• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
AHojky...

Tak ke zhavym tematum...

1) Lezeni a nelezeni - nas Adam nesnasel polohu na brisku, takze logicky vynechal lezeni a zacal rovnou chodit. Postavil se v 7m v postylce, pak porad nekde u zdi si stoupal a v 9m prvni krucky a v 10 krasne chodil...

2) Jako ze deti narozene cisarem jsou jine??? To zase nekdo je prechytraly, ne?! Co to je za blbost???
Ani to cist nebudu - jsem rada, ze je Petik v poradku a dkybych rodila normalne, mozna by to tak nebylo - varoval me Rubes i Kosarova... a obema verim.

Leni, ze ty sji vila Solnicka?! ;)
26. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak :slight_smile: Ještě abych si podle některých maminek jako vyčítala, že jsem "rodila císařem", ne?
26. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, když to tak čtu, tak to už abych očekávala pomalu chůzi :grinning: Nějak se to najednou rozeběhlo :grinning: Máš recht, já na tu diskusi taky ani koukat nebudu :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mne prislo, ze mel pocit, ze je pod jeho urovne se nekomu plazit u nohou... Taky tedy byval v choditku, ale to jsem v 8m uklidila a nehcala ho na zemi na pospas osudu...

Ja se tam taky koukat nebudu, pak zacnu Petika jako porozovat nebo co?
A i kdyby BYL JINY, tak ho prece nebudu mit min rada, ne? :sunglasses:
26. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Danečka taky denně nechávám na pospas osudu, leze si tady po obýváku, zrovna mi chce vypnout pc.... :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Noc "uzasna" :angry: Spal od 19 do 23 hodin-to ja byla jeste vzhuru.Pak rval do 01 a to tak ze hystericky.Pak napul oka spal do 4,30,do 6,30 jecel.Nakonec usnul a probudili jsme se v 9,30 on s usmevem,ja jak kdyz me prasti po hlave.Asi ho to fakt boli,porad tam ma narvanou ruku a place i ted,coz normalne pres den nebyva. :frowning2: Uz aby ten zub byl venku,pomoooc!!!
Jinak ta diskuse o cisarich...to nejak nechapu,preci je to povahou,jestli je dite zivy nebo je to pecka.Urcite ne tim,jak se narodilo,tohle jsou geny..fakt debata o hovne,cist to ani nebudu.Hlavne me fascinuje,jak muze nekdo napsat,ze je dite jiny,nez by bylo po prirozenym porodu.A jak to kdo sakra muze vedet?!?Porovnavat deti mezi sebou je nesmysl a leda by nejaka z tech pipek byla vestkyne... :grinning:
Jojo,lanyzak jsme tenkrat nedojedly,ale ono uz trosku ty porce omezili,tak myslim,ze ho úpriste zvladneme!
:wink:
26. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Tak noc taky děs :angry: Kristík vzhůru o půlnoci,ve 3h a pak v 5h no a jak jsme vstávali do školy tak jsme ho v 7.15h budila,spal jak nejhodnější miminko.Teď spal od 10.15 do 12.30h tak má asi na noc vybráno....

Leni chytat úchyla :grinning: a jěště ho prásknou to se dělá?! :astonished: Ty policajti asi nemysleli když Vás posadili pospolu,né?!

Verčo sorry já si to asi popletla :grinning:

Jinak mám problém zase s Jiříkem ve škole,po pololetí se to uklidnilo a nyní je tam zase nějaký problém...On mi totiž od začátku roku chodí domů s tím,že paní učitelka křičí a huláká.Tak jsem mu vysvětlovala,že to musí mluvit nahlas,pak se to +-uklidnilo.No a není to tak dávno co ho chválila,že začíná patřit do té lepší a snaživější půlky dětí a nyní se to zase otočilo nereaguje na ní,ona má pocit jako když tam on není,přestal se hlásit a moc nekomunikuje.Tak jsme ho objednala do té pedagogickopsychologické poradny chci to vyřešit,dnes mám zase schůzku s učitelkou,má je mít až do 5třídy a pokud se u ní necítí tak by ho škola brzy deprimovala :frowning2: mám z toho divnej pocit,ona mi připadá normál dá se s ní mluvit nevím co si o tom mám myslet.........................
26. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem četla na netu,že v Ústí v noci umřel dvouletý chlapeček na meningokoka.Brrrr,je mi z toho až zle,chudinka malej.To je hrozný,jsou to šílený nemoci,strašně se jich bojim. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Terez - tak v tom ti nepomůžu.Sice jsem původně učitelka,ale já právě nechtěla k těmhle prťousům,bála jsem se toho.Jedině fakt ta poradna a zkusit si promluvit s Jiříkem,sednout si s nim,aby to v klidu řekl,co se mu ve škole nelíbí.Ája si se mnou takle povídá,i o učitelkách.Zatim mi říká uplně všechno - doufám že nám to vydrží.

Jééé to mi připomíná,že jsem vám ani nenapsala,co mi řikala minulý týden.Ona ve školce miluje Tomáška a Tomášek miluje jí. :grinning: :grinning: A minulý týden řikala,že jí Tomášek chtěl dát pusu na pusu,ale ona nechtěla,tak mu jí nedala. :slight_smile: :slight_smile: No to jsou tak úžasný rozhovory,vždycky si spolu zalezem pod deku a povídáme si - je to náááádhera. :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, chudáku, taková noc :frowning2: Jinak je mi líto, že to pondělí nevyjde, snažila jsem se dřív, ale prý tam jsou v jednu dospěláci, tak tam asi s dětmi nepouštějí. Přitom dneska tam s námi byly dvě babky. Daneček tam zbaštil spoustu soli, nějak mi ho nejde uhlídat, to jsou vteřiny. Dělá mi to, že si lehne na břicho a zaboří v mžiku celý obličej do soli, já ho zvednu a on má samozřejmě obalenou pusinu i jazyk :sweat_smile:

Holky, nechcete jít se mnou někdo v pondělí v 15 hodin do jeskyně???

Terezam, policajti a myslet??? Teď nenarážím na svého přítele, on je u měšťáků, ti jsou chytřejší, aspoň někteří, výjimky se najdou :grinning:
26. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Bell neastraš, židle do jídelny samo ještě nemáme, jídelna se bude zařizovat až nakonec...to jako budu jezdit po celý republice a shánět těch deset kusů po dvou po třech!!!! No tě pic!!!
26. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,kdy bys to potřebovala vědět o tý jeskyni?Já bych možná i šla,ale ještě nevím,jak to vyjde...Zkusila bych se zeptat i švagrový:slight_smile:
26. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mimino uz spi,doufam,ze si zase v 23 da budicka jako vcera... :unamused: Leni,no me to taky mrzi,ale jeto pro nas fakt blbej cas,dneska usnul akorat po 15 hodine,asi by tam rval,byl by unavenej.
26. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já tu mám rodiče! Jarda spí a neteř si kreslí :sweat_smile:

Maki a terez,
my taky noc na peška! Nevím co bylo, ale děs, ale taky zuby :unamused:

Leni,
já klidně půjdu, chci koupit tu permici!
26. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přidávám se ke špatné noci. Celou noc sem k malé chodila. Ráno sme měly jít plavat, ale po 6 sem jí udělala mlíko a ona pořádně zabrala a v 8 nás vzbudil tatínek telefonem, plavčo máme od 8,30 takže sme dneska nešly. Celý den byla v pohodě, ale musela sem párkrát odsát rýmu. Myslim si, že to je ale taky od zubů. Leze nám stolička tak to bude tím. Teď nemohla zabrat, ale nakonec se povedlo. Byla unavená a nešlo jí to. Uvidíme jak to zvládne.

Do jeskyně bych s vámi šla, ale jdeme s Bell ráno s Běláskem :slight_smile:.
26. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam zubni epidemie.
26. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,teta Hanka :sweat_smile: ,nám v pondělí v jeskyni řikala,že příští týden bude na horách,takže tam budem bez ní.Prej tam budem mít hračky,máme si zazpívat :grinning: a zaplacený to už je.Tak to budeš moct zaplatit na recepci.Já jsem se ptala,když jsem tam přišla,že jdu s Běláskem a jestli to mám platit jí(recepce) nebo tej Hance a ona,že je to jedno cena je stejná.Ona si to tam zapíše k Bělásku.
26. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda já mám furt pocit jakej je naše Puclina drak,ale s náma na plavání chodí chlapeček.to je spíš rovnou torpédo :grinning: proti němu je Puclina vyloženě pecivál :grinning: .Tak příští tejden už končí druhý kolo,tak se těšim na 3. co se bude dít dál.Dneska jsme chodili po plováku na vodě :grinning: a zasejc byly šipky.....dneksa teda jeden vyvedenej placák :grinning: .
Jinak teda nám rostou taky nějaký zuby.........ale už tak strašně dlouho,že to snad ani neni možný :confused: .Akorát poslední tejden už Puclina slintá tak,že jsou za ní po bytě normálně louže :confused: ,ale v noci spí.Už několik nocí spí v intervalech 5 a 8 hod v kuse :dizzy_face:.Do pusy si nenechá mrknout,jestli jí už prorazili kostí a rašej už jen pod dásní......tak nevíme :confused: .Teda fakt zuby to je hrozný svinstvo :zipper_mouth: .
26. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám někdy první :slight_smile:
Bell a jeskyně je v pondělí od 9, pamatuju se dobře?

Další blbá noc za náma. Dvakrát sem převlíkala postýlku a postel taky...protože nejdřív mi vždycky hned usnula tak sem ji dala do postýlky, ale pak sem si řekla, že ji chci mít radši u sebe, byla tak apatická že snad blindila ve spaní. Ráno byla trochu usměvavější a já myslela, že bude dobře. Chtěla i mlíko, ale celý ho vyhodila :frowning2: teď jen pije a nechce ani piškot. Když sme byli na horách a rostli zuby tak taky blinkala tak si říkám, že je to asi od toho. Pořád přemýšlím jít k doktorce nebo ne? Ale teplotu nemá a na reklamy se jako vždycky směje. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak já dnes taky noc jako řemen, včera spali jako andílci oba dva až do půl 6 (Mackovi konečně zabraly léky a tak mohl spát bez smrkání a kašlání), dnes měl Ondráš zase nějaký můry (Zdenda odjel do Třebíče na to vyšetření), Macek v noci taky 2x brečel ze spaní...a navíc mi volali ze školky, še Ondráš brečí a že ho bolí bříško...takže fakt veselo :angry:
27. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, taky se přidávám ke špatné noci asi zubi, včera mi usnula už v půl šestý, v půl osmý vzhůru a od půl desáté tu řádila jako drak, no a pak snad celou noc prokňourala, měla jsem jí furt na prsu :rolling_eyes: a ráno vstávačka v půl sedmý byla protivná, no a téď si hraje a já jsem mrtvola :frowning2:

Tak ať je dětem brzy lépe. Dneska je venku nějaký teplo, že by už jaro??? Bylo by načase :wink:
27. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na dnešek jsem spala krásných 10 hodin s jednou přestávkou. Nevím, čím to je, ale poslední dobou jsem extrémně unavená, usínám po deváté hodině u TV, což se mi nikdy nestávalo (krom těhotenství, to byla událost, když jsem byla vzhůru). Uf, až se stydím to psát, když jste všechny měly takové krušné noci. Ale ono se to i u nás neustále mění k lepšímu/horšímu, takže až se vy vyspíte, tak my můžeme mít peklíčko. Růst zubů se nám asi zastavil nebo už nevím. Není průjmik, nejsou teploty, spí bez sirupů na bolest.

Prin, tak s tebou počítám na 100 % a sejdeme se před mým barákem v pondělí ve 14:15? Já jsem si permici už koupila, jsem ráda.

Petrunko, klidně pojď, máš vzkaz v IP :slight_smile:

Maki, Daneček mi tam řval a bylo to pěkně blbé. Tam ležely nějaké dvě babky a asi jim to nebylo příjemné. Ale co, asi byly seznámeny s tím, že jdou v dobu, kdy chodí dětičky. A to se mi Daneček před jeskyní krásně prospal. Usoudila jsem, že se tam nudil jen s mámou, potřebuje tam děti, podněty... Tak se sejdeme jindy nebo mohla bys třeba pak v pátek, kdyby bylo místo v rozumnou hodinu? Můžeš jen v těch 13:00?

Simce, ty jo, to je chudáček :frowning2:Já osobně bych k doktorce zašla, jen tak pro jistotu.

Dančo, teda ta ti dává a umím si přestavit, jak je hlučná, potvůrka. Je teplo? Já tam ještě nebyla, tak to tam jdu pověsit prádlo.
27. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,
Jarda taky blinká a přisuzuju to zubům, protože jinak je naprosto v pohodě!

Leni,
ok. tak ve 14.15 před barákem! :slight_smile:
27. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau kocky,konecne mam zase doma normalniho hodnouckyho kojence jak jsem zvykla :grinning: .Noc v pohode,hucel jen okolo 2,30ale jen chvilicku.Cely den je neuveritelne milej,asi mi to chce vynahradit. :wink: Jsem zvadava na dnesni noc.Koukam,ze vy jste si to vyzraly na dnesek,co. :frowning2:Snad bude lip!
Leni,Maxino spi dopol tak od 10 a odpol + - od 15 hodin.Takze pro me je nejrozumnejsi fakt hned po obede.
27. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink: maminám

Nějak totálně nestíhám............ :angry:

Kristík má noce řvavý a kašlavý :frowning2: od půlnoci 3x vzhůru po těch 2-2,5hoďkách,jsme ráno jak po flámu!

Teď jsem tu měla pojišťováka,tak mě "láme"na dražší pojistku no jak jinak,prý tam moje je stará a nic bych v případě úrazu nedostala tedy minimum nějaký...

jo jinak mám taky přes den hodný miminko,ale jen když tu je někdo nový a on může okukovat :grinning:
27. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce ,jj jeskyně je v pondělí od 9h :slight_smile: .Tak hlavně ať je Madlence líp a ostatním taky,to je fakt děs s těma zubama :rolling_eyes: .My jsme dneska taky nějaký ukňouraný....obě dvě :sweat_smile: .U Pucliny jsem to vyřešila tim,že jsem jí v poledne šoupla do kočáru a šli jsme ven na pejsky....Puclina je po nich jak divá na všechny huláká z kočáru didi :sweat_smile: ...až z toho nakonec usnula a byl klid a já jsme si trochu zchrupla,když jsme přišli s manžou dom(jsme si ho vyzvedli v práci).Asi už na mě dolehla jakás takás jarní únava a jak to tak čtu tak nejsem sama :sweat_smile: .
27. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukam, ze se pomalicku zapojime do zubni epidemie - uz ma Petik na dolni dasni takoyy ty bily carecky, z pusinky sliny jak oprate, takze zoubky o sobe davaji vedet. Zatim jsme bez prujmu (my jsme vubec bez stolice :grinning:), bez knourani a spinkame hezky (pssst, to septam, aby me nechtel ubezpecovat, ze umi i jine noci :grinning:)

Leni, omlouvam se, ze jsem vcas nezachytila tvou SMS, snad to dobre dopadlo???
Kdybys mela zajem, mam recept na super jogurtovou marinadu na kureci rizky -opravdu delikatesa!!!!

Vsechny zdravim...
Jo jeste jsem chtela chytre podotknout, ze se asi dostavila jarni unava, ja myslela, ze tak groggy jsem jen ja, ale jak to tady ctu, tak to musi byt ONA - mrcha hnusna!!!
:grinning:
27. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak znovu... napsala jsem vám a Daneček mi nohou vypnul pc :frowning2:

Tak jsme si dneska vynahradili tu spací noc, přesně jak jsem psala včera. Večer jsem byla posedět s kámoškou a šla jsem spát ve 23, Daneče vstával ve 2:30 a když usnul a já jsem zabrala, začal kvílet pes, potřeboval ukrutně nutně před půl čtvrtou ven. Tak jsem šla v pyžamu a zimní bundě venčit psa. Před šestou mě vzbudil přítel, protože jel do školy a když jsem začala jako že usínat, dítě v 6:15 definitivně vstalo :frowning2:

Maki, zkusím to.

Bell, jojo, na únavu tu fakt nejsi sama. :grinning:

Verčo, dopadlo to dobře, v pohodě a chutnalo nám to. Ještě tu máme na dnešek :slight_smile: Tu jogurtovou marinádu beru. Ale možná je to ta, kterou používám v létě na řízky a pak je v té marinádě grilujeme na zahradě, je to takové hodně jemné. Tak napiš, budu ráda :slight_smile:
28. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pobavím vás. Včera jsem dělala kšefty s boletickým bezdomovcem. Doma jsem oloupala Danečkovi jablíčka a šla vyhodit i s kočárkem šlupky ven. V popelnici se hrabal bezdomáč a já bláhová jsem si myslela, že třeba sbírá zbytky pro zvířátka. Tak se ho na to ptám a on, že né. Tak jsem hodila šlupky do popelnice a šla dál. A on za mnou volá "Pani, nemáte starej kočárek?" a já jsem si vzpomněla na ten vyšislej hnusnej u nás na balkoně, nikdo ho není schopnej odvézt do sběrného dvora a Danečkovi je na spaní stejně k prdu, nechce tam být. Tak jsme se domluvili, že večer v sedm u popelnic :grinning: A on samozřejmě nemá hodinky, takže už tam stál od šesti, kdy se mírně začalo stmívat. Přítel šel ven a ptal se ho, jestli je to on, co čeká na ten kočárek. Přišel domů s tím, že to je ten pán a že je to moc hodný malinký bezdomoveček (se mi taky zdál hodnej), tak jsme mu odvezli kočárek a do toho mu dali rohlíky, konzervu, párky, prostě tak nějak to, do čeho se nemusí dobývat a nabaští se. Ten měl taaaakovou radost! A mně z toho bylo hezky. Jsem hrozná co, takový kšefty? :grinning:
28. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobrý ránko všem :slight_smile:

Lení tak to je dobrej skutek :wink: náhodou někdy se holt stane,že se člověk do takový situace dostane nechtíc...Ale rande u popelnice to mě fakt pobavilo :slight_smile: ale já jsem taky taková,mě od mala bylo všech líto.Já zase doma mám oblečení co kdo nepotřebuje a vozím ho kámošce která ho odváží někam do vsi kde jim to přijde vhod.

Jo jednou můj chlap přijel k Tescu skůtrem a sotva odešel nějaký bezdomovec přišel ke skůtru a shodil ho kopancem na zem,můj chlap vyběhl ven bezdomovec zmizel jak" pára nad hrnec" no jěště že tak kdyby ho chytil dal by mu pár přes hubu a bezdomovec by se na něm mohl hojit....Zkrátka lidi jsou různý a podle mě je jedno zda jsou to bezdomovci či lidi kteří mají vše :confounded:

Jdu uvařit polívku a upéct kuře,pořád dělám omáčky tak ať je změna

Hezký víkend bez pohrom :wink: :wink:
28. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Týjo,Leni,takový dobrý skutky:slight_smile:.
My dneska zase razíme k tchánovi na obídek a pak jsme chtěli jet k našim na zahradu,ale počásko teda nic moc.Třeba se to ještě vybere...
Taky jsem si včera byla sednout s kamarádkama,ale jen odpo a navečer.Bylo to fajn..
Krásnou sobotu všem!
28. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek