• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj...díky za pochvaly.Já vím z okolí,že jsou i děti,co se zbaví plen o dost dřív,ale já jsem ráda za tohle.Přes den jsme je odebrali asi dva měsíce před druhými narozeninami,pak postupně na odpolední spaní(to už je dlouho bez nehod),tak jsem si řekla,že je čas na odebrání i na noc :slight_smile: .Je mi jasný,že ještě nehoda bude,ale je to o moc pohodlnější a taky levnější :wink:
19. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nečekej od toho gelu na zoubky zázraky,pomáhá,ale zoubky samozřejmě bolí - to se musí vydržet.Ale není to zas tak hrozný. :slight_smile: Jo a to mlíčko dávat můžeš,já jsem taky dávala hypoalergenní,ale na noc tohle.Když se nebojíš dávat předčasně příkrmy ( a to je na alergie nejhorší), tak se neboj ani 1 dávky mlíka :wink:

Na hopsadlo jsem slyšela spoustu názorů,asi si to každá mamina musí rozhodnout sama.Já osobně jsem proti.I proti chodítku.Je fakt,že máme zrasovaná záda a ruce,jak po nás děcka hopsaj,ale myslim si,že ani chodítko ani hopsadlo nejsou dobré.

Jo a Leni s tim hubnutím,řiká se,že se nejlépe hubne kojením a já tomu věřim,ale podívej se na mě a Káju jsem nekojila.Třeba zhubneš,až začne malej běhat. :slight_smile:
19. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem právě také proti chodítkům, i když mám také známé co v něm děti nechají, ale každý to dělá podle sebe. No a říkám si, že hopsadlo je skoro stejné, co?
Leni s tím hubnutím jsem na to stejně, trochu sem se těšila, že budu kojit a snad to půjde dolů, ale nekojím a navíc jsem taky od přírody trochu jinak prostorově řešená takže se snažím trochu držet dietu, teda spíš se hlídám v tom co jím. A taky chodím cvičit, chtěla bych víc, ale doma je vždycky něco důležitějšího co je zrovna potřeba udělat.
S mlíčkem si myslím, že se nic neděje, souhlasím s Milou.
19. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Byli jsme u babi na svickovy a pak na prochazce a nakoupit.Byl ve sportaku,koukal jako blazen,ze vidi ven a ne na me,ale byl v pohode. :grinning: Docela pekny den.Jen jsem ted pred cvili utrpela sok. Malej na dece,Roman si k nemu sedl,ze si pohraje a vytahl mu z pusinky moji nausnici!Takovy maly polokrouzek ze stribra.Musel mi ho strhnout,kdyz me drapnul za vlasy!Ale vubec jsem si toho nevsimla.Blby je,ze nemuzeme najit ten sroubek...Je malickej,predpokladam,ze kdyby byl na ty dece,tak ho nesni,tezko by ho sebral ze zeme...No,ostrej neni,kdyby nahodou,tak si myslim,ze by ho vykadil v pohode.
Jinak dvakrat uz spal pekne,myslim,ze to fakt bylo briskem,nemohl par dni kadit,tak ho to bolelo.A rano,kdyz se vzbudi okolo 5,6 hodiny,dostane flasku,sni sice jen malicko,ale jeste usne,aspon do 8!Takze super.
S hopsadlama a skakadlama mam jasno,vsichni doktori,s kteryma jsem o tom mluvila rekli radikalne NE!Naposledy podolska,kldyz jsem se s ni bavila o posazovani rikala,ze nikdy nedavat dite do poloh,ktery jeste samo nezvladne.
19. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Danco,me ten nas kocar nejde az do lehu :frowning2: ,je jen lehce zvednuty,ale uplne rovny ne.Vy to mate na tech Freestylech lepsi.
19. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsem se po dlouhý době rozhodla sem napsat a jsem zvedavá jaká bude odezva............ :wink:

tak nám bude za chvíli rok,ted v deseti měsících jsme meli 9950g a 72,5 cm..........asi bude po mamine,chudák

lezeme,stojíme,chodíme za ruce,umíme baba,na,koníka,jak jsivelikej,paci paci a mnau..........máma jen když se mu to hodí...........a to jedem pořád dokola,má radost jak mu to jde.......

chodítko teda máme taky,tak jsem tu opet asi jediná..........no a nemyslim si,že je to neco špatnýho :wink:

jinak taky zápasíme s rýmou,už ale týden,dvakrát jsme byli u dr,brali mu krev z prstu jestli je to virivý nebo bakteriální a je to v pořádku,ale nemužem se toho zbavit,doma už nám hrabeobou,malej me nenávidí za neustále odsávání,v posteli spí ještě s náma vysavač abysme nebudili sousedi,ale v lékárně mi prodali odsávačku trivin,tak je super,tak ji střídám.........

zubů máme 8 a 1 stoličku a lezou další,používáme mundisal,kamistat a na noc nurofen

byli jsme na imunologii a jdeme 10.11. na UZ jestli už nám dorostla záklopka nebo ne,tak snad jo,lék berem dál......... :frowning2: :frowning2:

Vánoce me nestresujou,já nakupuju po celej rok a tak mám narvanou postel a jelikož má Šimon,svátek,narozky i Vánoce v jednom měsíci hlavníh dárkem je mluvící křesílko Fisher price,je prostě užasný,jinak boby,hračky,bábovičky,veci no vechno když to má všechno najednou........ :wink:

koukala jsem na fotečky,detičky rostou,jsou celkem zdravé,ty co nejsou se brzy určitě uzdraví a všechno dopadne jak má........a kami se mimi taky zdaří :wink:

o noci ani nemluvim,vstávám normálně i 7 za noc,ted snad dvacetkrát co má rýmu :frowning2: ,kdybych u toho aspon hubla,ale přesne nei zač,večer chvíli kldek a sežeru na co přídu,rotoped mám,ale večer padnu a jsem ráda za každou minutu spánku,táta pomáhá když je doma,ale to je taky jen málo.........

tak se všichni mejte,brzké uzdravení a držíme palečky........

Zdena a Šimonek
19. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - máš pravdu,mě to Podolská řikala taky a teky rehabilitační,dítě se musí do všech poloh dostat samo.

Nattaly - ahojky.K tomu chodítku - neřikám,že děláš něco špatně,mluvila jsem o tom s rehabilitační a ta mi řikala,že když se dítě samo postaví a samo chodí kolem nábytku,tak pak může i do chodítka.Ale to už je jen pár týdnů od toho,kdy se rozeběhne uplně samo a je to na těch pár týdnů dost drahá invetice.Blbý je,když se do něj dává dítě,které se ještě samo nepostaví ani nechodí,pak se mu ničí klouby a páteř.

Jo Maki - jste moc pěkná rodinka.Sice jsem malýho moc neviděla,nechtěla jsem " očumovat ",už tak to bylo dost rozpačitý - je to ona,není to ona. :slight_smile:

Moc ráda bych vás všechny někdy viděla naživo - co nějaký ten srazík?Aspoň mini. :wink:
19. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
milo,
tak on chdí a stoupá si,za ručičky,okolo nábytku,tak přesně proto myslim,že nedelám spatně,když to umí,chodítko jsme podedili :wink:
19. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,diky. :slight_smile: Ja na tom byla podobne,honem jsem nevedela,kam te zaradit,a jestli vubec jsi ta,ktera myslim,ze jsi! :grinning: Posledni dobou to mam casto,jak se tu rozsirilo osazenstvo a nedavno jsem asi pozdravila pani,ktera k nam nepatri.Koukala,proc ji rikam ahoj... :grinning:
Ahoj Natt.
19. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aho Natt.

Mílo mě už to taky napadlo udělat nějak srazík s dětičkama :wink:

Maki o tom jsme se přeci bavili proto jsem rydši vzala toho Freestyle a ne Speediho, u nás je to úplně rovný když jsem to zkoušela, ale myslím žekdyž je to mírně tak to zase tolik nevadí :wink: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Mílo, já vím, že zoubky nejsou med :slight_smile: Díky.

simcecz, no dneska jsem oblíkla džíny, co mi ještě před měsícem nebyly, tak snad to půjde. Ale jde to hrooozně pomalu :grinning:

Maki, Maxík už se ti vůbec nebudí v noci, jen v těch pět ráno na jídlo? Jestli jo, tak to je bomba, super. A s tou náušnicí bych tedy taky utrpěla šok. Ale těch šoků nás asi ještě čeká. Snad se najde ten šroubeček.

Ahoj Natt, na ty gelíky se zeptám, díky za radu. A náš Daneček má taky vánoce a svátek v prosinci. Svátek přesně týden před Štědrým dnem. Dárky už jsem mu taky nakoupila... teda ne já, ale Ježuch.
20. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všecky zdravím,
vítám novou maminku Kikimaruš a staronovou Natt :wink:
Já chodítko také mám, pro nás je, ale bohužel pasé, malá z něj umí vylézt. Jinak jsem se ptala dr co ona na něj a ta mě řekla nejdříve v osmi měsících, kdy už mimi sedí a pevná zádíčka a tak jako se vším s mírou a rozumem.

Já k vánocům plánuju koupit stan, dál zatím nevím, k narozkám dostala sice už dříve to odrážedlo a pak dostane dětské golfky, kostky, a ještě koupím nějaké knížky a samo dort :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
vym jste toho teda napsaly, nestíhám váš dočítat, o víkendu jsem měli plno práce a nedostala jsem se na pc. V sobotu jsem si udělali krásnou podzimní procházku, v neděli jsem měli oslavu bráchy narozenin, švagrová měla svátek. Za pár týdnu čekají potomka, mají nádhernou postýlku i přebalovák :wink: . Na oslavu jsem se trochu "picla" a večer mi nebylo nejlépe.... :grinning:

Zdravím Natt :dizzy_face:

Jinak od pátku funguji jako přítel na telefonu, kamarádka, co byla v září na umělém opl. čeká dvojčátka a leží v Ústí ve špitále, mě hematom v děloze a cystu, krvácí chudinka. Nikoho nechce vidět, ani manžela, tak visíme na telefonu. Je to těžké, fakt nevím, jak jí pomoct. Ale mimi jsou zatím v pořádku.
20. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se přidávám k těm, co mají nachlazené dětičky, to počasí tomu dává zabrat! :angry:
Tak my jsme včera vyzkoušeli novou krosnu a Jarda v ní hned usnul a spal celou procházku-šly jsme na kvádrberk! Jsem ráda že jsme investovali, super! :sweat_smile: :sweat_smile:
Hodím foto!

ahoj Natt
20. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo a Dančo taky bych se připojila k nějakému srazíku :slight_smile:
Leni tak to držím palečky, možná to jde pomalu, ale když už oblékneš věci co před měsícem ne tak vidíš, že to má svůj účel. Taky bych ráda oblékla starší džíny :slight_smile:
Madlenka si právě povídá v postýlce a já si myslím, že by mohla spát, uvidíme kdo vyhraje :angry: :angry:

ahojky Natt :wink: :sunglasses:
20. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsem to vcera tezce zakrikla,Maxik byl vzhuru snad kazdou hodinu.Jsem mrtva. :angry: Sroubek nalezen na zemi,tak jsem si oddychla. :wink:
Danco,jojo,vim,ze jsme se o tom bavily,je to skoda,ze to na Speedi nejde,ale neni to zvednuty moc a hlavne je to pevny,tak myslim,ze to neva.A nejak extra velky pochodaky taky nedelame.Doma spi v zahradnim hlubokym kocarku,takze jsem v klidu.
20. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto přidáno...

Maki,
hlavně že se našel šroubek! :slight_smile: Teď jsme přišli z procházky a je tam fakt krásně, až se Jarda probudí a nají, tak dem znova ven, co doma! Jo a taky konečně dostanem klíče od zahrádky, takže huráááá :sweat_smile: Já když jsem vstávala 1-2x a pak najednou po dvou hodinách, tak to byl celkem šok, ale člověk si zvykne, takže ještě párkrát a bude to v pohodě :grinning:
20. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,

ty brďo, tak to jsem průšvihářka :slight_smile: :wink: Luci jsem do chodítka dávala, bylo jí skoro 9 měsíců,sedla- lezla - klekla-stoupla- sama. Byla fakt živel a za chodítko jsem byla ráda, protože se alespoň na chvíli zabavila.Akorát si dala párkrát na budku, když se pokoušela ze strany přejet přes práh :frowning2: Co mě spíš překvapilo, když se doktorka zeptala, jakým stylem leze- jestli normálně po kolenou a dopředu nebo jiným stylem. Že prý to má později vliv na psaní. :confused: :confused:

simce- jak píšeš, že bys ráda oblékla starší džíný, to já bych radši oblékla nový džíny :grinning: :grinning: . Normálně chodím jak šupák v opraných, roztřepaných. Jak už tady holčiny psaly, tak většinou nakupuju v menších velikostech 74/80, 104 :wink: Když na ty děti se tááák pěkně nakupuje....
20. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tenhle týden jdu s Míšanem na 8-mi měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, co mi řekne doktorka na to, že ještě skoro nic neumí :unamused: V ohrádce se překulí na bříško, vysype škopík s hračkama a hrabe se v tom. Občas dá nožičky pod sebe a překulí se zpátky, ale to je zatím minimálně. Se mu prostě nechce....
20. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, s tím odnaučováním od plen bych řekla, že je to kolem druhého roku (+ - nějaký měsíc) paráda. Spíš se děsím, když kolikrát na diskuzích čtu, jak maminky považují za úspěch, když se jim odnaučí 3 - 3,5 leté dítě. To už je na mě moc.Tím bych se moc nechlubila, ale spíš styděla - to už bych viděla jako selhání maminy :zipper_mouth:
20. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na Maxickach na prochajde v lese,bylo tam nadherne.Nasli jsme i houby,lidi chodili s plnyma kosema.Takze rostou!!!Pridam foto sportakovyho mimina. :slight_smile:
20. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki, super fotky :slight_smile: na Maxičky jezdíme taky je to tam super :wink:
20. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin je vidět, že se Jarouškovi v krosničce líbí :slight_smile:
zdeni nás čeká 8 měsíční prohlídka za dva týdny a malá taky teprve podsouvá kolínka, sice válí sudy, ale jinak ještě neleze, a zatim jen zkouší lízt, opravdu jen zkouší :grinning: já myslim, že je ještě čas, nebo ne?
jedny nový džíny mám, jedny, který sem si koupila náhodou v ústí, ale už je horší, když potřebujou vyprat :slight_smile: ....taky mě baví kupovat velikosti 74-80, ale kdyby ještě třeba někdy bylo něco zadarmo :sweat_smile: :sweat_smile:
Včera i dneska Madlenka zase dost ublinkávala, co přikrmujem tak je to lepší, než když byla jen na mlíčku, ale teď se to zas nějak zhoršilo. Jediná věc co by pomohla je snad kdyby nepila, protože čaj, kterej vypije tak vyblindí...nechce se mi jí pořád dávat sušenky, i když by to možná taky pomohlo, že by se ten čaj nasákl do nich...
20. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když sme u toho oblečení, kde nakupujete nejvíc pro prcky? Nejezdíte někdo třeba i do Německa, doporučte něco :slight_smile: díky
20. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto,
já na mmb,jinak kde co maj Hypka,tam jsme dnes koupili kombinézu,Tesco,občas sekáč,kde se dá a co se mi líbí,v Německu jsme byli,ale oblečení nekupovali........... :wink:
20. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:

Fotečky a dětičky chválím - Jaroušek i Maxík fešáci, ovšem Maxík mě znovu udivil tou svojí podobou k tatínkovi (a tatínek samozřejmě taky fešák :grinning: ). Škoda že jste na nás mladší :unamused: :grinning:

K zástupu odpůrců chodítek se přidávám. Není to tak dávno, co jsem se naštvala a kvůli neustálýmu nátlaku tchýně si sedla k internetu a vyhledala vše o chodítkách. Zkopírovala jsem jí asi 10-15 různých článků o škodlivosti a bla bla bla a od tý doby je klid :wink: . Předtím jsem ovšem slyšela při každý návštěvě, že Kája už v půl roce skákal v hopsadle a Péťa už v půlroce chodil v chodítku.... Ale že pak do dvou let chodil po špičkách jak baletka, to už nikdo nezmiňuje :angry: . Prostě chodítko já neeee.

Simce, dětský oblečky já na MMB (džíny, kalhoty, bundy, sukně) a ostatní (bodýčka a punčochy) kde co seženu nejhezčí a nejlevnější, někdy ve Stellince, někdy v Tescu, někdy v Globusu, prostě jak na co natrefim. A pak jednou za čas jedem do Prahy do HM nebo CA a tam nechám hříšný prachy za nějaký lepší věcičky, kterým nelze odolat :sweat_smile: . V Německu jsem nic moc neviděla.

Jo a byla jsem se podívat v tom anglickým sekáči v H.Oldřichově a fakt nic moc teda :unamused: . Na děti minimum, spíš na těhule a všechno (podle mě teda) docela úděsný a v né moc dobrým stavu. To nábřeží je proti tomu Versace, ikdyž jsem si tam teda nikdy nic nevybrala. Byl jste tam ještě někdo jinej ? Jestli mám jen já tenhle názor ? :confused:
20. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koťata,

Maki, šroubek, uf, hlavně, že se našel!! Maxík je fakt moc krásnej chlapeček!

Prin, krosnička vypadá fakt skvěle, tak pro zasmání jukni k nám do alba, přidala jsem foto tý naší prehistorický, ale co slouží a malý se v ní líbí, byly jsme na výletě na Bukovce, byto tam moc pěkně.

Simče, já chodím hodně nakupovat do bazárku na nábřeží, maj tam hezký věcičky za rozumný kačky. Jinak ublinkávání moc dobře znám, přestalo, až když malá začala fakt dobře sedět až někdy kolem sedmýho měsíce.

Zdeni, holt ty chlapi si dávaj se vším načas :wink:

Kami, hm, to je od tý kámošky pěkný, takhle tě trénovat, ona neví, že jsi ve snaženíčku? Holt by se s tim měla poprat sama a se svou rodinou, obávám se, že ty jí nemáš moc jak pomoci a ještě tě nervuje, snad to nepíšu moc tvrdě, určitě má nervy na pochodu, ale neměla by tím tak "obtěžovat" jen tebe.
20. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Ele - co máš proti mladším chlapům?Já mám manžela mladšího o 4 a půl roku a skvěle nám to vyhovuje už 10 let. :slight_smile: :wink: Ze začátku jsme si dělali srandu,že takle mladý chlapi mají celebrity a já,ale už vim,že to není ve věku.Jsme uplně v pohodě,ikdyž máme ten věkový rozdíl " obráceně ".Aspoň mi dlouho vydrží. :slight_smile: :slight_smile:

My nakupujeme hodně v Tescu,poslední dobou tam mají pěkný věci a potom vyloženě,kde se dá,na co natrefim.Taky občas chodím do Kika,hlavně pro bodyčka a pro věci na Káju.

Občas taky na mimibazaru,dneska jsem tam v aukcích chytla 6 hraček za 5 stovek ( všechno nové,hračky starší nekupuju ).Třeba mašinku,uplně stejnou,co mají v Tescu za 399 jsem tam pořídila za 69 korun. :wink: Ty aukce nemají chybu.
20. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
nekdo tu psal o bobech!!!!!!!!!!!taky jste koupili ty pro mimča jako mi,s tema popruha,tak snad budou o.k.!!!!!!!! :wink:

kombinézka a nové foto v albu,tak jsem připravený na zimu!!!!!!!!!!!! :wink:
20. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milo,
taky mám mladšího manžu,sice o rok,ale mám :wink:
20. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek