• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dámský těhu klub, Olomouc

13. ledna 2013 
Ahoj, jsem v závěru prvního trimestru a ráda bych založila nějaký babinec (pokec, procházky, společné aktivity) v Olomouci s těhulkami/maminkami... přidá se některá? :slight_smile:
20. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka ahoj, já bych se přidala :slight_smile: Zatím to vypadá na konec března, ale teprve se k doktorovi chystám.
23. črc 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já konec ledna :slight_smile:
24. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleik @remenova to je super, jsem zvědavá, kolik se nás sejde :slight_smile: :wink:
24. črc 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka právě jsem taky podobný téma plánovala zakládat, tak jsem ráda, že už to udělal někdo jiný :slight_smile: Dneska jsem objednaná k MUDr., tak doufám, že už uvidí gestační váček (a snad i srdíčko-i když na to je asi ještě hodně brzo).
25. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleik držím pěsti :slight_smile:
25. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka díky :slight_smile: u nás to bylo hrozně nečekaný, snažili jsme se dlouho a už jsem myslela, že to samo nepůjde a ono takový překvápko. Co u vás, jak dlouho jste na prckovi pracovali?
25. črc 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, u nás to bylo naopak. Mám pocit, že se na mě Jirka ode dveří podíval a už jsem byla těhotná. Chtěla jsem ještě dva roky počkat a pak si říkám, kdoví, jestli potom to vůbec půjde a najednou tohle. Ale překvapení to bylo nádherné
25. črc 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka :grinning: u nás rok nic, pak jsem se objednala na gyndu, že to teda začneme řešit a 2 dny po gyndě pozitivní test. Tak jsem si doma dělala srandu, že na mě se jen podíval doktor a bylo to :grinning: No nic, hurá do práce a po obědě k doktorovi. Zatím ahoj.
25. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, je to tu nějaké mrtvé :frowning2:
Nevíte o nějakém FB profilu, kde se prodávají věci na mimi pro lidi z Olomouce?
10. zář 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poradila byste mi některá, kam zajít na odběry krve na těhotenskou cukrovku? Nedávno jsem se přistěhovala a ještě se moc neorientuji. Moc děkuju.
25. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@remenova já si beru věci tady přes bazar a dávám tam do vyhledávání lokalitu OL. Jinak doporučuji G centrum na Horním nám.
25. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, co uskutečnit to těhu setkání v Olomouci? :slight_smile:
25. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka Už jsem to taky zavedla :slight_smile: Budu mít prvních pár úlovků :slight_smile: G centrum na Horním náměstí? Ale to je spíš gynekologie nebo? Já mám gynekologa jinde, akorát bych potřebovala někam zajít na odběry na cukrovku, protože se mi kvůli tomu nechce jet 200km. Tobě dělali ty odběry přímo v G centru?
JInak srazík můžeme udělat, jsem pro :slight_smile:
25. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@remenova ju, přímo v g cenrtu, dělají tam i screeningy apod. mrkni na jejich web na ceny
25. zář 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@haniplanetka ahojky, můžu se přidat? prcek se mi narodil 24.srpna :slight_smile:
4. lis 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
vítej, Wendi
4. lis 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky @haniplanetka , koukám termín v únoru, kolikátého? To už je za chviličku :slight_smile:
A nemáte holky @haniplanetka @remenova @kleik v plánu nějaký srázek? Popravdě už mi celkem hrabe. Je to rok co jsem doma, na procházky taky sama.
5. lis 2012 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co se sejít někdy teˇd, než bude čas na takové ty vánoční přípravy a každá bude v jednom kole?
5. lis 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 Já jsem taky pro.
10. lis 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc zdravím všechny maminky a prcky. Jsem moc ráda, že jsme konečně narazila na nějaké maminky z Olomouce a okolí! Máme malou holčičku (srpen) je narozená předčasně (původní termín byl až říjen), přítel je hodně zaměstnaný a my jsme s malou pořád samy, v Olomouci žijeme teprve přes rok, takže zde moc známých nemám ... byla bych ráda za jakoukoli společnou prochajdu, výlet, aktivitu, kafíčko, prostě někam vypadnout, ať se ze mě nestane totální asociál :slight_smile:
16. lis 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka85 ahojky jsem na tom podobně. Malý je narozený taky v srpnu. Kdyžtak písni zprávičku a domluvíme se :slight_smile:
17. lis 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@remenova na fb je skupina Olomoucké maminky - jejich forum a bazarek :slight_smile:
17. lis 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, můžu se přidat? Termín mám 11.12. 2012.
18. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
S wendulkou plánujeme srázek, najdete to ve fotoblozích ve skupině Olomouc, kdo chce, přidejte se k nám :slight_smile:. Napíšu sem dohodnutý termín.. je to úterý, v deset na Horním nám. u želvy.
13. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek