• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Terez, tak to s tím oblečením je od tebe moc hezké :slight_smile: A máš pravdu, i lidé, kteří jsou na ulici, se chovají různé. Právě, že já jsem vůbec netušila, jestli je tenhle hodný, jak vypadá, tak tam šel přítel. Ale byl nazván "chudínkem", tak kdo by to pro něj neudělal. A my jsme fakt rádi, že nemusíme ten kočár vozit do dvora. Ale pobavila by ses, když odcházel. Já jsem na něj koukala z okna, jak jede s tím kočárem a jak na to není zvyklý, tak šel hrozně pomalu a pořád si prohlížel kolečka :grinning:
28. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, to se máte, že jedete na oběd. Já jsem dneska s Danečkem sama doma. Jela bych k našim, ale mamka byla celý týden dlouho v práci a musela do práce i dneska. Uvidíme, třeba se ozve, když bude chtít mou společnost. Ale je tam fakt ošklivo, takže bychom se ani neprošly. Pořád čekám, jestli vyleze to sluníčko a nějak nic :frowning2: A taky jsi byla posedět? Kde jste byly? My jsme vyzkoušely tu vinárnu v Tunelu na Staráku a moc se mi tam líbilo. Akorát kdyby tam šel člověk na jídlo, tak je to drahé. Ale prý kuchyně zas výborná... myslím že Maki psala. Nebo někdo jiný?
28. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, tak jsem rada, ze to dobre dopadlo...Taky mam stary kocarek a zavadza na pude u rodicu, tak asi obehnu par popelnic, jetli si taky nedomluvim randicko :grinning:

Tady mas ty nakladane rizky - fakt delikatesniii!!! Cim dele nalozene, tim lepsi:
8 prsních kuřecích řízků, 1 velký hustý bílý jogurt, 2 celá vejce, 4 stroužky česneku, sůl, pepř, další koření dle chuti
Kuřecí řízky rozříznout podélně na 2, není třeba naklepávat, a vložit do marinády vytvořené z výše zmíněných ingrediencí. Já nesolila ani nepepřila, ani žádné koření nepřidávala. Nechat uležet v ledničce. Platí, čím déle necháte uležet, tím jsou řízky křehčí a šťavnatější. Nakonec se obalí ve strouhance a klasicky smaží. Pokud je marináda příliš řídká, když je řídký jogurt, klidně obalit 2x.
28. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ty ffftipálku :grinning: Rande u popelnic :grinning:
Díky moc za ten receptím, to zní fakt mňamózně. My na gril děláme taky jogurt+vejce+česnek+koření dle chuti. Naklepeme, necháme uležet minimálně pár hodin, ideálně přes noc a pak grilujeme:slight_smile:
28. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to jsi hodna na bezdomovce!Ja zase stradam stary saty a ponesu k nam na Starak do zeleny skolky,je tam nejaka cirkev,maji centrum pro bezdomovce.Kamaradka je clenka a rikala,ze jim to rozda.Je mi lito veci vyhazovat.Kdyz uz neco nepotrebuju a je to jeste k tomu,davam to na popelnici,vetsinou to hned zmizne.
Leni,tak me napadlo s tou jeskyni,respektive s tim casem-dneska se cas meni,takze buhvijak to zase bude,jak to deti skousnou a jak si zase usporadaji rezim.Aby jsme neco nenaplanovaly a nebylo to jinak... :wink:
28. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,uz marinuju,diky za typ!Akorat jsem tam flakla misto jogurtu zakysanku.A taky jsem si nevsimla,ze je to 8 rizku-velkej kelimek.Mam 4 rizky-velkej kelimek,trochu to plave... :grinning: Asi mi zbyde marinada,prinejhorsim rozmrazim dalsi maso,ze jo... :grinning:
28. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak dneska počasí taky nic moc.
Jak zvládáte změnu času?Šíma včera přes den nespal,takže to dneska ráno protáhnul do devíti(osmi zimního času).To je rekord,obvykle vstává kolem půl sedmý.Takže to dneska na spaní po obědě opět nevypadá.Snad bude líp a vyrazíme na prochajdu.
Leni-my byly s holkama v kavárně vedle Stelinky-za Průtahem.
Včera jsme nakonec po obídku u dědy jeli ještě k našim.Sice to nebylo na běhání na zahradě,ale i tak se Šíma vyblbnul-s kočkou,tetou(mojí ségrou),babičkou...
Krásnou neděli!
29. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem pár fotek z návštěvy u kamarádky:slight_smile:
29. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
29. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, hlásí se k vám nováček. Jmenujeme se Anina30 a Andulka 7měsíců. Pár z vás mě zná, Miluš, Lenka Danča, Petra... tak ahoooj, už máme net. Jinak zdravím i ostatní mamči a doufám že pokecáme.

Máme se fajn, akorát nějak nemůžem přejít na flašku, nemáte některá z vás stejnou zkušenost. V noci kojo a přes den se snažíme alespoň kaši lžičkou.....

Papa, pozdravujte od nás prcky. Pa máme už i album s názvem Andulka.
29. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:
My jsme byli cele odpolko pryc - sla jsem na tu prochajdu + se synovcem kolem rybnika, proste paradicka...
Pak u babi na kolaci (mnam) a domlouvali jsme pristi vikend - jedeme na chalupu cela rodina...

Petik spinkal odpo od 2 do pul ctvrte a pak od 6:30 do 7... Koupali jsme kolem pul osme a po osme uz spinkal v pelisku (pred tim chodil kolem sedme do vany a po pul osme spinkat...

Anino, ahoj, mas krasnou holcicku a pekne ti roste ;)

Makinko, doufam, ze vam to chutnalo... :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam novou clenku. :wink:
Verco MNAM!!!!!! :grinning:
U nas zmena casu vylozene pomohla k uprave rezimu do normalu,konecne snad nebude chodit spat v 7 a vstavat v 6!!!!Nejak si to posunul takhle divne a neslo mi ho predelat.Letni cas pomohl! :wink:
Co holky,koukaly jste na Svedomi Denisy Klanove?Docela narez,hnusna politika a o tech spratcich ani nemluvim,admini by me vymazali... :angry:
29. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

moje malé zviřátko usnulo večer před osmou a vstávalo až ráno po sedmé hodině. Udělal mi radost :slight_smile: Teď už si tu hraje s jezdícím šnekem :grinning:

Makinko, nevím, jak to bude s tím časem a jeskyní. Každopádně mně spí Daneček odpo pokaždé jinak, takže je mi celkem jedno, v kolik hodin půjdeme. Proto se ptám, že bych se pokusila domluvit čas, který vyhovuje tobě nebo ostatním, kdo jdou.

Petrunko, jo, tam se sedí hezky. Už se těším, až začnou fungovat předzahrádky, tam mají prý pěknou terásku.

Kristl, ahoj :slight_smile: Co je nového?

Anino, super fotky. Konečně si po dlouhé době malou Aničku prohlédnu. Je to pěkný buclíček, to je paráda! Ještě tu flašu, kdyby chtěla, co? Jinak se ta vaše holčička krásně směje.
30. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásím se po víkendu a zdravím novou mamku Aninu :slight_smile:
My to měli taky veselý...jak jsem psala v pátek, Ondru mi vrátili ze školky, myslela jsem, že je jen psychicky rozhozenej, že tatínek odjel (do Třebíče na vyš. s kolenem), bolelo ho bříško a pak mu vyletěla horečka. Takže jsme se nakonec se Zdendou domluvili, že přijede už v pátek večer, ačkoli měl jít na operaci dnes a chtěl v Jihlavě zůstat a vymalovat svý mamce obývák. No a já v sobotu brzy ráno odjela s tátou do Příbrami na turnaj, mezitím se Zdenda s Ondrou musel vypravit na pohotovost (ATB, angína)...no prostě veselo. Jo a já jsem si v úterý na trénink zapomněla vestu, takže mi bylo při tréninku zima a ten turnaj to jen dodělala (5 zápasů za 2 dny + návštěva v Jincích u bratránka + ta změna času...jsem jako zombie, bolí mě v krku a chcrchál a prskám). No a dětinky byly včera supersladký, ale jak zjistily ráno, že tatínek je zase v tahu, tak jsou z nich ukňučený protivný uzlíky.
30. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, Anina je ta kamarádka, kterou jsi mi připomínala. Tedy jen na té fotce, kterou máš v profilu :slight_smile: Svět je malej :slight_smile:
Chudák Ondra, ale určitě už ATB zabírají. Co? Aspoň se říká, že za 2-3 dny zaberou. A vím, jaké to je, starat se a být sama marod. Drž se.
30. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.U nas taky super noc,zmana casu nam prospela.Jedeme podle staryho,takze do jeskyne v pohode muzeme bud ve 13 nebo ve 14 hodin,to bude mit akorat,aby okolo 15 hodiny usnul. :wink:
30. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se sem po víkendu konečně dostala - taťka okupoval počítač. :grinning: :angry: Nás změna času nijak neovlivňuje,chodíme spát v půl 8 a stejně se musí vstávat v 7 do školky.

No včera jsme měli úžasněj zážitek - holky šli spát,táta měl svoje choutky - přeci jenom je pak týden pryč,tak v 9 řikal,že už holky určitě spěj - šel se tam podívat a pak mě zavolal - naše Ája seděla na záchodě,knížku s pohádkama na klíně a culila se na nás.Když jsem se jí zeptala,co tam dělá - tak prej - čtu si pohádku,spinkat se mi nechce,počkám na tebe.Tak si dal táta studenou sprchu,šel spát a já si zalezla k holkám. :grinning: :grinning: :grinning: To je tak úžasný mít děti. :slight_smile: :wink:

Marodů je mi líto - brzo se uzdravte,slibujou krásné počasí.My teď trávíme každou volnou chvilku venku,odmontovali jsme Andrejce ty šlapky,tak se učí držet rovnováhu - už to docela jde. :slight_smile: :slight_smile:

Dneska jsem byla kupovat vakcínu - třetí Prevenar a šla jsem na ten Starák a fakt jsem za ní dávala trochu míň než minule. :slight_smile:

Ani ahoj,konečně jste na netu.Co takle nějaká návštěva?
30. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak právě mi volal Zdenda, už má po artroskopii (nechal si ji dělat ve spinálu, tak už má trochu představu, jak jsem se cítila po porodu Ondry). Průšvih je, že mu zjistili utržený křížový vaz (čekali jsme utržený zadní roh menisku)...takže se ještě po vizitě uvidí, co s tím budou dělat dál...jestli to tak necháme, nebo plastika...vůbec nechápeme, jak si toho mohli ti blbci v Norsku nevšimnout. to ten jejich týmový doktor je prý celostátně uznávaný ortoped.
30. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak já to dneska zkusím domluvit na pátek. Já ve středu ani ve čtvrtek nemůžu.

Mílo, tak to jsi mě rozesmála :grinning:
30. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ani, teď jsem koukala na fotky (mmch., pěkný :wink: )... a tvůj muž mi je povědomý...odkud ho můžu znát?
30. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, jen jestli ten tymovej doktor neni uznavanej rotoped a vy jste to spatne neprecetli!!!! To je docela sila takhle to prokaucovat, ne?

Posilam pohlazeni vsem marodum...

Milo, faakt dobry pribeh :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my máme půlku narozeninové oslavy za sebou a ještě v sobotu a bude to :slight_smile:
Taky přidávám dortík, je to můj první potahovaný, tak přivřete oči a bude to snad v pohodě :grinning:

Leni,
tak dneska ve 14.15 před barákem!
30. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

všem marodům brzké uzdravení

U nás noc šla jenže kdyby to tak bylo pořád to je jedna noc na 1, a další tři na 5 (známkování jako ve škole :confounded: )

Ani, super fotečky :slight_smile:

V pátek bych se s jeskyní přidala, když bude vše OK

Tak zatím pááá
30. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prin dortík vypadá suorově taky se chystám až bude příležitost vyzkoušet potahovaný dort. Snad dopadne jako ten tvůj :wink:
30. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo díky,
radší dávám fotku z dálky, protože jinak nic moc, ale dortík všem moc chutnal, tak to je hlavní, dělala jsem ho tak, aby ho mohly i děti :grinning:
30. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, jasně, počítám s tím, půjdeme po sváče, takže ani nebudu muset po jeskyni pod věšákama krmit :grinning: Dort jsi udělala náhodu nádherný a ani nemusím přivírat oči. Fakt bezva práčička. A parádní ohňostroj :grinning:

Dančo, máme to stejné, vždycky mě tak dvě noci za sebou potěší a spí celou noc a pak se budí, po krmení huláká hodinu a půl... prostě jakou má náladu. A působí na nás úplněk. Ale já jsem byla stejná a jako malá náměsíčná.

Takže na pátek hlásím do jeskyně ještě Danču, Maki. Ještě někdo? Zkusím to na tu 13-14:00, ale nezaručuju. Budu prosit na kolenou :grinning:
30. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
díky :sweat_smile:

v pátek máme plavání, takže já bohužel nemůžu, zkusím se tam domluvit na čtvrtek.
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prin tak mi pak dáš receptík, pro inspiraci :slight_smile:

Leni jenže u nás tak 3-4noci špatný a pak jedna výborná :angry:
30. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
jasně! Mám ho nový a radši jsem ho zkoušela předem :grinning: Je fajn, že tam nejsou ořechy, Jarda si taky dal :grinning:
30. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ty jo,vás dočítat........... :grinning:

Leni,
ty jsi hodná!!!!!!!!!!!!já taky dávám veci na vesnici ty mamči si z toho neco vyberou,zbytek spálí a já vim,že to nekomu pomuže,hlavně po šimonkovi a zbytek dávám do tesca do toho na textil :wink:

receptík určo vyzkoušim,dneska dělám kuřecí rizoto...........

byli jsme dnes na focení v Bělásku :wink: ,potkala jsem pbauer,bez Dorotky,lae kdyby se k nám nepřihlásila vůbec bych jí nepoznala-promin jsem jelito :unamused:

my byli na víkend v Praze u babičky,já si odpočinula a babička s dědou si užili Šimonka :wink:

všechny zdravíme a zoubky nemáme co ostatní????????????už jsou venku darebáci????!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
30. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek