• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
AHoj holky, to jsou tak krasne dny, ze se mi ani nechce byt doma a dnes doslo na kojeni venu... Hlavne ze jsem porad rikala, ze to nidky nezvladnu - prece nepojedu kvuli kojeni z mesta domu ap ak zase ven? To uz bych asi nesla a bylo brzy...

Petik byl vcera protivny jak najem, ja jsem usoudila, ze to je od zoubku a dostal Mundisal a ono ejhle, trosicku se uklidnil. Dneska mi to nedalo a mrkla jsem do pusinky a ejhle MAME DVA ZOUBKY!!!!!

Leni, gratuluju Daneckovi k sezeni i ke stani - aspon si v autobuse muze vybirat :wink:
31. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. U nás děs. Ondra furt horečky, nejde ho udržet v klidu, takže mu zaberou léky, chvíli se mu udělá líp, začne lítat a zas má 38. K tomu dostal průjem (asi z těch ATB), hysterickej záchvat (já následně taky), když jsem se do něj snažila narvat živočišný uhlí (nic jinýho rychle doma nebylo)... Macek je ok, měla jsem ho už dnes na procházce. Akorát jsem mu večer našla zase pěkně plesnivý nožičky (včera to neměl nebo jsem si nevšimla, ale myslím, že bych si toho všimla), takže hned Canesten. Zdenda už je propuštěnej z nemocnice, dělat mu s tím nebudou nic, má posilovat a nemělo by to mít na jeho další fungování vliv (v druhým koleni má ten vaz utrženej už od 10 let), přijede ve čtvrtek v poledne...do tý doby se tu z kluků zblázním, pořád "kde je tatínek, mně už je smutno, pochovat od táty..." A to mi ještě jede babička zítra na Sex noci svatojánské.
Chjo.
31. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...s těma zoubkama...Ondrovi dnes i ten druhý vypadl ... tentokrát ho nesnědl :grinning:
31. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.To je ale krásně,co.. :slight_smile: Už plánujeme výlety...Četla jsem na netu,že duben by měl být krásně jarní-teplotně nadprůměrný a sluníčko,ale kdoví,jak to bude,že...
Laro-to je hrůza,vás se ty nemoci nějak drží,viď :frowning2: .
Leni-gratuluju k pokrokům-jééé,kde jsou ty časy,kdy jsem čekala,až si Šíma sedne,stoupne... :slight_smile: .Připadá mi to tak dávno.
Mějte pěkný den a pozor na apríla!
1. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky fakt bacha na Apríla já se nachytala ale festově, psát to tu nebudu to je spíš na vyprávění :wink:

Jinak venku krásné jaro.

Marodům brzké uzdravení
1. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je zas fakt krásně, půjdem zas ven, už se těšim, alespoň bude od tý naší bobule chvilku klid :wink:
Jinak taky gratuluju Danečkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mějte se pěkně a užívejte si teploučko.
1. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se sem konečně po pár dnech dostala,ani vás pořádně nestihnu dočíst.

Leni gratuluju k pokrokům,vidíš a tos mi nechtěla věřit,že to pak jde rychle.Hlavně ho nechte,ať si všechno řídí sám.

Holky to vám musim napsat,co se mi stalo - není to apríl.Během posledních 4 dnů mi 2 mě hodně blízký lidi nezávisle na sobě řekli,že bych neměla používat ty nové oční stíny,že v nich vypadám jak mumie.No a pointa je v tom,že jsem vůbec nebyla namalovaná.Jenom unavená.Jeden z těch lidí byla moje matka a dovedla to tak k dokonalosti,že mi dneska volala,že jí ty oči nedaj spát,jestli nechci jít k doktorovi na nějakou prohlídku,jestli nejsem nemocná. No to fakt potěší,když člověk slyší,jak vypadá blbě. :angry: :angry: :grinning:

Holky mám prosbu,nemáte nějaká ( nejlépe nějaká boletická ) doma formu na beránka?Chtěla bych to letos zkusit a upéct nějakého.Mám tu spustu receptů,tak je vyzkoušim,ale nechce se mi hned kupovat forma,radši bych nějakou vyzkoušila a pak jí koupila.Ať to nedopadne jako s formou na bábovku,mám jí od kámošky a ta moje nová trouba jí nějak nepřijmula. :grinning: :grinning:

Laro - držte se a rychle se uzdravte.Venku sluníčko a vy jste zalezlý.Ikdyž musim přiznat,že vykouklo sluníčko a všechny tři holky jsme začaly smrkat a pšikat - jako každé jaro,vždycky nám to sluníčko vytáhne.
1. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
tak ted už to pujde samo :wink: ,nesla jsi dneska jeste s kamarádkou kolem rybníka s kočárkama,a ta pani vedle tebe mela oranžovek deštník???????????míjeli jsme se jestli jsi to byla ty,naše golfky vezl manža,meli jsem autový s modrym deštníkem-autový(to zn,. ty obyc.!).......já šla vedle nich,zelenou mikinu :wink: ,ale nevím,jestli jsi to byla ty!!!!!!!!!! :wink:
1. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
gratuluju k zoubkum :wink: ,my ty poslední dva zatim nemáme :angry:
1. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,
ráda bych pomohla, ale každý rok si jí půjčuju od tchýně a každý rok říkám jak si ji koupím.

Péťo,
tak jsem se ptala doktorky na tu mast a říkala že jsou tam kortikoidy, takže zatím ne, ale děkuju! :wink:

Jinak jsem dneska byla na roční prohlídce a Jarda má 10.20kg a 77cm ale to se mi nezdá, myslím že má víc! :sweat_smile:

Tak se deme najíst a na zahrádku, škoda sedět doma :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mrkněte na to - http://www.cervicalcerpetition.eu/ - neumim to sem dát přímo jako odkaz.
1. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme chodili po venku jen dopoledne a odpoledne jsem to zabalila a šla domů. Bolí mě krku jako čert. Daneček teď šel spát (snad), tak já to zalomim taky, dopiju paralen hot drin a jdu léžet.

Prin, jsem ráda, že rybka měla úspěch. A máte náhodou moc pěknou váhu. A já už jsem si asi stokrát myslela u Skácelové, že Daneček váží víc a překvapila mě, že ne.

Maki, snad budu v pátek ok, do jeskyně se těším.

Verčo, gratuluji k zoubečkům, nám taky vylezly hned dva :slight_smile:

Laro, přeji, aby to u vás už polevilo a byl klid. Ono i u nás to bylo tak, že když se to s..e, tak všechno najednou. Tak ať je líp!

Ani, díky za gratulejšn. Já asi zítra nepřijdu vzhledem k tomu, že je mi fakt ouvej. Přemýšlím, jestli zrušit vyšetření (štítná žláza a pak zubař). S bolestí v krku asi nemůžu ani na jedno :frowning2:

Petrunko, on si už sedá, když se něčeho drží, ale stoupnul si včera jen jednou a od té doby ne. Ale umí, je to pašák :slight_smile:

Mílo neboj, necháme ho řídit :grinning: Formu na berana bohužel nemám :frowning2:

Natt, no jo, byla jsem to já a samozřejmě jsem tě nepoznala. Čučela jsem na vašeho hezkého kloučka a pěkně modrý kočárek. Už přemýšlím nad golfkama, tak prohlížím :grinning: Příště houkni ... a pořádně nahlas radši :grinning:
1. dub 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,Leniku,tak jsem vás nesjpíš viděla dopo obě dvě :grinning: .Natt před KB .jela jsem okolo autem zrovna do Běláska a krom dopravní situace jsem stihla ještě zírat na klučinu v golfkách,co měl parádní sluneční brejličky :grinning: ,tak jsem mu je potajmu obdivovala a přemejšlel,že by jsme Puclině mohli taky už nějaký pořídit(když už je velká holka :grinning: ) a až po vteřince dvou jsem zaměřila maminku a ejhle ten obličej už jsem někde viděla.....ale na stopro jsem poznala Šímu,jak koukám na ty albíčka,tak si pamatuju spíš dětičky :grinning: .NO a pak jsem zase vracela z Běláska a při odbočování u finančáku k nám k baráku jsem zahlídla dvě maminky s kočárkama a jedna skutečně měla oranžovej slunečníček :grinning: a ten se mi moooc líbil :dizzy_face: ,tak jsem taky vteřinu dvě na něj zírala a jak si tak matně vybavuju ta druhá maminka byla blonďatá tak to byl asi Lenik :sweat_smile: .Ale fakt o byly vteřiny,tak jsem nějak ani moc netroubila nebo tak něco :grinning: .
1. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jem se nejdřív musela ujistit jestli jsi to ty :wink: a kočár je hnusnej,jinakk mám ty druhý,ale ty jsou velký a nevejdou se do auta a tyhle jsou na přesun z auta,to zkresloval ten slunečník:grinning:

Bell,
jj to jsem byla já čekala jsem na manžu...................jj brejličky má na zkoušku,jsou z Tesca-Disney, jestli je bude nosit,chystám se na koupi do optiky,nebo Stelinky,tak bude :wink: ,sluníčko mu asi fakt vadí a zjistil,že přes ne muze koukat :wink: ,takže to jsme byli my,ale já tě neviděla :wink:
1. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste tedy Colomboveee :grinning: :grinning: A ja nikoho jako nepotkam??? Chjoooo!!!
Dneska nas vejlupek tedy odpoledne spal asi tri pikosekundy a ted je protivny jak pr... - vsak uz mu napoustim vanu...

Natt, tak to dame dohromady a bude ten chrup kompletni :grinning:
1. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
tak jo............ :wink:
1. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to jsme byly my :slight_smile:

Natt, já totiž budu tak za dva měsíce shánět golfky - hezké, polohovací a velmi skladné - tak, abych je mohla i v autobuse složit a neparkovat tam :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli něco takového existuje.

Verčo, ještě po příjezdu domů bych ti taky řekla, že jsem nikoho známého nepotkala. To holky potkaly mě a já o tom nevím :grinning:
1. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vylez se,at jsi O.K.
Gratuluju k zoubkum!
My byli dneska cely den venku,nejdriv na plavcu a pak na prochazce a jak je hezky,zaciname doma i vegetovat na dvore,Max tam ma zidlicku a cumi na psa,na kocky,na slepice na kohouta,na ptaky,na motyly,na kytky a nejvic na bambusovou zvonkohru :grinning: Jsem stastna,ze mame domecek! :wink:
1. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jojo, domeček závidím... samozřejmě v dobrém :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,my jsme taky v tescu zkoušeli Puclině nasazovat dětský brejličky :grinning: ,ale byli jí velký a děsně jsme se tomu chechtali.Ale až na nějaký šikovný v její velikosti narazíme tak je asi bude mít hezky k šatičkám a ke kloboučku :grinning: jako velká holka :dizzy_face: ............i když estli bude po mě,tak bude spíš lízt po stromech a nejlíp s prakem v kapse :grinning: .
Verčo gratuluju k zoubkům,ty první jsou fakt nejhezčí jak vykouknou z tej dásničky :dizzy_face: ,já jsem Puclině na ně zírala porád a vzdychala jak nám to mimino už vyrostlo :sweat_smile: .
Maki taky závidim baráček :dizzy_face: .My už teď hletáme každý zvířátko,který potkáme a tak se těšim až zas začnem,co nevidět jezdit na chajdu(tady kousek za DC) a budem chodit do vsi na slepičky a na husičky a vovečky :dizzy_face: a všelijakou tu různou havěť :sweat_smile: .Přeci jen přes všechny superextraspeciál hračky jsou živý zvířátka pro děti stejně nejlepší :slight_smile: .
1. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,vyzdravte se už :confused: ,ať může proběhnout nějaká ta družba :sweat_smile: .
1. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak tuhle noc jsem k Danečkovi vstávala každou hodinu, kňoural ze spaní. Je bez teploty, tak nevím, co zase :slight_smile:

Bell a Natt, taky budu asi muset Danečkovi pořídit sluneční brejličky, protože on asi nesnáší sluníčko, či co. Zasvítí na něj jen mírně a máme hysterák :sweat_smile:

V krku mám pořád ohnivo, ach jo :frowning2:
2. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nás noc taky nic moc.Šíma v noci několikrát blindil,nakonec spal u nás v posteli.několikrát jsem převlíkala jeho,jednou postel:frowning2:A teď povídá,že ho bolí bříško-ach jo...
A to jsem se těšila na jaro,že bude líp :unamused:
2. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno,
tak u nás taky noc na houby. Jarda měl teplotu a hořel, tak spal taky u nás. Fakt nechápu ty maminky co spí s dětma celou noc,jsem se vůbec nevyspala. Ale teď je v pohodě a řádí, teplota žádná. Takže opět zuby! No ale deme na zahradu odpoledne. Když je to od zubů, tak říkala dr.že není problém a doma by to bylo na peška :fearful:
Jo a včera mu brala sestra krev kůli atopáku. no napoprvé se jí to nepodařilo, tak ho chudáka trápila nakonec do zápěstí, ale podařilo se, tak si mám v pondělí volat, jsem zvědavá.
Fakt máme každý něco s těma dětma, ale když to není nic horšího, tak je to vlastně v pohodě :wink:

Marodi, držte se!!

Jo a Verčo, taky gratulace k zoubkům, úplně jsem zapoměla :wink:
2. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nechápu,když někdo tvrdí,že se mu s dítětem v posteli spí dobře.Šíma u nás spal několikrát a nikdy jsem se nevyspala.Dneska jsem jak praštěná palicí.Šíma vypadá líp.Odpo asi taky půjdem ven-jen tady okolo,kdyby něco...
Verčo,taky opožděná gratulace k zoubkům. :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Teda koukám,tady ty teploty řádí.Fuj,pryč s nima. :grinning:

Verčo - gratulace k zoubkům.

Tak jsem se dneska ráno rozhodovala,jestli půjdem do MC nebo jestli budu mejt okna a holky,asi jsem nemocná - zvítězily okna.Až na obývákový zvenku mám hotovo,teď čekám až Kája usne a vrhnu se ještě na to okno a vydrbu celej balkon.Po zimě je to katastrofa.Máme tam lino a jsme zvyklí chodit tam normálně v ponožkách,takže to musim pořád šůrovat - teď se tam štítim i v botách. :grinning: :grinning: :grinning:

Jo Leni,Podolský měl tento týden dovču,tak ještě pořád nevíme,co se švagrový narodí - se zvědavostí asi ukoušu. :confounded: :confounded:
2. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Leni, na jógu chodimobligátně do bělásku, je to spíš relax :slight_smile:

Prin, v jaké masti jsou kortikoidy co jsem ti radila, myslíš ten synderman a aqua c. ? Tam by nic být nemělo. To je i volně prodejné, nebo mluvíme každá o jiné?

Stále nestíhám, taťka nám doma dává zabrat, koupili jsme nové (rozuměj méně staré) auto :wink:

Všechny zdravím, moc nemám čas reagovat, dočetla jsem hodně zběžně, tak pá
2. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme vyrazili i přes mou bolest v krku na vyšetření na endokrinologii. Mám to v kalendáři a měla jsem tam být na 10:00. V čekárně jsem se potkala s Terkou a Kristíkem, kecaly jsme. Přišla sestřička, tak jí dávám kartičku a ona na to, že to není kartička od nich. Čučim na to a já v tu chvíli neměla být vůbec na endokrinologii, ale s Danečkem v poliklinice na preventivce na neurologii! Tak jsem mazala o sto šest, volala za běhu doktorce, jestli nás vezme se zpožděním. Naštěstí vzala. No nejsem já magor?! A dneska ještě jedu k zubaři, tak snad místo toho nemám bejt třeba na gyndě :grinning:

Prin, Petrunko, teda u vás taky bylo veselo, jak tak koukám. U nás asi zas zuby, protože Daneček slintá proudy. Ale pořád nic nevidím. Mu to snad už sama vytaham ven :grinning:

Mílo, to ti věřím, že jsi zvědavá. Pak dej určo hned vědět, jsem taky napnutá jak struna. Jinak my máme taky balkon "ponožkový". Drhla jsem ho v neděli, když jsem myla okna a prala záclony atd. atd. Tak jsem si to připravila na jaro :slight_smile:

pbauer, jo, jóga je prý na relax fakt dobrá. U nás v DDM je taky, uvažovala jsem o ní. Dvě hodiny v kuse každé pondělí, aspoň to tak bývalo. Tak nevim nevim.

Prin, tak to držím palce, ať krev dopadne na jedničku. JINAK JEŠTĚ JEDNOU VŠE NEJ JAROUŠKOVI K JEDNOMU ROČKU!
2. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Leni-dobrá historka s doktorama :grinning:
Prin-taky velká gratulace Jarouškovi
My ven dneska nejdeme,jelikož má Šíma teplotu-38.Už se z toho zblázním.Nikdo nebyl moc nemocnej a teď potřetí za sebou v krátký době.Ale jinak vypadá naprosto normálně,nekašle,má jen trochu rýmu,střevní potíže už taky nemá.... :unamused: .A to jsme zítra chtěli na výlet :angry:
2. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsme se vrátili ze zahrádky a dočítám. Děkuju moc za gratulace!
Leni,
teď jsem si přečetla teprve tu sms, takže díky moc!
Nějak moc rychle to uteklo! :fearful:

Péťo,
no prý v te Synderman, říkala dr.tak nevím :unamused:
2. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek