• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky.
Za chvíli se chystáme ke kamarádce se skoro stejně starou holčičkou,jako je Šíma.To zase bude tóčo..Děsně spolu vyváděj.
Koukám,že jste si to v jeskyni užily,fotky pěkný :grinning: .Já taky byla včera u kadeřnice a to i se Šímou.Jeho taky stříhala a on byl úplný zlatíčko.Pěkně držel a pak si tam hrál a kreslil,než ostříhala mě.Byla jsem z toho trochu mimo,doma si takhle sám a potichu nehraje :grinning:
25. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky, vy jste toho zase napsaly...vůbec nestačím ani dočítat...
S Mackem jsme byli v Po u doktorky, dostal na tu rýmu Pamycon a horečky už mu trochu spadly, ale navečer má zvýšenou teplotu pořád...takže se nám tím pěkně nabouraly plány, měli jsme jet zítra do Jihlavy, Zdenda má na pátek domluvený vyšetření kolena v Třebíči, tam musí, já měla jet o víkendu do Příbrami na turnaj...vůbec nevím, jak to uděláme, je to celý na H...
Jinak jsme už začali s malováním pokojíčku, vybrali jsme krásnou bleděmodrou a žluťounkou.
25. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Kokala jsem,že jste si jeskyni užili - to je super. :slight_smile: :wink:

Pbauer. - radši nechám toho Běláska na příští týden,Káje se k té rýmě přidal ještě kašel a já jsem klasicky ukázkově nachcípaná - tak na vás radši nebudem prskat.Ach jo,my vás snad nikoho v životě nepoznáme. :frowning2: :cry:

Jinak holky,teď jsem se rozčílila nna kojencích - je tam téma - Děti "narozené" císařem,jsou jiné?Už ten název a uvozovky mě zvedá ze židle a některé ty názory tam mě docela odrovnaly.Taky jste tu některé rodili císařem,tak se mrkněte,jak máte jiné děti. :angry: :angry: :angry: Naše Kája je podle nich taky jiná.
25. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile: :wink:

Jojo jeskyně včera super :slight_smile: Hlavně Jiříkovi se tam moc líbilo!! Teď jsme přijely z Běláska,Kristíka to zmohlo tak spí.Potkala jsme tam Simče.cz :slight_smile: tak jsem na rychlo pokecaly :slight_smile: holčičku máš Símo roztomilou :wink: třeba se jěště taky dočkám... :grinning:

Lení no to je hezký,že už leze...gratulujem!!

Mílo to chce klid,nerozčiluj se :confused: holt to napsala"moudrá"hlava :unamused: která tomu údajně rozumí..........

Verčo budu chodit do jeskyně s Běláskem,za tu 100kč to je OK,jdu tam příští úterý od 9h.Kdy tam chodíš Ty??

Včera jsme byli jěště v Ústí u švagrový,tak jsme přijeli až na 19:30H,Kristík byl hotovej,jěště jsme ho koupala,ale pak alespoň usnul natotata!!
25. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.jojo,jeskyne dobra,zase pujdeme.
Vecer Maxule 39,tak se nam ten den trochu pokazil,odvolala jsem plavani a on byl potvora rano uplne v pohode bez teploty..
Leni,tak jste nas predbehli,Maxino se stale plazi,ale mudra rikala,ze vubec lezt nemusi,ze se klidne rovnou postavi a pujde po svych.Tak nevim...
25. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tereeez, ja do jesn´kyne nechodim :grinning:

Leni, gratulejsn k lezenicku... to to frci :wink:

No, my jsme si to dneska uzili...!!!
Zacalo to tim, ze rano, kdyz jsme vyrazili, tak nejel vytah - bydlime v 5. patre. Tak jsem zavolala sousedce, oc ma 3-mesicni holcicku, jeslti je doma. Byla (bydli ve 4.), tak jsem ji odnesla Petika, vybehla jsem zpatky k nam, vzala jsem kocarek, sebehla s nim az dolu a pak se vypélazila do 4. patra pro Petika...Co mi bylo platne, ze jsem se doma krasne upravila, navonela atd, kdyz jsem slaz baraku spocena s mokrymi vlasy??? A to tam pry uvizla tady jedna stara pani s pejskem a byli tam 1,5h!!! No zustat tam s kocarkem, tak mi jebne!!!
Sla jsem do lekarny dorazit ty poukazky, protoze plati jen do konce brezna, takze ma Petik zase novou hracku a taky mame neco do lekarnicky - my ji tedy mame skoro prazdnou, tak aspon par veci
Pak sjem byla v Rossmannu, maji akci na kremik od Dermacolu (pro vas nic zajimaveho, je to 35+) - ze 199,- na 109,- (takze mam 2!!!)
Pak jsme sli do skoly- studentici mi pomohli s kocarkem - jsou zlaticka - Petika vzbudilo zvoneni, tak hned sel z naruce do naruce, dokonce jedna kolegyne chce nas medvidkovy overalek pro vnoucatko Vyzvedla jsem si ty pairy - a tesila se, ze na socialce uz to bude OK. Potom uz jsme jeli k babi a dedovi... Tam pohodicka, obidek. No moji mamky je tedy taky dost, vcera byli na penzionu, protoze jim tam nejaky pan prorezaval stromy a ja ji rikam - doufam, ze jsi s temi berlemi nic tezkeno nedelala. A ona na to - NEee, jen jsem malovala -vis, delala jsem opravy malby v prizemi... (me picne!!! )
Odpolko jsem sla na socku prochajdou kolem Zameckeho rybnika (to misto mam desne rada), svitilo slunicko, Petik chrupkal, no pohodicka. Ani tam nebyli prede mnou zadni Hoorvatoovi, takze jsem byla ven natosup a sli jsme prochajdou domu...
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme celý den kokali přes okno na sluníčko a jen jsme odpoledne vylezli ven,začalo mrholit. :angry: :angry: :angry:

Leni to je super,že už leze - jen tak dál.

Maki - některý děti vážně nelezou a nebo počkej - jeden den začne lézt a do týdne běhá.Jsou to potom skoky.A třeba je Maxino pohodář - a navíc,to plazení je úžasný.Naše Kája se strašně dlouho jenom plazila,měla to pěkně vymakaný a byla pořádně rychlá - byla to sranda. :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dneska byli v Rákosníčkovi a pak jsem se prošla a šla za mým tátou, protože má dovču. Tak aby si užil vnoučka. Vnouček zalehl a spal tam skoro 4 hodiny a pak jsme zase šli domů... takže si ho fáááákt užil :slight_smile:

Jinak Daneček na 4 začíná zrychlovat, dneska chodil mezi dětmi na kroužku jako mazák.

Maki, prý je to tak, že některé děti to lezení úplně přeskočí, tak to bude možná váš případ, ale čas ukáže :slight_smile:

Mílo, to fakt může začít capkat tak brzy? Tedy včera začal po 4 a dneska se v ohrádce pokouší postavit, zatíim jen klečí a drží se žbrdlinek :grinning: Pak žuchnul a přestože se o nic nepraštil, tak řval jak protrženej. Jsem mu vysvětlovala, že teď ho takových pádů ještě čeká... tak mi plakal v náruči, nechápal a do toho pořádně slintal. Jo a do konce týdne ti přivezu ten kočárek, ju? Já mám jináč taky ukrutnou rýmu, tak snad se to ještě víc nezvrhne.
25. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,je to srandovni,bere to pres pravou ruku,trochu jako vojak. :grinning: Akorat,kdyz se tak mamaha,tak ma tu rucku uplne cervenou,jak si porad brousi jen to predlokti.Na ctyri taky umi,kdyz neco pozoruje,tak kleci,ale jak ma nekam jit,tak to bere holt po brise.No uvidime,co bude dal... :wink: Dneska se uz skoro postavil uplne sam,splhal po pracce,oprel se o buben a kdyby mel boticky,tak by se postavil.Ale ujela mu noha.
25. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky :slight_smile: ,to je zase den.Vypadává nám kotel na plyn :rolling_eyes: ,tak snad výhledově v pátek se dočkám opravy...teda pokud nevypadne už na furt a nezmrznem :rolling_eyes: .Jinak jak se mluvilo o tom stříhání...tak jsem odpo naběhla do prvního kadeřnictví u baráku a nechala se ostříhat :sweat_smile: ,tak si tu porád šahám na hlavu a snažím se si na to zvyknout..teda jako jsem furt stejná,jen culík už je spíš jen okrasný culíček nebo spíš jen canfourek :sweat_smile: .
Maki,hele to jsem slyšela už od hodně maminek,že některý děti se plazej plazej a najednou choděj :sweat_smile: a taky,že kluci jsou línější a nikam nespěchaj :sweat_smile: a něco na tom bude :grinning: .Však se ty dětičky už s nějakou náturou roděj.My máme třebas podezření,že Puclina začla lízt,sedět,chodit brzo jen proto,že je zvědavaá jak vopice......prostě ženská no :sweat_smile: .A jako jsme rádi,ale zas moc to neprožíváme neb si řikáme,že když by jsme měli další mimčo a to by tohle všechno dělalo o něco pozdějš,tak aby jsme z toho nebyli vystreslý :confused: .Však až se Maxínovi bude chtít tak si dojde kam bude potřebovat :grinning: .
25. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo na ty kojence císařem se mrknu,proč jako by měli bejt děti císařem jiný :rolling_eyes: ,to nechápu :angry: .Asi jako kdyby při pohledu na člověka bylo hned jasný - narozenej normálně,narozenej císařem......a bla bla bla :rolling_eyes: .Nakonec je většinou spíš všechno o výchově,povaze,příležitostech apod.,ne?!

Simce,tak uvidíš jak to budeš stíhat a když to půjde tak ve středu určo doražte,mě to dnaska nevyšlo jak jsem posílala ssm.A co jeskyně? Já jsem zatim zvolila tu variantu,že si budu předplácet hodinu dopředu.Až začne bejt hezčejší počásko,tak budu určo zasejc navežená s bábou na chajdě,tak nevimjestli bych odchodila celou permici.
25. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s bídou jsem (asi napopátý a za notnýho dědova nadávání - dělá daně) dočetla...fotky zkouknout nestíhám...snad zítra...
Bell, s parkováním máme taky kříž, věčně nám někdo cpe půl zadku auta před bránu a děda se pak s Transportérem nevytočí...už si byl několikrát ve škole stěžovat, tuhle měl incident s nějakou paní, co telefonovala (tak si počkáte, až dotelefonuju, ne??? - to mi někdy až budu mít čas připomeňte, to je fakt dobrý), onehdy honil cikána, co kope kolem školy příkop...dnes zase Zdenda byl upozornit spolijezdce sedícího v superbu půl zadkem ve vchodu, že budeme volat policajty...a to mi ještě děda nadává, že to nehlídám :grinning:
Mílo, s těma dětma narozenýma císařem...náš Ondra je fakt případ, ale je otázkou, do jaký míry za to může porod, do jaký geny a vlivy prostředí...kinezka odhalia "problém" v cca 3. a 8. měsíci těhotenství a pak ve 2 a 3,5 letech. No a ty uvozovky...v mém případě to fakt za rození nepovažuju, prostě ho vyzipli a byl venku, co je to porod jsem zjistila až s Mackem. Ale když si někdo užije X hodin bolestí a pak jde pod nůž, nebo to prostě jinak nejde...je to případ od případu a od úhlu pohledu...
25. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,něco o modrej barvě do pokojíčku už jsem slyšela :sweat_smile: .Tak až si to tak nějak všechno pozařídíte a nebude žádná choroba,tak by jsme se třebas stavili.......jak Zdenda avizoval ohledně vína jako,že jo no :sweat_smile: .Teda jestli to všechno stihnete :wink: ,tak vám držim palce.U nás je to s přestavbou docela trochem na nervy občas.....ještě,že je u toho Jarin a já to mám až tlumočeně.......jako,že oštukujou zdi v kuchyni a divěj se,že jsme tam chtěli mít u kuchyňský linky nějaký zásuvky,nebo,že zabetonujou podlahu v hale a musej jí zas odsekat neb by byla moc vysoká oproti ostatním podlahám....na větu ty pdolahy udělejte až bude hotovej balkon odpověď : jakej balkon?
....vchodový dveře a dveře z předsíně do haly jsou o 10cm menší,takže je musej předělat......no jako :rolling_eyes: ,že jo no,co už je hotový se musí rozkopat.....občas do toho praskla nějaká trubka........ale tak snad už by to do léta i přeze vše mohlo bejt hotový :dizzy_face:.A musim Jarina pochválit-zrenovoval v prádelně vestavnou skříň a moc se mu povedla :dizzy_face: ..brousil,vrtal,natíral a vypadá to fakt hezky :dizzy_face: .
25. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo...jak to tak slyšim, ještěže nám to dělá ten děda...von je teda přepečlivej...až moc...že... :sweat_smile:
A už se na vás těšíme (ačkoli Zdenda nadával, jak ho to v úterý bolelo a že zubaře nemá rád :grinning: ) ... akorát ty choroby pitomý...jsem se těšila na plavání a do Běláska a do Jihlavy...a zatím jsem byla nejvíckrát v lékárně :angry:
25. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo soucítím se Zdendou :confused: já taky nemám zubaře ráda,jen toho jednoho :grinning: .A to mě se k němu nechce vůbec,i když si dává záležet,abych mu pak nevynadala.Jinak s přestavbou opravud buďte rádi za dědka.......těch veselých příhod má Jarin k vyprávění přehršle...mě se o tom ani nechce mluvit :rolling_eyes: .Ale tak snad.......už se to začíná rýsovat,jak se to oštukovalo,tak už to tam začíná vypadat jako u lidí a ne jenom jako stveniště :dizzy_face: .Čoveče s tou kinezkou........já si vždycky,když se Puclině nějak významně změní nálada řikám,estli jsme neudělali něco špatně a aby se to pak někdy neukázalo jako problém.....ne vždycky,ale někdy tak přemejšli.Teď jsem třebas špekulovala jak to bude asi vypadat až se přestěhujem a navíc máme v plánu jí dát už do svýho pokojíčku......tak nevim nevim,aby jsme jí nezpůsobili nějaký trauma.Už je naučená,že když se v noc vzbudí tak si stoupne a zírá k nám do postele a čeká kdy se vzbudim :confused: .Když to trvá moc dlouho tak začne kňourat,ale co bude vyvádět ve svym pokojíčku....to si asi všichni užijem :confused: .
25. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo,tak jsem tak něak přelouskala to rození císařem na kojencích.......tak nakonec si tam maminky odpověděli samy,že vlastně nco nevyřešili a nejni co moc řešit :sweat_smile: .Já nevim no Puclina je narozená normálně a je fakt,že je hodně pohyblivá a já tu furt píšu jakej je to drak,ale zase oproti tomu je v podstatě hodná a usmvěvavá,teda spíš takovej kašpárek,co se chchtá na celý kolo.....a třebas náš Míša(synovec) ten byl císařem co se narodil,tak furt spí...ale fakt pořád :confused: ....je mu 7 týdnů a prostě pořád jen spí......Puclina už válela sudy a řvala v kočáře,že nevidí a museli jsme jí nosti,ve dvou měsícíh začla v kočáře zvedat hlavu z lehu na zádech a natahovala ručky,že to skoro vypadalo,že si chce sednout :confused: až jsem se šla radši zeptat dr. a ten řek ať jse klidná a nechám jí dělat co ona chce a zmůže....a Míša prostě spí a spí :slight_smile: .......ale smyslim,že je to prostě asi úplně o ničem jiným než porodem nevim a taky se ještě Míša teprve vybarví :grinning: ...tak uvidíme.
25. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,to by bylo fajn kdby sem občas na parkovisko zabrousili :slight_smile: ........fakt jako dopoledne to je nejhorší :confused: .To prostě nemá obdoby,že je narváno občas aj na žlutejch čarách a občas taky někdo zaparkuje přímo do vjezdu u finančáku.......no prostě.Všichni tady spolíhaj na to,že za chvilku zase odjedou :rolling_eyes: a ještě se blbci rozhlížek kolem,když odcházej od pohozenýho auta :rolling_eyes: ,což vypadá dost komicky neb i když nikdo neviděl jak parkovali,tak to auto tam zůstává...no prostě :rolling_eyes: ......jak furt něco šmrdlám v kuchyni,tak mám dost času koukat po očku z okna,co se na tom parkovisku děje :grinning: .
25. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...už jsem i fotky pokoukala.
A zapomněla jsem se vám "pochlubit" už asi 3. den nekojíme :dizzy_face: nějak ta radost z tatínkova příjezdu kombinovaná s tou děsnou rýmou způsobila snadný hladký odstav...jsem čekala, že to bude ještě horší, než jsem čekala, že to bude s Ondrou...a nakonec to bylo ještě hladší :grinning:
26. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...zato s nočníkem je to zase tam, kde jsme byli před zakoupením hracího zázraku :frowning2: Takže opět neustále pokaděný a počůraný plíny, zásadně si říká pozdě...navíc nás terorizuje v noci, kdy třeba 3x za noc řve "čůlat, čůlat", posadíš ho na nočník, řve "nejde čůlat, nejde čůlat"....a za půlhodiny znovu :angry:
26. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsme od včerejších pokusů o stoupnutí zažili několik pádů spojených s řevem. Daneček teď šel spát, tak na vás mám chvilku.

Dneska zas razíme do jeskyně. Pak plánuji, že tam půjdeme v pondělí. Chcete jít někdo? A v kolik hodin? Klidně to můžeme spojit s tou restauračkou. Ale návrhy beru tak do 12:30, pak totiž nakrmím a razíme tam a budu to ještě dnes objednávat.

Maki, máš parádního koumáka :slight_smile:

Bell, teda to jsou patálie s tím kotlem. Aspoň kdyby bylo léto a ohřálo vás sluníčko :slight_smile: Hoď fotku s novým účesem. A kde ses nechala ostříhat? S tím parkováním a blokováním je to hlavně o tom, abys pokaždé zavolala. Oni si ti řidiči v této zóně pak dají bacha.

Na ty diskuse o císaři/necísaři se asi radši ani nebudu dívat. Akorát bych se rozčílila. Asi za to "můžem", že jsme rodily císařem, my co to tak máme :frowning2:

Laro, super! A na flašku ti přešel v pohodě?
26. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky.Tak jsme pro změnu cestou do školky opět zmokli - nic nového. :angry: :angry:

Laro a Bell - já to zas tak neřešim,jenom mě vytočila ta reakce,že když je to dítě násilně vytažené z břicha a neprošlo porodníma cestama,tak je tim postižené a je neprůbojné.Musela sem se tomu chechtat,protože Andrejka se drala na svět porodníma cestama tak tvrdě,že mi tam něco utrhla,šili mě hodinu vevnitř a pak ještě zvenku,měla jsem přes 30 stehů,když se ke mě manžel přiblížil po 3 měsících,tak jsem ho hnala koštětem,že mě to bolí a Andrejka je vyloženě neprůbojná.Kája je hezky vyndaná při císaři a je to šílenej tank.Dostane se uplně všude a je to divoch.Docela mě tam pobavilo,jak tam jedna mamina píše,že mimčo je rozený císařem,proto je spavé a neprůbojné a vzápětí tam jiná píše,že dítě je rozené císařem,proto je přehnaně živé a hyperaktivní,protože si to nevybilo při porodu.Tak to už je fakt o ničem.

Jinak já to jako porod beru - řikám,že jem Káju porodila,ne že mi ji vyoperovali. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak teď jsem opět vytírala celou koupelnu - řikala jsem si,že je to moje dítě nějak potichu - přijdu tam,ona sedí na zemi,vylejvá si pod zadek džus z lahvičky a prstíčkama to rozpatlala po celé koupelně.No já jí fakt miluju - zlatíčko. :angry: :angry:

Maki - Kája se plazila po břiše přes dva měsíce,máme z toho úžasný videa,dováděla to k dokonalosti. :grinning: :grinning: :grinning: Nechávala jsem jí vždycky jen v rozepnutém bodyčku ( byl srpen ) a vytřela nám v obýváku dvě klíšťata. :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Leni,vy teda budete nasolení. :grinning: :grinning: :grinning: My dneska určitě ne,teď udělám omáčku,v poledne Kája zalehne,ve 3 jdem pro Andrejku,ve 4 přijde babička a až do 7 se bude starat ona a já vyrážim s kolegyněma z práce do Parolodi na lanýžák.Jedna je ve 30tt,tak se od ní budu držet dál - kdyby to bylo nakažlivý. :grinning: :grinning: :grinning: No vlastně mi to teď máme v rodině a ještě jsem to nechytla - ale je fakt,že na švagrovou radši nesahám. :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, máš recht, taky to beru, že jsem prostě Danečka prodila a ne že mi ho "vyndali". Vždyď jsem v podstatě 3/4 rodila normálně, jen si na poslední chvíli usmyslel, že přirozeně nepůjde a šprajcnul se :grinning: Jo a plazení po břiše bylo super, vypadal u toho jak šneček, taky jsem si to natočila :grinning:

Jo a nemyslela jsem jeskyni dneska, ale v to pondělí nebo maximálně v úterý. Máš to jinak dneska krásně naplánované :grinning: Ještě aby to tak do puntíku vyšlo :grinning: Lanýžák bych si dala, mají ho tam úžasný. Pamatuji si, že jsme na něm byli v létě s Dančou a Maki a ani jsme to nedojedli, jak tam krájí velikánský kusy!
26. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedojedli lanýžák??????No tak to mi ani neřikej - to je hřích. :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
26. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se nedalo. Viď Makinko? :grinning: Ale je úžasnej, to je fakt :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky lanýžák :dizzy_face: ,už jsem ho tam v parolodi taky okoštla......my si tam čias od času když jdemz prochajdu skočíme s manžou pro dortíky a pak si je doma zbaštíme :sweat_smile: ,ale chystáme se,že tam zkusíme zajít už aj s Puclinou.jsme si zatim netroufli jakože sedět na jednom místě :sweat_smile: .

Leniku,tak jsem před chvilkou přijela z plavání a měla jsem štěstí,chytla jsem místo hned u baráku a vylezu ven a odměřuju estli nečouhám do cesty a jeli okolo měšťáci zrovna :dizzy_face: ,tak mě to tak hezky zahřálo :dizzy_face: ,ale jako na potvoru tam zrovna v tu chvíli žádní hříšníci nestáli :angry: a ráno tam byli tři na žlutejch čarách,jeden u finančáku a dva u herny :angry: ,ale je jasný,že tam nemůžou hlídkovat porád,tak až zas někoho zmerčim nebo zas budu válčit s místen na výjezd tak metr na metr,tak budu volat(estli najdu odvahu,já když mám někoho prásknout tak se sama cejtim provinile,ale budu tvrdá :angry: ).

A Mílo máš recht s těma císařema,ta debata byla úplně o ničem :unamused: ....už mě to skorem ani nebavilo číst.A hlavně kdyby bylo všechno jenom o tom jak kdo přišel na svět,tak proč je tolik rozdílných povah u lidí,takhel by to bylo hezky jasný a bylo by :grinning: .A nehledě na fakt,že co maj asi maminky dělat jako,když musej na císaře :confused: .....no prostě je to debata vo ho*ně.
26. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, nic si z toho nedělej, já jsem jednou udala úchyla, co si ho h...l poblíž našeho baráku, když jsme ještě bydleli na Staráku. Policajti si mě zavolali, abych šla svědčit (tam u Jordanky na policii), přijdu tam a oni mě s tím ouchylem posadili do jedné "čekárny", takže mu asi očividně bylo jasný, kdo ho udal. Fakt dobrej pocit :frowning2:

S tou debatou máš pravdu, no co to dneska ty ženský řešej...
26. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,dotaz.......máte už židle do jídelny koupený? Jsme se na ně chtěli v ikea mrknout a otestovat a nenašli jsme ni jednu jedinou....a na netu v zásobách píšou,že jako dnes a zítra skladem 3ks,2ks.....až 0ks :confused: .Tak sakriš,aby to taky nebyla nějaká edice,co bude končit :confused: .Jinak dojde na původní kautsby židle.
26. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,no právě jako něco člověk ovlivnit v životě může,ale věci který ovlivnit nejde,tak nemá cenu a ni rozebírat,žvatláním o tom se s tim stejně nic nenadělá :confused: .
26. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, flašku Martin nikddy pořádně neměl...leda teď, že by už začal dědovi brát lahve od piva :grinning:
Celá ta diskuze o dětech v uvozovkách porozených císařem je o H... (zběžně jsem tam nahlídla), neb nikdo nemůže tvrdit, jak by se to které dítě chovalo, kdyby se narodilo jiným způsobem. Já přišla do porodky, nic mi nebylo, leda mi bylo trapně, že mi nic není a že ty ostatní se tam vláčí jako stíny (byla jsem na odd. rizikovek)...druhý den po hodinách ctg a hodinovém utz se usneslo konzílium, že císař...a nemám pocit, že bych za to nějak "mohla" já (což se mi s Mackem potvrdilo)...Ondráš byl KP, měl být (a byl) prcek (odhad 2,5 kg, měl 2,59), nepříznivý monitor...den po termínu, nebylo nač čekat...jasně, že říkám, že se mi narodily dvě děti, ale když se pak s někým bavím hlouběji, tak prostě jsem rodila jednou. SC je operace jako každá jiná, akorít se při ní místo slepáku či ledvinových kamenů vyndá dítě :grinning:
A znovu opakuju, že i každej císař je jinej...i každá maminka...ať to každá bere po svým :wink:
26. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek