• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrudim. Jste tu některá?

16. prosince 2011 
ahoj holky, děkujeme za gratulace :slight_smile: no je to kus chlapa ten náš Matějíček :slight_smile: Leni, no jo od začátku jsi chtěla ženicha pro Makulenku, tak ho tady máš :slight_smile: :wink: začni pěkně shánět věno, ať je všechno připraveno :wink: :slight_smile:
21. dub 2008 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona nás stejně převeze a vybere si sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... A fuj, hnusná materialistko :grinning: .
A jak se vám daří, nezlobí to vaše zlatíčko? Koukala jsem na fotky a na té 16. vypadá jako celý táta, to jsem pěkně čubrněla!! Říkala jsem, že snad ani nebudete potřebovat věcičky č. 56, co? :wink: No pěkně jsi ho vykrmila, chlap musí být pořádný, no ne?
22. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,koukala jsem do albička Tlapky a Matějiček je teda kus chlapa a taky me podle fotek přijde ,že je podobny tatkovi :slight_smile:
dneska tady počasi nic moc ,zataženo ale zatim neprší :frowning2:
Odpoledne necham Vojtu tatkovi a pojedu se segrou na nakupy,Barušku vezmu asi sebou ,at si ho taky tatka užije :wink:
A co Matejiček je hodny,neplače v noci spinka?Určite je hodny :slight_smile: :slight_smile: ,mi věcičky 56 taky nepoužili,začali jsme od62,Vojta byltaky velky :wink:
22. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si ty věcičky schovají na druhé.... :wink:
22. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no jo no, Matějíček je celý tatínek, ten teda moc nevěří,ale říká mu to úplně každý :slight_smile: Lenko, budeš se divit,ale i věcičky 56nám jsou :slight_smile: teda některý :wink: jinak bojujeme s kojením, potřebujeme zjistit jak často a jak dlouho kojit (každý radí a říká něco jinýho), říhat jsme se už konečně naučili,ale chvilku nám to trvalo :wink: :slight_smile: jinak v noci se Matějíček vzbudí na krmení tak 2x a zase spinká, ale je to každý den trochu jinak, tak uvidíme, jak se to nakonec vyvine :wink: :slight_smile:
22. dub 2008 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak konečně máme skoro po 2 měsících opravenej počítač.Koukám ale že tady se to nějak zaseklo.Tak jak Tlapi rostete.A co jinak jak se máte?Konečně máme venku teplíčku tak můžeme být celý dny venku.Tak zatím a pište pište
29. dub 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, rosteme rosteme, teda mně to tak připadá,ale pořád oblíkneme 56 :slight_smile: minulý týden jsme byli na kontrole u Dr., tak z propouštěcí váhy 3900g už máme zase svých porodních 4115g, zítra jdeme znova, tak jsme zvědavá, jestli je mlíčko pořád stejně výživný :wink: no a pomalu a jistě se sžíváme, zatím to jde, už nejsem ani tak unavená, i když noční přebalování s pláčem mě deptá, ale spíš kvůli sousedům v baráku, jsou to protivný důchodci,ale co tohle snad pochopí :slight_smile: jinak Matějíček nás začíná zkoušet, jak dlouho ho necháme v postýlce brečet než naběhneme,ale stávají se z nás tvrdí rodiče a zatím vyhráváme, protože ho pláč unaví a během chvilky usne :slight_smile: :wink:
29. dub 2008 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky on si člověk musí zvyknout zas na ten jinej režim.Ale zvykne si a celkem rychle jinak teda přibýváte pěkně jen tak dál.sousedi to musej chápat nedá se nic dělat.Náš ondrášek měl postýlku už od mala jen na parádu u nás v ložnici protože v ní ležel za rok a půl asi 5 možná ani ne.Bal u nás v posteli furt.A pak jsme ho naučili na postel v pokoji a šlo to fakt hladce ani jsem to tak nečekala,ale jsem ráda položím ho sám si usne.Ale teda většinou ještě v noci příjde
29. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak rosteme jako z vody, teda z mlíčka - minulý týden jsme byli na kontrole a z 4115g máme 4700g :sweat_smile: jestli já to s tím mlíkem nepřeháním, asi bude Matějíček držet hladovku, aby nebyl jako kulička :wink: jinak už jsme si tak nějak zvykli, i když Mates dokáže pěkně potrápit a pozlobit, když se mu třeba nechce spát :slight_smile: včera tři hodiny v kuse jedl, brečel, jedl, brečel, no prostě až do 22hod, ale pak se vzbudil kolem 1:30 a pak až ráno a teď už zase spinká a dokonce ve svý postýlce :wink: asi jsem dělala chybu,že když usnul na bříšku, do postýlky jsem ho dala na záda :sweat_smile: kdo ví :slight_smile:
5. kvě 2008 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky jen ho krm až bude větší tak to vyběhá,neboj se.Ono by se to všechno mělo po 6 nedělích dát dokupy,uvidíte.Já jsem Oníka přes noc dávala vždycky na bok a střídala jsem to na levo a napravo aby se mu otáčela hlavička,aby ji neměl šišatou.Tak si užívejte mimíska a i sluníčka :slight_smile:
7. kvě 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tlapi, já furt čekám na IP, Ty jsi zatím napsala sem :grinning: . Určitě ho netrap hlady, je to kusanec, tak si žádá svoje, rostete fakt nádherně! U nás začíná správná legrace, Markétka leze, honí se za kočkou, ta jí ale pořád zdrhá, protože se jí bojí, já bych se taky bála, ona si Amálka počká někde za kytkou, a když ji Markétka skoro má, natáhne po ní ručičku a vydá válečný skřek héééééééhéééééé, tak to kočku musí zákonitě vyplašit :grinning: .
Já jsem někde četla, že poloha na bříšku se nedoporučuje kvůli tomu náhlému úmrtí, jenže dřív se děti dávaly spát jenom na bříško (tchyně si to pamatuje), takže se určitě ničeho neboj, navíc Matějíček je velký chlap, když se mu to na bříšku líbí, taky bych ho nechala.... :wink:
7. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jak to vypadá se snažením? :wink:
7. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, krmím,kdy si Mates řekne,ale teda někdy toho mám plný zuby, největší hlad má ráno a večer před spaním, no ono není čemu se divit, v noci se budí po 4hod,tak má ráno hlad a večer si chce něco nahnat do zásoby :wink: ale je to teda pacholek, při kojení mi usíná a jak ho dám do postele, tak je zle a řve :frowning2: na bříško ho dávám jen občas ve dne,ale v noci bych ho tak spát nenechala, to jedině na svým břiše u mě v posteli :wink: teď jsme do víkendu bez taťky, tak spíme spolu v posteli, prostě ho nezvládám přenášet do postýlky, vždycky vytuhnu :wink: no a teď ho nechávám vyřvat, je najedenej, přebalenej, vyprděnej a ne a ne spát :sweat_smile:
7. kvě 2008 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ono trocha brečení neublíží, ale zase pozor at si neužene kýlu.Jinak u nás se snažením zatím nic :frowning2: .Nevím Oník se nám povedl za měsíc.Ale ještě to nezkoušíme tak dlouho.Myslela jsme si že se to pevede a oba budou lednáci a ne.
7. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, no já to nevydržím tak dlouho ho nechat brečet, tak se kýle vyhneme :wink: teĎ spinká jak andílek, jeden by ho sežral :slight_smile: ale až se probudí,tak "sežere" mě :wink:
nám se Matějíček povedl po třech měsících,tak myslím,že je to tak akorát, doufám,že druhý půjde stejně dobře :wink: :slight_smile: jo jo lednový dětičky a lidičky, Vodnáříčci, to jsou pohodáříčci - jsem taky vodnář :wink: :slight_smile: ale jak přežiju s těma svejma klukama - přítel býk a Matěj beránek, to je zvěřinec paličáků :wink: :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky teda tady je ale mrtvo.To je hrůza.Jak se vám všem daří.Venku je pěkně šeredně a tak jsme doma a Oník je celý dny otrávenej.
21. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tady to fakt umřelo :astonished:
No je krásné léto,dneska je teda zima,ale to neva-je docela příjemná :dizzy_face:
My letíme za týden do Španělska...se těšííííííííííííííííííím
8. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky no konečně někdo napsal už jsem chtěla psát co se s vámi děje.Jinak to Španělsko závidím,my místo dovči budem dělat topení,okna.Takže já se moc netěším
8. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no tak koukám, že nikde nikdo, ale snad se to tady ještě někdy rozjede :wink:

nám jsou dneska přesně 3měsíce :wink: tak jsme si dali víkend na chalupě u kamarádky v Orličkách - byl to dokonalej relax pro mě a Matýsek byl taky nadmíru spokojený :slight_smile: dneska jdu konečně po porodu na gyndu, nějak jsm ese nemohli s Dr. sejít :slight_smile: a zítra jdeme s Máťou na kontrolu ve 3měsících a asi dostaneme injekci (nevím, jak to dám já :sweat_smile: ) mám už předem strach, jak to bude Máťa dávat, prostě vidím předem všechnočerněji než to pak je, tak to snad i tentokrát bude platit a Máťa bude v pohodě :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu dnes nová. Jsem přímo v Chrudimi. Ráda se zapojím do vaší diskuze. Mám 5 měsíční dcerku Lucku a žádnou maminku na společné vození po městě. Tak pěkný den. Peta
27. črc 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak tě tady vítám.Je to tady teda mrtvý.Já teda přímo z Chrudimi nepocházím.A mám 2 a půl letého syna Ondráška.No a jinak bych chtěla všem oznámit že po půl ročním snažení se nám povedlo.A 2.dubna budeme mít druhý miminko.Tak se mějte hezky a zase napište
30. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda
Jé Leni gratuluji
Dneska jsem byla na porodnici,tak jsem oňuchala všechna mimi :grinning: ...škoda,že pracuju na chíře :fearful:
Já chci ještě třetí,ale tak za tři roky :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky já sem taky říkala že jestli tohle nebude holčička po který strašně moc toužím tak že chci taky třetí.
31. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Leni děkukuji za odpověď, a gratuluji k miminku. :slight_smile:
1. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přejmenovala jsem se ze sirova na petaa.Takže jsem to stále já. A scházíte se někde na živo, nebo jen tak po Pc? Ráda bych navázala nějaké kontakty, nebydlím tu dlouho a maminku s miminkem tu zatím neznám, takže budu ráda, když se takhle seznámím. Péťa
1. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Péťo, nescházíme se vůbec jen si občas si písnem.Já jsem v Chrudimi bydlela ted v září to bude rok co bydlíme v rosicích u Chrasti.Ale myslím že tady některá z chrudimi je tak doufám že sem brzy příjde a přečte si to a mohli by jste se seznámit.
1. srp 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, díky za odpověď :slight_smile: , zatím koukám, že sem chodíš pravidelně jen Ty, ono asi o prázdninách je to volnější a každý tráví volno spíš venku. Já mám z Rosic u Chrasti manžela, takže tam občas jezdíme. :slight_smile:
4. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jojo vždycky sem kouknu a když vidím že někdo píše tak odepíšu.No vidíš jak je ten svět malej.A tak vy jste se přestěhovali do Chrudimi ted někdy?Tak už to pěkně začíná s dcerkou,co?Už se začíná překulovat už to není jen to leženíčko ted ti to všechno začne.
6. srp 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, tak jsme tu zase jen my dvě, no svět je opravdu malý, v Chrudimi už nějaký čas bydlíme, pracovala jsem ale z počátku v Pardubicích a tak jsem město moc něměla možnost poznat, teď co jsem na mateřské jsem to všechno napravila, jen ta mamča s kočárkem na společné procházky chybí. Jinak do Rosic jezdíme téměř každý týden. Malá už se opravdu začíná pořádně hýbat, začíná se otáčet a hlavně je sranda, že si pořád něco brouká, piští, a snaží se nás napodobovat, ale snad nejhezčí je, když se nahlas rozesměje, to je nádhera.
7. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak sem tady dlouho nebyla,lítám ted po doktorech a nemám nějak čas.To jo to je nádhera užívej si to.rostou jako z vody dětičky.Si pamatuju když se mi narodil Oník to je jako včera a už mu je přes 2 a půl roku a čekám druhý je to fakt síla jak to letí.
20. srp 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek