• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
no já už mám v truhlících na oknech macešky, ještěže to jsou takový odolný kytičky :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vážně přežijou? I když jestli neodletěly s tím větříčkem, už by mohly přežít vše :wink: . Ale je to stejně na prd, já už jsem z kočáru vyndala tašku a udělala z něj sporťák, a teď jsem musela vyhrabat nejen tašku, ale i fusak z berana...
21. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přežijou, mamina měla macešky na zahradě dokonce přes zimu a jaký jemá teď krásný, jsou to prostě odolňačky :wink: no to teda koukej vyndat všechno, ať Makulenka nenastydne :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak, ta by mohla nastydnout leda z toho, jak se v tom zapotí :grinning: , má tam nádherně teploučko, když ji doma vyndávám, hned bych tam zalezla místo ní!!! :wink:
21. bře 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu něco dělat... Mějte se bájo a pohlaď bříško :slight_smile: .
21. bře 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ahojda, pozdravuj Makulenku :wink:
21. bře 2008 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky se včera nejak rozepsali :grinning: :grinning: :grinning:
Tady je dneska docela pekne ,sviti sluničko a hlavne už nechumeli asnih docela rychle taje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tlapka se ti to docela bliži miminko,to už se tešite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,kam se chystaš jit rodit,asi do chrudimi když jsi tam odsud?
ja tam rodila obe deti a byla jsem docela spokojena ,až na par drobnosti
nevite je v chrudimi homeopaticka ambulance a kde?
doted jsem uklizela,asi od rana od sedmi,tak jsem znavena
22. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se na porod, teda spíš na mimčo těším, teď už jsem neohrabaná a funím atd atd, no šak to znáte :slight_smile: rodit budu určitě v Chrudimi, jednak si porodnici maminy hodně chválí a jednak se mi nechce cestovat někam do pryč :slight_smile:

o tý homeopatický ambulanci fakt nevím
22. bře 2008 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to zname posledni mesic byl už vždycky hrozny,naštesti jsem nikdy nepřenašela nebo nerodila přesne v terminu,barča tase narodila 16 dni před terminem a vojta šest dni :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zvědavá, kdy se vyklube to naše štěstí :wink: mám tři termíny, tak si může vybrat :slight_smile: podle pohybů mám termín dokonce dneska,ale je klídek a pohoda a podle středeční kontroly to nevypadá :slight_smile: další termín mám podle MS 26. a podle UTZ 7.4. no asi to prý vypadá na ten duben,ale kdo ví :slight_smile: :wink:
22. bře 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tři terminy?ja mela vždy dva a ješte hned po sobe,u vojty 23 a 24.6 a u barušky 5a 7.7, :wink: :wink: :wink:
22. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já musím mít vždycky něco navíc :slight_smile: :wink:
22. bře 2008 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky no tak to já měla jeden termín a ondra se narodil 6 ledna a měl se narodit 15.Mějte se krásně a pište pište
23. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tady dneska od rana skoro pořad chumeli,snehu už je vic než za celou zimu,hruza des :frowning2: :frowning2: :frowning2:
udelali jsme dnes z barčou nejakou velikonočni vyzdobu ,byla z toho nadšene a obarvili jsme par vajiček,hrozne už se teši že přijdou kluci dat ji na zadek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak přeju krasny velikonoce a at moc nedostanete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jaky byli velikonoce,dostali jste hodne?
Baruška tabyla uplne nadšena,že ji kluci přišli vymrskat a ona jim mohla za to dat vajičko a dobrutku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tady je dneska docela pekne sviti sluničko,ale snehu je tady ješte dost,to v chrudimi určite už neni? :wink: :wink:
Baruška je nemocna ma rymu a kašel a Vojta už taky trochu kašle,tak ani nemužem ven
Včera jsem volala na vysledky na alergologii a vojta ma alergii na banan a to jsem mu ho ješte včera rano dala :frowning2:
taky mi doktorka nedoporučila chodit s Vojtou na plavani kvuli ekzemu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. bře 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jste přežili velikonoce?
27. bře 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás pohoda, my to neprožíváme :slight_smile: ...
Mi to počasí přijde jako zlý sen, vylezu ven, chumelenice, takhle si jaro nepředstavuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě jsem dala do kočáru zimní fusak, hrůza.
27. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky chrudimačky, jaký jste měli víkend? pořád je tak hezky a mohlo by to tak už zůstat :slight_smile:
1. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme si udělali v neděli dlouhatánskou procházku, konečně začlo být trochu solidně!! Sice nás teď jistě čeká aprílové počasí, ale už se sněhu nebojím, když pomalu bude všechno kvést... :slight_smile:
1. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste byli??? já šla v neděli odpol. ze Slatiňan do Chr..podél řeky..stezka ze Slať.pěkný..potkala jsem dost "kolařů", pár "inlajnů", sem tam kočárek..
1. dub 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šli jsme stejnou trasu, to jsou věci, akorát asi v jiném čase :grinning: .
1. dub 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
se teda nestčím divit tady to teda jede to je bezva :wink:

brndo ty jsi psala něco krs alergologii můžu se tě zeptat kde jsi byla a zda jsi byla na doporučení dr bo moje dr mě řekla,že s malou ještě nemám chodit prý se chodí až od tří let až když se jim ustálí imunita ,ale já bych přesto ráda věděla na co může malá být alerg..má taky ekzém ne teda hrozný zatím klepu na čelo ,ale má hold má taky něco po mě no :frowning2: dík za info

tak se tu zase ukážu teď spěcháme pryč zatím páá
2. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kyka nam doporučili vyšetřeni na alergologii,když jsme byli s vojtou v nemocnici,protože mel od 4 mesicu pořad zanety prudušek a potom taky ekzem,tak nam tam potom řekli at se objedname na alergologii,takhle malim detem delaji vyšetřeni z krve ,nedelaji klasicky testy :wink: :wink:
a jinak chodime k alergoložce do hlinska,ona tam dojiždi z chrudimi :wink: :wink:
jinak tady chvili prši ,chvili sviti sluničko proste aprilovy počasi
dneska jsem si byla nechat udelat gelovy nehty ,takže prvne za život mam delši nehty ,je to hrozny nezvyk :slight_smile: :slight_smile: tak se mejte
3. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY,
Brndo tak moc děkuji za info uvidíme tedy zatím to nechám být teď to má klidovém stadiu tak ji nebud týrat no :frowning2:
dneska zataženo takže to bude nuďo copak aby hlavně nepršelo pořád hledám to slunce na únavu a ono nikde je to děs jak jsem pořád unavená :confounded:

Malý jsme koupili helmu na kolo tak snad už brzy to slunce vyleze a můžem jet trandit po silnicích a lukách :wink:

taky jsem měla nehty na svatbu byl to mazec a už bych to na sebe nevzala,ale pravda jde o zvyk ...ale mě paní nějak tak sjela kuži ,že jsem nemohla ani řídit domů auto já myslela,že nedojedu takže zaltý moje nehtíky i když to není žádná podívaná jako na gelovky :wink:

tak zatím pá
4. dub 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tady zase delši dobu nikdo nebyl.Co novyho v chrudimi,jak se mate?U nas se ted zlepšili noci ,kojim tak jednou nebo dvakrat za noc,což je super,dřiv to bylo po dvou hodinach. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Počasi už je taky lepši,ale mohlo by se to ješte zlepšit,aby jsme ty prciky nemuseli,tak strojit :wink: :wink:
Vojta me tady rabuje v šupliku u počitače,hrozne se mu libi vyhavat z neho veci,je to lumpik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak se mejte a pište :wink: :wink:
9. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady zase nic novyho,nikdo nikde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jen by me zajimolo jestli tlapka ma už miminko :confused: :confused:
12. dub 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj brndo, nemám :wink: našemu beránkovi se prostě na svět nechce, navíc, když slyší, jak je teď porodnice nacpaná k prasknutí :slight_smile: ale pokud dneska neporodím,tak mám zítra nástup do nemocnice na vyvolání :unamused: dnešní noc byla krušná, zase mě chytly záda a pořád jsem cestovala na wc, ale ráno aspoň trošku úspěch, odešlo kousek zátky,tak třeba už se to konečně trošku rozjíždí, no uvidíme :slight_smile:

prima den všem :slight_smile: :wink:
13. dub 2008 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Tlapka už má Matějíčka, nemusela na vyvolání, velká gratulace, má 54 cm a 4,1 kg, to je ale kus chlapa!! :wink: Jsem to stejně říkala, že to bude kluk :slight_smile: .
14. dub 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak Tlapce moc moc s ondráškem blahopřejem a at jsou zdraví.Ale kus chlapa to teda je.
14. dub 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tlapko velká gratulace a přejem vam oběma hodně zdravička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek