• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo,já jsem v jeskyni zdi neolizovala :grinning: akorát jsem pak olizovala dítě :grinning: :grinning: :grinning: .Pusinka sem pusinka tam a než jsme došli domu,tak mě pálili rty :grinning: .Ale ty zdi vypadali lákavě :grinning: :grinning: :grinning: .

Mílo,hele ty si děláš kurz na účetní?Já teda nevim,jestli to ještě jede,ale před pár lety si ten kurz od pracáku dělala známá na mateřský.Tak nevim,jestli se nějaký takový kurzy dělaj i teď a jestli jo,jsou i nějaký jiný kurzy? Já teda počítám s tim,že se vrátim do práce na svoje místo............ale radši bych měla něco v záloze kdybych si to rozmyslela.Dělám výpravčí :slight_smile: .....to je to zaměstnání jak se mávám na peróně s plácačkou :grinning: .Jako práce je to zajímavá,nečekaně dobře placená,ale je to na turnus a dělají se noční........tak ještě nevim jak by to vypadalo v praxi s dítětem( i když když se chce tak jde všechno no).
24. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Leniku..........stojžer :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt dobrý :grinning: .V gasstru teda je to sednižer :grinning: .Báby za pultem jsou takový ty bachařky původně asi ze školní jídelny :grinning: :grinning: :grinning: s nikym se tam nepářou a je jim jedno jestli peskujou zedníka nebo právníka :grinning: ,ale jinak jsou fajn.Ke mě se tam chovaj hezky.Teď jsem tam dlouho už nebyla,ale když byla Puclina ještě na mlíce,tak jsem si tam s ní skočila pro oběd a vařila jsem až navečer pro manžu.
24. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to jsi mekka, my se segrou jsme neodolaly a lizly jsme si (segre je 42!!!) :grinning:
24. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Verčo no já chtěla olíznout tu vodní trubici,co tam maj ve prostřed :grinning: ,teda hlavně tu stojnu pod tim......mi to připadalo,že to je spíš z moduritu :grinning: a stropy teda jsem si taky pohlížela podezřjívavě :grinning: ,ale nelízla jsem si :grinning: no.... :grinning:
24. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,teď jsem si vzpomněla :grinning: ,ty děláš v DEZCE? Jsem si vzpomněla,že brácha tam má jednu kamarádku,Helča se jmenuje,ale jak dál nevim :sweat_smile: ,jen že měla kdysi jakous takous přezdívku Tukanka :sweat_smile: ,jsem si vzpomněla,že když jsme (už teda před řadou let)jeli s dezkou na dovču do Španělska,tak to vyhrála právě dezka,že měla úplně nový busy se záchodem-na tom trval můj otěcko,že prej jinak nejede :grinning: a další kritérium bylo,že sebou máme třímetrovej nafukovací člun,takže musíme bejt ubytovaný,tak,aby jsme ho mohli nosit sebou do pokoje :grinning: :grinning: :grinning: .Takže nakonec jsme byli v apartmánech Caribe dole v přízemí směrem do zahrady a člun jsme cpali dovnitř přes balkon :grinning: :grinning: :grinning: ,takže nám Helča dobře vybrala bydlení.Bejt o patro vejš,tak už by byl problém :grinning: (hujerovic na dovolený no) :grinning: .Jsme si tak zavzpomínala ne letní čas,když tak koukám ven na ten dešťosněhovej zmatek :sweat_smile: .
24. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,¨
jj tak nejak...............panadol,nebo nurofen,ale to už fakt musí řvát.............a bez mastičky se neobejdem :angry: ,ale my máme nastestí už jen poslední dva-hurá :wink: a koupíš jaký???????neco vyhlídlého?????????

milo,
ty jo holky maj pokojíček :wink: ,a co to skákadlo ujalo se??????přemýšlim nad ním :wink:

holky Šimon taky neni můj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bell,
aha........ :wink:
24. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
v gastru jsme meli s manžou praxi :angry:
24. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattally - ten skákací koník se ujal - sice na něm skáče jenom ta starší,Kája si na něj jen sedá,ale pořád ho tahá,sedá si na něj a zase slejzá,tim cvičí stabilitu - myslim,že se to vyplatilo.Jo a ten pokojíček - to je vyloženě hračkárna,už se to nedá ani uklidit. :angry: :angry: Budem muset koupit holkám palandu,Kája už půjde brzo na velkou postek,tak to budem muset trochu zredukovat - to bude horor.
24. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt.......ale určitě jste tam nebyli na praxi v posledních dvou letech,né :grinning: .A že jsou ty baby bachařky,že jo :grinning: nebo se mýlím a jsou to křehká stvoření-hlas nezvýší a křivého slova nevyřknou? :grinning: :grinning: :grinning:

Mílo.....tak já ti nevim jako jo,mě přijdou holky podobný trochu na tatínka :sweat_smile:.......ale fotky zkreslujou,že jo no :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, sednižer je taky dobrej :grinning: A to parkoviště je teda kde? Už mi to někdo přesně napíše? :grinning: Jojo, dělám v Dezce s Helčou Kapicovou, teda dělala jsem před mateřskou a doufám, že se do téhle skvělé práce vrátím po mateřské. Líbí se mi tam. A Tukanka jo??? :grinning: Jojo, Caribe, tam nahoře na střeše má bydlení šéfova dcera, co tam dělá delegátku a má to tam moc pěkné :slight_smile: Ale kdybych dneska vybírala, tak vybírám Tossu de Mar, je menší a hezčí, malé uličky, spousta drobných krámečků se serepetičkama... krása :slight_smile: Ale s člunem bys to tam asi nevyhrála :grinning:

Natt, x-lander, čtyři kola, pouze sporťák. My máme Kamistad, ale jak ho dám, tak křičí, protože se mu nelíbí zcepenělý jazyk a jak slintá, tak si slinama zcepení i krk :grinning:
24. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandulka nám právě začal chodit po čtyřech :grinning:
24. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
gratulace k lezení a ještě jedna radostná zpráva...už přišly prašule :sweat_smile: :sweat_smile:
24. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, k chození :sunglasses:
24. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala něco málo fotek...ty které jsem nenafotila se omlouvám, nebo nafotila, ale blbě-to jsem celá já :dizzy_face:
24. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nepovídej, já jsem se dívala, když jsme přišly domů a ještě tam nic nebylo....
24. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlo, bezkonkurenčně nejlepší je fotka, kde Vendulka vyplazuje jazyk. Ta nemá chybu! :grinning:
24. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni máš pravdu ta je dobrá a Jaroškovi to taky sekne jak si tam tak sedí sám :wink: :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, to je fakt, on je fotogenický. Jenom já jsem tam jak rozkydlá buchta, ještě že je tam to moje hezký dítě :grinning:
24. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, holky, to je super, jak jste si to v jeskyni uzily :wink: Super fotky :wink:
Ja jsem se nechala obarvit a ostrihnout, Adam mel vozit Petika, ale pocasi je svena, takze mi ho po hodce a pul privezl k me kadernici, tak tam bylo veseleji...
24. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,gratuluju k chození po čtyrech :grinning: a teď začne ten nejlepší kolotoč :grinning: teď už se nezastaví :grinning: .
24. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady se toho napsalo :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera přijeli z hor..Madlenka už chodí jako největší šikulka, teda někdy ještě malá nehoda, ale po kolínkách už jen minimálně :slight_smile:
tátu máme ještě tenhle týden školení, v pátek už se konrčně vrátí..sešli sme se na horách aby sme se viděli, byl společný víkend i s babi a dědou

Bell zítrá na 9 jdem do Běláska, kdyby si měla volno a dostala se z parkoviště, koukám řidiči pořád zlobí. Tohle věřim musí naštvat, snad se to brzy vyřeší, spíš teda snad měšťáci brzy vyřeší.
24. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,hurááá :grinning: už jsem myslela,že jste tam někde zapadli :sweat_smile: .No já si tak jako maluju,že bych zejtra do Běláska šla.A když né hned ráno,tak aspoň na světýlka v 10,15,když nám teda Hanka,řekla,že už máme chodit na cvíčo s většíma dětma.Ještě nevim no.ten pátek mi vyhovoval víc.A taky to parkování :angry: .......tak si nejsem jista zda vůbec někam pojedu apak ještě ke všemu mě nějak bolí břuch :sweat_smile: ,tak ještě nevím zda nestrávím spíš den na WC :sweat_smile: .ale když bude příznivá konstelace hvězda,tak bych se pokusila do Běláska dorazit :grinning: .Hele a nebude te už taky s Madlenkou chodit ve středu s většíma dětma? Když už taky chodí :slight_smile:.

To mi připomnělo,jak jsme se nedávno se spolužačkama bavili o dětech(máme je krátce po sobě),který už jako leze chodí a tak a jedna ta spolužajda se tak jako strachovala,že ona sama začla chodit až v roce a půl.Tak jsme se jí ptali: a chodíš?chodíš! tak je to dobrý :grinning: :grinning: :grinning: .Tak jak se furt mezi maminkama mluví o lezení,chození,o zubech a mluvení a kdesi cosi :grinning: .Nakonec to zvládnou všichni :grinning: .Akorát je fakt,že ta maminka aj tu slzu uroní,když mimčo udělá nějakej větší pokrok...........ale od toho ty maminky jsou :grinning: :wink: .

Jooo Leniku,Kapicová to mi něco řiká,to je určo ona :sweat_smile: .V nějakym pravěku trochu trpěla na mýho bráchu na Míru Bartoše,kdyby sis do ní chtěla rejpnout :grinning: (ale nic proti je moc příjemná :slight_smile: ).No a to parkoviště u gasstra je vedle Magnetu,respektive do pasaže u magnetu se vchází z náměstí a projde se skrz a hned se vyleze na tom parkovisku a vjíždí se tam z náměstí kolem finančáku.Je to krom atlantiku asi jediný nepalcený místo k parkování široko daleko :unamused: ,bohužel,takže tam ty auta pohazuje kdekdo a jde si po svym do města a my zde bydlící máme smůlu a to má ještě i veselou příhodu,kdy nám jeden blb zaparkoval do dveří,takže jsem se museli protahovat ven jen škvírou :angry:.A to jsem byla venku zrovna i s kočárem a nemohla jsem domu :angry: a bylo vedro a malá už řvala :angry: .Nakonec jsem to vyřešila tak,že jsem vzala ty dveře a práskalmu do toho jeho naleštěnýho passatu :angry: ,vyběh z hospody a přeparkoval a ani nemuk .......vrrrrrr :angry: .Už aby jsme byli v těch Březinách,tam určo budu zas láteřit na něco jinýho(já si určitě něco najdu :sweat_smile: ),ale parkovat budem v klidu ve dvoře :dizzy_face: .
24. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
kde v Březinách...........já chci taky :grinning: ,jsem z Březin :wink:
24. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo Natt :grinning: ,ale mi budem parkovat ve svym dvoře :grinning: .A veřejný parkovisko tam neplánujem :sweat_smile: .Jinak budem na konečný busu jak je knihovna,tak v tom baráku :sweat_smile: a knihovnici budem dupat nad hlavou :sweat_smile: .
24. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak máte ordinaci????????? :wink:
24. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to budeš sousedka s tou pani jak tam chodí uklízet,že???????? :wink:
24. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to jsou sousedi :slight_smile: .Puclina má od paní pár pblečků po tej jejich nejmladší holčičce :slight_smile: .Ordinace je tam taky.Z boku je knihovna a ze přede je vchod k ordinacím manži a tchána.
24. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bell,
taky už jsem o tom cvičení ve středu uvažovala, ale zítra asi ne. Jsem domluvená ještě se známou, že taky dorazí do herny tak nevim jestli by se jim chtělo. Ale v pátek chodit nebudu, už předtim byla Madlenka moc čert oproti těm hodným miminkům, co tak hezky zatím jenom leží, maximálně se přetočí :slight_smile: .... a navíc nás teď čeká doma ta rekonstrukce od dubna začínáme a já začínám od dubna v práci na větší úvazek takže nevím jak zvládnu chodit ještě středu dopo s malou cvičit. Možná bysme chodily potom nepravidelně.
Holky z hodný Madlenky se stává nějak kňoura, ale asi to budou zuby, teda já jim to přisuzuju. Čekaj nás stoličky a myslim, že jí taky nepřidá to počasí, protože mě to ubíjí pořádně a chudák malá to musí snášet ještě hůř. Spí celou noc, ale přes den je to kolikrát úplně srdcervoucí řev zničehonic a nemám šanci nic udělat, na to nejsem zvyklá :frowning2: ....
24. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jdu na vás mrknout, než vyrazíme do Rákosníčka.

Verčo, tak hoď fotku, jak jsi nová :slight_smile: A proč ti manžel přivezl Petika? Hlad?

Bell, jojo, říkala jsem si, že chodí docela pomalu, ale během jediné hodinky na těch čtyřech dost zrychlil :grinning: Jo a jiná Helča než Kapicová v Dezce není, tak je to určo ona. A už vím, kde parkuješ, teda nevím, že je tam parkoviště, ale vím, kde myslíš. Vyřídím to, ať se tam občas mrknou, teda zkusím to :slight_smile: Ale určitě stopro vždy volej 156.

Simce, to je paráda, že Madlenka už takhle běhá :slight_smile: Těším se na to. A kňouru mám teď taky doma, je to teda "veselé" :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek