• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky holcinky :slight_smile:

Dekujeme za gratulace, kvetinove dary prosim PPl na adresu trvaleho bydliste :wink:

My jsme dneska porad trajdali venku...
Dopolko jsme byli ve meste - Petik spinkal 1,5h - to uz dlouho ne-e
Zaregistrovala jsem se online v DM na tom jejich terminalu a uz sbiram bodiky na slevicky, maji to dost vymakane...
Pak jsme byli doma na obidek, prisla i kamaradka, tak si dala s nami
A odpolko jsme vyrazili znovu...
Petik spal v kocarku 3 hodiny!!!!! - to tu dlooooouho nebylo... Bylo to uplne super, jen na spinkani VYZADUJE plenku na oblicej a kdyz ji sundam, tak jeci!!!
Jestli bude takhle ,tak vecer budu muset varit, abych mohla cele dny trajdat venku - boli me sice nohy, ale jsme tedy vyvetrani
Slunecni clona je super, ale jeste MUSIM koupit opalovaci krem nebo mlicko pro deti, zitra se po necem podivam, to slunicko je ostre!!!

Dnes vecer pecu sekanou na chalupu na vikend, zitra sbalim a frrrrrrrr do nedele Ale nebojte, budu vas sledovat a snad i pisnu...

Jo a potkala jsem mamcu, ktera nas tady pry jen cte, ale poznala me - no neni to krasne???
Timto ZDRAVIM :wink:
2. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dobra story s dr - doufam, ze jsi na zubare nevybalila to, co mas pro gyndare :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem tě asi videla,Hanka tvrdila,že jsi to ty,ale já se tě radši zeptám,bydlíš v Želenicích a dneska jsi šla kolem děskýho hřiště a pak zase a pak vylezla nejaká pani s oranžovym kočárkem,byla jsi to ty nebo ne????? :wink:

Bell,
taky nám nejsou iplne ty brejličky...........chteli jsme je vyzkoušet a fungujou :wink:

leniku,
:grinning:

ježíš holky nestrašte zase s nemocma,vykouklo slunko,tak snad pujdou všechny pryč :wink: ,brzy budte v pořádku :wink:

taky jsem videla terku,ale na vteřinku :wink:
2. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooooo, tak se priste prihlas :wink: Ja to fakt takhle zmakle nemam, takze koho neznam, nepoznam... :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo krasne,co?Maxik byl moc hodnej,skoro cely den jsme byli na zahrade.Jinak brejlicky nosi od malicka,mame ty s paskem na hlavicku,ma je rad,ale ted je dlouho nemel,tak si zase musi trosku zvyknout,trenujeme kazdy den. :wink:
Se spolecnym spanim ja teda problem nemam,kdyz knuci kvuli zubum,mam ho v posteli tak od pulnoci a v poho.Ale my mame docela velikou postel,na zakazku delanou. :wink:
Tak zitra v jeskyni,jo?Nebo jdeme i na obed?
2. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky se spanim u nás nemáme problém..........od tý doby co ma svou malou velkou postel je to lepší,nekdy chce ke me,nekdy,odpoledne už si tam lehá sám :wink:
2. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak přesně vím, jak si to teď doma "užíváš". My jsme takhle byli doma 7 týdnů, jak Daneček pořád marodil a už jsem byla na palici :frowning2:

Prin, no letí to, co?

Hele, tak mě napadá, viděli jste reklamu Komerční banky s tím upírem, co vypadá jak z Adamsovy rodiny? On tam říká "Nebojte, nikoho nevysaju" a já tam furt slyším "Nebojte, nikoho nevyseru". No schválně se na to zaměřte, až to bude v TV. No nic, to mě tak napadlo, že vám tu píšu a ta reklama zrovna běží v telce :grinning:

Verčo, nevybalila jsem to na něj. Navíc tam se mnou byl tatínek :grinning: To my takhle spolu chodíme 2x do roka na preventivky. Ale bylo to fajn. Do čekárny jsme vlezli v 15:59 a v 16:02 už jsem koukala na hodiny v autě. Táta byl hotovej za půl minuty a já pak taky. Zuby jsou ok. Pan doktor mě vítal s pokřikem "Áááá, tady máme ty nekazící se zuby!" Tak jsem měla radost.

Krček je lepší, zítra to vidím s jeskyní nadějně!
2. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jináč dítko leží v postýlce asi od 19:45, usnulo v pohodě, ale pořád pláče. Tak jsem mu před chvílí dala Panadol. Přes den mu tečou proudy slin, tak se zas domnívám, že to budou zuby :frowning2: chjo
2. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
:wink:
2. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holky :slight_smile: tak jsem vše dočetla :wink:

Jsem nějak v časovým skluzu...!!Potkala jsem se s Leníkem u dr když jsem tam vezla babi.

Jo Leni co ta dr v poliklinice vzala Tě?

Natt dnes jdu k p.učitelce na pokec pak písnu,Jiřík je zatím OK,spokojenej,cítí se tam dobře tak doufám že to klapne!

V úterý jsem vezla dědu do nemocnice,spadl ze žebříku je mu 83let a jal se stříhat větve!no já byla hotová,má pohmožděnou pravou část těla,bolí ho to a špatně dýchá....to by Vás kleplo

Já mám teď nějaký samý jobovky!!!!
3. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy ja nemuzu uverit, jak je krasne!!!

U nas se opaet potvrdilo, ze cim lepe spinkaji pres den, tim pele v noci.
Po vcerejsim dopoledni 1,5h spani v kocarku a odpoledni 3h spani v kocarku spinkal Petik od 20 do 4:44 a pak do 7 napapal se a spinkal do 8!!!
Pred tim uz jsme tyden vstavali v pul sedme!!!
Jinak mam dnes velke chystani na chalupu - to bude zase zavazadel, manzel mi rika ministryne stehovani :grinning:

Natt, tak doufam !!!! Ja jsem se snazila si te nastudovat na fotkach, ale nevim, nevim s tmoji materskou demenci!!! :grinning:

Leni, to ti gratuluju k takovym zubum a taky trochu zavidim, protoze moje Sarajevo je nenavratne ztraceno!!! :frowning2:
3. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

Terez, volala jsem jí hned, jak jsem vylezla z ČSPLa a vzala mě, naštěstí jí zrovna vypadl jeden pacient.

Verčo, koukala jsem včera na předpověď a má být krásně i příští týden. Teda hlásili jen do středy a to byla moooc hezká předpověď. Petik ti dělá samou radost, jak tak čtu. To my jsme opět vstávali co hodinu. A zuby nikde. Tak ti nevím. A neměj takovou iluzi, že mám dokonalé zuby. Nosila jsem asi 3 roky rovnátka, protože jsem měla chrup jak noty na buben, takže sice zdravé, ale nastokrát rovnané a dokonalé to tedy rozhodně není.

Tak kdo že jde do té jeskyně? Pojďte všechny! :slight_smile: Vím o sobě (hihi), Ryangi a Maki. Prin dá ještě vědět.
3. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Leni do jeskyně jdu.

Včera jsme byly skoro pořád venku, tohle pčásko mám fakt ráda.

Zkuste kouknout http://www.benito.cz/klobouky-ksiltovky/ zajímavé ceny už jsem objednala :wink:
3. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme!Muzeme pak jeste pokocarkovat,ne?
3. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, můžeme se jít projít, domluvíme se na místě.
3. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, to jsou super ceny :wink:
3. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holo, počasí lahoda :wink:
Tak zas jen rychle...na víkend razíme ke tchánovcům, tak to tam doufám nějak přežijem.

Dnešní poslední kineziologii doufám úspěšná, žádná dramata se nekonala, celkem vše co mi řekla dává smysl, celkem větší zádrhel byl s taťkou, že se s malou když odjíždí do právće neloučil, večer se šlo normálně spát a ráno nebyl, to jí mátlo, kam se poděl a proč, takže se má večer rozloučit a povědět jí, kdy se vrátí a jak dlouho bude pryč...no nevím, co myslíte vy?

Prin, ten snyderman je normální základní mazadlo bez hormonů, dr to asi nezná, to by mě to v lékárně volně neprodali :wink:, je to fakt super, zkus ho :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, máš vzkaz v IP :slight_smile:
3. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to bylo fajn!Peknej den. :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,připojuji se ke gratulantům :slight_smile: !

Ryangi,čepičky parádní,úplně mě to nadchlo jen jsem hned zase vychladla po přečtení dostupnosti velikostí.Většinou začínaj na vel.50.......56 tak jako škoda no,ale mohla bych objednat sobě mám velikost 54 :grinning: ,teda alespoň na cylindru do práce to píšou :grinning: .Já jsem vůbec teď sháněla pro malou nějakou pěknou pirátku a jako na potvoru nic nemaj..teda nic,co se mi líbí.Shánim nějakou pokhakanou :grinning: ,aby měla k oblečků(se mi podařilo sehnat janěpodzimní bundičky od nextíku :dizzy_face: .Tak teď shánim krom pirátky ještě něco fešnýh-klobouček či šátek k šatičkám.
Joooo a k těm brejličkám,jsem dneska narazila ve Stelince na suneční brejličky za......nehorázných 399 korun českých :astonished: a Puclina je stejně hned servala z očí........tak to asi udělám jako natt,nejdřív nějaký ne tak úplně drahý na zkoušku a pak uvidíme estli do toho vrazíme majlant.Maki a kde jste kupovali brejličky Maxínovi?
3. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám vynechávám písmenka....oblečkům....jarněpodzimní....fešnýho..... :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás nic moc.....nejdřív manža -rýma jako blázen,pak Puclina asi zuby nebo malej úpal :confused: a teď zase já rýma jako blázen a zuby nebo úpal Puclině pokračuje,takže já tu sedim s rozedřenym nosem a Puclina už od 17,17 spí a spí a spí a budí se jen na napití....tak nevim no,včera jí vyskočila teplota 38 a má tekutější hovňasa,ale tváří se,že i přesto si chce hrát....obličejík má teda od toho sluníčka trochem orudlej..... :confused: .No holt my jsme asi spíš zimní tipy :sweat_smile: .Já jsem si radši hned koupila slun.brejle skorem přes půl hlavy,aby mi to slunko nevypálilo sítnice :rolling_eyes: .Jako těšila jsem se na jaro........né rovnou na léto :unamused: .
3. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pbauerova s tim loučením.......já nevim jak co bude Puclina vyžadovat od tatínka za 5 měsíců až bude stejně stará jako Dorotka teď.........ale u nás to probíhá tak,že ráno se probouzí asi minutu před budíkem manži,takže jdem kojit a jak kolem nás manža projde,tak se pustí a letí k němu a tak dlouho kolem něj poskakuje až jí pochová,pak mu jdem zamávat ke dveřím,dostanem obě pusu a když zavře tak jí řeknu,že se táta odpoledne(případně večer)vrátí a ona buď trochu zakňourá nebo se jen tak chvilku mlčky kouká na dveře a buď už teda vstáváme nebo si jdem ještě schrupnout jak kdy.A když ho ráno zaspí,tak chvilku pobíhá, kontroluje postel,pak byt a když ho nenajde,tak jenom plácá ručičkama do stehýnek......ale nějak moc nevyvádí,prostě jen chvilku hledá a pak dobrý. :slight_smile: A to to dlouho vypadalo jako že postrádá furt jenom mě,když někam na chvilku zmizim a nakonec nečekaně začla porád shánět tátu.
3. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
trochu po delší době se zase ozývám. Po střevních peripetiích je nám snad konečně líp. Od včera už Madlenka kadí normálně, i když zase baštíme mlíko, do tý doby to nešlo. Jinak sem po každým přebalení musela taky převlíkat. Ale je to střevní chřipka, možná i zuby,ale prej už to sklátilo půlku Děčína. Někdo jen průjem, někdo i zvracení, některý i s teplotama.
Včera sme venku moc nebyly, já byla v práci, manžel taky, malá od oběda u babičky, ale dneska sem jí to vynahradila. Dopo byla venku s babičkou, moje mamča přijela na týden na dovču z hor a rodiče vyklízeli byt, poněvadž nám od pondělí začnou dělat rekonstrukci, a odpo sme vzali manžela do práce a jeli se projet v kočáru, nejdřív se známou a pak ještě chvilku samy.
Jinak po dobu rekonstrukce budu bez netu, nechci domýšlet jak vás budu dočítat cca po 3 týdnech, sice se na net dostanu v práci, ale nějak sáhodlouhý čtení moc nejde.
Prin dodatečně gratulujem k roku :slight_smile:
Bell k tý základce, chodila sem do od 3. na Kamenickou, pak se jazykovka přestěhovala do Chrochvic, ale znát mě odtamtud můžeš. Musím přiznat, že si taky pořád říkám, že mi si nějaká povědomá, že bysme se takhle zaregistrovali už před tolika lety?
3. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj mám je tam vyhlídlé,tak práve prto jsem zkusila tyhle :wink:

verčo,
dám fotku z které mě určo poznáš a když me,tak Šimonka :wink:

leniku,
my spíme kolem 1,každý den :unamused: a co křesílko???????koukala jsi?????????

prin,
jj taky dodatečně vše nej.........jsem pitomá jsem to nejak přehlídla :wink:
3. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ryan,
Dančo???jak zjistim jak to maj vellikostně??????????jakou jsi brala ty velikost?????????
3. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce :grinning: ,no jooo já jsem na Kamenickou taky chodila od 3.třídy na jazykovku Angličtina,Ruština,Španělština :sweat_smile: .......na střední jsem pak ještě chodila do kassu na Němčinu,ale nakonec umím jen špatně česky :grinning: :grinning: :grinning: .Tak to jsme se tam určitě viděly to je jasný, :grinning: akorát já končila základku v 94 (fuuuj to je let :confused: ),tak nevim kam a do kterýho ročníku tě zařadit.Náš ročník byl A,B -normální základka a C,D -jazykovka,tak já chodila do céčka,třídní jsme měli Látovou :grinning: a pak Budínskou :unamused: .Tak přemejšlim,přemejšli,kdeže jsem tě to tam vidšěla,že jsem to z tej paměti odněkud vyhmátla :grinning: :grinning: :grinning: .
3. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no právě to já bych jí je možná taky koupila,ale zjisiti,že je nechce a vyhodit čtyři stováky..... :astonished: .Tak to možná prubnem taky z toho tesca,estli teda najdem nějaký v naší velikosti :sweat_smile: .Jinak na tom net s čepičkama,když klikneš na čapičku,co si vybereš tak se ti zobrazí detail nákupu a tam rozbalíš okýnko s velikostma,ale právě v tom okýnku je pouze ta jedna či dvě,tři velikosti....který my vůbec nepotřebujem.Nebo pak už nevim v čem je fígl :confused: .Přijdou mi ti čepičky dost velký a to,že jsou pro mrňata,ale jinak bych určo vybrala :dizzy_face: a za ty sumičky..... třebas na každej den jinou :grinning: .
3. dub 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už koukám,že píšu překlep za překlepem tak jdu zaujmout poloho ležícího střelce :grinning: .Tak dobrou.Všem marodům rychlé uzdravení všem ostaním letní víkend :grinning: .My budem slavit Pucliny narozky,ale dort máme objednanej tak se nebudu moct chlubit,že jsem šikovná jako Prin :sweat_smile: (dortík byl fakt parádní :slight_smile: ).
3. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobrý ránko všem :slight_smile: :wink:

Tak večer Kristík usnul suprově po 20H taky jsem ho utahala...večer koupání a blbnutí a padl za vlast,ale na tu půlnoc se budí a pak jěště 2x.
Kluci teď jeli do Zákup na burzu tak mám dopolko zase na mě,vaření atd.Odpolko jdou do jeskyně,Jiřík nemohl ani dospat :grinning:

Včera venku paráda,co šlo spal Kristík v kočárku.Děti tu řádily,sousedka ze shora má 2syny a při cestě k nám se k ní přidává postupně další a od nás už jdeme banda :grinning: tak pak máme co hlídat...

Simče tak konečně je malá OK jj ta střevní chřipka dala všem na frak :angry:

Prin Jarouškovi k roku jen to nej :slight_smile: :slight_smile: jaký dostal dárečky?

Hezký víkend všem
4. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek