Co vy a ovulační bolesti?

lucfuci
9. črc 2014

Ahoj holky, chci se zeptat co vy a ovulační bolesti? Případně další tělesné příznaky ovulace? Je to teďka pro mě dosti aktuální 😎 Mám ovu v nejbližších dnech dostat, dneska mě začlo pobolívat dole (asi vaječníky?), tak nevím, jestli to už přišlo nebo ještě ne... Ovu test jsem měla negativní. Na internetu se toho píše tolik, že člověk už ani neví, čemu by věřil. Jak jste na tom vy? 🙂

vlajka1
9. črc 2014

Mivala jsem ovulacni bolesti. Bylo to nejdriv takove pichani a pak tupa bolest v oblasti vajecniku. Trvalo to 1-2dny. Pak jeste plodny hlen, vodovity vytok podobny vajecnemu bilku. Plus manzel mi vzdycky rika, ze v dobe ovulace jsem "hezci" 🙂

lucfuci
autor
9. črc 2014

@vlajka1 Já mám spíš tu tupou bolest dole v podbřišku a cítím, že začíná výtok... Kalendářně to odpovídá ovu, takže to tak budu brát... Hezčí? Tak to je super 🙂 Když já se mrknu do zrcadla, tak to mám spíš dneska naopak 😀 Jinak moc díky za odpověď 🙂 Na netu je toho tolik, že člověk už pomalu neví 🙂

nufie
10. črc 2014

Také mám ovulační bolesti, potvrzené i ovu testem. Mě to bolí jako na ms ale spíš v oblasti vaječníků, jednou jsem měla takový bolesti napravo že jsem myslela, že mě asi praskne slepák 🙂 Někdy je ta bolest hodně ostrá a pak najednou nic-to je možná když zrovna praskne folik.

lucfuci
autor
10. črc 2014

@nufie Naštěstí tak silné to nemám, což jsem ráda ☹ Myslím si, že teď ovu mám - vše tomu nasvědčuje, jen ovu test tomu nenasvědčuje 😀 Měla jsem tam ráno mini ducha... Nevím, co si o tom myslet?

jge
10. črc 2014

Ja mela ovuacni bolesti 1-2 dny a pak vytok. Jinak Ovu by mela byt 14 dni pred ocekavanou MS.

makuka88
10. črc 2014

Ahoj mě ovulka bolela vždycky, bylo to píchání, tahání a při sedání tupá bolest .. jako nic příjemného, ale na druhou stranu, jsem nepotřebovala testy ... jinak mám zkušenost, že ovu mám dřív než mě daný vaječník začne bolet, cca den tuším ...