• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Ahoj holky, Leni, paráda, bude druhé mimi :slight_smile:, však Ondrášek už je velký kluk, navíc to není tak velký věkový rozdíl, to bude akorát...
My už s papáním tolik nebojujeme, přestala jsem zeleninu sladit, odpoledne dávám ovoce, ale je fakt, že stejně po každém jídle musím tak do hodiny kojit, možná to bude tím, že nechce pít vůbec čaj :confounded: . V noci se snažím tolik nekrmit, omezila jsem to, abych se trochu taky vyspala, zatím to celkem funguje, krmím jednou kolem půl druhé a pak až ráno, však hlady neumře a živý dudlík si ze mě dělat nebude. Ještě jsme objednali ohrádku, ale zatím přišla bez matrace, už bychom ji potřebovali jako sůl, postýlka je těsná a na zem jít nemůže, je tu hnusně, navíc až začne lézt, je tu nebezpečno (kabely od počítače a jiné nástrahy)...
Doufám, že už přijde konečně to jaro.........!!!
26. únor 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase prázdno, nikde nikdo...
A já se potřebuju pochlubit, máme dva zoubky, včera v noci se popřád Marky budila, to byl i táta vzhůru (většinou ho nic neprobudí), dnes v noci ale pohoda, vzbudila mě 2x, z toho jednou jsem teda nakrmila. Jenže už od rána je tak děsně protivná, až mi to bylo podezřelé, pokakaná nebyla, tak mi to bylo divné....a pak mi to došlo, šáhnu do pusy, něco nahmatám, kouknu tam a je to, vidím dva zoubky :dizzy_face: . Že mě to nenapadlo už včera!
27. únor 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem tady tak to jste šikulky že už máte zoubky a že to docela dobře snáší.Našemu mladýmu vylezli zuby přes noc a vůbec jsem to nevědělaJiný děti brečej furt a nebo maj průjem.Tak bud ráda že to je takhle.říká se kdo najde zub že dostane na šaty.tak už jsi si o ně řekla manželovi?
27. únor 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já vím, že se to říká, takže když jsem našla dva zoubky, budu mít na dvoje šaty, né :grinning: ? Jsem se to snažila umluvit, ale prý je to nějaká blbost, kterou jsem si vymyslela, máma mi to taky říkala, budu se muset víc prát za ty šaty :grinning: . To je fajn s těma zubama, že je to OK. Jen máme špatné období, nechám ji o samotě, jdu do koupelny a hned šílenej řev, tak snad to je jenom přechodné mamánkovské období, přece nemůžu pořád chovat a dělat okolo ní opičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já se prala zuby nehty a taky žádný šaty nemám.jojo to má jen takový období pak má zase období že si budeš připadat že tě vůbec nepotřebuje.Jako je to u nás.
29. únor 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se těším, opravdu stačí, když se člověk otočí zády a už řev, to je hrůza, pořád aby mě viděla, nejlépe ale aby se furt nosila :confounded: , občas to leze na nervy...
1. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jojo to znám já taky jen stačí když jdu na záchod a už ječel.Ale maj období kdy jim chybíme a kdy ne.Já už jsem našeho mladýho přestala nosit byly mu 2 roky ale strašně rád se nosil a jako už je celkem těžkej tak jsem řekla dost.A už hezky tapká.To je počasí dneska,co?Je to strašný mladej se bolí a furt jenom brečí dnes jsem řekla že bude spát s nami aby se nebál
1. bře 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky děsnej vichr, zateklo nám oknem, jak pršelo a vítr to vál do oken :angry: . Včera teda nešel proud, já jsem zrovna chtěla dělat koláčky, tak akorát prdlačky... Přemýšlela jsem, jak mám ohřát jídlo, když nešel plyn ani elektrika, nakonec jsem vyhrabala malou plynovou bombu, co jsme měli pod stan a dobrý :sweat_smile: .
2. bře 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jojo nám taky teklo do oken a to je máme nový.Nevím jak to teda udělali.Taky jsme byly bez proudu a obědvali jsme až ve 3.Taky jsme měli zimu je to fakt děsný kdybych měla malinký mimčo tak teda nevím jak by tady přes víkend jsme vydrželi
3. bře 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme topení na plyn, kotel samo potřebuje elektriku taky, ale to mi ani nevadilo, protože kotel topí tak 1x denně, vždycky to tu vytopí a pak celý den nic, prostě na houby celkově. My jsme obědvali až na večeři :grinning: . Jen jsem si uvědomila, jak je člověk zpitomělý, vždycky jsem automaticky rozsvěcela v koupelně, na záchodě, a ono nic, tma :grinning: .
4. bře 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky.
Já nejsem ani nastávající(zatím).Mohla bych se k Vám občas přidat?
Bydlím kousek od Chrudimi.
4. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak tě tady vítám kukačko.to je jasný že se k nám můžeš přidat,Tak nám o sobě něco napiš at o tobě něco víme.Jinak Knuffel s tím rozvícením to u nás bylo úplně stejný.Je aspon vidět že by jsme bez elektriky opravdu bejt nemohli.byly jsme bez ním asi 4 hodky a byla jsem jak bez rukou a nohou.
4. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kukačko, vítej :slight_smile:, vůbec nevadí, že nejsi mamina, aspoň se nepovede řeč jen okolo dětí :dizzy_face: .
Taky už se těšíte na jaro jako já? Fakt už mě to otravuje, je pořád hnusně, zima, člověk si nemůže udělat ani pořádnou procházku, je to na prd :frowning2: .
5. bře 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jojo těším se na jato tohle počasí je opravdu děsný,
KYKA:tak jsem Vás viděla na karnevale v Chrasti moc vám to slušelo.
9. bře 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

kukačko vítej a hlavně hodně sil do těhu ,ale myslím,že to bude v poho :wink: a jenom zábava ne :grinning:

Leni teda teda ostudo si jako nemohla na mě houknout ,ale manža mě něco doma říkal jenže to víš já přes ty moje brýle koukám koukám a nevidím :grinning: tak příště před očima skákej jo :grinning: ty ty mohly jsme udělat hned seznamku ....a jinak pěkně snažilkujte myslím,že je to dobrý čas a pokud to tak citíš tak stačí jen makat a makat :grinning:

dala jsem nějaké fotky do alba z toho karnevalu tak můžete juknout jinak u nás normálka akorát začala trochu soptit se zoubkama,ale to jsme taky tak nějak zmákly tak uvidíme jak se to bude ukazovat dále ...

Na koníka moc nechodím bo jak je venku hezky tak lítáme pořád na čerstvém vzduchu dali jsme se do pískoviště takže asi tak ...a ještě nás čeká vymyslet nějaký domeček :slight_smile: na hračky atak....prolézačka skluzavka no pak bude snad nějaká kolaudace :grinning:

no tak se mějte a já zase někdy juknu páá
13. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, Kyka: ta vaše princeznička je pěkná parádnice, strašně jí to seklo, táta se musel pořádně naparovat (právem) :wink: .
U nás snad začíná být lépe v noci, už druhou noc jsem byla probuzena jenom jednou, jenom jsem vrátila dudlíka a spalo se dál. Jen ráno se probouzím a vidím, že naše kráska leží a chrupká na bříšku, ale to asi ničemu nevadí... Zoubky máme zatím dva dole, lezou pomalu, ještě nejsou vidět, když se směje, se těším, až to bude vidět :grinning: .
14. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já teda ještě mamča nejsem..ale snažilka brzy jo .. a jsem chrudimačka jak vyšitá. Chodím jsem občas omrknou mimča..a co a jak ohledně mateřství..prostě co mě čeká.
14. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alísku, tak to se zcela jistě brzy potkáme ve městě :wink: ...
14. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,vítám Alíska.Jinak jsme měli rozbitej komp.A stalo se nám něco hroznýho.manžel opařil vařicím kafem kluka takže lítáme po doktorem.Povídala že je to na nemocnici ale že se to zkusíme ošetřit sami.Tak uvidíme jak to dopadne.Vůbec nechce chodit.No prostě děs.
16. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem sem zase mrkla,lenka at je malej brzo v pořadku,na takovy veci se musi davat pozor,ale taky se nam to stalo u barušky,ale byla opařena jen trochu na ručičce
u nas jsou ted hrozny noci ,každou chvili je vzhuru a breči ,dudlik nezabira,tak musim dat prso a přitom už chci to kojeni omezit,ale nejde to
jinak se začal stavet a obchazet postylku,když v ni je,ale to je tak deset minut a je řev,nejradši je na zemi a ja za nim musim pořad litat,protože pořad nekde leze,takže neco udelat mužu jen když je manžel doma nebo když spi
17. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, Leni, to se prostě stane, hlavně žádné výčitky a ať je z toho brzo venku! Brndo, u nás je taky kojení zatím to nejlepší, zeleninka ani ovoce nám moc nejedou, prostě prso to jistí, taky jsem zvědavá, jak to časem bude, až budu chtít přestat :sweat_smile: .
17. bře 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuffel.on teda ji pekne zeleninku,ovoce i kaše,ale v noci ma rad kojeni a ´jak ti mala spinka v noci?
chystam se do chrudimi s vojtiškem na plaveni,kurz začina v dubnu,tak jsem na to zvedava,neznaš nekoho kdo tam chodil a jak byl spokojeny :wink: :wink: :wink:
17. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na plavání chodí kamarádka se svojí holčičkou a je spokojená :wink: , ale podrobnosti nevím. V noci jsem měla problém s kojením, malá se často budila, už mě to dost unavovalo, pokaždé jsem ji nakojila a hned usnula. Řekla jsem si dost, něco s tím udělám, vyčetla jsem, že dítě už je v tomhle věku trochu vyděrač, prostě se nebudí kvůli tomu, že by mělo hlad, ale kvůli tomu, že je na to prostě zvyklé... U nás to probíhalo asi tak, že jsem si řekla, že v noci nakrmím prostě jenom jednou a basta. Zezačátku se budila pořád stejně často, ale já jsem ji jenom hladila, dávala jsem jí dudlíka, případně jsem nabídla vodu, ale nakrmila jsem ji opravdu jen jednou za noc. Teď jsem se dostala do fáze, kdy se vzbudí jednou za noc, ale už jí ani nekrmím, dám dudlíka a spíme dál. Chvíli to trvá, chce to trpělivost, ale jsem ráda, že jsem byla neústupná, protože už mi to vážně začínalo vadit. Tak uvidíš, jestli do toho půjdeš taky :wink: ...
17. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti teda zavidim,tak to b udu muset asi taky takhle udelat a jak to dlouho trvalo než se začla budit jednou za noc?Ja taky dam nejdřiv dudlika ale ten zabere jen nekdy a když nezabere tak je řev a musim dat prso
17. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dva týdny, na začátku to bylo krušné, ale vydržela jsem, on je to vážně jen zvyk... Večer dávám kašičku, takže jsem si jistá, že to není hlad, prostě nedám :grinning: . Když večer nedám kašičku, někdy v noci teda jednou nakrmím... Je potřeba si to asi protrpět a vydržet.
17. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky davam kašičku,takže si taky řikam ,že to neni hladem
tak zitra asi začnu,protože už jsem z toho nočniho vstavani opravdu unavena :frowning2: :frowning2:
a jake bylo dneska u vas počasi,tady skoro celi den pršelo,takže jsme nebyli ani venku :frowning2: :frowning2: a pořad hlaseji škarede a zimu
už se nemužu dočkat až bude trochu jarnejši počasi,alespon 15 stupnu a hlavne sluničko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
chystate se nekde na dovolenou? :wink:
17. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to určitě nebude hlad, důležitá je důslednost, prostě dát třeba jen jednou a zbytek vydržet a protrpět, ale pokud Ti to vadí a chceš s tím něco dělat, pak to určitě půjde :wink: . Já s tím taky začala až ve chvíli, kdy mi to vadilo, že se nevyspím a jsem protivná...
Já počasí moc nesleduju, mrknu na teploměr, na oblohu, případně na internetu na radar, abych měla představu, jestli se sem nežene nějaký ten pršící mrak a pak vyrážím. Celkem se to hodí, člověk to dokáže odhadnout, třeba dneska to vypadalo bledě, ale podle radaru jsem vykoumala, že odpoledne by pršet nemělo a trefila jsem se :dizzy_face: .
Na dovolenou se teda nikam extra nechystáme, asi to necháme plynout, třeba nás něco napadne, nepojedeme ale do ciziny. Vy se někam chystáte :slight_smile: ?
17. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu už do hajan, zavírají se mi víka :grinning: , dnes jsem to přetáhla, normálně chodím kolem deváté, někdy i dřív... Dobrou a klidnoou noc. :wink:
17. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi se chystame už v kvetnu do českyho raje a v červenci asi do jižnich čech,ja cestuju hrozne rada :wink:
17. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek