• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
Čau babizny, chodím na koně už nějakej pátek, teď jsem si všimla maminek z CR :slight_smile:. Já na okrese Chrudim žila cca od 3 do 20 let a mám tam rodiče, takže mě to zaujalo, taková ta zvědavost, jestli je tu třeba někdo, koho znám a tak :slight_smile:, a taky trošku sentiment... Zrovna tenhle víkend jsme tam byli :wink:
17. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
Mumumu, tak se mrkni podle fotek, ale většina je spíš z okolí, ne přímo z CR :slight_smile:.

ALISEK: Dnes kolem pul ctvrte jsem Te asi videla, jela jsi v aute na miste spolujezdce, já jsem na Tebe dost blbě a okatě čučela, bylo to dole pod těma schodama pro auta (Široká ul.), vy jste přijížděli od divadla a jeli směr spodní kruháč. Já jsem byla v černé čepici a červené bundě, samo s kočárkem, takže jestli doteĎ přemýšlíš, co to na Tebe čumělo za socku, tak to jsem byla jáááááá :sweat_smile: . Jsem říkala, že se brzo potkáme.... :grinning:
19. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,koukám jak jste se rozepsali,jen tak dál.Jinak máme rozbitej komp takže se tady budu objevovat jen někdy.A jinak s Ondráškem už je to celkem dobrý.Dnes je to týden a už se mu dělají stroupky tak to dobře dopadlo.Tak se mějte a zas někdy napíšu
20. bře 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,hlavne že už je ondra v pořadku :slight_smile: :slight_smile:
to vojta ma rymu a pokašlava,ale neni to tak hrozny ,tak odsavame a kapeme do nosu
knuffel,tak jsem začala v noci davat vojtovi jist jednou,prvni noc,to byl brek ,ale vydržela jsem do pulnoci a dala mu najist a pak spal do peti a zrovna tak i nadnešek,manžel me teda nadava ,že ho mučim hlady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když mu nedam najist,tak jsem mu to musela vysvetlit,že jsi to tak dala ty a jak ti ted mala spi a že to musime vydržet
je u vas snih? tady už kupy a pořad chumeli :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja už chci jaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zrovinka kupy sněhu tu nejsou, ale něco málo napadlo, hlavně je venku tak proměnlivo :unamused: .
Myslím, že ho hlady nemučíš, jen tak dál, uvidíš, že budete spokojení všichni, přece se nenecháš vydírat :grinning: . U nás včera prospaná celá noc, ale na dnešek to bylo horší, asi měla špatné sny, to se stane i nám :wink: ...
20. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knuffel ahoj :grinning: já sem si říkala, že ten obličej od někud znám ...ale nemělas u sebe ještě jednoho caparta??? v Chrudimi je samá ženská s kočárem a s malým caprtíkem ..jo Chrudim je maloměsto..všichni se znaji
20. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak, já měla jenom kočárek, měla jsem čepici, tak je jasný, že jsi mě nemohla poznat :grinning: .
20. bře 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
přímo nepoznala ale hlodalo mi to v paměti..odkud ten obličej znám :slight_smile: Kde v Chrudimi bydlíš..orientačně stačí. Já v centru..
20. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nedivím, já na Tebe tak čučela, že se diví, že jsi nevyskočila z auta a nedostala jsem od Tebe tečku mezi oči... :grinning:
20. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam holky ,že jste se v chrudimi asi potkali
mi ted ven nechodime,malej ma rymu a kašel,tak radši at je v tepličku a ono se taky v takovym počasi jit ven moc neda,tady chvilkama vylejzalo sluničko a za chvili chumelenice :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Baruška dneska spi u našich at si zvyka byt bez maminka a tatinka ,spi tam teprve podruhy a prvne to byylo docela v pohode :slight_smile: :slight_smile: ,tak uvidime
20. bře 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se potkaly, já to věděla, že to přijde, malé město... :grinning:
Páni, tak to máte šikulku, co už nepotřebuje rodiče :slight_smile:. Venku to teda dneska zase vypadá všelijak, to se mi ven vůbec nechce, tak Tě aspoň nemusí mrzet, že ven nejdeš. Hlavně ať se uzdraví, abyste mohli jít ven, až bude pěkně. Jak to vypadá s tím spaním? U nás dnes v noci vládla pohoda, spát šla sice až ve čtvrt na deset, zato ale usnula sama a spala jak andílek až do pěti, kdy jsem nakrmila a pak si dáchla ještě do sedmi (a pokud nespala, což nevím, byla aspoň zticha) :grinning: .
21. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny ranko, setkani LIVE moc douho to netrvalo, co :slight_smile: sly jsem akorat do kina..na Vaclava. kino bylo narvany coz me dost prekvapilo.
Brnda..s tim nachlazenim se neni cemu divit pri pocasi, ktery ted je :frowning2:
21. bře 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, na Václava, jaký to bylo? My koukáme teď jenom na české filmy, vždycky něco půjčíme domů, ale Václav je moc čerstvý, takže si budeme muset počkat, ale těším se na něj, mně většina amerických filmů nic neříká, bláznivé komedie, spousta přeplácaných efektů....
Já byla taky zrovna s někým jiným, to byla mamina, která má skoro stejně starou holčičku :wink: .
21. bře 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si říkala, že někam spěcháte, bylo to takové šup šup :grinning: .
21. bře 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spani dneska nic moc ,ma rymu a trochu pořad kašle,tak se budil,do toho ješte kašlu ja jak tuberak,tak jśem ho i vzbudila :frowning2: :frowning2:
tady chumeli a chumeli,no hruza des :wink:
21. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam nejradši česky filmy a nejlepši když je to komedie :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je špatný, teď ty nemoci nějak řádí :unamused: ...
Tady taky padá sníh, ale zdá se mi to mokrý, asi se neudrží, to je otrava :unamused: :confounded:
21. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v kině na té komedii O život, musím uznat, že pocity byly smíšené, prostě na jednu stranu to byla úplně nehorázná blbost, spousta věcí mi unikala, bylo to dohromady divně splácané...ale pak přišlo pár momentů, kdy jsem se vážně mohla potrhat smíchy :grinning: .
21. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
unás teda sněží vkuse. Jinak film byl moc hezký, vřele doporučuju. Kino taky super..první tři řady (od shora) jsou křesla a pohovky by IKEA a je to moc pohodlné, můžete si tam vzít i vínečko, kafčo, jsou tam odkládací stolky..prostě pohodička
21. bře 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v Chrudimi v kině ještě nebyla, ostuda!!!!! :sweat_smile: A asi se jen tak nedostanu....
21. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na film O život chce jít manža...mě to moc nechytlo. Jinak příště až tě potkám, tak se musím mrknout na malou...jsem ostuda..ale spěchali jsem..jako vždy na poslední chvíly.
21. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohoda, stejně byla vidět jen hlava, jak byla zachumlaná :grinning: . Tak jako oddechovka to bylo fajn, jak říkám, některý momenty byly ala Česká soda :grinning: .
21. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takk snad příště uvidím malou. Chodíš do mamaklubu? v Chrudimi je dost mamin s kočárkama..si říkám, že vám musí chybět kavárnička v centru kam můžete i s kočárem, ne? V Pce už to mají, tady ještě ne, musím se přiznat, že řvaní dětí v kavárnách kam chodí "běžně" lidi na kafe ale i na jednání je hrozný, něco by tu chtělo pro maminy otevřít.
21. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, s dítětem někam jít je blbý, i když nedávno jsme šli do pizzerie, ale je fakt, že malá celou dobu spala v kočáru, rychle jsme se najedli a vypadli, nikoho určitě neobtěžovala, příteli taky vadí uřvané děti v kavárnách, takže my nikam moc nechodíme... Do mamaklubu chodím na cvičení, je tam pohoda :dizzy_face: . Ale je fakt, že by bylo lepší, kdyby si bylo kam sednout i s dítětem, něco speciálně pro matky s dětma, člověk by se nemusel cítit blbě, že bude někoho obtěžovat. Ale zase co mají ti rodiče dělat, když hlídání není a chtějí chvíli posedět? :fearful:
21. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :wink:

Lenďo, víš, jak jsme byly na čokoládě v tý kavárně dole na Masarykově náměstí a říkaly jsem si, že tam lidi čuděj? tak když tou kavárnou projdeš dozadu,tak je tam ještě jedna místnost, kde by se údajně nemělo kouřit a je to tam moc hezký :wink: to jen takovej typ, kdyby sis někam chtěla jít sednout :wink:

jinak já jsem ještě celá a podle Dr. ještě chvíli budu - příští středu jdu na kontrolu :wink: tenhle týden jsem byla poprvé na monitoru a byl to hotovej rockovej koncert a mimčo bylo rozjetý až do večera :wink: :slight_smile:

jo někdo mi říkal, že v tý Hele na Masarykáči by měli mít 50% slevy, nevíš o tom něco?? :slight_smile:
21. bře 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Tlapi, díky, to jsem ani nevěděla s tou kavárnou, aspoň budeme vědět, kam příště vyrazit, jupí...
O těch slevách vůbec nic nevím, tamtudy moc nechodím, je to u té hnusné silnice :unamused: . Tak jestli Ti říkala doktorka, že ještě zůstaneš celá, věřila bych jí :wink: . Stejně jako že to bude kluk, to je přece jasná věc, bude další Mates :dizzy_face: . Jsem si říkala, že půjdu pěšky do těch Slatiňan, ale když je takhle ohavně?? To mi snad dělá to počasí schválně, ne? :angry: A bylas na té včerejší slezině?
21. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se to dozvěděla taky nedávno :wink: hned jsem tam zhřešila poslala jsem mimču do bříška trochu kafge s vaječňákem :wink: no tak silnice je tam pěkně hnusná, to já jen tak jestli náhodou nevíš, stejně nevím, co bych kupovala, když nevíme, co čekáme :wink: no uvidíme, co se ze mě nakonec vyklube, jen teda mi slibovala malý mimčo a teď na mě už dvakrát zírala jak prý jsme vyrostli a taky že jo - ty vogo, za týden o 1,3kg, síla, už mám nahoře15kg, jsem zvědavá, jak to dám dolů :slight_smile: :wink:
no mám dojem, že k nám procházkou dorazíš až v dubnu, protože to se má počasí zlepšit a to už Ti třeba pojedu naproti s kočárkem :wink: :slight_smile:
včera jsem na slezině byla, ale seděli jsme rozdělený v takových těch boxech, co tam mají,tak se moc kecat nedalo. Ale brzy jsem to zabalila, už jsem taková nějaká unavenější a ostatní teda taky včera měli seminář od 8 - 16hod a dneska znova :sweat_smile: ještěže už jsem na mateřský, asi bych to už nezvládla :slight_smile:
21. bře 2008 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super prázdniny, že? :sweat_smile: Budou všichni tak chytrý, až se vrátím... :grinning:
Už se Ti to teda blíží!! To překvápko je super, protože je Ti to ve výsledku úplně jedno, stejně čekáš, až začne křičet :wink: .
Taky to vidím na ten duben, s tímhle bláznivým počasím...to je děs.
21. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ploše pc tady na mě svítí , že bych měla rodit za 16dní :wink: no tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: a na to překvápko se moc těším, však to znáš :slight_smile:

a to počasí mě taky štve, tak čekám s porodem na duben, prý má být18stupńů :wink: :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pořádku, jen si hezky počkej :wink: !
Ať už je konečně to jaro, chvíli to vypadalo tak nadějně....a buch!
21. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek