• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
ahoj magika u valentovi jsem taky jednou byla,když tam linh.nebyl a co novyho v hlinsku,zitra tam jedu na navštevu k babičce
23. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novýho tu nic není...chcíp tu pes :grinning:
24. lis 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda chcip
27. lis 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,kdepak jste?
To tady opravdu chcíp pes
3. pro 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ho budeme muset ozivit, ne?
My byli dnes na vitani obcanku, tak se tesim, jake budou fotky, ale predevsim video. Nase princezna tam totiz jako prvni zacala straslive jecet, coz vyvolalo samozrejme vlnu jekotu ostatnich deti, fakt jsem se bavila :grinning: . Ale nutno podotknout, ze za to mozna ani nemohla, protoze ona si ji vzala takova mlada sestricka, dala ji do kolibky, aby si ji fotografka vyfotila, mezitim ja jsem se podepisovala do pametni knihy. No a pak se nad prcku sestricka naklonila, ze ji z te kolibky vezme a mozna ji upadla do tvare nebo do oka nasi kocky jeji kader, takze mozna proto zacala jecet jako sirena :grinning: . Srandy kopec, fakt dobry... Ale taky dost dobre mozny, ze byla jen pretazena :wink: .
3. pro 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to jste meli dobry vitani občanku,u nas byva jen jednou za rok a to v kvetnu,takže vojtovi bude 11 mesicu,barča při vitani občanku už chodila
mi dneska jezdili po doktorech ,dopoledne ja u zubaře,v jednu rehabilitace vojta a ve dve neurologie,vždycky když mali usnul tak jsme ho museli budit,prootože jsme sli na řadu,takže hruza,pak už byl protivny
3. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si taky myslim, ze byla Marky unavena, protoze to zacalo ve tri, predtim spala ctvrt hodinky, takze po navratu ztuhla na hodinu :slight_smile: . Tak to je dobry, kdyz delaji vitani jednou rocne, to uz by mi prislo trochu pozde, kdyz uz dite chodi... :confounded:
4. pro 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak to je teda blbý jednou ročně vítání:jinak mi jsme měli vítání v Chrudimi a Ondráškovi byly 3 měsíce.No a taky se tam pěkně předvedl brečel ale bylo to v 1 takže jeho doba spánku.A jak s vánocemi:už máte dárky a jak se na to připravujete.Musíme to tady taky trochu povonět těmi vánocemi který už jsou skoro za dveřmi
6. pro 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tady jsem nebyla to je let :unamused:
jak se taky máte a jak proběhly Vánoce a Silvestr my si to celkem užili s malou byla hodně v poho Vánoce se jí libili jak by ne takových hraček co dostala a navíc nás čekají narozky takže zařizuji kolem nrozenin , no pořád něco , taky jsem byli na horách mám v albu fotky můžete juknout :wink: to bylo taky super kdyby to takhle šlo pořád bylo to hned veselejší :slight_smile: akorát jak jsem dorazili z hor na mě vlezla nějaká vira :grinning: ,ale druhý den už to bylo cajk ,ale manža ten včera házel šavle ,ale vypadá už taky ok tak je asi něco ve vzduchu...

tak se tu ukažte ať tu není tak prázdno :cry:
zatím páá
3. led 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nas byly svatky obecne ve znameni zradla, uz to bylo temer katastrofalni :confounded: . Jinak muzete hadat, kdo dostal nejvic darecku :wink: ... Samo ta nejmensi, dokonce uz ma i panenku (tu si jeste urcite neuzije, ma ji schovanou), ale myslim, ze pristi Vanoce budou daleko lepsi, letos z toho mela jeste velky prdlacky, koukala na stromecek i na darecky, ale jeste z toho nemela rozum :slight_smile: . U nas to bylo nahnute zdravotne tesne pred Vanocema, tata dostal srajdu, takze jsem se bala, co z toho vyleze, ale nastesti se z toho vyspal a dobry.
Kyka: koukala jsem na fotky, jsou baaaajecny, je videt, ze jste si fakt uzivali :dizzy_face: . Dosla jsem k zaveru, ze Kristynka je podobna manzelovi, ten ji nezapre :wink: .
3. led 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,tak u nás byly Vánoce takový že jsme je promarodili se 40 horečkama.Ale se nedá nic dělat.Jinak Ondrášek měl 60 dárků takže máme zase plnej pokoj hraček.A jinak taky jsme se připravovali na narozky.Už nám byly 2 roky má narozky na 6.ledna.Tak už to má zase všechno za sebou a musí si počkat zase rok.Je to strašný jak to letí.Od září půjde na zkoušku do školky.Tak pište pište
9. led 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky !!!

koukám všude veselo !!!U nás máme taky blicí eru za sebou !!!takže knuffi nebojte nejste v tom sami a mám takový pocit ,že to bylo všude kolem nás !!Byli jsme i na pohotovosti takže mazec !!Koukám u Len bylo hodně štědro teda mazec se pak podívám jestli tam máš fotku u stromečku :slight_smile:
Len neboj jistě si ty další Vánoce taky užijete !!!
Jinak děkuji klon se nám celkem podařil opravdu celý táta :grinning: :grinning:
Ondráškovi přejem vše nej a nej hodně lásky zdraví štěstí k těm dvoum rokům a další ať jsou stejně krásné jako ty předchozí :slight_smile: Pusinu od Kristýnky
Leni a to ho vezmou od 2 a půl roku hm to je dobrý a chtěji nějaké podmínky jako třeba krs plýnu a tak to asi jo ne :unamused: koukej mě to napsat ať vím která bije jistě půjde do Chrasti nebo ne ?? :wink:

se zatím holky mějte letím mám hodně zařizování kolem oslavy v út máme 1ROK :wink: :slight_smile: :grinning: tak páá
11. led 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
fotky tam nemám ale dám je tam.Ondrášek jde do školky do Rosic.V Chrasti maj furt plno tam si musíš žádat třeba rok předem,aby tě vzali.Jinak jde jen na zkoušku do školky, to je na 5 dní v měsíci musí si zvykat a půjde třeba jen na 2 nebo 3 hodinky.A od ledna půjde na celý dny.A jak to je s plínama opravdu nevím my už plíny nemáme půl roku.
Jinak Kristýnce přejeme hodně štěstíčka a zdravíčko k tomu ROKU.
13. led 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kyka: velka gratulace k tomu roku, celkem to leti, co? My budeme mit druheho unora uz pul roku, nechce se mi tomu verit... :slight_smile:
A Ondraskovi taky dodatecne blahoprejeme k takovemu vyroci :wink: . Koukala jsem na fotky, po kom je to blondacek? Muj bracha byl teda taky blondacek jako maly hosicek, ale postupne ztmavl, zato ted znacne olysava :grinning: .
Fuj, dneska jsme byly venku a pekne jsme zmokly, celkem nas to namlsalo vcera, jak bylo nadherne, ale dnes to teda stalo za psi stek, haf.
No a holky, sverte se, jak probihaly oslavy narozenin? U Kyky jsem videla prima dorticek, mnam mnam, uz i Kristynka ho papala?
16. led 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
děkujem za gratulace,jinak blondák je po mě i po manželovi.Když jsme byly malý tak jsme byly blondáci tak nám ztmavli a ted si je barvím na takovou tmavě fialovouNo narozky supr měl dort ve tvaru traktoru a připíjeli jsme si dětským šáněm.Dostal dětskej notebook ten vilík a plno plno dárků.Takový malý Vánoce.To se ani popsat nedá člověk si to musí prožít.Slíbila jsem že tam dám fotky ale nějak jsem na to zapoměla. :frowning2: Ale polepším se :sweat_smile:
16. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musela byt parada, taky se celkem tesim, az z toho bude mit Marky pojem :slight_smile: . O detskem notebooku slysim prvne, jsem trosku zaostala, u nas mame technickeho tatinka, takze u nas nebude problem pustit ji rovnou k "velkemu" pocitaci, kdyz neco pokazi, tata spravi :grinning: . Jako na blondacka na Ondraska urcite poleti baby jako dive, tak bacha :grinning:. Te nasi princezne zacinaji modrat oci, jinak plet ma takovou snedsi, ostatni deticky byvaji syrovate, ty oci ma asi po tatovi (pokud se jeste nevybarvi jinak) a tu plet asi po mne. Doufam, ze ji ty oci zustanou modre, protoze jinak by snad nebyla podobna tatovi nicim, ona je cela ja :dizzy_face: .
17. led 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jojo taky máme velkej počítač ale manžel ho tam nechce pouštět.Dost tomu rozumí a je celkem drahej.Tak lepší když má svůj.Je to blondák s modrýma očima.Ale myslím si že u vás už očička zůstanou říká se že se dítě mění nejvíc do 6 neděl jo a pak vlastně do roka.No tak to teda ještě uvidíte máte půl roku před sebou.říká se že holky jsou po tátovi kluci po mámě.No a vy to máte naopak jako u nás.Ze mě ondra nemá vůbec nic je to celej táta
17. led 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale na tom nezáleží po kom je hlavně at jsou dětičky zdraví
17. led 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, ale když každý tvrdí, jak je podobná na mě, je mi trochu líto táty :slight_smile: , ale zase s tátou je větší sranda než s mámou, to tak bývá. Říká se, že holčičky jsou tátovy (stačí udělat mrk mrk na tátu a hned změkne) a kluci jsou mámini a je to asi pravda. Protože kluka bere táta jako chlapa a nešetří ho, takže to máš fajn, jednou možná budeš hezky Ondráška bránit, až na něj taťka bude kruťák :wink: . S tím počítačem to je asi dobrý, když je pořádnej, tak to je blbý ho mít jen na blbnutí. My máme prostě normální počítač, který netřeba šetřit, navíc já mám ještě svůj, ale ten není zapojený, protože není potřeba, stačí zatím bohatě jeden.
17. led 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,tak to Ondráška bráním už ted když na něj Ondra zakřičí tak za mnou běží a křičí maminko maminko táta mlátí.Tak mu pak jdem spolu vynadat.To vás teprv čeká a už vám tiše závidím,protože mi už to máme všechno zasebou.ted půjde do školky a já do práce a už to zase bude úplně jinačí.A bude mi růst před očima jako voda.Tak si to pořádně užívej.Strašně rychle to utíká
17. led 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak Vás zase po dlouhé době moc a moc zdravím .....

Máme se ok vše zatím jde tak jak má malá má už 6 zubů od 20.1.chodí a jde jí to pěkně je to super sranda :grinning: juknětě na fotečky mám tam zase nějaké nové :wink:
Koupili jsme golfky krs skladnost v autě kdyby nám přeci jen dopadla ta dovolená v létě :wink:
No a oslavy byly super malá se pěkně vyřádila měli jsme to na třikrát s rodinou a pak samý kamarádi :sunglasses: Udělala jsem jí velkou výzdobu no prostě jsem se v tom vyřádila :slight_smile: No a teď slavila kámoška Verunka to bylo taky bomba pěkně se seznámila s dětma a reakce byla dobrá tak bychom taky mohly udělat někdy nějaký srazík ,i když já teď na koně moc nechodím bere mě to spoustu času je to běs :frowning2:

Len mě o tom čase povídej ani nevíš jak je mi líto ,že už máme ten rok za sebou pěkně jsem to video obrečela když jsem jí viděla jaký to byl uzlíček strašně moc emocí se ve mě vystřídalo :unamused: :cry: :slight_smile:

tak sem zase brzy juknětě zatím páá
1. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky no už jsem si říkala co s vámi je.Taky jsme chtěli na dovču ale asi to neklapne.Předělali jsme byt,koupili auto a nějak penízky chyběj.A ještě k tomu chce manžel druhý.Nevím proč ale nějak se mi do toho nechce.Je to asi tím že Ondra strašně zlobí a opravdu mít ještě jedno takový tak mě odvezou.Tak pište pište
4. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Leni zrovna nedávno jsem si na tebe vzpoměla při tématu na druhé mimi :wink: a ty teď o t om píšeš no je asi lepší to brát tak,že spíše čím dříve tím lépe protože právě se pak člověku do toho nechce :frowning2:
Mě o tom povídej sice je ještě rádoby čas,ale víš jak to je pak něco naplánuješ a ono nic takže je to u nás taky téma na denním pořádku.

No u nás dovča zatím v řešení dle okolností takže se necháme překavpit.. :wink:
4. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, druhé mimi, já bych teda teď hned nechtěla, taky Tě chápu, Leni, když máš raubíře, ale ber to tak, že teď to prostě přežiješ a potom to bude jenom lepší...
My už ani nevíme, co to je, ta dovolená, já jsem na ní přece denně :confounded: .
Kyka, vy jste se byli fotit u Vařejky v ateliéru? Já jsem tam zašla před Vánocema, ale spokojená jsem vůbec nebyla, ale to je na delší vyprávění. Ale fotky máš fakt nádherné!!!
5. únor 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky jo fotečky jsou krásný.Já vím čím dřív tím líp.Aspon by si měl ondra s kým hrát pak odroste a budou od sebe věkově,No uvidíme necháme to na osudu taky nechci nic plánovat.Já jsem chtěla vyfotit Ondráška z dortem když mu byl rok a normálně mě ženská vyhodila.Taky jsem nebyla spokojená
5. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no my jsme se nakonec hádali jako na trhu, pominu drobnost, že neznají paragony, ceny jsou také pokaždé jiné (nikde jsem neviděla ceník). Prostě mi celkově nesedí ten přístup: my si tady ty negativy nasyslíme a vy pak MUSÍTE přijít znova k nám, přitom cena je 3x vyšší než jinde... :angry: Ono to není všechno, ale jak říkám, je to na delší vyprávění. Kamarádka má podobnou zkušenost, raději si svoje fotky od něj nechala nascanovat a přidělat jinde, takže si milé negativy může napchat. Přitom stačí změnit ten přístup a lidi by se třeba rádi sami vraceli.
S tím Ondráškem mě ještě napadlo, že to stejně bude chvilku trvat, než se narodí sourozenec a třeba Tě taky mile překvapí, že bude zodpovědný, co Ty víš :wink: . Já bych se toho tolik nebála.
My máme za sebou první nemoc, zvládli jsme to všichni dobře :slight_smile:. Už začínáme dávat večer kašičku, ale řeknu vám, poprvé to byl naprosto nerovný souboj, hádejte, kdo to prohrál? :sweat_smile: Včera už to bylo lepší, takže očekávám, že to snad už půjde líp... :slight_smile:
5. únor 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky

s tím Vařejkou to byla taky story to bylo taky na dlouho na konec jsem to uhrála tak,že jsem si nechala udělat Cd a fotky mám levnější přes net,ale řekl si za focení a CD 1000K4 takže taky mazec :angry: o přístupu v konečné fázi ani nemluvím no skončili jsme hádkou ,ale fotky myslím ve výsledku dobrý ,ale mě už tam nikdo neuvidí a myslím,že by mě ani nevyfotil sem si hold stála na svém :wink: no co jsem taky zákazník ne :slight_smile:

Knuffy tak vy už takhle pěkně papáte no super tak to máš šikulku mě Kristýnka kaši jedla pěkně už od začátkz,ale jako jedinou :unamused: no uvidíš víš jak si chudinky musí zvykat na takové chutě ..

Jinak u nás normes stále lítáme jak divý dneska jí došlo auto na písek tak se s tím tady prala byla sranda :grinning: no a v noci spinká už bez dudáku a šlo to celkem v poho hlavně aby jí to vydrželo ve dne si ho teda na spaní vezme ,ale to snad taky nějak odbouráme :frowning2:

no tak sem brzy snad zase juknu
zatím páá
13. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,
už jsem tady zase pro radu :wink: prosím Vás, kde jste kupovaly podprsenky na kojení?? a nebo jste to vyřešily lambádama - tak bych to ráda vyřešila já, ale tak aspoń jednu podprdu asi koupím :wink:
13. únor 2008 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau baby,
Tlapi, já koupila v Chrudimi v Havlíčkově ulici, mají tam obchůdek s dámským prádlem, moc jsem to neřešila, nechtělo se mi lítat a shánět, kde mají co nejlevnější... Jen jestli můžu poradit, pořiď si taky stahovací kalhotky po porodu, byly fakt super, když jsem přišla z porodnice domů, měla jsem břicho úplně stejný, jako když jsem jela do porodnice, pak jsem zakoupila ty stahovací gaťky (troje) a nosila je furt celé šestinedělí, aby se dobře stáhlo zpátky břicho. Myslím, že to pomohlo, to, že mám špeky teď, je už jiná kapitola :grinning: .

S tím papáním trochu bojujeme, někdy ani tu kaši večer nechce, možná když je unavená. Přes den dělám zeleninu, když ji trochu přisladím, docela do ní leze, jinak moc nee.
14. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak jsem tady dlouho nebyla.Tak vám musím říct že jsme se rozhodli pro druhé mimi a začali se snažilkovat :slight_smile: .A co vy jak vám jde papání knuffel?Taky nám to zezačátku nechutnalo a taky jsme sladili aby aspon něco snědl.
25. únor 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek