 2007
brnda...ne já chodim k Valentový,k Linhartovi sem chodila jen na UZ