• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Prin - dortík je moc pěknej - vážně.Já si na dort ještě netroufla,jenom na takový ty obyčejný. :grinning: :grinning: Chtěla jsem se zeptat,jak tam máte tu spoustu balonků,to je máte v bytě?To je dost dobrý - ale nechtěla bych to uklízet. :grinning:

Ani - tak jsem dala Káju spát a konečně mohla zkouknout fotečky - mooooc pěkný.Malá roste jak z vody a do krásy. :slight_smile: :wink: Máme tu v počítači taky jednu její moc hezkou - dám jí do alba a můžeš mrknout. :slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a vítám novou členku,od nekud te znám???????????z Hypernovi od zvířátek??????????? :wink:
pardon Hypernovy :grinning:
prin,
dort supr...............to jsi šikovná,u nás peče manža :wink:
30. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky všem,
Milo,
to néééé, byly jsme na plavání a tam je taková herna. Doma...to bych taky nechtěla uklízet :grinning:

Novou členku jsem taky zapoměla přivítat, tímto to napravuju!

Kristl,
co nového??
30. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin, jasně, paní ti určitě vyjde vstříc. Já mám ve čtvrtek lítání po doktorech. Jednoho dopoledne a zubaře odpoledne. Takže se nečapu :frowning2:

Dančo, u nás tak 1-2 výborný a pak tři týdny blbý :grinning:

Natt, no spíš bezdomoveček pomohl mně, že si ten kočárek vzal :slight_smile: Hmm, kuřecí rizoto, dobrá inspirace! A co to je každou chvíli za focení v Bělásku? To se mi líbí. Škoda, že tam nechodíme, máme to na moc autobusů. Zoubky se nám asi zastavily, nic nevylezlo.

Holky, co jste kupovaly nebo budete kupovat dětičkám k 1 roku?
30. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
já tam taky nechodim,vzala me kamarádka na focení jaro 2009,tak jsem zvedavá,no takový velikonoční :wink:

já kupovala jako hlavní dárek to křesílko fisher price a muzu doporučit,dostal tatru - klasika a pak co jsem řekla,chtela jsem knížky,asi bude knihomol,to naše zvíře :wink:
30. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
nové fotky :wink:
30. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,
nevystupovala jsi minulej týden dopoledne u rybníka????????máš tmavej kočárek??????????nebo ne :wink:
30. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, jasně, určitě to bylo ve středu ráno po 9:30 :slight_smile: Šli jsme do Rákosníčka. Křesílko Fisher price... myslíš lehátko? To asi máme. Fotky pěkné, Šimonek je ti podobný.
30. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
tak to jsi první kdo to řiká,že my je podobný huráááááááá-dík................ne lehátko ,křesílko :wink: ,tady koukej

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21139500&tab=3 ,tak to jsi byla ty!!!!!!!!!! :wink:
30. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
A kde jsi byla ty, když jsi mě zmerčila? Jsem tě neviděla. Jů, to křesílko se mi líbí a využili jste ho, líbilo se?
30. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,
stále je aktuální a myslim,že bude dál,je užasný a naučný.................sousedka ho má Šarlotce budou tři a stále je in :wink: ,já jela v autě a myslela jsem si,že to jsi ty :wink:
30. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, aha :slight_smile:

Holky, v pátek je SOLNÁ JESKYNĚ ve 13:00, takže to klaplo. Nahlásila jsem 4 maminy s dětmi: Ryangi, Prin, Makinka a já. Kdokoli by ale chtěl jít, tak není problém, máme celou jeskyni pro sebe a kapacity je 10 matek. Takže si tam ani nemusíte volat a rovnou přijít.
30. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni tak fajn, budeme se v pátek těšit :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, to bylo dneska hezky, co??? :slight_smile:
KONECNE!!!

Tedy Prin, ja ziram, jaka ty jsi sikulka - to bych nedala, ja takovy veci proste musim kupovat, respektive nekomu za ne platit... Ale treba se pocchlapim :grinning:

Natt, u nas se zoubky zacinaji teprve hlasit, Petik je jeste mrne :wink: Ale uz jsem pouzila Mundisal...
30. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
verčo,
ale dala, oni totiž ty věci co vypadají složitě jsou většinou jednoduché. Kdybys to vyděla, tak bys řekla jak je to jednoduché :wink: Určitě se pochlapíš :slight_smile:

Holky,jak jsme byli dneska v té jeskyni, tak budou končit, takže kdo chce permici, musí ji vybrat do května. Dneska jak jsme tam byli s Lenkou, tak tam dělá kamoška a říkala nám to. Prý hotel kupuje město a tak se to ruší.Mělo by se to stěhovat, ale kdo ví :unamused: Tak aby jste věděli.
30. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
máme doma taťku, takže obligátně nic nestíhám, tím méně pc.... dneska jsme zase byli celej den po venku.
Odpol jsme byli na alergu, za měsíc výsledky...
Natt, malej je celej ty a tobě to moc slušelo, jóga dnes záhul, zítra se nehnu :wink:
Zdravim Maňase, musíme zas někdy na pokec, počasí se lepší, určo brzy vyrazíme s kočárama do ulic :grinning:
Všecky zdravím, prťatům po puse, jeskyně je na nás brzo, držíme polední klid :wink: , holky jestli jestli tam hodláte chodit nějak pravidelně, tak si řekněte o slevu!
30. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauer,
dekuju to potěší.ale slušelo???????????jsem malá koule..........nehty 4,vlasy des,čekám na kadeřnici co vymyslí :wink: ,ale děkuju :wink: ...........příště s Dorotkou :wink: ,že by byl nakonec do mě,když to řikáte???????????? :grinning:
30. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
střevní chřipajzna se nás držela jak klíště, ještě na dnešek, ale vypadá to, že je konečně klid. Asi i od zubů, ale jelikož nakonec ve středu sem zvracela i já tak to byla spíš i chřipajzna.
Dneska nám přijela moje mamča z hor na týden, bylo moc zařizování a já musela do práce ale zítra sme domluvený, že přijdem na návštěvu. Když bude hezký půjdem s babičkou vozit, už se moc těším. Dneska venku bylo nádherně, konečně jaro :slight_smile:.

Vítám novou členku :slight_smile:
Natt hezký fotečky, já si taky myslim, že je Ti Šimonek podobnej, někdo si myslí něco jinýho?

Prin dortík krásnej, já už taky potahovanej zkoušela, dělala sem babičce, malý sem dávala nahoru jedlej papír.

S tou jeskyní ste mě překvapili, to kupuje město celej hotel? To nám zruší i bowling? Nebo tam zůstane, nevíte?
Ale asi budou na tom místě něco stavět, ne? Když tam kupujou hotel.
30. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
simce,
jj všichni okolo :grinning:
30. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo a neni to škoda s tou jeskyní..............musela stát peněz a lidi tam chodí :angry:
30. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky.dočítám,dočítám,dočítám................... :slight_smile:
Zdravim novou mamku :wink: .
simce,tak jak to čtu,tak tě to ani s tou jeskykyní mrzet nemusí,když nenjni jasný co bude :unamused: .No já si budu zatim předplácet z hodiny na hodinu.Počítám,že budem chodit ještě teď v dubnu a pak už radši budu jezdit na chajdu na zahrádku :slight_smile: .
30. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Simce,hele nechodila si náhodou na základku na Kamenickou? Já mám porád pocit,že tě odněkud znám......ale bůhví odkud..... :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tak u nás dneska vstávačka až v pět na jídlo a pak spal do 7:15. Kéž by mu to aspoň tak vydrželo. venku je nějak mlhavo a zataženo, tak snad se to vybere, máme domluvený sraz s dětičkami u jedné kamarádky :slight_smile:

Dančo, taky se těším :slight_smile: Dorazily penízky, měla bys je tam už pár dní mít?

pbauer, kam chodíš na jógu a to je normoš nebo power jóga? Jinak slevu na jeskyni mám zatím já a prin ve formě permice.

Simce, tak kéž by byl už od viróz fakt klid. Člověk se těší, že to je jen k zoubkům a že už brzy vykouknou a ono nic, co? S tím bowlingem to vypadá tak, že se toho asi tento majitel zbavuje jako celku a těžko říct, jak to bude přímo s bowlingem. Možná by věděla Prin. Každopádně to vypadá, že to jde do háje celé. Už tam prý visela i cedule, která o tom informovala zákazníky, ale sundali ji a ještě jednají, co bude dál.

Bell, my dochodíme permici, což je ještě asi měsíc a pak taky končíme a počkáme zas na podzim, jestli teda jeskyně bude nebo ne. Mně ta paní říkala, že je ideální chodit na jaře a na podzim.
31. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrý podvečer,

tady nikde nikdo, dneska bylo fakt super počásko, hlavně ať ot vydrží

Leni asi jo, já nemám internet tak to poznám až z výpisu, ale když jsem vybírala tak tam bylo překvaapivě hodně tak si myslím že jo ale jak říkám poznám to až na výpisu :wink:
31. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se vrátili ze skoro pětihodinové vycházky. Bylo to moc prima :slight_smile: Počasí by vydržet mělo, teď byla předpověď počasí a v sobotu má být až 21 stupňů, v neděli prý "pouhých" 17 :slight_smile:

Dančo, mělo by to tam na 100% být :slight_smile:

Daneček si právě POPRVÉ STOUPNUL, držel se lehátka a šup, stál. Před hodinou si POPRVÉ SEDNUL :grinning:
31. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
myslela jsem internrt banking nebo jak se to píše ale vypadlo mi slovíčko :sweat_smile:
31. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
gratuluju :sunglasses: a rybka super :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,Danecek je sikula!Maxik taky porad chce vstavat,nejradeji by stal porad,ale sam to jeste uplne neumi a od mudry mam zakaz ho postavovat sama.Musi sam. :wink:
V patek jeskyne O.K. :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek